Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    demiri motoru alırken hediye vermemişlerse zaten normal bedeli olan 50 liraya satıyorlar ama denizlide bi vatandaş var 35liraya satıyor aynı demiri..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yagmur camur ayagına gelmesin diye korumalık gibi bşey mi? abi fiyatı ne kadar acaba onun ?
    ayakları ıslanmasın diye takıyor onu ve şenol abin yaşlı ya bacaklarda kireçlenme var rüzgar vurmasın diye şaka bir yana rüzgarı ve on lastikten gelen suyu çamuru kesmek için kendi fleksıden yaptı..becerikli adam maşallahı var onun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demiri motoru alırken hediye vermemişlerse zaten normal bedeli olan 50 liraya satıyorlar ama denizlide bi vatandaş var 35liraya satıyor aynı demiri..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

ayakları ıslanmasın diye takıyor onu ve şenol abin yaşlı ya bacaklarda kireçlenme var rüzgar vurmasın diye şaka bir yana rüzgarı ve on lastikten gelen suyu çamuru kesmek için kendi fleksıden yaptı..becerikli adam maşallahı var onun

hım güzelmiş :-) helal olsun valha:D motoru aliyim:d benimde düşüncelerim var :-)

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    İi aksamlar arkadaslar oncelikle ii forumlar yuksek musadenizle bi akil danismak istiyorum konuya biraz bastan gireyim
    1 ay icerisinde bi ybr almak istiyorum niyetim sifir almak yalniz bi 5 yuz arti plaka param eksik gelelim rahatsiz etme nedenime bugun bi arkadasim amcasinda satilik ybr oldugunu soyledi sifir almis ve 2500 lira istiyor motoru gormedim ama cok temiz ve amcasindan baska kimsenin kullanmadigini soyledi km de 10000 civari imis yalniz fikrimce modeli 2004 oldugu icin bu fiyat fazla gibi geldi sizce ne yapmaliyim fiyat olarak asagi yukari ne kadar vermem gerekir bilgilerinizle bilgilendirir misiniz
    tesekkurler......
    Tekeriniz duz bassin...

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    far için başka birkaç fikir daha var aklımda ama yapmak için uygun zaman bulamiyorum..ben kayaşehirde oturuyorum..motoru bi al da gerisi kolay..folyo ucuz zaten, kaplarım ben senin motoru bile komple kaplarım ama ufak bi şartla şartı da motoru alınca konuşuruz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:32 ----------

şenol abi nerdesın? bana 6 tane power led lazım ama mercekleri olabildiğince küçük olmalı en fazla 5 kuruş boyunda..var mi öyle birşey? yoksa merceklerin kenarlarıni taşlama ile almak zorunda miyim? ve de ben bu mercekli ledleri 3er li olmak üzere 2 parça halinde hazırlayip 3 sağ 3 sol yanacak şekilde pat pat hazırlamak istiyorum..devre ile ilgili bilgin var mi power ledler bana kaç liraya çıkar mümkün olduğunca çok ışık versin ışığı toplu vermesine gerek yok dağınık da verebilir
    durmuş sağol eksik olma; şart derken hayırdır ne şartı biraz açıklada öğrenelim neymiş. yoksa yeni fikirlerini benim motordamı deniceksin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    2004 de ben pırlanta gibi de olsa 2buçuk vermem yanlış anlama çok zorlanmazsan sıfır al plakanı bi ay çıkarma süren var..sıfır 4buçuğu geçiyor onu da hesaba kat tabi..fatihın motoru var istersen onunla konuş motor pırıl pırıl zaten fatihte pimpirikli bi arkadaş motoru silmekten bi hal olan bi vatandaş 2. el alacaksan olabildiğince tanıdığın bildiğin motoru al birazda yüksek modelli al..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş sağol eksik olma; şart derken hayırdır ne şartı biraz açıklada öğrenelim neymiş. yoksa yeni fikirlerini benim motordamı deniceksin?
    yeni fikirlerimi kendi motorumda deniyorum zaten bi süre kullanıp beğenmezsem ya da sıkılırsam iptal ediyorum yaptıklarımı benim motorla senin motor aynı olmayacak tek şart o.. orijinal olmalı benim bindiğim motor başka motorla aynı olursa ben rahatsız oluyorum cinsim biraz seninkını biraz değişik yaparız

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokbe ya yan çanta demiri paslanmıştı onu sökecektim boyamak için onu sökerken dur şunuda dur bunuda derken arka taraf komple indi motor racer oldu http://img820.imageshack.us/img820/2394/hpim0457y.jpghttp://img577.imageshack.us/img577/4158/hpim0458.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

benim aldığım 6 tane led plaketleri lensleri sürücüleri hepsi 45 tl tuttu
    MAŞALLAH ŞU MOTORA

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Benim fikrimde oyle de ne bileyim bi akil istedim tesekkur ederim
    en iyisi sifir almak ve kocasi kendin olmak hic olnazsa kafamiz agrimaz tekrar teskkurler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sıfır alırsan minimum 20 30 bin km sadece yağını değiştirip orasını burasını silme temizle derdin olur..sonrasında da düzenli bakımları iste sonrasında da lastik ıvır zıvır masrafin olur..

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    sıfır alırsan minimum 20 30 bin km sadece yağını değiştirip orasını burasını silme temizle derdin olur..sonrasında da düzenli bakımları iste sonrasında da lastik ıvır zıvır masrafin olur..
    O kmlere gelince buyuk aksilik olmazsa degistiririm niyetimde 250cc bi yoldas var uzerine cikmam 250 yeter.onumde dugunum oldugu icin2-3 yil erteledik artik

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yagmur camur ayagına gelmesin diye korumalık gibi bşey mi? abi fiyatı ne kadar acaba onun ?
    evet pazardan aldım eni bir metre boyu ise isteğin kadar ama metresi 20 tl ve rüzgarlıkiçin yarım metre yetiyor iki dakka girmedim sayfayı hemen ikilemişiniz beya

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İi aksamlar arkadaslar oncelikle ii forumlar yuksek musadenizle bi akil danismak istiyorum konuya biraz bastan gireyim
    1 ay icerisinde bi ybr almak istiyorum niyetim sifir almak yalniz bi 5 yuz arti plaka param eksik gelelim rahatsiz etme nedenime bugun bi arkadasim amcasinda satilik ybr oldugunu soyledi sifir almis ve 2500 lira istiyor motoru gormedim ama cok temiz ve amcasindan baska kimsenin kullanmadigini soyledi km de 10000 civari imis yalniz fikrimce modeli 2004 oldugu icin bu fiyat fazla gibi geldi sizce ne yapmaliyim fiyat olarak asagi yukari ne kadar vermem gerekir bilgilerinizle bilgilendirir misiniz
    tesekkurler......
    Tekeriniz duz bassin...
    2004 için bana biraz fazla gibi geldi ama nasıl olmuşta 10.000de kalmış kilometreyle oynanmış olmasın bi tamirciye yani güvendiğin tanıdığın bir tamirciye göstermeden alma
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kmlere gelince buyuk aksilik olmazsa degistiririm niyetimde 250cc bi yoldas var uzerine cikmam 250 yeter.onumde dugunum oldugu icin2-3 yil erteledik artik
    bu lanet ybr yı alınca bir daha satmamak için kendi kendine o kadar bahaneler uyduracaksın kı

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

tabii koray yok ortalık boşkaldı vurun bakalım vurun elbet sıra banada gelir ekmek arası
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    bu lanet ybr yı alınca bir daha satmamak için kendi kendine o kadar bahaneler uyduracaksın kı
    Katiliyorum daha almadan cunku herkes ayni seyi soyluyo her aslanin gonlunde bir ybr yatar aslinda
    CİKARİN İCİNİZDEKİ ASLANLARİİİİİİ:-):-):-):-):-):-)

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    arkadaşlar internette gezerken bu resmi gördüm çok güzel modifiye yapmış sizce nasıl
    http://g1203.hizliresim.com/v/m/3p7zg.jpg

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    evet pazardan aldım eni bir metre boyu ise isteğin kadar ama metresi 20 tl ve rüzgarlıkiçin yarım metre yetiyor iki dakka girmedim sayfayı hemen ikilemişiniz beya

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

2004 için bana biraz fazla gibi geldi ama nasıl olmuşta 10.000de kalmış kilometreyle oynanmış olmasın bi tamirciye yani güvendiğin tanıdığın bir tamirciye göstermeden alma
    Arkadasim guvendigim biri ona bende sasirdim bakalim artik sifir almayi dusunuyorum ama motoru ustama gosterir kafan agrimaz derse fiyatida daha asagilara((2000)))den asagi belki niyetlenirimtekrar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    tabii koray yok ortalık boşkaldı vurun bakalım vurun elbet sıra banada gelir ekmek arası
    abi yakın görüyoruz da takılıyoruz hem koray panpişim patateslerle uğraşmaktan yorgun düşmüştür bide benimle uğrasamaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar internette gezerken bu resmi gördüm çok güzel modifiye yapmış sizce nasıl
    http://g1203.hizliresim.com/v/m/3p7zg.jpg
    zevkler ve renkler tartışılmaz ama tam adana cono işi olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

şenol abi bana on cam lazım..orijinal cam var ya ondan lazım..fleksı alsam birebirini yapabilir miyim ya da 10 cm uzununu?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba; fatih çayır kardeş sana bi sorum olucak biz bu hafta sonu 5 arkadaş arabayla adapazarı kartepeye gitmeyi düşünüyoruz, acaba bu zamanda orası nasıl olur kar varmıdır şimdi oralarda. biz mangal falan yapıp dönmeyi düşünüyoruz. nasıl bir yerdir? sen oralısın bilirsin diye sordum. teşekkürler.
    kardeşim kartepe de hala kar var daha dün yani pazar sapancadan geçtim kar var gerçekten güzel yer tam mangal yapılacak yer bende birkaç defa gittim oraya giderseniz güzel vakit geçirirsiniz maşukiyeden doru yukarı zaten kime sorsanız tarif eder ama otobandan gelirken izmitten çıkış yapın sakaryadan gelirseniz daha uzak benden demesi...

---------- Post added at 01:46 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

fatih ısıt ısıt yapıştır kalkmaz diyorum ama sen hala sorup duruyorsun moruk..ısıt yapıştır gerisine karışma..korayı da yardımcı al yanına o da öğrensın..az kararsanız ikiniz o folyoyu kesmeden tek parça kaplarsiniz göreyim sizi koçlarım benim
    ya kanka anladım ne demek istediğini daha önce hiç böyle bir çalışma yapmadığım için merak ediyorum ..
    bu akşam usta ile konuştum beni kovdu dükkandan abi motoru kaplamamı yapayım boyatayım mı dedim neden dedi çok çizik sanki dedim ya manyak mısın oğlum sen dedi ya bin öyle dedi birşey olmaz sonra satarken kaza vs yaptın sanarlar satamazsın dedi bende o zaman bu haliyle satarım dedim i o zaman babayı bulursun böyle ybr dedi ne yapacağım siyah çok toz gösteriyor satıp mavi veya gri mi alsam ama lastikler yeni akü yeni kappa çanta var hem daha 20000km olmadı bile güzelim motoru da toz topluyo diye satmak istemiyorum mekanik olarak 10 numara diye çok kararsız kaldım yani ne yapacağimı bilmiyom ki
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    maxi 6 vitesi koysalar ybr 250yı kime satacak adamlar? 6 olsa kimse satmaz kı motorunu? koç gibi 140i gördürùrsun ybrye şenol abinin kı tuzlu kaçıyo ben m spot lambalardan 2 tane alayım en iyisi hem mercekleri de üzerinde daha ucuza da bulurum ben onları da patpatlara bağlarım..xenonù da patpatlari da arkadaşa söyledim ayarladı xenon büyük beyin ama küçük ayarlayamamis..olsun dedim saolsun xenon takım beleş patpatlar 25 lira 10lira da spotlara veririm sonra montaj işine girişirim bu motoru yaparım güzelce bi ay sona da sıkılır satarım gidip bitane daha alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

yeni on koruma demiri 35 le 50 arası..eskiler 20 ile 35 arası..sahibindene bak ybr koruma demiri diye dolu var..
    abi motor 100ün üstüne düzde zor çıkıyor, 6. vites olsa düzde 110 anca yapar. 90 üstüne nadir çıkabiliyorum. istanbul'a geldiğimde bir tur atmanı isterim. sorun bende mi moturda mı .

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    durmuş panpiş ne planların var....... ANlat bakayım power ledi napacaksın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    maxi sen ön dişliyi büyüt en azından daha az devir çevirir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş panpiş ne planların var....... ANlat bakayım power ledi napacaksın
    sır panpa söyleyemem ama gerekli malzemeleri temin edeyım yapınca görürsün

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    maxi sen ön dişliyi büyüt en azından daha az devir çevirir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

sır panpa söyleyemem ama gerekli malzemeleri temin edeyım yapınca görürsün
    iyi bakalım , yap biran öncede bakalım neymiş ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler