Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı yemek tarifi gibi anlatmişsin yasagolasin ben bunu yaparsam tükkan açarim motor tamirleri yaparimBen en iyisi bizim burdaki bisikletçiye bi götüreyim
    valla bana kalsa açcam da ortak bulamadık

Alıntı !!KING!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sedat kardeşim gel tükan açalım biz. digi_boy26 ya sora sora taşıma suyla değirmeni döndürürüz. (:
    digi_boy26: varım ! diyor

olur aslinda biz dükkani açalim digiboyu yanimiza aliriz beraber çalişiriz ben tahsilata giderimdigiyle sende tükkanda durursunuz artik
    hee oldu moturları ben yapiim sen paraları topla yokyaa sende tulum giycen çalışcan

hocam bu gün 15 dişliyi taktirdim hizim vitesler arasinda yaklaşik bi 6-7 km lik bi artiş gösterdi ama maksimum hızımda bi degişme göremedim...3 viteste en son 80 yapiyordum şimdi 86-87 biraz daha beklesem 90 a çikacagindan eminim... titreşiminde bi artiş yada düşüş fark edemedim ama yakittan nasil tasarruf ettini çözdüm kalkişlarda falan da bi artiş yada düşüklük göremedim... şimdilik ilk izlenimlerim bu kadar ama tavsiye ederim düşünen arkadaşlara çekişten düşüryorsa bile o kadar gözler görülür bişey degil..
    hacı kaç para bu dişli? orjinal dişlimiz kaç bizim ? kalkışta bi yığılma ya da hızlanmada bi gecikme ağırlaşma da varmı?

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoğun istek üzere gidiim çekiiimm bariii
    abi, bu içi yansımalı çanaklar çok güzel yayıyor ışışı ama senin de sölediğin gibi zahmetli oluyor. bende bugün H4 yaptırdım daha iyi oldu ama uzun-kısa geçişlerinde ağırlaşma oldu.sellektör yava oluyor

arkadaşlar bi göz atın bakalım

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...i-anlatim.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    digi_boy26: h4 taktığın zaman orjinal far içerisinde lambanın odak noktası kayıyor,özellikle uzun farlar çok dağınık belli belirsiz olmaktaydı.

şuan bu sorunuda çözmenin huzuru içerisindeyim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    digi_boy26: h4 taktığın zaman orjinal far içerisinde lambanın odak noktası kayıyor,özellikle uzun farlar çok dağınık belli belirsiz olmaktaydı.

şuan bu sorunuda çözmenin huzuru içerisindeyim
    ben yeni h4 yaptırdım bugün benim de mi öle olcak ?

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Oo angle far süper duruyor güle güle kullan valaa

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    babacı gercekten guzel olmus begendim bide gostergeleri mavi yaparsan dahada hos olur sanki lambanın yanları ayrıyetten ledli gibi olmus hoş

bide su rüzgarlıgı iptal etsen daha hos olacak ama o senin tercıgın tabi senin zevkin sadece tavsiye

Motosikleti
    Comet
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lambanın ucu orjinal far kutusunda dışarıda kalıyor yani yeteri kadar derin değil,çünkü h4 için üretilmemiş,bu yüzden ben komple değiştirdim
    Alıntı CRAZYYBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babacı gercekten guzel olmus begendim bide gostergeleri mavi yaparsan dahada hos olur sanki lambanın yanları ayrıyetten ledli gibi olmus hoş

bide su rüzgarlıgı iptal etsen daha hos olacak ama o senin tercıgın tabi senin zevkin sadece tavsiye
    led var zaten

rüzgarlıksız binmem abii
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    OKE OZAMN LED GUZEL OLMUS RUZGARLIGI BANA PARA VERSELER USTUNE TAKMAM tipini cok bozuor makınanın ama ruzrgar konusunda ne kadar etkisi olur bilmem motorun guzel ama allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    YBR 125
    babaçi

güzel olmuş hayrını qörürsün inş. uğraştıran bişi olduğu için biz denemesek iyi olur mazallah far elimizde kalır yapıca die şimdilik h4 ile idare ediyoz belki h4 xenon qibi bişi çıkarda uğraşmadan bizimde gözümüz yolumuz daha aydınlık olur

Motosikleti
    Comet
    Alıntı deep16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi

güzel olmuş hayrını qörürsün inş. uğraştıran bişi olduğu için biz denemesek iyi olur mazallah far elimizde kalır yapıca die şimdilik h4 ile idare ediyoz belki h4 xenon qibi bişi çıkarda uğraşmadan bizimde gözümüz yolumuz daha aydınlık olur
    işte o dediğin ampülden var bende

valla babam yardımcı olmasaydı kesin elimde kalırdı

Motosikleti
    YBR 125
    uygun fiyata şöyle bir aydınlatma yapabilsem süper olurdu valla

http://www.youtube.com/watch?v=yRxEV_Fgw-w

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    hacı bana 10 ytl ye mal oldu dişliyi 5 liraya aldim 5 te ustaya verdim.... çekişinde bi düşüklük hissetmedim ama makina vitesler arasindaki hizi artti su kadarini söyliyim F16 tokatladimüzerindeki dişli 14 diş benim taktirdigim bi büyügü 15 ben bu dişliyi begendim çikarmayi düşünmüyom düzde uçuyom sanki
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    hacı bana 10 ytl ye mal oldu dişliyi 5 liraya aldim 5 te ustaya verdim.... çekişinde bi düşüklük hissetmedim ama makina vitesler arasindaki hizi artti su kadarini söyliyim F16 tokatladimüzerindeki dişli 14 diş benim taktirdigim bi büyügü 15 ben bu dişliyi begendim çikarmayi düşünmüyom düzde uçuyom sanki
    dişlideki diş sayısı artınca hızlanma artar ama max hız düşer diye aklımda kalmış ama 6-7 km fark da güzel yani . vites büyüttükçe o +10 km kadar çıkması lazım sen denedinmi max hız arttımı?

Motosikleti
    2000 ford
    dişlideki diş sayısı artınca hızlanma artar ama max hız düşer diye aklımda kalmış ama 6-7 km fark da güzel yani . vites büyüttükçe o +10 km kadar çıkması lazım sen denedinmi max hız arttımı?
    maksimum hizimda şimdilik bi farklilik göremedim ama son hiza daha çabuk çikiyor sanki ,vitesler arasi uzadi 3 te 90 yapiyorum önceden 80 yapiyordum redlinede bu gün bi deniyim dedim 90 yaptim 5. viteste iken 6 bin devirde yaklaşik78-80 km hizinda gidiyo düzde baktim bu günbu şekilde bana yeter hem fazla yakmaz

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    abi kabak denecek kadar kötü degil ama 25 binde ybr görmüştüm ilk orjinal lastigi işte dedim kabak lastik bu....
    Sedat lastikle ilgili süphen varsa mutlaka değiştir. IRC tavsiye edebilirim hem ucuz hemde çok kullanışlı bir lastik. O kadar yolu gittim geldim hiç sıkıntı yaratmadı. Sen lastikle birlikte yanına birde fiti seti al. Ha bu arada mutlaka lastiklerini TUBELESS yaptırt. Yoksa uğraşırsın şamrel di yamaydı sök tak tı falan filan ;)
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Motosikleti
    maksimum hizimda şimdilik bi farklilik göremedim ama son hiza daha çabuk çikiyor sanki ,vitesler arasi uzadi 3 te 90 yapiyorum önceden 80 yapiyordum redlinede bu gün bi deniyim dedim 90 yaptim 5. viteste iken 6 bin devirde yaklaşik78-80 km hizinda gidiyo düzde baktim bu günbu şekilde bana yeter hem fazla yakmaz
    benim de 3te redline sokarsam 80e geliyor 4e atıyorum 90 yapıyor 5e atınca da kalıyor 90da ya da 85e düşüyor benim 5.vitesin 7000 devirinde 80 yapıyor...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting

uzun

Vışşşş Coşkun gündüz farın nasıl yandığını göremedik emmme
    100 numero olmuş farında yolunda açık olsun dostum.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sedat lastikle ilgili süphen varsa mutlaka değiştir. IRC tavsiye edebilirim hem ucuz hemde çok kullanışlı bir lastik. O kadar yolu gittim geldim hiç sıkıntı yaratmadı. Sen lastikle birlikte yanına birde fiti seti al. Ha bu arada mutlaka lastiklerini TUBELESS yaptırt. Yoksa uğraşırsın şamrel di yamaydı sök tak tı falan filan ;)
    verdigin bildi için teşekkürler hocam geçenlerde kıyıköy gezisine gitmiştim gidiş gönüş 543 km yapmiştim o lastiklerle bi sorun olmamişti şimdi çikacagim yol ise yaklaşık 600 km civarinda

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    babaçi selamlar ya bilader o aldığın far kapağı falan başka nerde bulabilirz bende almak istiyorum ledler ayrımı yoksa onla birlktemi geçen bende duyu bozup h4 yaptım kısalar süper oldu ama dediğiniz gibi uzun dağıtıo şimdlik öle idare ediyorum ama eğer olursa seninkinden almak isterim montajı sorun değil uraşmaya razıyım hele yanlardaki ledler süper olmuş

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Garfieldemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi selamlar ya bilader o aldığın far kapağı falan başka nerde bulabilirz bende almak istiyorum ledler ayrımı yoksa onla birlktemi geçen bende duyu bozup h4 yaptım kısalar süper oldu ama dediğiniz gibi uzun dağıtıo şimdlik öle idare ediyorum ama eğer olursa seninkinden almak isterim montajı sorun değil uraşmaya razıyım hele yanlardaki ledler süper olmuş
    ben başka bir yerde görmedim.ümraniye sanaayide bir elektrikçi satıyor.

ledler içinde hazır fakat mor yanıyor,beyaz olsa daha hoş olur gibi adamlar pres baskı yapmışlar değiştirme imkanımda yok.

Motosikleti
    2008 Ybr 125
    peki ordan alma gibi bi imkanımız yokmu ben izmirliyim gelip ordan almam mümkün değil evet beyaz yansa daha ii olurdu ama olsun buda güzel gözüküyo ücreti ne kadar peki onun ???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler