Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş yakışmış lan motor.. bundan alsana bi dene
    ben pek hoşlaşmadım sahibi üzerine alınmasın ama o motor bana hitap etmiyo benim tarzım naked o motorla benim girdiğim aralara girip araba aralarından makas geçemezsin direksiyonu bizimkiler kadar oynak ve geniş açılı değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi ön camı ve folyoyu verdi sağolsun durduk yere basıma iş açtı http://e1204.hizliresim.com/w/8/47j6x.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

http://e1204.hizliresim.com/w/8/47jdg.jpg
    hadi len hadi len hadi len onuniçin üşenmedin ta beykozlara geldin peşimden dimi
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    eyvallah kanka.. zaten satılmasını istemiyorum sürekli takas mesajları geliyor.. bizimkilerde ilanı görünce biraz bozuldular.. şimdi gönlümü almaya çalışıyorlar.. bakalım ne olacak ..bende biraz inat ettim..
    şuan için ilanı çekmeyi düşünmüyorum.. satılırsa herşeye son .. artık artçın olurum bugün 300 km falan gezdik.. millet diyo olum satacan zaten bas biraz ,yok diyorum o benim canım
    İlanın fotoğrafını görünce şaşırdım önce sonra baktım gerçekten sizmişşiniz, foruma girip baktım ailevi sebeplerden yazmışsınız, adınıza üzüldüm tabi ama içimden bir ses vazgeçeceğinizi söylüyor
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bide şu resimleri çeviripte yayınlasan bizide yormasan şu ihtiyar halimizle yan bakmaktan belim koptu
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eyvallah kanka.. zaten satılmasını istemiyorum sürekli takas mesajları geliyor.. bizimkilerde ilanı görünce biraz bozuldular.. şimdi gönlümü almaya çalışıyorlar.. bakalım ne olacak ..bende biraz inat ettim..
    şuan için ilanı çekmeyi düşünmüyorum.. satılırsa herşeye son .. artık artçın olurum bugün 300 km falan gezdik.. millet diyo olum satacan zaten bas biraz ,yok diyorum o benim canım
    ne olursan o gel kanka seni her zaman her yere götürüm sıkıntı yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ya kanka zor bir durum gerçekten. Gerçi şimdi nişan düğün iş falan derken fazla vakit bulamıycan belki 2-3 haftada 1 hafta sonu bineceksin...10senede kullanmışın gerçekten zor yani. Bendede o baskı var allahtan evlilik durumu yok, yoksa aynı baskıyı bende görücem artık evleniyosun sorumluluk alıyosun muhabbetleri... hayırlısı olsun kardeşim ne diyelim zor.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanın fotoğrafını görünce şaşırdım önce sonra baktım gerçekten sizmişşiniz, foruma girip baktım ailevi sebeplerden yazmışsınız, adınıza üzüldüm tabi ama içimden bir ses vazgeçeceğinizi söylüyor
    evet benim için çok zor bir durum , ailem pişmanları oynuyor.. bana göre beni hiç bu kadar sinirli ve üzgün görmemişlerdir..
    yani sonuç olarak hayatımın %50 sinden vazgeçmemi istediler ama pişman gibiler.. biraz daha ısrar ederlerse satılmayacak bende
    aşkımla kaldığım yerlerden devam edeceğim.. umarım içindeki o ses doğru çıkar..

---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olursan o gel kanka seni her zaman her yere götürüm sıkıntı yok
    biliyorum kanka biliyorum.. sen adamın dibisin
    olsun olum bisiklet var bende.. onunla takılırım zaten yavaş gidiyorum biraz daha yavaş giderim
    sen balık mangaldan haber ver...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet benim için çok zor bir durum , ailem pişmanları oynuyor.. bana göre beni hiç bu kadar sinirli ve üzgün görmemişlerdir..
    yani sonuç olarak hayatımın %50 sinden vazgeçmemi istediler ama pişman gibiler.. biraz daha ısrar ederlerse satılmayacak bende

---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

biliyorum kanka biliyorum.. sen adamın dibisin
    olsun olum bisiklet var bende.. onunla takılırım zaten yavaş gidiyorum biraz daha yavaş giderim

sen balık mangaldan haber ver...
    kanka balık vat ama mangal da değil

istersen motoru sen kullanırsın ben arkada otururum sakata gelmeyeyim diye

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kanka zor bir durum gerçekten. Gerçi şimdi nişan düğün iş falan derken fazla vakit bulamıycan belki 2-3 haftada 1 hafta sonu bineceksin...10senede kullanmışın gerçekten zor yani. Bendede o baskı var allahtan evlilik durumu yok, yoksa aynı baskıyı bende görücem artık evleniyosun sorumluluk alıyosun muhabbetleri... hayırlısı olsun kardeşim ne diyelim zor.
    evlilikle bi ilgisi yok kanka.. ailem bile motor üstünde tanıdı.. dile kolay ya nerden baksan 9 yıldır ehliyetli 3-5 senede apaçi takıldık.. uzun bir dönem..
    sadece askere gittiğimde ayrılık yaşadım.. sosyal çevrem , eşim dostum tanıyan tanımayan beni hep motor üstünde bilir.. bisiklet biraz zorlayacak beni...
    bakalım annem ilanı çek diyo ,babam demiş.. babam kendi ağzıyla derse iş tamamdır.. yoksa satarım.. Satsamda muhtemelen yine aldırırlar.. o yüzden satma kararı yakın bakalım bekliyorum..
    yarın motorumu bi yıkayım.. 300 km yol yaptım bugün pislendi yavru

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

kanka balık vat ama mangal da değil

istersen motoru sen kullanırsın ben arkada otururum sakata gelmeyeyim diye
    kanka bu hafta senle bi öğle yemeği yiyelim mi...
    eşme sahilde balıklar benden.. salata benden... sen sadece tel ile odun getir.. ne dersin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evlilikle bi ilgisi yok kanka.. ailem bile motor üstünde tanıdı.. dile kolay ya nerden baksan 9 yıldır ehliyetli 3-5 senede apaçi takıldık.. uzun bir dönem..
    sadece askere gittiğimde ayrılık yaşadım.. sosyal çevrem , eşim dostum tanıyan tanımayan beni hep motor üstünde bilir.. bisiklet biraz zorlayacak beni...
    bakalım annem ilanı çek diyo ,babam demiş.. babam kendi ağzıyla derse iş tamamdır.. yoksa satarım.. Satsamda muhtemelen yine aldırırlar.. o yüzden satma kararı yakın bakalım bekliyorum..
    yarın motorumu bi yıkayım.. 300 km yol yaptım bugün pislendi yavru

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:19 ----------

kanka bu hafta senle bi öğle yemeği yiyelim mi...
    eşme sahilde balıklar benden.. salata benden... sen sadece tel ile odun getir.. ne dersin
    olur canım ne demek ama mangal işi ne olacak ateş yakılan yer yani?
    ne balığı alacan?
    gidip sazan alma o mangal olmaz yani..
    ben pazaratesi salı çarşamba.
    cuma boş vaziyetteyim cumartesi de boş um dükkanda takılmam gerek

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    olur canım ne demek ama mangal işi ne olacak ateş yakılan yer yani?
    ne balığı alacan?
    gidip sazan alma o mangal olmaz yani..
    ben pazaratesi salı çarşamba.
    cuma boş vaziyetteyim cumartesi de boş um dükkanda takılmam gerek
    kanka iki taş arasına teli koyarız.. toprakta yakarız olmaz mı?...
    sardalya ,hamsi alcam olum ne alacam.. çarş. kadar yağış gösteriyor.. şöyle öğlene kadar yağmasa yeter.. ayarlarız onu..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ulen arkadaş keşke birgün eşme de bir çocuk geldi ya yanımıza onun numarasını alsaydık o herşeyi hazırlardı neyse bi şekilde ayarlarız
    peki bana uyar ben olmadı mangalı da getiririm
    ulen arkadaş tamda arka çantayı çıkardım motora değişik bi hava vereyim dedim bu iş çıktı neyse benim büyük sepeti bağlarım arkaya idareten balığa giderken bağladığım ekmek sepeti var
    balık olarakta ithal uskumru da alsan uyar veya çinekop levrek fakat somon balığı alma kimse tavsiye etmiyor vıcık vıcık yağlıymış

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulen arkadaş keşke birgün eşme de bir çocuk geldi ya yanımıza onun numarasını alsaydık o herşeyi hazırlardı neyse bi şekilde ayarlarız
    peki bana uyar ben olmadı mangalı da getiririm
    ulen arkadaş tamda arka çantayı çıkardım motora değişik bi hava vereyim dedim bu iş çıktı neyse benim büyük sepeti bağlarım arkaya idareten balığa giderken bağladığım ekmek sepeti var
    balık olarakta ithal uskumru da alsan uyar veya çinekop levrek fakat somon balığı alma kimse tavsiye etmiyor vıcık vıcık yağlıymış
    tamam kanka balık sıkıntı yok... arkadaşım balıkçı o tavsiye eder ben alırım.. sen orasını düşünme.. şimdi bi gün belirleyelimde havada yağmasa bari...
    neyse haberleşiriz ben yatıyorum bugün bayağı gezdik yoruldum... hadi iyi geceler.. dua edin motor satılmasın yoksa sayfalarda hatıra olarak kalırım..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tamam kanka balık sıkıntı yok... arkadaşım balıkçı o tavsiye eder ben alırım.. sen orasını düşünme.. şimdi bi gün belirleyelimde havada yağmasa bari...
    neyse haberleşiriz ben yatıyorum bugün bayağı gezdik yoruldum... hadi iyi geceler.. dua edin motor satılmasın yoksa sayfalarda hatıra olarak kalırım..
    kanka zaten o fiyata satılmaz adam gider er5 alır
    hadi iyi geceler bende kaçıyorum

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    İnşallah öyle olur, şimdiden sinyallerini vermişler zaten, iş sende bitiyor yani
    Valla benim ailemde çok karşı ama motor almadan 1000 tl harcadım zaten Geri dönüşü olmayan yola girdik
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka zaten o fiyata satılmaz adam gider er5 alır
    hadi iyi geceler bende kaçıyorum
    kanka, bu aletin sıfırı 4,190 TL.. Plaka trafik sigortası vizesi ıvır zıvır 300 TL ..etti sana 4500..
    100 TL kask alacak.. 4600.. minimum seviyedeki fiyat bu.. ee bu durumda benimki ucuz bile kalır herşeyini veriyorum..
    bi navigasyon 300tl kanka.. gözünü sevem..

---------- Post added at 08:26 ---------- Previous post was at 08:24 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah öyle olur, şimdiden sinyallerini vermişler zaten, iş sende bitiyor yani
    Valla benim ailemde çok karşı ama motor almadan 1000 tl harcadım zaten Geri dönüşü olmayan yola girdik
    ya ben kendimi bildim bileli motorun üstündeyim.. motorsuz yapamam.. onlarda biliyor ama.. her pazar 400-450 km yol yapınca kızdılar

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    gene muhabbetin dibine vurmuşsunuz. gezinin de dibine vurmuşsunuz. ben Allah'ın dağında Malatya'da bir tane motorcu bulamıyorum... buradakiler ya apaçi ya kurye... belki bir iki tane düzgün varsa da bana rasgelmedi...

Şenol abi: valla abi buradaki motorcular böyle. baktım onlardan hayır yok, aldım gazyağını süngeri giriştim zincire. süngeri 2 kere yıkamak zorunda kaldım. bolca da yağladım. neredeyse yarım saat uğraştım. şimdi bi kat daha yağlarım elazığa giderim. zincir bollaşmış. o kadar yağmur çamur mahvetmiş zinciri; ve ya arka teker patladığında ben söküp takmıştım, eski ayarıyla taktım; ondan da olmuş olabilir. elazığ'daki bi usta var, bakarsa ona baktırtacağım. bakmazsa da mecbur malatya'daki ustalara devam :(.

Motosikleti
    ATOM KARINCA

Fatih perşembe cuma iyi duruyor hava..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    günaydın arkadaşlar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar
    gunaydın .

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar
    nerdesin sen yaa...
    kayıplardasın.. günaydın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler