Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu da söyledik be oğlum..at değil jokey önemlidir dedik..dinleyen nasıl dinliyor sos lastik mevzusunda dinledi..sen dişli mevzusunda dinledin..pelùş folyo konusunda hakeza öyle..ben yapmaz diyen totolara yaptığını gösterdim..o süratte uçuşa geçtiğini de söyledim..allah allah daha ne yapayım
    lastik cuma günü motorda hatta özendim önede mişlen takıcam.. vites konusunuda hallettim bugün debraj telinle ilgili bi sorunmuş bide istop edip duruyodu bende alışma süreci olur die gitmedim meğer ayırmıyormus şimdi kaymak gibi geçiyor hiç takılmadı kemere gittim bugün dağ bayır yaza hazırlık yer keşfediyorum ha dedikmi mangalı oturtmak lazım hehehe

¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sos112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik cuma günü motorda hatta özendim önede mişlen takıcam.. vites konusunuda hallettim bugün debraj telinle ilgili bi sorunmuş bide istop edip duruyodu bende alışma süreci olur die gitmedim meğer ayırmıyormus şimdi kaymak gibi geçiyor hiç takılmadı kemere gittim bugün dağ bayır yaza hazırlık yer keşfediyorum ha dedikmi mangalı oturtmak lazım hehehe

http://c1205.hizliresim.com/x/x/74k7z.jpg
    debriyaj ayarı bozuk olduğu için motor rolantide durmuyor muydu? stop etme mi yapıyordu..?

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    debriyaj ayarı bozuk olduğu için motor rolantide durmuyor muydu? stop etme mi yapıyordu..?
    viteste durmuyodu yavaslıyorum 4-3-2-1 de istop ediyordu debraj cekikken 1 de bide vites takılıyodu .
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

motor vitesteyken debriyaja basarak boşa alıyorken yani öyle beklerken mi motor stop ediyordu? ben geçenlerde debriyaj ayarı ile uğraşırken farkettim debriyaj ayarını yaparken rolantide bazı yerlerde yukarı çıkıyordu bazı yerlerde aşağı düşüyordu demek kı kavramayı tam ayarlayamamısim diye tekrar ayarlıyordum ondan sordum kı senin debriyaj ayarı epey bi bozukmus

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    motor vitesteyken debriyaja basarak boşa alıyorken yani öyle beklerken mi motor stop ediyordu? ben geçenlerde debriyaj ayarı ile uğraşırken farkettim debriyaj ayarını yaparken rolantide bazı yerlerde yukarı çıkıyordu bazı yerlerde aşağı düşüyordu demek kı kavramayı tam ayarlayamamısim diye tekrar ayarlıyordum ondan sordum kı senin debriyaj ayarı epey bi bozukmus
    Ekmek arası abi su lastikleri sölermisin banada markası ne vs vs ne kadar aldın arkadasımda alıcak arastırırmısın dedide veya netten feyizoglundan bakıcaz kaca kac olması lazım ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    aynen durdugum yerde kalıyodum bu motoruda bana böyle teslim ettiler senin sözünle gittim yani yoksa acemilik diyip geçiyoduk vitesi fln indirecektim assağı sinirden trafikte aralara giremiyordumdüşük viteste debraja bastıgım halde yığılıyodu motor tık istop ediyo hemen.

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekmek arası abi su lastikleri sölermisin banada markası ne vs vs ne kadar aldın arkadasımda alıcak arastırırmısın dedide veya netten feyizoglundan bakıcaz kaca kac olması lazım ?
    3 5 gün öncesine git hem resimleri hem fiyatı hem sahibinden de ilanı hem de aldığım yerin ismi var..arka swallow..65tl..ön michelin..110 lira..2sinı de mıchelin almadım çünkü mıchelinin arka lastiği sosis gibi ince duruyor..çok kaliteli ama çirkin durduğu için almak istemedim..desenleri yakın olduğu için bi iki kurye önerdiği için aldım gayet de güzel çıktı hem de arka ile ön lastik desenleri uyumlu oldu zaten geri sayfalarda resimler var..

Motosikleti
    3 5 gün öncesine git hem resimleri hem fiyatı hem sahibinden de ilanı hem de aldığım yerin ismi var..arka swallow..65tl..ön michelin..110 lira..2sinı de mıchelin almadım çünkü mıchelinin arka lastiği sosis gibi ince duruyor..çok kaliteli ama çirkin durduğu için almak istemedim..desenleri yakın olduğu için bi iki kurye önerdiği için aldım gayet de güzel çıktı hem de arka ile ön lastik desenleri uyumlu oldu zaten geri sayfalarda resimler var..

Cok sagol abi hadi iyi uykular
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Durmuş taktığı yeni lastik için ıslak zemin,viraj ve frenleme kabiliyeti,yol tutuşu gibi raporlarını bekliyorum hala...ben lastik arayışı içindeyim,pirelli duraction takımı hoşuma gitti onuda alabilirim...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    günaydın arkadaşlar.

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durmuş taktığı yeni lastik için ıslak zemin,viraj ve frenleme kabiliyeti,yol tutuşu gibi raporlarını bekliyorum hala...ben lastik arayışı içindeyim,pirelli duraction takımı hoşuma gitti onuda alabilirim...
    pirelli al cbfe görüntü olarak o daha çok yakışıyor..fren ıvır zıvır olarak en iyisi mislen ama pirelli de işini görür..kim yazacak o kadar uzun uzun ama mislen yattikca yatır abi beni diyor..ön freni sıktığımda sık abi sık ben zınk diye dururum sen korkma diyor adamlar asmış lastik konusunda..arka lastiğimden de gayet memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:05 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar.
    günaydın minik kuş

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    S.a beyler

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    aleykümselam günaydin herkeşeee
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Günaydın Selam herkeze

Arkadaslar üzücü bi haber geldi Dün kazada arkadasımın sol kolu kırılmıs o düşüşte kol ters dönmüş .. Beni şoka sokan olay bagrıslar ve o vurma sesi :(

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr esd nin nesi var kardeş yok hani sen kullandığın için sordum bu bahsettiğin şeyden başka nesini sevmiyorsun misal motorunu,sesini sağlamlığını,aklına ne geliyorsa ...
    abi esd nin birşeyi yok gayet güzel bir motor ben soruyu soran arkadaşa cevap olarak öyle yazdım geçenlerde arkadaş beş para etmez motor diyordu grenajlar kırılsın diye yapılmış diyordu onun için öyle yazdım yoksa motor gayet güzel

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    ben hiç grenajları kırılmış esd görmedim hiç gören oldumu kaç kere yan yattı motor daha darbe yemedi

Motosikleti
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi esd nin birşeyi yok gayet güzel bir motor ben soruyu soran arkadaşa cevap olarak öyle yazdım geçenlerde arkadaş beş para etmez motor diyordu grenajlar kırılsın diye yapılmış diyordu onun için öyle yazdım yoksa motor gayet güzel

ReiZzZ kardesim beyenmek zorundamıyım ilk onun cvb ını alayım senden ?

Cigeri saglam ona lafım yok fakat eski Ybr yeni Ybr deseler her zman eskiyi secerim cok cok olagan durum yokken haa ama Ybr esd le gecmiyormuyuz geziyoruz

Bizim Ybr de bu 3200 de ne kadar ybr eskittin diyenlere gelsin eskitmedim ama sagını solunu elimden geldigince biliyorum 2 kişi düz yolda

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    esenlikler dilerim sevgili arkadaşlar, bende ehliyete yazıldım ve umarım yaz bitmeden önce bir cbr alabilriim, 125r mı yoksa 250r mı karar da veremedim. ancak sahibinden de böyle bir ilan gördüm; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87391197/detay şimdi bu arkadaşımız 0'ı 6900 tl olan motoru 2. el olarak 7900a satıyor. bunun mantığını ben anlayamadım bilen bir arkadaş açıklarsa çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı Beanlie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esenlikler dilerim sevgili arkadaşlar, bende ehliyete yazıldım ve umarım yaz bitmeden önce bir cbr alabilriim, 125r mı yoksa 250r mı karar da veremedim. ancak sahibinden de böyle bir ilan gördüm; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87391197/detay şimdi bu arkadaşımız 0'ı 6900 tl olan motoru 2. el olarak 7900a satıyor. bunun mantığını ben anlayamadım bilen bir arkadaş açıklarsa çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

Keyfe keder koymus bunu biri gelirde alır diye bosver bakma bile

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sana birşey demedim adam soru sormuş cevap verdim
    alın size hız denemesi beğenmezseniz bir tur daha attırırım ibreye hiç sorun değil
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler