Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Kask aldım sonunda. Çeneden açılır LS2 FF370 yerine tam kapalı FF351 mono aldım 105 liraya. Sharp dan 4 yıldız almış

http://www.hudsonderi.com/?urun-2570...-351-WOLF.html
    Yamaha Ybr 125 2006 Kırmızı 40.000 km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    motörün yağını değiştim.. maşallahı var.. eksileceğine (cbf gibim ) dahada artıyo mu nedir...

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Bende YBR 125 2012 model var 1 haftalık sayılır Selenin arkasındaki çanta takılan Parlak demiri çıkarmak istiyorum,
    Neresinden sökmeliyim hangi vidaları çakarmalıyım, altında vidalar var ama bi sorayım dedim yanlış bişiy yapmayım.
    Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi .

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.shell.com.tr/home/content...l_advance_ax7/ yağ budur gerisi faso fiso pampa

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen üzerinde ki resimlere aldanıyorsun galiba .)) Castrol varken advance de nedir?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam pampalar aklıma bugün hurdalık garajımda geçen sene çinli bi scoterden söktüğüm devir saati gedi hemen işe koyuldum. Yanık ybr devir saatini söktüm. Aynı renk kabloları aynı renk kablolara bağladım. Ybr devir saati tablasını çinliye taktım. Güzel bi ayar yaptım. Baktım düzgün çalışıyor. Deneme turuna çıktım. Motor habire stop etmeye başladı. Yolda yürürken stop ediyor biraz yanık kokusu gelmeye başladı farın orlardan. Hemen kabloları çözüp elektrik bandıyla kapadım. Stop etme problemi kalktı. Devir saatinden elektriği kesince. allah allah nedir bu 2005 şin devir saatinden çektiğim bi ayar tutturamadık şuna. 96 dada var ne güzel çalışıyo kaç senedir.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam pampalar aklıma bugün hurdalık garajımda geçen sene çinli bi scoterden söktüğüm devir saati gedi hemen işe koyuldum. Yanık ybr devir saatini söktüm. Aynı renk kabloları aynı renk kablolara bağladım. Ybr devir saati tablasını çinliye taktım. Güzel bi ayar yaptım. Baktım düzgün çalışıyor. Deneme turuna çıktım. Motor habire stop etmeye başladı. Yolda yürürken stop ediyor biraz yanık kokusu gelmeye başladı farın orlardan. Hemen kabloları çözüp elektrik bandıyla kapadım. Stop etme problemi kalktı. Devir saatinden elektriği kesince. allah allah nedir bu 2005 şin devir saatinden çektiğim bi ayar tutturamadık şuna. 96 dada var ne güzel çalışıyo kaç senedir.

Senin titana devir saati dayanmıyor yaww ne içiriyon sen bu canavara
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    elektrik yüksek geliyo tahminimce hemen yakıyo devir saatini. O yanmazsa başka bi yerden yanıyo. Devir saatine ayar çekerken ısınan devreler elimi yakacaktı. 2005 için devir saatinden vazgeçecem galiba

Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen üzerinde ki resimlere aldanıyorsun galiba .)) Castrol varken advance de nedir?
    ayda bir yağ değiştiriyorum canım benim..hani 30 gün var ya, hani içinde 4 tane hafta olan..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2012
    YBR kullanıcı kardeşlerim. Herkese selamlar olsun. İzmir'de ikamet ettiğim için bir kaç YBR baktım ama içime sinmeyen noktalar oldu. Bende oturdum hesap kitap yaptım. Adam gelmiş bana 2010 ybr yi 3,650 tl diyor bende anlaşmaya çalışıyorum 3,500 tl'ye kadar düşüyor ama içime sinmeyen bir şey var dediğim gibi bulamıyorum. Oturdum internetin başına girdim yamaha'nın sitesine baktım bunun sıfırı nedir diyerekten 4.290 tl gibi bir ücret gördüm. Sizce 2.el aramaya devam etmelimiyim yoksa kontaği ilk ben açayım problemsiz kafam rahat bir şekilde gidip sıfır motor mu alayım bilemedim. Tabi bir de bunun masrafları olacak kaskıdır kıyafetidir korumalığıdır. Siz bu işin ehli olarak bana ne önerirsiniz ?
    :sunny: Coming Soon :sunny:

Alıntı ifrit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR kullanıcı kardeşlerim. Herkese selamlar olsun. İzmir'de ikamet ettiğim için bir kaç YBR baktım ama içime sinmeyen noktalar oldu. Bende oturdum hesap kitap yaptım. Adam gelmiş bana 2010 ybr yi 3,650 tl diyor bende anlaşmaya çalışıyorum 3,500 tl'ye kadar düşüyor ama içime sinmeyen bir şey var dediğim gibi bulamıyorum. Oturdum internetin başına girdim yamaha'nın sitesine baktım bunun sıfırı nedir diyerekten 4.290 tl gibi bir ücret gördüm. Sizce 2.el aramaya devam etmelimiyim yoksa kontaği ilk ben açayım problemsiz kafam rahat bir şekilde gidip sıfır motor mu alayım bilemedim. Tabi bir de bunun masrafları olacak kaskıdır kıyafetidir korumalığıdır. Siz bu işin ehli olarak bana ne önerirsiniz ?
    bulabilirsen tanıdığın bildiğin temiz motor al, kmsınden korkma düzgün kullanılmış olsun 2. el alabilirsin..ama sıfır motorun ilk alışta 400e yakın masrafı olur plaka ruhsat sigorta vergi falan fıstık yani 4700den aşağı mal edemezsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakacan motoru be olum..gidip adam gibi devir saati al

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    ampul 60 watt çekiyo far tasin dandik erir tabi gevşek..bak dürüm abin de 55 watt kullanıyor ama uzunlarinı zor bela patlattim gündüzleri uzunu acıyorum yani kapalı oluyor, geceleri kısaya geçiyorum yani farım açık hemde bembeyazhttp://g1206.hizliresim.com/y/1/79l0y.jpg
    Deli leoo bende bu ampülden arıyordum işte Hiç bir değişiklik yapmadan oluyor herhalde, menun musun? Ne kadar fiyatı?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2012
    bulabilirsen tanıdığın bildiğin temiz motor al, kmsınden korkma düzgün kullanılmış olsun 2. el alabilirsin..ama sıfır motorun ilk alışta 400e yakın masrafı olur plaka ruhsat sigorta vergi falan fıstık yani 4700den aşağı mal edemezsın
    peki 4700 e mal olduğunda bunun korumalığı vs malzemesi içinde olur mu kask ve kıyafetten bahsetmiyorum tabi ki.Normalde bulunabilir ama şimdi mantıklı düşündüğüm zaman da işin içinden çıkamadım. Motor satıcılarının dediğine göre sezonun açılmasıyla motorları ortalıkta bulamıyorum. Bir de sağ olsun babam arabalarla haşır neşir bir insan. Bu devirde mekanik bir eşya alacaksan sıfır almaya bak ilk sen marşa bas en azından seni yarı yolda bırakmaz mantığını kafama işledi. Meslekte sağlıkçılık olunca e eldeki de mekanik bir eşya olunca adam haklı diyesim gelmiyor değil hani. Olsa olsa 1000 liranın başına gelir gelecek ama en azından kendini güvende hissederim diye düşündüm ama işin içinden çıkamadım açıkçası.
    :sunny: Coming Soon :sunny:

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı By_Mustafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende YBR 125 2012 model var 1 haftalık sayılır Selenin arkasındaki çanta takılan Parlak demiri çıkarmak istiyorum,
    Neresinden sökmeliyim hangi vidaları çakarmalıyım, altında vidalar var ama bi sorayım dedim yanlış bişiy yapmayım.
    Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi .
    O demiri sökmek için koltuğu çıkarman lazım, koltuk çıkarmak için yan kapakları sökmen lazım, yan kapakları sökünce koltuğu tutan iki vida var sağında solunda onları sök koltuğu geriye doğru iterek çıkar, sonra 4 vida tutar demirionları sök, yalnız oradaki parçayı takarken her vida altına 2şer tane pul koyman lazım yoksa koltuk yerine oturmaz.

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

Alıntı ifrit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki 4700 e mal olduğunda bunun korumalığı vs malzemesi içinde olur mu kask ve kıyafetten bahsetmiyorum tabi ki.Normalde bulunabilir ama şimdi mantıklı düşündüğüm zaman da işin içinden çıkamadım. Motor satıcılarının dediğine göre sezonun açılmasıyla motorları ortalıkta bulamıyorum. Bir de sağ olsun babam arabalarla haşır neşir bir insan. Bu devirde mekanik bir eşya alacaksan sıfır almaya bak ilk sen marşa bas en azından seni yarı yolda bırakmaz mantığını kafama işledi. Meslekte sağlıkçılık olunca e eldeki de mekanik bir eşya olunca adam haklı diyesim gelmiyor değil hani. Olsa olsa 1000 liranın başına gelir gelecek ama en azından kendini güvende hissederim diye düşündüm ama işin içinden çıkamadım açıkçası.
    Korumalık kolay 35 TL bi şey, koruma ekipmanlarına da 500 lira ayırman lazım en az tabi bu artabilir de sana göre, sen 5000 hazırla bu iş için.

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

Alıntı m3hm3tozc4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask aldım sonunda. Çeneden açılır LS2 FF370 yerine tam kapalı FF351 mono aldım 105 liraya. Sharp dan 4 yıldız almış

http://www.hudsonderi.com/?urun-2570...-351-WOLF.html
    Hayırlı olsun.
    Ama 4 yıldız aldığına emin misin? Bende araştırmıştım yoktu bu seriside sharp ta

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deli leoo bende bu ampülden arıyordum işte Hiç bir değişiklik yapmadan oluyor herhalde, menun musun? Ne kadar fiyatı?
    65 55 watt o ampul..otomobil için olanlardan yani..ben gayet memnunum bembeyaz aydınlatıyor ama sürekli far açık gezdirmıyor akü dayanmıyor..tesisata far düğmesi koymak yerine uzunlarını patlattım yalnızca kısalarda kullanıyorum ihtiyacım olandan çok bile aydınlatıyor..kaça aldığımı hatırlamıyorum yanlız

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    65 55 watt o ampul..otomobil için olanlardan yani..ben gayet memnunum bembeyaz aydınlatıyor ama sürekli far açık gezdirmıyor akü dayanmıyor..tesisata far düğmesi koymak yerine uzunlarını patlattım yalnızca kısalarda kullanıyorum ihtiyacım olandan çok bile aydınlatıyor..kaça aldığımı hatırlamıyorum yanlız
    İşte ben aynı ampülüm 33/35w olanından baktım ama yok sanırım, far düğmesi koydum ben zaten sorun olmaz, far tasını eritmesin yeter

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selamın aleyküm panpişler...
    Durmuş yine ne anlatıyon loo döl israfı..

35 wattlıgı var sepet, 5 lira gibi komik bir rakama birden fazla bir kaç ay önce almıştım ben ankara yamaha bayiinden..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm panpişler...
    Durmuş yine ne anlatıyon loo döl israfı..
    olum seni ziyan ederim bulaşma bana topitop

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    35 wattlıgı var sepet, 5 lira gibi komik bir rakama birden fazla bir kaç ay önce almıştım ben ankara yamaha bayiinden..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

olum seni ziyan ederim bulaşma bana topitop
    oğlum bak git.... bak git...!!!! ne yaptın kanka reklamcıya gittin mi...

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    35 wattlıgı var sepet, 5 lira gibi komik bir rakama birden fazla bir kaç ay önce almıştım ben ankara yamaha bayiinden..[COLOR="Silver"]
    Dur ben bi ara araştırayım nette varsa alırım, sağol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler