Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak yamaha servislerine Konyada olması lazım..?
    Abi bu belddeyama bıraktı ya daha Konya da bayi bile yok. Zaten japonlar satış-yedek parça ve servisi aynı firmaya veriyorlarmış. Bende alacaksam mecburen Ankaradan alacağım. Ama sürekli Ankara ya getirip servise sokmakta yorar adamı. Bu yamaha bana zorla Cbf aldıracak yavvv.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Honda varsa cbf al oda güzel alet valla.

Konuyu Toplam 9 Üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 6 Misafir)
    uniqe, moto-x, zaferkarizma

oo hoşgelmişsin üstad buyur
    HONDA

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda varsa cbf al oda güzel alet valla.

Konuyu Toplam 9 Üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 6 Misafir)
    uniqe, moto-x, zaferkarizma

oo hoşgelmişsin üstad buyur
    üstad derken dostum yamaha servisi yok ise honda servisi varsa kesinlikle honda al hiç olmassa servis sıkıntısı cekmessin.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı nistelrooney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu belddeyama bıraktı ya daha Konya da bayi bile yok. Zaten japonlar satış-yedek parça ve servisi aynı firmaya veriyorlarmış. Bende alacaksam mecburen Ankaradan alacağım. Ama sürekli Ankara ya getirip servise sokmakta yorar adamı. Bu yamaha bana zorla Cbf aldıracak yavvv.
    İlginç gerçekten..Valla herşeyde bir hayır vardır..Honda cbf de güzel..
    Zevk meselesi yani..Bana çok çekici gelmiyor... Ama servis için gelinmez..doğru.. Peki daha yakın bir ilde yok mu ?
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    kullanıcı kitabına baktım konyada servisi yok yamahanın ybr den geçtim konya halkı hiçmi yamaha motor kullanmıyor büyük ayıp firmaya cbf al aynı tadı vermez ama güzel motor bindim biliyorum

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    nistelrooney bulundugun yerde honda servisi varsa direk git cbf 150 al.Burda herkeze kendi motoru hos gelir.Hatta ybr ye dil uzatip parayi ayarlayip ilk isi ybr almak olan insanlar tanidim.cbf 150 cok kullanmadim sadece hirkil (Faruk abi) nin makinasiyla bir tur attim.Bakimlari ybr den biraz daha maliyetlidir fakat konforu yeter.
    Almadan once ikisinide kullan demek istedigimi anlicaksin.
    O kadar kolay degil VATANI bolmek ve o kadar zor degil ugruna olmek.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nistelrooney bulundugun yerde honda servisi varsa direk git cbf 150 al.Burda herkeze kendi motoru hos gelir.Hatta ybr ye dil uzatip parayi ayarlayip ilk isi ybr almak olan insanlar tanidim.cbf 150 cok kullanmadim sadece hirkil (Faruk abi) nin makinasiyla bir tur attim.Bakimlari ybr den biraz daha maliyetlidir fakat konforu yeter.
    toprağım cbfin bakımları ybrden pahallı değilherşeyı ucuz ucuz ybre gibi..

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    toprak ben ogrenci adamim 1litre yerine 1.5 litre yag koymak bile bana pahali geliyor.2 yil sonra hayirlisiyla meslege gectigimde boyle sikinti olmayacak.Kendi parasini kendi kazananlar icin cbf daha mantikli bence artik
    Motorumu sevmiyor degilim kimse yanlis anlamasin tas gibi motor.Fakat dedigim gibi ybr den inip cbf kullandigimdan belli cbf nin tercih edilmesi gerektigini dusunuyorum.Tip ve durus olarakta yanyana durdugunda ybr cok ciliz. (Telefondan yaziyorum bazi harfleri kullanamiyorum.)
    O kadar kolay degil VATANI bolmek ve o kadar zor degil ugruna olmek.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    toprak ben ogrenci adamim 1litre yerine 1.5 litre yag koymak bile bana pahali geliyor.2 yil sonra hayirlisiyla meslege gectigimde boyle sikinti olmayacak.Kendi parasini kendi kazananlar icin cbf daha mantikli bence artik
    Motorumu sevmiyor degilim kimse yanlis anlamasin tas gibi motor.Fakat dedigim gibi ybr den inip cbf kullandigimdan belli cbf nin tercih edilmesi gerektigini dusunuyorum.Tip ve durus olarakta yanyana durdugunda ybr cok ciliz. (Telefondan yaziyorum bazi harfleri kullanamiyorum. )
    valla aynen bende öyleyim toprağım haklısın ama beni hiçbişekilde zorlamadı cbf ybrde alsam aynı masrafı yapıcaktım bunlar benzer motorlar zaten ama aralarındaki konfor ve tip benim için önemli...ve cbf 1 litre yağ alıyor zaten 1.5 değilbende akyazılıyım bu aradabilirsin oraları

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Motorumu sevmiyor degilim kimse yanlis anlamasin tas gibi motor.Fakat dedigim gibi ybr den inip cbf kullandigimdan belli cbf nin tercih edilmesi gerektigini dusunuyorum.Tip ve durus olarakta yanyana durdugunda ybr cok ciliz. (Telefondan yaziyorum bazi harfleri kullanamiyorum.)
    +1000 Evet aynen katılıyorum cbf çok güzel bi motor ybr yoksa cbf rahatlıkla alabilirsin aynıdır hatta biraz daha naked tarzıdır.Hatta honda ilk getirdiği zamanlar sitesinde naked kategorisindeydi.
    HONDA

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1000 Evet aynen katılıyorum cbf çok güzel bi motor ybr yoksa cbf rahatlıkla alabilirsin aynıdır hatta biraz daha naked tarzıdır.Hatta honda ilk getirdiği zamanlar sitesinde naked kategorisindeydi.
    remen burayı cbf 150 topiğine ceviridniz yahu..kötüdüür o kötüü hacı abi naked degil enduro sınıfındaydı Konyada bayi yoksa ankaradan br kerelik alınız bakımlarını mahallenizdeki bisikletçiye yaptırabilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr yi de cbf i de bilen biliyor... her şey ortada kendinizi kandırmayın.. rahat ama dayanıksız bir cbf im olacağına rahatsız ve sağlam bir ybr m olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr yi de cbf i de bilen biliyor... her şey ortada kendinizi kandırmayın.. rahat ama dayanıksız bir cbf im olacağına rahatsız ve sağlam bir ybr m olsun...
    aynen katılıyorum ramço ya...

konyada bayi olmasına gerek yok zaten artık yetkili bayi yok yamahada şu an...herkes muallakta ben de bakımlarını bildiğim güvendiğim ustaya yaptırıyorum yemişim kaşesini imzasını...

konyada yamaha, honda vs.. zor bulursun alayı çin malı kullanıyo daha çok da eski tip vitessiz 28jant bisiklet kullanıyo insanlar çünkü memleket paso düz bir tane yokuş yok meram tarafını saymazsak)
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    remen burayı cbf 150 topiğine ceviridniz yahu..kötüdüür o kötüü hacı abi naked degil enduro sınıfındaydı Konyada bayi yoksa ankaradan br kerelik alınız bakımlarını mahallenizdeki bisikletçiye yaptırabilirsiniz
    Nakeddi abi çok araştırdım ben bunu
    HONDA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu arada bu akşam çok adetim olmamasına rağmen göksu gölünden çıktıktan sonra istanbul yoluna bağlanırken ki o muhteşem düzlükte dayanamadım verdim arpayı ybr ye

sonuç: yaklaşık 9700devirde 117-118civarı bi hıza ulaştım elimdeki gaz bitti 3-4 dk civarı bu şekilde gittim daha da güç üretmedi alet...hayır o değilde hala titreşim yok o hızda bile ayıp dedim diğer titreyen motorlara karşı ayıp kardeşim
    vayy...ıkınarak 117-118 mi...yuh...sen daha iyi bilirsin motorunu benzincilere bıraktığın günleri... bak Newceriye sor düzlükte enb kral rüzgarda 120 yapıyor...

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 ybr ile çok defa ölçtüm Yedek depoyla 70 km civarında gidiyor. Kitapcığında 3 Lt yedek denmesine rağmen yedek 2 lt civarında.
    lastik işi noldu aga...

aga bu samimi düşüncenden dolayı seni tebrik ediyorum...eyyamcılık yapmıyorsun korkmadan gerçekleri yazmışın...işçiliği zayıf olabilir kronik sorunlrıda olavbilir ama tok stili yeter...her cüsseye uyum sağlar ciğeride guvvatlıdır...torku yeter...ybr anca sahibini çeker artcı aldınmı yalan olur...

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kanka yapma etme cbfin bariz üstünlükleri var...bu benimde üzerinde sık durduğum kronik sorunlarına rağmen...80 kilo ve 1.75 üzerindeyseniz tercihiniz kesinlikle cbf olmalı....heleki artcınız sürekli varsa ybr yalan olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy...ıkınarak 117-118 mi...yuh...sen daha iyi bilirsin motorunu benzincilere bıraktığın günleri... bak Newceriye sor düzlükte enb kral rüzgarda 120 yapıyor...
    iyi bilirsin seviyorum seni
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

lastik işi noldu aga...

aga bu samimi düşüncenden dolayı seni tebrik ediyorum...eyyamcılık yapmıyorsun korkmadan gerçekleri yazmışın...işçiliği zayıf olabilir kronik sorunlrıda olavbilir ama tok stili yeter...her cüsseye uyum sağlar ciğeride guvvatlıdır...torku yeter...ybr anca sahibini çeker artcı aldınmı yalan olur...

kanka yapma etme cbfin bariz üstünlükleri var...bu benimde üzerinde sık durduğum kronik sorunlarına rağmen...80 kilo ve 1.75 üzerindeyseniz tercihiniz kesinlikle cbf olmalı....heleki artcınız sürekli varsa ybr yalan olur...
    bize galite lazım gardaş kalıp cüsse çin malındada var napiyim kalıbı heryerşnden ses geldikten sonra hacı abi senin cbf e 2 bin gayme keş oğlu keş para verseler verirmisin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    hüüüü 2 dk da harcadınız bizim motorları ybr nin tipi cbf nin konforu var artçi varsa cbf dah iyi çeker doğrudur ybr de biraz daha fazla benzin yakıyosunuz ama her yokuşu çıkıyor sonuçda dağ tepe uzun yol çıkarken tek kişi olmakta yarar var motorun sağlığı açısından 150 lerinde bifarkı olmalı zaten hem kimse ybr almazsa bizim motorlar kıymetlenir daha iyi cbf alsın herkez

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bize galite lazım gardaş kalıp cüsse çin malındada var napiyim kalıbı heryerşnden ses geldikten sonra hacı abi senin cbf e 2 bin gayme keş oğlu keş para verseler verirmisin
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Biri kalitemi dedi O zaman Ybr yide sollayan bir motor var

İnnovaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler