Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yzf r 125
    Arkadaşlar motoru aldım. Benim daha önce hiç trafik deneyimim yoktu ama bismillah deyip, bütün tedbirleri de alarak Kadıköy'den Ataşehir'e geldim. Çok sıkıntı yaşamadım ama daha ilk günden umarsız araç sürücülerinin tacizlerinden 2 tanesine maruz kaldım. Neyse, Allah ıslah etsin. Şu an çok mutluyum. Ama motrora alışmak için baya pratik gerekiyor gibi. Bu arada depoyu fulladım ve trip 1'i sıfırladım bakalım artık. Eve gidince de klavuzu bi güzel okuyacağım ve motoru iyica tanımaya çalışacağım. Tekrardan çok sağolun bilgi paylaşımlarınız için. Artık ben de aranızdayım. Yardımlarınızı eksik etmeyin. Bu arada ben hep buralarda olaağım. Tekerimiz düz bassın
    ykocabay, emreng, tuense ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yzf r 125
    Arkadaşlar benim size bir sorum var. (Şimdi diyeceksiniz, bu çocuk da motor aldı başımıza bela oldu) Şimdi bu motorun altından ucu görünen, sanki kesilmiş gibi 2 hortum var. Biri şeffaf biri da siyah renk heralde. Bu nedir? Ya da normal midir? Bir de bugün Eltes Güneşi'nin orada bizim motorun beyazını gördüm. Bu forumdan biri midir? Merak ettim

benimde bi sorum olacak bu motorların 2.ci el pazarı nasıldır yani ben 0 alamayı düşünüyorum ama satarken zorluk yaşarmıyım yardımcı olursanız çok sevinirim bende aranıza katılacağım inşallah 1 haftaya

Motosikleti
    yzf r 125
    Hocam ben de motoru sıfır aldım. Aslında ben de çok yeniyim ama motoru almak için araştırırken 2.el piyasasını da canlı buldum. Yani forumda falan da 2.el almak isteyen falan vardı. Yani kısacesı satarken çok zorluk yaşamayacağın kanısındayım fakat daha deneymli arkadaşların da bu konudaki görüşlerini almalısın.

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Bugün bir kaç işim vardı özlemişim motora binmeyi

dare, Mustafa A., emreng ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

yeni alan arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun. Bende alıcaktım ne güzel herşey ayarlanmıştı ama son anda babamın aklını çeldiler klasik şeytan işi filan diye. İçim içimi yiyor kendi imkanım da yok alamıyorum
    Mustafa A. bunu beğendi.

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı dare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni alan arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun. Bende alıcaktım ne güzel herşey ayarlanmıştı ama son anda babamın aklını çeldiler klasik şeytan işi filan diye. İçim içimi yiyor kendi imkanım da yok alamıyorum
    İnşallah en kısa zamanda siz de alabilirsiniz. Baba olmak zor iş, bir baba için evlat çok farklı bir his kızmayın sakın babanıza, oturun güzelce anlatın eğitimlerden bahsedin, korumalardan bahsedin ve trafik kurallarına uyduğunuzu / uyacağınızı anlatın. Zamanla daha ılımlı olacaktır bence.

Alıntı ykocabay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah en kısa zamanda siz de alabilirsiniz. Baba olmak zor iş, bir baba için evlat çok farklı bir his kızmayın sakın babanıza, oturun güzelce anlatın eğitimlerden bahsedin, korumalardan bahsedin ve trafik kurallarına uyduğunuzu / uyacağınızı anlatın. Zamanla daha ılımlı olacaktır bence.
    şuan konuşmuyoruz yaklaşık iki aydır. Büyük ihtimal benden büyüksün abi diye hitap ediyim yaş 17 :D hepsini anlattım ama fayda etmiyo ya

İzmir içi yzf kullanan arkadaşlar varmı tanışmak istiyorum para biriktiriyorum önüzmüdeki ay motoru alıcam inşallah sürüş deneyimim yok napacağımı bilmiyorum ya la.

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Tatlı dille çözülür bir şekilde bence, bugün olmaz yarın olur sen de biraz sabredeceksin onun verdiği kararların sebebini anlamaya çalışacaksın. Konuşma sırasında bunu sorabilirsin, sana " seni canından çok sevdiği ve sana zarar gelmesi durumunda motoru ona ben aldım diye kendini harap edeceğini " söylese ne düşünürsün ? Ne cevap verirsin ?

Tatlı dille çözülür bir şekilde bence, bugün olmaz yarın olur sen de biraz sabredeceksin onun verdiği kararların sebebini anlamaya çalışacaksın. Konuşma sırasında bunu sorabilirsin, sana " seni canından çok sevdiği ve sana zarar gelmesi durumunda motoru ona ben aldım diye kendini harap edeceğini " söylese ne düşünürsün ? Ne cevap verirsin ?
    yasin kardeş facebook gibi senle konuşabilceğim bir adresin var mı yzf hakkında bilgi almak istiyorumda

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı terlemez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasin kardeş facebook gibi senle konuşabilceğim bir adresin var mı yzf hakkında bilgi almak istiyorumda
    Facebook kullanmıyorum, istersen buradan, istersen özel mesaj yoluyla, istersen de uzun uzun mail yoluyla elimden geldiğince sorularını cevaplamaya çalışırım. İzmir'de olsam buluşur yüz yüze konuşurduk ama arada 240 km var ;)

abi biz arkadaşlarla kafamız esince trene binip şehir dışına dolaşmaya gidiyoruz geçen gün denizliye gittik keske daha önceden konussaydık bi halini hatrını sorardım

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı dare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi biz arkadaşlarla kafamız esince trene binip şehir dışına dolaşmaya gidiyoruz geçen gün denizliye gittik keske daha önceden konussaydık bi halini hatrını sorardım
    Bir daha ki sefere beklerim mutlaka. Denizli'ye yakınsın sanırım?

Evet Aydındayım

Motosikleti
    yzf r 125
    Arkadaşlar benim size bir sorum var. (Şimdi diyeceksiniz, bu çocuk da motor aldı başımıza bela oldu) Şimdi bu motorun altından ucu görünen, sanki kesilmiş gibi 2 hortum var. Biri şeffaf biri da siyah renk heralde. Bu nedir? Ya da normal midir? Bir de bugün Eltes Güneşi'nin orada bizim motorun beyazını gördüm. Bu forumdan biri midir? Merak ettim

(Görmemiş olma ihtimalinize karşı

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Alıntı Mustafa A. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

(Görmemiş olma ihtimalinize karşı
    tahliye borusu onlar. sıkıntı yok.
    "Life begins at the end of your comfort zone."

Motosikleti
    yzf r 125
    Arkadaşım çok sağol

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Bugün bir kaç işim vardı özlemişim motora binmeyi

http://i43.tinypic.com/2hcm2b9.jpg
    bu yazı çok hoşuma gitti tam motorun stckerların renginde ne kadara yaptırdın bende düşünüyorum tek sorun benim moto beyaz acaba ne renk güzel gider ?

Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yazı çok hoşuma gitti tam motorun stckerların renginde ne kadara yaptırdın bende düşünüyorum tek sorun benim moto beyaz acaba ne renk güzel gider ?
    Para vermedim, reklamcı arkadaş sağolsun, yanına gitmiştim motoru göstermeye o da eski motorculardan, kardeşi dedi abi böyle böyle yazalım iyi olur diye, küçük bir parçadan 2 dakikada yazdı yapıştırdı. Çok bir para isteyeceklerini sanmam. Senin jantlar ve yazılar da yaldızlı sarı olduğu için aynı renk yakışır bence.
    hellboys bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)