Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Arkadaşlar iki gündür kafamda egzoz muhabbeti dolanıyor fakat bunun için karışım ayarı gerekecek powercommander gerekecek sanırım bu gün aradım ankara da bir yer satıyor getiririz dedi 1 buçuk ay içinde fiyatı 350 euro 900 lira civarı sizce almalımıyım işe yarar mı yoksa direk egzozu alıp takalım mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sa.. yaSinnn karDesim ALLAH kaza beLa vermeSin..ßendede yzf war sana 1 kac sorum olucak yardımcı olursan sewinirm.teLini bırakrsan bana.Cok makbuLe qeCer..ßu arada amaSyadan.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Arkadaşlar canlandıralım şurayı . Cbr topiği cıvılcıvıl bzmkisi berbat :(
    ekaya06 bunu beğendi.

kral-kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf R6
    yaz geldi 3 hafa kaldı yzf me binmeme 4 aydır yatıyo evde bütün bakımlarıyapılmıs askıya alınmıs sekilde eee ben olmayınca evin reisi ooo gercekden ozledim moptorumu ee bide hastası olunca co9k da canım azdır motoruma herkeze hayırlı formlar samsun / BAFRA dan. Herkez MEKAN yazsın yzf ci kardeşlerim slm...
    ekaya06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    arkadaşlar konu kış aylarında daha aktifti...

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    25 haziranda aksilik olmassa saray a gelicem .iki haftad bir istanbul sakarya 270 km gidis 270 km gelis geziyorum gelmek isteyen varsa haberim olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

İlk aşklar unutulmuyor onu adı yzf r 125.
    her nekadar cbr 250 r ile mutlu olsamda yzf den daha konforlu rahat ve hızlı olsada

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    orhan abi bizde kıyıköy kampına gitmeyi düşünüyoruz ama nasıp zaten geziye artçı olarak katılıcam

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan abi bizde kıyıköy kampına gitmeyi düşünüyoruz ama nasıp zaten geziye artçı olarak katılıcam
    niye artçı ? motosikleti sattınmı yoksa?

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    yok ya yol uzun biraz ehliyet te yok o yüzden

R125 almayi dusunuyorum fakat renk olayi kafami cok karistiriyor. Mat gri guzel, hos ama bi siyah etmiyor gozumde. Beyazi da beyaz korumaliklarla vs hos durabilir. Mavisini zaten hic dusunmedim. Siyahi olsa direkt siyah diyecegim ama 2013 siyah yok. Siz beyaz mi dersiniz mat gri mi?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    beyaz derim altın sarısı jantları olan
    sıfır alcaksan da griyi ele

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bende cbrda 2 ay bekleme süresi olunca düşünmüştüm bu motoru mat siyah sarı jantlı birtane bulmuştum Ama mağaza ben aramadan önce motoru satmıştı bende napalım deyip cbr ı beklemiştim

Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Alıntı RammsR+ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R125 almayi dusunuyorum fakat renk olayi kafami cok karistiriyor. Mat gri guzel, hos ama bi siyah etmiyor gozumde. Beyazi da beyaz korumaliklarla vs hos durabilir. Mavisini zaten hic dusunmedim. Siyahi olsa direkt siyah diyecegim ama 2013 siyah yok. Siz beyaz mi dersiniz mat gri mi?
    Bnde aynı kararsızlıktaydım . Gittim geldim , gittim geldim siyah kadar gözümü dolduran renk yoktu grii ile beyaz arasnda . Bnde gittim 5.000 km de çiçek gibi bi r125 aldım mutluyum ... Bu makinaya yakışmayan renk yok - olamaz ama yinede siyah asaletin rengidir ... Çok heybetli duruyo makina ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 haziranda aksilik olmassa saray a gelicem .iki haftad bir istanbul sakarya 270 km gidis 270 km gelis geziyorum gelmek isteyen varsa haberim olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

İlk aşklar unutulmuyor onu adı yzf r 125.
    her nekadar cbr 250 r ile mutlu olsamda yzf den daha konforlu rahat ve hızlı olsada
    Orhan abi ezme bizi , bizimde cafenin önüne motoru çekerken senden çok havamız var
    ekaya06 bunu beğendi.
    Ben bakkala gitmek için motosiklete binmem , motosiklete binmek için bakkala giderim ... N'okta !

ekaya06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle merhaba Ankaradayım askerim ve yakın zamanda tayinim çıkacak ...
    tayin olacağım yere göre r125 almayı düşünüyorum yaklaşık bir aydır diğer motorları ve r125 inceliyorum ve sayfayı okuyorum.Yzf r125 im olsun istiyorum şu linkteki motor nasıldır acaba ?
    Daha önce vitesli 125 cc kullandım ama kısa bir süre oradan buraya kullanarak gelemem sanırım yada transporterin kasaya atıp getireceğiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-umraniyenin-incisi-yzf-r125-emsalsiz-acil-126443717/detay

birde bu motor kargoları gibi birşey varmış ilden ile nakliye eden onun hakkında bilgisi olan var mı ?

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı ekaya06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba Ankaradayım askerim ve yakın zamanda tayinim çıkacak ...
    tayin olacağım yere göre r125 almayı düşünüyorum yaklaşık bir aydır diğer motorları ve r125 inceliyorum ve sayfayı okuyorum.Yzf r125 im olsun istiyorum şu linkteki motor nasıldır acaba ?
    Daha önce vitesli 125 cc kullandım ama kısa bir süre oradan buraya kullanarak gelemem sanırım yada transporterin kasaya atıp getireceğiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-umraniyenin-incisi-yzf-r125-emsalsiz-acil-126443717/detay

birde bu motor kargoları gibi birşey varmış ilden ile nakliye eden onun hakkında bilgisi olan var mı ?
    ortak bahçeden garaja sokarken nasıl 7000 km yapılır, pek dürüst gelmedi bana açıkçası.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortak bahçeden garaja sokarken nasıl 7000 km yapılır, pek dürüst gelmedi bana açıkçası.
    Bu motor garajda falan değil bildiğin güneş altında kalmış. Ayrıca genel manada hiç temiz durmuyor alet. Hiç güven vermeyen bir satıcı ve güven vermeyen bir anlatım. Ben olsam kafamdan silerdim.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor garajda falan değil bildiğin güneş altında kalmış. Ayrıca genel manada hiç temiz durmuyor alet. Hiç güven vermeyen bir satıcı ve güven vermeyen bir anlatım. Ben olsam kafamdan silerdim.
    Kesinlikle katılıyorum ... Bence motor hayatında garaja dahi girmemiş gibi ... Motor epey yıpranmış , yorulmuş gibi . 7.000 kmdeki motorun bu hale gelmesi imkansız gibi , bu makinaları değil 7.000 , 70.000 km de bile bu kadar yormak zor iştir ama arkadaş bayaa hor kullanmışa benziyo . Arkadaşında dediği gibi anlatım tarzı güvensizlik oluşturmuş . Pek sıcak bakılcak makina değil .
    Ben bakkala gitmek için motosiklete binmem , motosiklete binmek için bakkala giderim ... N'okta !

Motosikleti
    Xmax 250
    Bugün beyaz renk yzf 125 için kaporamı verdim, 15-20 güne kadar bende kavuşuyorum inş motoruma

ekaya06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haklısınız bahçeden garaja sokulurken yapılacak km değil 7000 km ama motor 2008 model yani km normal bence...
    Anlatış biçimi biraz garip gidip görmek lazım ... Acaba yamaha bayide ikinci el makineler varmıdır ? Birde oralara bakmak lazım..

Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Alıntı ekaya06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız bahçeden garaja sokulurken yapılacak km değil 7000 km ama motor 2008 model yani km normal bence...
    Anlatış biçimi biraz garip gidip görmek lazım ... Acaba yamaha bayide ikinci el makineler varmıdır ? Birde oralara bakmak lazım..
    Tek tük oluyo ama fiyatı şişiriyo bayii ... Bnce sahibinden de temiz makinalar var bak ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)