Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Selamlar arkadaşlar..Herkese günaydın..
    Dün Sabaha kadar uyumadım motoru alıcaz heycan yaptım.. Perşembe günü beni aramışlardı motorunuz geldi diye..
    Cuma günü yani dün gittim. Neyse 11 gibi Gittim Bayiye Dışarda kolilerde ybrler vardı yetkili arkadaşa sordum ybr 125 city siyah geldimi kolilere baktılar hepsi esd en az 10 tane esd vardı. Motorların geldiği yeri aradılar sanırım, Gümrükten geçmemişler Pazartesi geçicek çarşambada buraya gelir dediler.Çok sinirlendim ama yapıcak bişi yok gri city gelmiş ona baktım yanında esd vardı kırmızı ugurun motordan Onu anlatıyordu sinirden patronmuş sanırım biraz ters cevaplar verdim ama olsun İşin özeti motorunuz geldi diye beni aradılar gelenlerin hepsi esd 2011 miş..Boşa gitmiş oldum ayrıca 1 haftadır da motoru bekliyordum..Yani Bayada sıktı artık bu ybr olayı Parasıylada alamıyoruz olay böyle

Şimdi arkadaşlar Ben Pazartesi gidip Kırmızı Yeni kasayımı alıyım çarşamba Gelicek siyah 2009 city'mi alıyım Ordaki arkadaşa ben bu yeni kasadan nefret ediyorum tarzında verdiğim cevaplardan sonra gidip almam biraz abest kaçar ama sonradan keşke alsaydım dermiyim diye düşünür oldum ugurun motorun resimlerini inceledim Arka demiri çıkarttıktan sonra baya şık duruyor Kafa grenajınıda yuvarlak kafaya çevirttiğim zaman dahada şık durur diye düşündüm Yorumlar çok önemli karar vermem açısından 2 motoru kıyaslıyabilirmisiniz ?

Biraz uzun oldu sanırım sıkıldıysanız affola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    ben hala yamahanın 2003 lü yıllardaki ürettiği uzay kafayı 2009 yılında sadece bir senelik neden tekrar çıkarttığını anlmaşmış değilim ybr 125 commuter grubuna giriyor ve bana göre yakışmıyor ybr ye uzay kafa bence sen yeni kasa al dostum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hala yamahanın 2003 lü yıllardaki ürettiği uzay kafayı 2009 yılında sadece bir senelik neden tekrar çıkarttığını anlmaşmış değilim ybr 125 commuter grubuna giriyor ve bana göre yakışmıyor ybr ye uzay kafa bence sen yeni kasa al dostum
    Bu yeni kasalarında eskiden brezilyada üretildiğini duydum bu motorlar neden 2010da Yeni model olarak satılıyor bende bunu çözemedim 2003' 2004'deki Uzay kafalar farklıydı hem %100 japondu hem 13 veya 14 hpdi Benim hatırladığım..Keşke 2009'da o motorlar tekrar 0 olarak satılsaydı Yani 2009'da satılan motorların 2004'deki motorla alakası yok hp düşük boyası daha güzel Uzay kafa olması hiç önemli değil..Yuvarlak kafa olarak teslim alabiliyorsun.

Bu yeni modellerde zırıltı vibrasyon vs varmış kullanan bi abimiz böyle yazmış böyle bi sıkıntı varmı arkadaşlar

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yoktur sanırım motor aynı motor ama bana ugurun motor çok güzel geliyor yuvarlak kafada olabilir.Ön çamurlugum kırılırsa yenı kasanınkınden alıcam
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoktur sanırım motor aynı motor ama bana ugurun motor çok güzel geliyor yuvarlak kafada olabilir.Ön çamurlugum kırılırsa yenı kasanınkınden alıcam
    Uğurun motor benimde hoşuma gitti görmeye alışık olduğumuz ybrlerin dışında bi model biraz garip geliyor ve apacheyi andırıyor bana onuda hiç sevmem Kullanan arkadaşların yorumlarını okudum soğudum açıkcası Mesela kullanım olarak rahat değilmiş gibi Biraz Kaslı duruyor depo alışık olduğumuz tarzda değil sanırım bu modeli sevemeyen tek kişi benim

bu arada uniqe İşkence gibi 2 haftadır motoru alamadık şans yok galiba bende

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğurun motor benimde hoşuma gitti görmeye alışık olduğumuz ybrlerin dışında bi model biraz garip geliyor ve apacheyi andırıyor bana onuda hiç sevmem Kullanan arkadaşların yorumlarını okudum soğudum açıkcası Mesela kullanım olarak rahat değilmiş gibi Biraz Kaslı duruyor depo alışık olduğumuz tarzda değil sanırım bu modeli sevemeyen tek kişi benim

bu arada uniqe İşkence gibi 2 haftadır motoru alamadık şans yok galiba bende
    Evet bariz şanssızsın Yakın illerde yokmu başka yamaha servisi falan.Ayrıca yeni kasayı yuvarlaga çevirsen aynı factor olur valla

HONDA

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 değil de 2009 uzay kafa ybr'yi gece sürseydin zifiri karanlığa bile ihtiyaç duymadan çok güzel aydınlattığını anlardın... çok bariz bir fark var gece sürüşünde. ayrıca aerodinamiği daha iyi. beğenme mevzusuna gelince, city'nin kafa grenajının sinyal tasarımı benim de hoşuma gitmiyor. ama far gayet güzel
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    edit edit edit ***

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Newceri abi michelin lerden memnun musun benımkıler kabak oldu artık.Başka ybr de michelin kullanan varmı görüşleriniz neler ?
    Ben çok memnunum. Fakat kışı, ayazı görsün ondan sonraki durumuna bakmak lazım. Bir çok motosiklet lastiği kışı gördükten sonra sertleşiyor ve çatlıyor.
    Bu kış geçsin gerçek notunu kış çıkışında alacak mişlen.
    An itibari ile yol tutuşu frenleme süper tavsiye ediyorum.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Recaİ sıcak sıcak resimler atıyorum iyi düşün

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://img84.imageshack.us/img84/9862/25092010329.jpg][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Uniqe en yakın 200'km sonra var bayi :( beklemek zorundayım..

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recaİ sıcak sıcak resimler atıyorum iyi düşün

[IMG=http://img84.imageshack.us/img84/9862/25092010329.jpg][/IMG]

Uğur caydırıcan beni city'den vallaha Kaç km'ye geldi motorun titreşim ses falan var mı motorda Ve rahat mı motor biraz bilgilendirirmisin hemşerim Özele bakarmısın

Titreşim Ve ses yokmuş edit.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    recai alt sakal yaptırıyorum özel onu takınca resım atarım ozaman görcen birde
    şu alttaki 2 ybr'deki gibi olacak hangisidaha ii sence

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    recai alt sakal yaptırıyorum özel onu takınca resım atarım ozaman görcen birde
    şu iki resimden biri olacak sakal

uğur msn yolla Ben bu motoru alırsam sen ozaman motor gör işte

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    özele yazdım kaydet

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Tamam recai yeniyi kap gel servis açıktır

Jant şeridi çekecekler bu resımını ekledıgım markadan alın çok süper bir şerit sert değil elektirik bantı gibi ne hava yapıyor ne başka bişey 1 ayı geçti tazikli suda yıkıyorum motoru genede atma yapmadı tavsiye ederim.Daha hala taş gibi şerit.

Newceri abi tamam michelin alıcam kafaya koydum.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Tamam recai yeniyi kap gel servis açıktır

Jant şeridi çekecekler bu resımını ekledıgım markadan alın çok süper bir şerit sert değil elektirik bantı gibi ne hava yapıyor ne başka bişey 1 ayı geçti tazikli suda yıkıyorum motoru genede atma yapmadı tavsiye ederim.Daha hala taş gibi şerit.

Newceri abi tamam michelin alıcam kafaya koydum.
    Bugün değilde pazartesi gidip alıcam galiba..Fikrim tam otursun diye pazartesiyi beklemekte fayda var Niyeti bozdum 10 dk önce geldim eve dükkanın yanında 2010 un mavisi var onu inceledim İyice hoşuma gitmeye başladı Şimdi eski ybrler küçük geliyor

Bu arada michelin kullanıyoruz bizde 2008 mavide..Yemin ediyorum arka lastik kabak oldu ama motor gene ne kayma yaptı ne durmamazlık geçen hafta değiştirdik tavsiye ederim Bu arada önceden Pirelli mt-65 kullanmıştım oda güzel

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün değilde pazartesi gidip alıcam galiba..Fikrim tam otursun diye pazartesiyi beklemekte fayda var Niyeti bozdum 10 dk önce geldim eve dükkanın yanında 2010 un mavisi var onu inceledim İyice hoşuma gitmeye başladı Şimdi eski ybrler küçük geliyor

Bu arada michelin kullanıyoruz bizde 2008 mavide..Yemin ediyorum arka lastik kabak oldu ama motor gene ne kayma yaptı ne durmamazlık geçen hafta değiştirdik tavsiye ederim Bu arada önceden Pirelli mt-65 kullanmıştım oda güzel

İncelediğin motor servisde miydi ?
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    İncelediğin motor servisde miydi ?
    Hayır Burda alışveriş merkezinin otoparkında duruyor galiba bi çalışanın motoru 900 kmde falan mavi 3 4 kere gidip baktık vallaha bugün

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Haha Ya video çekdimde boşa çekiyom gibi geliyo motorun egzoz sesini çekdim ekle derseniz eklerim izleseneye.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Haha Ya video çekdimde boşa çekiyom gibi geliyo motorun egzoz sesini çekdim ekle derseniz eklerim izleseneye.
    Neden olmasın zevkle izlerim Bende çektim 30dk önce arabayla 2-3 şey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler