Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    beyler ogsozu değiştirdiğimizde yakıt ne kadar etkılenıyor çünkü esd lerde eksozdan karburatore(tahmınımce) bır hortum gıdıyordu?? bu arada 2012 esd mın ılk bakımını 575 km de yaptrmıştım şimdi 2000 km oldu ben servıse sadece zıncırı gerdırmek ıcın gıtmek ıstıyorum yaqınıda kendım deqıstıreceqım o yuzden bakım defterıne kase basmıyorlar baska neler yaptırabılırım 2000 bakımında ??
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin aradım bir kaç kez açmadın....
    Sağol. amin.. görmedim haci aradiğini zaten eyreti bi telefon kullaniyorum şu an daha servisten alamadim diğerini..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sedat hayırlı olsun. Kelepir arıyodun bulamadın galiba normal fiyata almıssın gibi geldi bana
    yok haci kelepir değil parasini hak eden motor ariyodum sen yanliş anlamişsin motor güzel bakalim şimdilik masraf açarsa o zaman yamahaninda satan adaminda şaka bi yana motoru ehli kimseden aldim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha gencim yaw, sevmem ben kurtlar vadisi havasında abi denmesini. Daha 32 yaşındayım.
    Bana kanki, dostum, arkadaş diyebilirsiniz iç dünyam filli boya gibi rengarenk
    Herşeyi geçtim. 5.000 TL vereyim. geleyim alayım. daha da vermem diyenler bitiriyor. Sanki ondan başka alıcı yok.
    Abi motor kaç km de?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    erol sedat bize geliyor sende atla gel...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    2006 model ybr'm var 30.000 km de lastiklerini tubeless yapsan sorun olur mu acaba? Jantıma uyar mı? lastikten başka masrafım olur mu?
    Yamaha Ybr 125 2006 Kırmızı 40.000 km

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takarsın rahatlıkla ama lastikten başka sibop masrafin olur 2ser liradan 4 lira

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takarsın rahatlıkla ama lastikten başka sibop masrafin olur 2ser liradan 4 lira
    Peki o siboplardan alsam ve taksam hava kaçırma gibi bir sorunum olur mu? Tubelese uyumlu mu jantlarımız?

Alıntı m3hm3tozc4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki o siboplardan alsam ve taksam hava kaçırma gibi bir sorunum olur mu? Tubelese uyumlu mu jantlarımız?
    2 tane tubeless sibop alıp tak bas havayı şişir ama yanakları tam yapıştırmazsan uğraşsırsın ilk şişirmede

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane tubeless sibop alıp tak bas havayı şişir ama yanakları tam yapıştırmazsan uğraşsırsın ilk şişirmede
    Çok meşakkatli o iş yahu bence direkt lastikçide makinada yapsınlar,ben ustayla pirellileri oturtana kadar akla karayı seçtim heleki janttaki boyalar biraz aşınmışsa hava vurmak ölüm
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok meşakkatli o iş yahu bence direkt lastikçide makinada yapsınlar,ben ustayla pirellileri oturtana kadar akla karayı seçtim heleki janttaki boyalar biraz aşınmışsa hava vurmak ölüm
    lastikleri alıp takmadan önce yapılacak iş belli yanakları birbirine yakın olduğu için oturtamiyor çoğu vatandaş..halbuki takmadan önce lastiğin yanaklarını dışa doğru esnetıp biraz açsalar janta takınca yanaklar kendiliğinden oturuyorlar verecen havanın gözüne

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    koray ne oldu yaw. Nereye gidiyorsun. Sedat ın motoru maşallah çok temiz tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Bizim ilçedeki müthiş ustalar biraz zor yapar onları ama hadi hayırlısı Cevaplar içinde teşekkür ederim ayrıca

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxi şu yan çantalarını merak ettim, kendin mi yaptın? Birkaç fotoğraf atta görelim

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

Benim motorda supap sesi var galiba sesli çalışıyor gibi geliyor
    Daha 430km de, 500 de yağını değiştireceğim, o zaman bir ustaya göstereyim bakalım ne söylecek?
    daha tam bitirmedim. kapak kısmına fitil çekeceğim.

koray abi hayırdır? "foruma artık girmek istemiyorum" gibi bir başlıkta "ybr başlığında paso muhabbet dönüyor iztemezük" gibi laflar edilmişti ondan mı? bu değildir de aklıma geldi?
    egelim 43 bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bu esd modeliyle 130 görenler varmi hafif eğimli yolda..yoksa benim göstergem mi fazla yaziyo şayet fazla gösteriyosa hiç şikayetci değilim çok hoşuma gitti :D
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler iyi geceler
    kanka ma kim artizlik yaptıysa ifadesini alırım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha tam bitirmedim. kapak kısmına fitil çekeceğim.

http://img841.imageshack.us/img841/5277/imag0091ad.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/232/imag0092q.jpg

koray abi hayırdır? "foruma artık girmek istemiyorum" gibi bir başlıkta "ybr başlığında paso muhabbet dönüyor iztemezük" gibi laflar edilmişti ondan mı? bu değildir de aklıma geldi?
    Maxi ben de aleminyumdan olmadı sacdan yaptırmayı düşünüyorum, fazla geniş olmamak üzere yine üstten açılır olacak ama daha önce arka bagaj ve yan bagaj demirlerini almam lazım.

---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler iyi geceler
    kanka ma kim artizlik yaptıysa ifadesini alırım
    İyi geceler Fatih
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bu ne yahu ybr topiğinde herkes pilot kamikazecilik mi oynuyosunuz
    Pire için yorgan yakılmaz
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxi ben de aleminyumdan olmadı sacdan yaptırmayı düşünüyorum, fazla geniş olmamak üzere yine üstten açılır olacak ama daha önce arka bagaj ve yan bagaj demirlerini almam lazım.

---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

İyi geceler Fatih
    sacdan yaparsan ve antipas atmazsan çok güzel paslanır. antipas boyasını da 2-3 kat atman gerek...

aluminyum hem hafif hem dayanıklı. yalnız nasıl kaynatacaksın orasını bilmiyorum. vida yerleri açıp vidalarsın artık.

sana tavsiyem kapağını büyük yap. ben karışan eden olmasın diye kapağını küçük yaptım ve sorun yaşıyorum. keşke bmw yan çantaları gibi yapsaydım...

o alacağın yan çanta demirleri kazada koruma sağlamıyor, ben bilmemkaçlık demir profilden chopper şoför pegi gibi arkaya bir parça yaptım. 2 tane 11lik citava ile de bidonları bu ayaklığa bağladım. geçenlerde bi kamyon sağlam vurdu bana. bidon sol önden darbe aldı. resimde demirin eğikliği görülebilir.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu esd modeliyle 130 görenler varmi hafif eğimli yolda..yoksa benim göstergem mi fazla yaziyo şayet fazla gösteriyosa hiç şikayetci değilim çok hoşuma gitti :D
    Ben en son 60 gördüm

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sacdan yaparsan ve antipas atmazsan çok güzel paslanır. antipas boyasını da 2-3 kat atman gerek...

aluminyum hem hafif hem dayanıklı. yalnız nasıl kaynatacaksın orasını bilmiyorum. vida yerleri açıp vidalarsın artık.

sana tavsiyem kapağını büyük yap. ben karışan eden olmasın diye kapağını küçük yaptım ve sorun yaşıyorum. keşke bmw yan çantaları gibi yapsaydım...

o alacağın yan çanta demirleri kazada koruma sağlamıyor, ben bilmemkaçlık demir profilden chopper şoför pegi gibi arkaya bir parça yaptım. 2 tane 11lik citava ile de bidonları bu ayaklığa bağladım. geçenlerde bi kamyon sağlam vurdu bana. bidon sol önden darbe aldı. resimde demirin eğikliği görülebilir.
    Aleminyum levha alıp güzel gine büktürüp, köşelerine de o plastik şeylerden perçinledi mi gayet güzel olur, ek birleşim yerlerine de fitil veya benzeri bir şey uydurulabilir, üst kapakta geriye doğru açılsa sadece arka tarafından perçinlenir, kenarlarına da yine fitil çekilir, kilit mekanizması da uydurduğun zaman çok orijinal olur.
    Tabi bunları yapabilmek için İstanbul da olmak lazım
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    s.a arkadaşlar....
    kor@y üyeliğini iptal ettirmiş bende şimdi gördüm.
    Akşamleyin beraberdik,birer sigara tüttürdük,fatihi,yasini andık,kulaklarını çınlattık.
    Üyeliğini iptal edecek bir havası yoktu...gayet doğal,normaldi,alla alla vardır bir bildiği.Neyse tekrar dönmesini ümit ederek yapışacaz yakasına.Oyle kolay kurtulacagını zannetmesin.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler iyi geceler :
    Fatihim cbf topiğinde çıkıştım sana biraz,kusura bakma o an kafamda başka sorunlar bisürü problem,gerginlik,asabiyet,sinir hali ne ararsan vardı...iş mevzularında kafa kıyaktı yani,ortalığı kırıp dökmekle meşgülken senin yorumlar ilişti görüme...o psikollojiyle veryansın ettim sana...arkadaşımsın,kardeşimsin,değerli bir dostumsun,kusuruma bakma sen benim.ara sıra deliliğimi affet
    Bu arada şu cbf-ybr muhabbetinide bırakalım,abiciğim kim neyi tercih ederse etsin saygı gösterelim...ister bisiklete benzesin ister yağ yaksın herkes malından memnunsa,onu seviyorsa,işini görüyorsa problem yok

dediğim gibi sana yazdıklarım o anlık başka mevzulara bozuk psikolojimin sana olan yansımasıydı,yani senlik değildi,benlikti herşey...kabağı senin kafanda kırdım ama şuan benim kafam acıyor

Korayın mevzular değişik galiba,tel den aradım,uykulu uykulu bişeyler geveledi durdu...yarın anlarız derdini tam olarak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler