Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Senden duyuyorum ilk Ama olabilir yamaha bu ne yapacağı belli olmaz.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    yarına kaldı artık. km çalışmazsa yakıt hesabım şaşacak. artık onu da tahmini hesaplayacağız. bi de satarken 50-100 km eksik olacak, alan adam sonra arkamızdan saydırmasın

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vardır mutlaka bişileri temiz 2008 2.250 liraya satılıcak motor değil zaferim

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw nasıl değil ben senin gözünü sevim asıl piyasa bu zaten bakma sen motorlarını altın yumurtalayan tavuk zannedenlere ! ara bakalım ne diyecvek erif kaç km deler kuryemi yoksa şahsi motorlarmı bi öğren ondan sonrada buraya yaz ben sadece ybr alıcaklar için koydum ilanı oraya !
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Herkese yardim etmis olursun bi sor bakalim
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    CBR 600F4İ

Evet boşver sen bunlar kurye motoruna benziyor sen onun bunun dediğine bakma + antalyadan istanbula ybr almayamı gidiceksin
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw nasıl değil ben senin gözünü sevim asıl piyasa bu zaten bakma sen motorlarını altın yumurtalayan tavuk zannedenlere ! ara bakalım ne diyecvek erif kaç km deler kuryemi yoksa şahsi motorlarmı bi öğren ondan sonrada buraya yaz ben sadece ybr alıcaklar için koydum ilanı oraya !
    Kardeşim adamın ilanlarına bakarsan 2007 ve 2008 iki farklı ilan açmış..Fiyatları aynı yazmış + kmleri aynı yazmış 2007 Model 22222 kmde. 2008 model 22222kmde bu 2 motor nasıl aynı fiyatta oluyor ? + aynı km'de Vardır mutlaka bişi.Asıl piyasada o değil sende bundan emin ol 2.250 liraya satılan 2008 model ybr yıkık dökük motordur..Ha dediğin gibi 4/4 lük motorsa 2.750 den kapış kapış satılır burada ayrıca şu ybr düşmanlığını bırak be zaferim sen ve bir çok arkadaşa göre ybrnin piyasası 1.500 liradan başlıyor ama ben hiç görmedim o fiyatlara tertemiz orjinal ybr..+ Dikkatli bakarsan motorun yazıları bile silinmiş.
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet boşver sen bunlar kurye motoruna benziyor sen onun bunun dediğine bakma + antalyadan istanbula ybr almayamı gidiceksin
    Vallaha usta ben %90 ihtimal allah nasip ederse pazartesi gidip 0 alıcağım..Başkada düşünmüyorum çok acayip titiz davrandığım için 0 alıcağım yoksa zaten şuan bi ybr satıyorum 2008 model ybr onu alıp kendim binerdim orjinallik hastalığı başladı hayırlısı..

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş yuvarlak farlı ybr model yılları nelerdir ve fiyat aralığı nedir ? Yani model yılına göre verilebilecek rakam ne olur ? Birkaç ilan gösterebilirmisiniz ? Ankaradayım, cbf te alabilirim ybr 'de bu ay sonuna kadar bir motor alacağım. Çok bunaldım trafikte...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    2008 e kadar yuvarlak kafa 2009 da 1 senelık city çıkdı.Benim motor 2008 son ayı çıkışlı 2009 model ruhsatta.

@Recai

Yakın illerede bak sen yuvarlak kafa seviyorsun sanırım kalmışsa gene öbürkülerden ucuz olur.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş yuvarlak farlı ybr model yılları nelerdir ve fiyat aralığı nedir ? Yani model yılına göre verilebilecek rakam ne olur ? Birkaç ilan gösterebilirmisiniz ? Ankaradayım, cbf te alabilirim ybr 'de bu ay sonuna kadar bir motor alacağım. Çok bunaldım trafikte...
    2004 uzay kafa 2009 uzay kafa 2010 Farklı tasarım..Diğerleri yuvarlak diye biliyorum
    2008 e kadar yuvarlak kafa 2009 da 1 senelık city çıkdı.Benim motor 2008 son ayı çıkışlı 2009 model ruhsatta.

@Recai

Yakın illerede bak sen yuvarlak kafa seviyorsun sanırım kalmışsa gene öbürkülerden ucuz olur.
    6-7 ay önce yuvarlak kafa vardı ama artık hepsi tükenmiş 2009 cityi alırken yuvarlak kafa yaptırıcağım 70 liraya bayide takıp teslim edicekler örnek olarak böyle olucak

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    2004 uzay kafa 2009 uzay kafa 2010 Farklı tasarım..Diğerleri yuvarlak diye biliyorum

6-7 ay önce yuvarlak kafa vardı ama artık hepsi tükenmiş 2009 cityi alırken yuvarlak kafa yaptırıcağım 70 liraya bayide takıp teslim edicekler

Vay be g***ü b***u city 4300 ha Ben alırken 3600 dü vay anasını ya ne kadar zam yapılmış.Ben ilk gittiğimde sorucam burda yuvarlak var gri renkli sıfır ne kadarmış.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Vay be g***ü b***u city 4300 ha Ben alırken 3600 dü vay anasını ya ne kadar zam yapılmış.Ben ilk gittiğimde sorucam burda yuvarlak var gri renkli sıfır ne kadarmış.
    2009'un siyahı güzel ama cidden 2009da sormuştum 3.900 lira idi 3.600 olarak sana denk gelmiş keşke bizede senin aldığın fiyattan denk gelseydi ben bi miktar peşin bi miktarda vade yaptırıcağım daha rahat olur benim için en azından 0 alınca 1-2 yıl durur motor sırf zevk için alınıyor sonuçta

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Keşke satmasaydın ybr ni .Bu zamanda kolay değil o kadar para vermek.
    HONDA

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    zafer karizma kardeşim ybr motorun yok bu forumda ortalığı karıştırmak zorunda mısın güel kardeşim. lütfen daha az paylaşım yap mümkünse bu bölümde. yani nedir düşmanlığın ben hala anlamış değilim. her seferinde bir tarafından alaşağı etmeye uğraşıyorsun. kimse kazıklanmasın diye uğraşıyorsun belki ama nedir bu anlamadım ki diğer motorlar için de yapasana aynısını. başka bölümlerde yap madem güzel kardeşim. sanki sırf ybr düşmanıymışsın gibi algılamaya başladım artık. sanki bütün ybr leri kötülemek ve ybr ye karşı insanları korumak üzere misyon edinmiş gibisin. buraya yazdığın bütün mesajları arka arkaya bir daha oku istersen.

güzel kardeşim sence biz nasıl anlamalıyız senin ybr topiğinde sıkça bulunmanı ve ybr sahiplerinden fazla yorum yapmanı?
    4

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşlar ybr lerde deponun sol altında benzin musluğu sanırım 3 konumlu yedek, kapalı ,açık ok yönü hangisinde ne yöne olmalıdır bilginiz varmı yuvarlak kafa 2006 model sanırım

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr lerde deponun sol altında benzin musluğu sanırım 3 konumlu yedek, kapalı ,açık ok yönü hangisinde ne yöne olmalıdır bilginiz varmı yuvarlak kafa 2006 model sanırım
    Aşağı - normal
    Orta - kapalı
    Yukarı - rezerv

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağı - normal
    Orta - kapalı
    Yukarı - rezerv
    çok teşekkür ederim.

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    bugün ehliyetsınavına girdim yarı otomatik cup kullandık ben kullanamam bunu kendi motorumla gircemdediysemde kabul etmediler neyse 2ye takmışlar motoru kalktık kukaların arasından felan bitti heralde almışızdır ehliyeti
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ehliyetsınavına girdim yarı otomatik cup kullandık ben kullanamam bunu kendi motorumla gircemdediysemde kabul etmediler neyse 2ye takmışlar motoru kalktık kukaların arasından felan bitti heralde almışızdır ehliyeti

Alırsın alırsın şimdiden hayırlı olsun diyelim.
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani kendi motorumuzla giremiyormuyuz ? ne saçma sanki cup kullanmak için ehliyet alıyoruz ? hiç sevmem cupları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler