Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı rasso35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ondan önemli diger sorunum 2.ci vitese atarken tak sesi geliyo
    6.500 deviri geçmezseniz daha az yakar. benim tercihim 6.000 devir. tabi acelem yoksa ya da gaza gelmediysem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    mondial mi bu Zafer takma kafana, motor km. yaptıkça azalıyor yakıtı
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    ybr tama güzel motor ama bu mondialle alıp veremediği olanların derdi ne mondial danddik motor değil bunu kafanıza koyun fabrika hatalı sorunlu olanları hermarka motorlarda çıkıyor mondialin parçası servisi hiç bir sıkıntısı yok yamahanın hemen parçasını bulabilirmisin hayır ama mondialin bulursun amacım yamahayı kötülemek değil bunu anlamayanlara anlatmak istediğim için
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Gelen geçen hanı gibi oldu burası

@Banarlı istediğim parçayı anında bulurum.Mondial servisinde mondiale ana avrat kayanlarıda gordum.Kendinizi kandırmayın.
    HONDA

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar , 42 Lt.topcase Ybr için büyük kalır mı sizce ne dersiniz ; bende kappa K35 vardı ama çanta kırıldı sadece alt tablası kaldı ne tavsiye edersiniz tablasız topcase de bulamıyorum..

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    yaa herkes için geçerli değil bu bende gördüm mondiale küfür eden bende istediğim zaman parça bulurum yerine göre değişiyor demek istiyorum tekirdağda mesela yok yamahanın parçaları anca internet veya telefonla istiyorsun ertesi gün geliyor
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    arkadaşlar ben de bugün yeni ybr 125 aldım. parasını ödedim ve 2-3 güne plaka işlemleri tamamlanıp motorumu alınca fotoları paylaşırım. inşallah pişman olmam. bir de konu açtım ama sizden sele altı pratik alarm tavsiyesi almak istiyorum. malum hırsızlar için çok cazip bir motor bu ybr.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Türkiyeye gelmeyen siyah ybr,Brezilyada satılıyor

Uploaded with ImageShack.us

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen geçen hanı gibi oldu burası

@Banarlı istediğim parçayı anında bulurum.Mondial servisinde mondiale ana avrat kayanlarıda gordum.Kendinizi kandırmayın.
    yaw neyi yol gecen hanı oldu Allah askına erıf oraya sıfır motorundaki sorunalrı yazmıs size bişeymi dedik ybrlerinize laf mı ettık ne mantık dır sizdeki görmüyomusun erıf koskocaman yazmıs oraya yakıtım fazla bende dedimki azalır su an cok az fdazla iyi okuyun ardına ne yazmıs 2 viteste tak die ses geliyo demiş bak sorun cıkmıs ybr de hadi bi cevap bekliyorum sizden hadi !
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyeye gelmeyen siyah ybr,Brezilyada satılıyor

Uploaded with ImageShack.us
    ya türkiyeye neden böyle modeller gelmez her markada durum böyle ezik muamelesi çekiyorlar bize resmen

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de bugün yeni ybr 125 aldım. parasını ödedim ve 2-3 güne plaka işlemleri tamamlanıp motorumu alınca fotoları paylaşırım. inşallah pişman olmam. bir de konu açtım ama sizden sele altı pratik alarm tavsiyesi almak istiyorum. malum hırsızlar için çok cazip bir motor bu ybr.
    Hayırlı uğurlu olsun ybrnin Hangi yıl olursa olsun her motoru güzeldir pişman olmucaksın merak etme
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr tama güzel motor ama bu mondialle alıp veremediği olanların derdi ne mondial danddik motor değil bunu kafanıza koyun fabrika hatalı sorunlu olanları hermarka motorlarda çıkıyor mondialin parçası servisi hiç bir sıkıntısı yok yamahanın hemen parçasını bulabilirmisin hayır ama mondialin bulursun amacım yamahayı kötülemek değil bunu anlamayanlara anlatmak istediğim için
    Yamaha ile mondial kıyaslanamaz lütfen
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun, bende yeni ybr aldım istediğim renk maviydi ellerinde yoktu, banada 3 hafta sonra gelecek dedıler ben dayanamadım kırmızı renk aldım,bence mavi rengi kaçırma yada kırmızı füme rengi almanı önermem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:59 ----------

yeni kasa ybr çıktıktan sonra eski kasa ybr'ler fiyatı halen yüksek acaba eski kasa ybr alırken satan adama bu ybr eski kasa fiyatı neden yüksek diye sorabilrmiyiz,araba alırken benim bildiğim öyle bir üst model cıktıgında eskiler fiyat düşürmek zorunda kalır.ama 1-2 sene daha bekleyebiliriz yeni kasalar çoğaldıkça eskiler fiyat düşürmek zorunda kalabilir.millet 3.250 ye eski kasa ybr alıyor yeni kasalar olmuş daha 3 gün once sordum yamaha bayiye 4.000 tl dediler, demekki yeni ybr nin 2. el fiyatı 3.250 olabilir alacak arkadaşlar bence dikkat etsin.size satılık ilan bulabilirim sitelerden 3.250 ye yeni kasa ybr satan bile var genelde 3.500. ileride kesinlikle fiyat düşer,eski kasa ybr'ye 1 sene sonra 2.500 tl den fazla veren olmayacak.

Bu ybr fiyatlandırma kısmına katılmıyorum..Şunu unutmaki 2009 city olsun 2010 yeni o acayip kasa ybr olsun bu 2 motordan eski kasa ybrler herzaman daha çok tercih ediliyor,Fiyat konusunda ybr piyasası ölmiyiceği gibi sadece km artışı yüzünden fiyat düşülücektir.Bu gün hala 2006 ybr ye 3000 fiyat çeken insanlar var düşün ve Tekrar eski ybrlere dönüş yapıcak yamaha 2010 modeli Okadar tutulmayacaktır.Yarın kısmetse gidip tüm antalyayı tekrar dolaşıcağım ve birini alıp geçiceğim ama tercihim eski yuvarlak kasalar olucak. Son bir şey 2009 city çıktığında ki üstünden 2 yıl geçti dikkat edersen Eski kasalarda fiyat düşüşü olmadı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin lastiklerine dikkat edecek olursak yeni değişmiş. Motor gerçekten 10.000 km de ise lastikleri neden değiştirilme gereği duyulmuş. Ben 13.000 km de 2009 modelini sattım orijinal lastikleri yepyeniydi.
    Selamlar usta bugun 2008 mavi ybr gördüm 69xx kmde idi tam sayıyı hatırlamıyorum motorun durumuda Geçen gün konuştuğumuz motor gibiydi , Sanırım Arada 2 3 tane böyle temiz kullanılmış düşük kmde ybrler Karşımıza çıkıcak Yarın o motoru servise götürmeye gidiceğim içim rahat etsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    kardeşim hayırlısı olur umarım benim motorda 2008 mavi hatta km bile neredeyse aynı bakımlarını yaptır yıllarca bin taş gibi makinedir

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlısı olur umarım benim motorda 2008 mavi hatta km bile neredeyse aynı bakımlarını yaptır yıllarca bin taş gibi makinedir
    İnanırmısın R6 alıcağıma bukadar sevinmem.. Ybr'nin içimde farklı bir yeri var..Arabam var ama motor farklı be abi

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..Arabam var ama motor farklı be abi
    ayynen bende .
    rüzgarı hissetmek başka tabii

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanırmısın R6 alıcağıma bukadar sevinmem.. Ybr'nin içimde farklı bir yeri var..Arabam var ama motor farklı be abi

Kaçıncı ybr yi alıyorsun ? Hepsinde ayrı bir heyecanmı yaşıyorsun ?
    HONDA

Baelmoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 , Suzuki XF 650 Freewind
    Ben de önümüzdeki hafta herhangi bir aksilik olmazsa ybr alacağım inşallah eğer gücüm yeterse ikinci el 2010 Esd almak hayalim ama bakalım artık

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Kaçıncı ybr yi alıyorsun ? Hepsinde ayrı bir heyecanmı yaşıyorsun ?
    3.olucak Diğer motorlar çok kısa süre elimde durdu Özel mevzular sorunlar yaşadım en son ruhsatı almadığım için boşver moralimizi bozmaya gerek yok Bu sefer en az 1 yıl biniceğimi düşünüyorum hayırlısı olur inşallah en çokda Geçen hafta sattığım skyjet f5 e seviniyorum tam 1 yıl kurtulamadım motordan Bu arada ilk motorum skyjet f5'di.Üstünden 2 talihsiz ybr geçti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30851679/detay
    bizim ''hızlı'' Ybr hala satılıktır bilginize

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Motorunada bişiler yaparsın artık
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Motorunada bişiler yaparsın artık
    Geri dönüşüm iptali, Hava filtresi dışında motorla hiç oynamayı düşünmüyorum bu sefer yağını benzini koy bin
    Tabiki extra xenon buji vs alıcağım ama alt motor orjinal kalsın

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    En iyisi.Motorla oynadık ne oldu ? Petrol ofisi zengin oldu
    HONDA

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    En iyisi.Motorla oynadık ne oldu ? Petrol ofisi zengin oldu
    Evet arkadaşlar her zaman orjinali iyidir oynadıkca dahada bozuluyor yada dedikleri gibi petrol ofisi kazanıyor
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler