Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sag gaz kolunun altında diye biliyorum...bizim sitedekinin her tarafını ınceledım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar,
    YBR 125'lerde jikle kolu motorun sol tarafında benzin deposunun altında, depo benzin çıkışı ile karbüratör arasında yer almaktadır. Mandal şeklinde siyah saplı bir kol.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı deep16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün itibari ile 2. el 25000 km de arkadaşımdan aldıgım ybr bugun bi gpsterım dedim motorcuya meger motorun depo harıc heryerınde boya varmıs gec farkettim arkadas dedik yamuk yapmaz ama oluyomuş meger ticaret ugruna. hatta adam buraları ben boyadım diye gösterdi ve benim farkedemediğim vites kolundakı kaynak ve bi kaç bişe daha hatta dediki bu motor kuryeden cıkma bılıyorum ben bu motoru 25000 degıl bunun km si 100000 dedi şok oldum. bu almaya niyetlenipte alamadıgım ikinci ybr oldu.aradım arkadası dedım bole bole bunun heryerı boya falan ben ugrasamam bunla ona guvendım cunkı babası motor tamırcısı ve 5 - 6 aydır da benım temız ybr aradıgımı bılıoydu,konustuk aksam goturcem motoru peşinat verdıgım 750 ytl yi alıcam. sıfırını alim diyorum 3500 ytl 1500 ytl fark var 2. el ile bayada var benim için neyse nasip kısmet hayırlısı olsun dedim baştan bu yana elbet buluruz 2000 ytl 2. el temiz bi ybr .
    Arkadaşım dostluk başka alışveriş başka demişler... Senin arkadaşın da sanırım sana onu yapmış... birde aklında bulunsun alacagın motor yada araba fark etmez kaporanı mümkün oldugunca az vermeye calış... Çünkü aynen buraya yazdıgın seyler başına geldiginde adam kaporanı geri vermezse haklıdır yanii..

Eger istersen Senin için mersinde temiz Bir YBR ye bakarım... Bitane var hatta. Satılmadıysa bi sorayım. Anlaşırda alırsan mersinden Basar gidersin Bursaya...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    arkadaslar bunu 2250 ytl bırakıyor en son değişeni yokmuş tabi ince eleyip sık dokucam eger alırsam sizce bu parayı yaparmı temizse ?

http://www.sahibinden.com/ybr_125_sa...em?keyword=ybr
    bence çok istio 2000ytl den fazla verme benim bilader sıfırını 3200 e aldı bi bayiden pazarlıkla

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çok istio 2000ytl den fazla verme benim bilader sıfırını 3200 e aldı bi bayiden pazarlıkla
    aynen katiliyorum o motoru hakki 2000 ytl 2500 ytl ye 2007 model alabilirsin

GS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aranıyor
    arkadaşlar benim ybr ilk 1.vitete kalkarken zincirden tık diye bir ses geliyo arka dişli 2-3 mm kadar boşta dönüyo bi zararı var mıdır acaba.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı GS'Lİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim ybr ilk 1.vitete kalkarken zincirden tık diye bir ses geliyo arka dişli 2-3 mm kadar boşta dönüyo bi zararı var mıdır acaba.
    bana kalirsa bi zarari yok bendede şöyle oluyo kalkişi yaparken tırırırırt diye bi ses geliyo sanki acemi adam arabayi kaldirirken nasil titretir onun gibi o neyden oluyo acaba motorum 14.500 de

Motosikleti
    YBR 125
    yeniçeri abimizde dedi kırlarelinde var temiz bi ybr ama bursa nere orası nere astarı yüzünü gecer yani. bursadan bakmam lazım az önce verdim zaten motoru tabi 50 ytl kapora uctu. neyse 2 gun kıraladım olarak bakıyorum olaya takmıyorum kafaya. ama moreller sıfır tabi. vardır bi hayır elbet buluruz .

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    yeniçeri abimizde dedi kırlarelinde var temiz bi ybr ama bursa nere orası nere astarı yüzünü gecer yani. bursadan bakmam lazım az önce verdim zaten motoru tabi 50 ytl kapora uctu. neyse 2 gun kıraladım olarak bakıyorum olaya takmıyorum kafaya. ama moreller sıfır tabi. vardır bi hayır elbet buluruz .
    Bursa dan yasar nickli üye cbf250 aldı ybr yi satıyodu ama istersen benim titan ı satayım sana...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    YBR 125
    tbk_1980 saol ama ybr takıldık bi kere gözüm acık gidicek gibi bişi yani. yasar nıckli o arkadasla bi gorüşsem iyi olcak ama nasıl bulcam ?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sag gaz kolunun altında diye biliyorum...bizim sitedekinin her tarafını ınceledım...
    bilmiyorsan herşeye cevap yazmana gerek yok
    solda da gaz kolu mu ? var yoksa

o ses benimkinde de geliyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motorda başka bi yerinde de mi gaz kolu var anlayamadim sagda diye belirtmişsinde motordan anlamadigin ta burdan belli yani her tarafini inceledin sitenizdeki bütün ybrlerin gaz kolunun altinda olduguna kanaat getirdin yorumsuz

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    merhaba arkadaşlar bende 2007 ybr var arkda 2006 gecen geziyoduk bi olay dikkatımı cekti yokuş tırmanıyoz o 85 km ile giderken benim motor 78 filan gösteriyo 2007 ile 2006 km saati arası fark varmıdır yada şöyle diyelim benim motor düz yolda 105 geçmiyo belki benim gösterge yanlış gösteriyo. bi 2005 ybr ile kapıştım 120 basmış yine gecemedi beni sizce ne olabilir ki
    ANKARA MT

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    selam arkadaşlar ybr 100 km kac lıtre yakar ???

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Zincirini kontrol et veya ettir.Ömrü bitmiş olabilir.Ve dahi motorunuzun kaç km'de olduğunun zincir ömrü ile çok fazla orantılı olduğunu düşünmeyin.Bu daha çok motoru kullanım tarzı ve zincirin bakımı ile ilgili bir durum.

Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ybr 100 km kac lıtre yakar ???
    2.4 ile 3.1 arasında değişir.

Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende 2007 ybr var arkda 2006 gecen geziyoduk bi olay dikkatımı cekti yokuş tırmanıyoz o 85 km ile giderken benim motor 78 filan gösteriyo 2007 ile 2006 km saati arası fark varmıdır yada şöyle diyelim benim motor düz yolda 105 geçmiyo belki benim gösterge yanlış gösteriyo. bi 2005 ybr ile kapıştım 120 basmış yine gecemedi beni sizce ne olabilir ki
    Arkadaşının motorunun km göstergesi sahtekarlık yapmış.

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    keyfli bi gezim
    keyfli bi gezim
    saattte varmı sorun bilmiyorum ama gecen kuryeci 4 motorcu ışıklarda yaklaştı 2si 2005 digerleri yeniydi bastılar cok rahat solladım ama yine 107 kmhz dı onlara sormadım hızlarını 120 gösteriyordurgaliba
    ANKARA MT

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    '''keyfli bi gezim
    keyfli bi gezim
    saattte varmı sorun bilmiyorum ama gecen kuryeci 4 motorcu ışıklarda yaklaştı 2si 2005 digerleri yeniydi bastılar cok rahat solladım ama yine 107 kmhz dı onlara sormadım hızlarını 120 gösteriyordurgaliba'''''

abi gerçekten yamaha almayı özendiriyorsun paylaşım için saol

arkadaşla benim akrabamda honda cbf 150 var.Ve ona sorduğumda hangi motoru alayım (ybr 125 mi honda cbf 150) diye sorduğumda tabiki hondayı al diyor.hondanın eksikliklerini saydığımsa ise ben sana yamaha nın eksikliklerini saysam bidaha yamaha ybr ye motor die bakmassın diyor.bende yamaha sürücülerine sormak istiyorum yamaha nın objektif olarak ne hataları var.
    bir iki hafta için de motor almayı planlıyoruz.yardımcı olursanız çok sevinirim.
    şimdiden çok teşkkürler.

GS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aranıyor
    tşkkürler. bir de ben motora 97 oktan benzin alıyorum daha seri oluyor bunun bi zararı olmas sanırım dimi siboplara filan zarar verirmi

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    tşkkürler. bir de ben motora 97 oktan benzin alıyorum daha seri oluyor bunun bi zararı olmas sanırım dimi siboplara filan zarar verirmi
    arkadaşım ben yamahanın kullanma kılavuzuna baktım ve ordamotorunuz 91 oktan ve üstü için dizayn edilmiştir dio ben sadece orda olan lafı aktardım tabi yine bunu bilen arkadaşlardan dahi iyi biliyorum anlamına gelmez.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    '''keyfli bi gezim
    keyfli bi gezim
    saattte varmı sorun bilmiyorum ama gecen kuryeci 4 motorcu ışıklarda yaklaştı 2si 2005 digerleri yeniydi bastılar cok rahat solladım ama yine 107 kmhz dı onlara sormadım hızlarını 120 gösteriyordurgaliba'''''

abi gerçekten yamaha almayı özendiriyorsun paylaşım için saol

arkadaşla benim akrabamda honda cbf 150 var.Ve ona sorduğumda hangi motoru alayım (ybr 125 mi honda cbf 150) diye sorduğumda tabiki hondayı al diyor.hondanın eksikliklerini saydığımsa ise ben sana yamaha nın eksikliklerini saysam bidaha yamaha ybr ye motor die bakmassın diyor.bende yamaha sürücülerine sormak istiyorum yamaha nın objektif olarak ne hataları var.
    bir iki hafta için de motor almayı planlıyoruz.yardımcı olursanız çok sevinirim.
    şimdiden çok teşkkürler.

kısa ve öz yazacagim
    konfor istiyorsan honda
    saglamlik vede ucuz parça istiyorsan yamaha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler