Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    yzfr 125 sahiplerinden makine ile alakalı yorumlar bekliyoruz
    nette bakmadığım yer kalmadı
    motoru alan siteye girmiyor bir daha yeni adaylarda belki bir yerden haber ediniriz diye sayfanın görüntülenme oranını artırıyorlar
    125 cclerdeki şu problem çok canımı sıkıyor
    alırsam makinalardan birini ilk işim buraya girip foto + yazı eklemek olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kral-kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf R6
    slm arkadaşlar bende yzf r125 hastasıyım daha oncede takip ettim doru düzgün kimse artı veya eksi yönünü yazmıyo cımbızla laf alıyoz. Yurt dısındaydım yeni geldim geldim gibide soylenilen laflara bakmadım ( bidaha mı dünyaya gelcaz) bitane yzf r125 siyah siparisini verdim insallah 1 haftaaya elimde olcak artısıyla eksisigiyle merak eden arkadaşlarımı bilgilendircam elimden geldince her keze iyi günler

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı kral-kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende yzf r125 hastasıyım daha oncede takip ettim doru düzgün kimse artı veya eksi yönünü yazmıyo cımbızla laf alıyoz. Yurt dısındaydım yeni geldim geldim gibide soylenilen laflara bakmadım ( bidaha mı dünyaya gelcaz) bitane yzf r125 siyah siparisini verdim insallah 1 haftaaya elimde olcak artısıyla eksisigiyle merak eden arkadaşlarımı bilgilendircam elimden geldince her keze iyi günler
    Yeni kasa cbr 125 kullanan biri olarak en iyisini yapmışsın hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    neden yeni kasa kullandıgınız halde boyle dedınız ? merak ettım bende cbr 125 dusunuyorum )

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden yeni kasa kullandıgınız halde boyle dedınız ? merak ettım bende cbr 125 dusunuyorum )
    Kesinlikle memnun olmadigimdan degil.cok memnumum beklentilerimi karsiliyor.Ama yzf 125 daha kaliteli kesinlikle

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bende yzf ıstıyorum ama fıyatından dolayı cbrye donus yapmam an meselesı aradakı 3 bın lıra ıle dunya km yaparım korumalarımı tam alırım
    bıraz azaltsalar fıyatı cok ıyı olucak ama nerdeee :S
    cbr 125 yerıne de 250 dusunuyorum cabuk hızlanmasından dolayı ama gel gor kı kor olası maddıyat :S

Motosikleti
    yzf R6
    arkadaşım teşekkür ederim ole düşündün için r 125 siparişini verirken kendimden emin olarak verdim ama böyle düşünmen dahadabi emin olmamı sağladı.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Arkadaşlar benim motor depriyajmı kaçırıyor yoksa sizinkilerde 135 km/sa de devir kesiciye giriyor?
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    yzf R6
    Valla kardeşim ben yarın kavuscam yzf me ama devir kesiçiye girdigi için 135- 140 geçmedini sölediler. debriyaj balatasının sıgırdını sanmıyorum. neye göre sıyırıyor ne yapıyor ani kalkıslarda ses geliyor kallkış cok mu geç oluyo. motorun ne yapıyoda debriyaj balatası sıyırıyor diyosun bizi bi aydınlat ona göre bilgilerimizi paylasalım kardeşim.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    son hız 135 olduğu için böyle bir düşünceye kapıldım çünki youtube da 147 km gördüm ama modifiye olduğuna inanıyorum birde sahibinden de bir ilanda 150 küsür son hız yazmış satıcnın biri ilan şimdi yok . arıcaktım adamı ne iş lan diye
    http://www.youtube.com/watch?v=Aj3J2...eature=related
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    yzf R6
    motoru fazla zorlama bende motorumu yeni aldım gercekden tavsiye ederim ğöründünden cok daha kalıplı yola akısı cok güzel ve viraj alması harıka.. devamını biraz binince yazarım merakettiniz soruları sorun arkadaşlar cevplarım elimden geldince amadaha 50 km.

Motosikleti
    yzf R6
    Arkadalşar motorun resimlerini yüklicam ilk aldım anları ama nasıl foto yükliicam bulamıyom nasıl yükleye bilirim resmi nerden ??
    ,

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı kral-kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadalşar motorun resimlerini yüklicam ilk aldım anları ama nasıl foto yükliicam bulamıyom nasıl yükleye bilirim resmi nerden ??
    ,
    www.tinypic.com adresine giriyorsun.Üstte ''gözat'' sekmesinden fotoğrafı seçiyorsun.Sonra upload now'a basıyorsun.1-2 dakika bekledikten sonra çıkan kodlardan başında [IMG] sonunda ise [/IMG] olanı kopyalayıp burda mesaj bölümüne yapıştırıp cevaplıyorsun ve fotografını sergiliyosun

Motosikleti
    yzf R6
    Tamam kardeşim tesekkür ederim motoru ilk geldinde kasadan çıkarken ki fotogrfları paylasacam . inşallah beceririm

Motosikleti
    yzf R6

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlı uğurlu olsun dostum kazasız belasız inşallah,harika bi makine bu.Yeni kasa cbr 125'i aldığıma memnunum,ta ki yolda bu motoru görene kadar

Motosikleti
    yzf R6
    teşerkkür ederim kardeşim bende motoru yakından görünce ona verdim paraya gram acımadım ve ilk motorcu arkadasım ayriyetten serviscimin yanına ugradım r1 var kendisinin ve baska mbuyuk motoru olan arkadaşlarda gördü ve çok beyendiler kasanın r6 dan farkıyok resimde görüldünden çok daha yiri. japonlar paranın hakkını veriyolar yaaaaaa. sende kazasız belasız sur motorunu allah kaza bela vermesin kardeşimmmm

motoru alan arkadaşa kazasız belasız sürüşler diliyorum (fotoğraflar bende açılmadı yalnız)...bir zamanlar benim hayalim olan bir motordu fakat olmadı...gerçekten de çok güzel bir kasaya ve performansa sahip bir motor...134 e rahatlıkla geldiğini ve üstüne bir 10 km daha çıkabilecek potansiyele sahip olduğunu, fakat kesiciye girdiği için daha fazla tırmanamadığını duymuştum birçok yerde...

hayır fazla bilgi sahibi de olamıyoruz ki motor hakkında kullanıcısı az olduğu için...

motoru alan arkadaş motorun torku ve konforu hakkında biraz bilgi verebilirse iyi olur bence...

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bende bu motordan almak isterken maddiyattan dolayı cbr 125 yeni kasaya yöneldim
    motorun sahibi arkadas paylasırsa dusuncelerini gorduklerini seviniriz halen daha merak icerisindeyim ) ins bir gün hep beraber gazlamak nasip olur

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Kazasız belasız çok şık ..
    HONDACBR125RAPRİLİARS125YAMAHAR6

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)