Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Alıntı HondaCbr250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir ya sknti olmaz eger teslim edilmeye baslandiysa yani gumrkten gecirilmis demektr gerisi bos bir iki gune biz de teslim aliriz diye dusunuyorum. Su zam olmasaydi iyiydi alti ustu 200 lira ama boyle iki gunlugune olunca dert oluyo..
    malesef mart ayında ki fuardan beri motoru beklediğimden 200 liralık zammı düşünecek halim kalmadı bir an önce artık gelsin de bizde motorlarımıza kavuşsak yeni kasa aşkıyla yanıp tutuşuyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef mart ayında ki fuardan beri motoru beklediğimden 200 liralık zammı düşünecek halim kalmadı bir an önce artık gelsin de bizde motorlarımıza kavuşsak yeni kasa aşkıyla yanıp tutuşuyoruz
    Valla ne desen haklisin senin dedigini ben 2013te yasadim once siparisi verdim ama hic motor kullanmayi bilmiyordum egitim alicam tabi ki. Siparis verdim ama heyecan yok cunku erken gelse zaten kullanmayi bilmiyorum sonra hondadan guvenli surus egitimi aldim canavar gibi ogrettiler iki gunde ordan cikar cikmaz bayiyi aradim sonra da her gun aradim bikmislardi artik benden

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Deltayi ve yildiz ticareti aradim gelen giden motor yok diyorlar. Ben de aydina gittigini soyledim sahibindene koymuslar dedim orjnal resmmi koyulan dedi evet dedm beklemiyorlardi herhlde boyle birsey bilmiyorm buraya ne zaman gelir.

Motosikleti
    yzf r125
    Valla ne desen haklisin senin dedigini ben 2013te yasadim once siparisi verdim ama hic motor kullanmayi bilmiyordum egitim alicam tabi ki. Siparis verdim ama heyecan yok cunku erken gelse zaten kullanmayi bilmiyorum sonra hondadan guvenli surus egitimi aldim canavar gibi ogrettiler iki gunde ordan cikar cikmaz bayiyi aradim sonra da her gun aradim bikmislardi artik benden

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Deltayi ve yildiz ticareti aradim gelen giden motor yok diyorlar. Ben de aydina gittigini soyledim sahibindene koymuslar dedim orjnal resmmi koyulan dedi evet dedm beklemiyorlardi herhlde boyle birsey bilmiyorm buraya ne zaman gelir.
    pazartesiye inşallah gelir, bıktım beklemekten bugün umutluydum gelir diye sen aradım deyince gitti umutlar

faruk sen delta ya mı vermıştin siparişi?

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Alıntı polisfeyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazartesiye inşallah gelir, bıktım beklemekten bugün umutluydum gelir diye sen aradım deyince gitti umutlar

faruk sen delta ya mı vermıştin siparişi?
    Yok umraniye yildiz ticaret. Ben biraz once bide yamaha genel merkezi aradim sordum. Dagitima baslandi bu hafta ici teslim alirsiniz en gec diyo en fazla 1 haftamiz var yani sen hangi renk aliyorsun ? Ve isim neydi ?

Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    sabah 10 da bi tane bayi aradı beni istanbuldan motor geldi elimizde 1 adet kırmızı mat rengi var diye ama hangi bayi olduğunu uyku sersemi olduğumdan hatırlamıyorum isim yazdırmıştım motor gelince arayın diye fakat antalyaya verince kaporayı motoru istemeyerekte olsa geri çevirdim istanbulda olup motoru isteyen arkadaşlara arayan numarayı verebilirim.
    HondaCbr250 bunu beğendi.

Motosikleti
    yzf r125
    Yok umraniye yildiz ticaret. Ben biraz once bide yamaha genel merkezi aradim sordum. Dagitima baslandi bu hafta ici teslim alirsiniz en gec diyo en fazla 1 haftamiz var yani sen hangi renk aliyorsun ? Ve isim neydi ?
    Faruk kardesim ismim feyzullah. Valla sevindim haftaya motorlar elimizde o zaman ben gri veya mavi diye not aldirdim.. ikiside cok guzel karar veremiyorum. O yuzden soyle bi karar aldim. Ilk hangi renk karsima cikarsa onu alacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah 10 da bi tane bayi aradı beni istanbuldan motor geldi elimizde 1 adet kırmızı mat rengi var diye ama hangi bayi olduğunu uyku sersemi olduğumdan hatırlamıyorum isim yazdırmıştım motor gelince arayın diye fakat antalyaya verince kaporayı motoru istemeyerekte olsa geri çevirdim istanbulda olup motoru isteyen arkadaşlara arayan numarayı verebilirim.
    Sezer kardesim beni arayip kirmizi var deseler ben yinede almazdim

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    vay arkadaş ben de kırmızısını istiyorum olaya bak sen ver bakiyim şu numarayı bi bana benim bayi mi onu merak ettim bu arada kırmızı normal katalog çekimlerinde çok kötü duruyor. ama gerçek rengi çok güzel. ilk resimlere baktığımda ben de dedim en kötüsü kırmızı diye youtube da gerçeğini görünce kararım değişti

Motosikleti
    yzf r125
    vay arkadaş ben de kırmızısını istiyorum olaya bak sen ver bakiyim şu numarayı bi bana benim bayi mi onu merak ettim bu arada kırmızı normal katalog çekimlerinde çok kötü duruyor. ama gerçek rengi çok güzel. ilk resimlere baktığımda ben de dedim en kötüsü kırmızı diye youtube da gerçeğini görünce kararım değişti
    mavinin gerceğini göredin ama niye mavi alan biri video sunu atmıyor yutuba ya

Merhabalar arkadaslar yaklasik bi aydir falan forumunuzu takip ediyorum
    En sonunda bende uye oldum izmirde yasiyorum ben ve sizler gibi yzf hastasiyim
    Ve motorumun gelmesi icin gun saymaktan içim soldu benimde hatta dun sizin yazdiklarinizai
    Okuyunca umutlandim bugun icin baya bende aradim ve daha gelmedigini soyledi bayi ve tekrar husrana ugradim
    Artik hayirlisiyla gelsin motorlar

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı Hakkıcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaslar yaklasik bi aydir falan forumunuzu takip ediyorum
    En sonunda bende uye oldum izmirde yasiyorum ben ve sizler gibi yzf hastasiyim
    Ve motorumun gelmesi icin gun saymaktan içim soldu benimde hatta dun sizin yazdiklarinizai
    Okuyunca umutlandim bugun icin baya bende aradim ve daha gelmedigini soyledi bayi ve tekrar husrana ugradim
    Artik hayirlisiyla gelsin motorlar
    bir mağdur daha geldi arkadaşım hoşgeldin

Hosbuldum

Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Faruk kardesim ismim feyzullah. Valla sevindim haftaya motorlar elimizde o zaman ben gri veya mavi diye not aldirdim.. ikiside cok guzel karar veremiyorum. O yuzden soyle bi karar aldim. Ilk hangi renk karsima cikarsa onu alacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Sezer kardesim beni arayip kirmizi var deseler ben yinede almazdim
    Kardeşim valla benimde gönlümde ki renk race blue ama bu bekleyiş can sıkıcı bir hal almaya başladı bir kaç güne bizim motorlarda netleşir artık

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    2013 mavisi de bunun gibiydi çok parlak bi şekli var ne bilyim garip 2013 modelde mat gri kllandm krmızı dha iyi geldi bu sfer bkalm

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

var mı bi gelişme bayilerden bi haber beyler

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Bizim motorların km artıyor eskiyor siz hala yeni kasayı alacaksınız arkadaş ne gelmez 2014 lermiş. 2015 e gireceğiz nerede ise YAMAHA kıllık yapıp 2015 modelle birliktemi getirecek ne yapacak. Gelsin alında birde yeni kasanın güzelliğini görelim.

Geçende motoay'a gittim aksesuar ne var diye. Oradan bir fotoğraf..

HondaCbr250 ve cece1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yzf r125
    Koskoca istanbula 1 tane gelmis tuna motora. Kirmizi. Oda satilmis zaten. Deltayi ariyorum. Tek soyledigi gunu belli degil. Bu ay gelecek diyor baskada bise demiyor

Bu ayin sonuna gelirse ben catlar ölürüm

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    ne desen haklısın oz. gerçi şu an gelse gidip almam aga bu yagmurlu havada almam. bak yagmurda binmem demiyorum ama aldığım günü böyle hatırlamak istemem eve gelene kadar heryeri çamur olcak falan bi güneş çıksın hele aydındaki eleman çok garip bişey söyledi aradığımda dedi ki biz talep ettik yolladılar diğer bayiler talep etmiyor herhalde dedi nasıl bi mantık çözemedim var mı bi fikri olan ?

Motosikleti
    yzf r125
    ne desen haklısın oz. gerçi şu an gelse gidip almam aga bu yagmurlu havada almam. bak yagmurda binmem demiyorum ama aldığım günü böyle hatırlamak istemem eve gelene kadar heryeri çamur olcak falan bi güneş çıksın hele aydındaki eleman çok garip bişey söyledi aradığımda dedi ki biz talep ettik yolladılar diğer bayiler talep etmiyor herhalde dedi nasıl bi mantık çözemedim var mı bi fikri olan ?
    Faruk kardes sen motoru nerde tutacan? Evde koyacak yer varmi.ben isteyken valiligin icine koyarimda. Evde koyacak yer yok. O yuzden yakin bi karakol bulup bahcesine falan koyarim diye düsünüyorum.
    Bide taleple olacagini sanmiyorum, bunca zamandir taleple oldugunu bilmiyormu bayiler

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Faruk kardes sen motoru nerde tutacan? Evde koyacak yer varmi.ben isteyken valiligin icine koyarimda. Evde koyacak yer yok. O yuzden yakin bi karakol bulup bahcesine falan koyarim diye düsünüyorum.
    Bide taleple olacagini sanmiyorum, bunca zamandir taleple oldugunu bilmiyormu bayiler
    evin 30 metre ilerisinde otopark var oraya bırakıyorum pederle samimi arkadaş oldukları için bi ücret de almıyorlar sağolsunlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorların km artıyor eskiyor siz hala yeni kasayı alacaksınız arkadaş ne gelmez 2014 lermiş. 2015 e gireceğiz nerede ise YAMAHA kıllık yapıp 2015 modelle birliktemi getirecek ne yapacak. Gelsin alında birde yeni kasanın güzelliğini görelim.

Geçende motoay'a gittim aksesuar ne var diye. Oradan bir fotoğraf..

http://i.hizliresim.com/YPDAyE.jpg
    oz. daha önce bu forumdan grup olarak bi toplanma tanışma etkinlik vs yapıldı mı sen eskilerdensin bilirsin

Motosikleti
    yzf r125
    Senin iş iyiymis

TASKART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Hayırlı günlerr arkadaşlar. Şu motorlarınıza inşallah biran önce kavuşursunuz Benim arkadaşlara bi sorum olacaktı bu artçının oturduğu yerde yuvarlak para büyüklüğünde göçük bi yer var tam anlatamadım ama onun vidası yok piyasada artçı koltuğu oynayıp duruyo serviste varmıdır o ???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)