Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kral-kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf R6
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şu motor birazdaha torklu birazdaha hızlı olaydı hiç kaçırmazdım ama gösterişte bir yere kadar. cbf150 den tokat yiyince vazgeçtim yamaha r125 den
    yapma hocam ya merden duydun ya cbf 150 yzf r125 tokatlıyo ben 2 yıldır binicisiyim bırak tokatlamayı yzf 00 125cc motoru ve o cüsseye ragmen cbf kaybediyo arkasında kimdiyo o arkadaşlar ya yzf ye binmemmiş bilmiyo yada hayal görüyolar bıraksınlar şu yzf yi karalama politikasından . bana göre tek negatif yönü fiyaı geri kalan herseyi yakıt görüntü kalite zaten tartısılmaz seriligi gayet iyi. eger yzf yi gectiyse ya söforü basmamıstır yada vides deiştirmeyi unutmustur baska bi şecenegi yoktur.

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agresif sürüş ve normal sürüş de yakıt serfiyatınız nasıl arkadaşlar. km kaç krş yakıyorsunuz. Bana bu konuda bilgi verebilir misiniz ?
    Şehiriçinde ;
    Agresif sürüş :
    Normal Sürüş :
    Şehirdışı uzun yolculuk :
    Teşekkürler. Tekeriniz düz bassın
    normal sürüşte 10.5 ile 12kurus agresif sürüşte 13 14.5kurus yakıyor 100km olcülerime göre sehir içi yakıtla sehirdısı pek fazla farketmiyor eger sehir içinde rolantında sakin kullanırsan. sehir dısı uzun yolculuk hiç korkma gözünün kesebilecegi yere kadar gider yeterki sen sür yagını her 2000km deiştir iyi biyagla gerisine karısma .

ben gecen yazın eşimle depoyu fulledim 64liraya tam 518 km benzin bitti benzin aldım ve iki kişi bu yolu motorumla hat ettim ve gercekten masallah beni hiç uzmedi ve hiç soru işareti aklımda bırakmadı acaba diye hep pozatif. yzf r125 buuuu
    bilmeyen arkadaş larada soylim sadece yamahalarda vardır yzf r125 sibab kafaları ÖZEL TİTANYUMDAN yapılmadır. ne kolay bozabilirsiniz nede kolay kolayına sibob ayarı ister . saygılarımla
    hellboys bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar 2. el temiz bakımlı bir yzf r125 almak istiyorum aklınızda olsun burdan iletşime geçebilirim bulduğum motorların linklerini koyarım bana yardımcı olursanız sevinirim tabi sade foto ile olmaz bu işte sizin tecrubelerinzden yararlanmak isterim. :D HEYCAN BASTI HEE

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı kral-kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapma hocam ya merden duydun ya cbf 150 yzf r125 tokatlıyo ben 2 yıldır binicisiyim bırak tokatlamayı yzf 00 125cc motoru ve o cüsseye ragmen cbf kaybediyo arkasında kimdiyo o arkadaşlar ya yzf ye binmemmiş bilmiyo yada hayal görüyolar bıraksınlar şu yzf yi karalama politikasından . bana göre tek negatif yönü fiyaı geri kalan herseyi yakıt görüntü kalite zaten tartısılmaz seriligi gayet iyi. eger yzf yi gectiyse ya söforü basmamıstır yada vides deiştirmeyi unutmustur baska bi şecenegi yoktur.

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

normal sürüşte 10.5 ile 12kurus agresif sürüşte 13 14.5kurus yakıyor 100km olcülerime göre sehir içi yakıtla sehirdısı pek fazla farketmiyor eger sehir içinde rolantında sakin kullanırsan. sehir dısı uzun yolculuk hiç korkma gözünün kesebilecegi yere kadar gider yeterki sen sür yagını her 2000km deiştir iyi biyagla gerisine karısma .

ben gecen yazın eşimle depoyu fulledim 64liraya tam 518 km benzin bitti benzin aldım ve iki kişi bu yolu motorumla hat ettim ve gercekten masallah beni hiç uzmedi ve hiç soru işareti aklımda bırakmadı acaba diye hep pozatif. yzf r125 buuuu
    bilmeyen arkadaş larada soylim sadece yamahalarda vardır yzf r125 sibab kafaları ÖZEL TİTANYUMDAN yapılmadır. ne kolay bozabilirsiniz nede kolay kolayına sibob ayarı ister . saygılarımla
    ooooo... kral kaptan ne zamandan beri görmüyordum seni buralarda verdiğin bilgiler için teşekkürler bu 518 km kaç oktan benzin ile

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı EvrenErsin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2. el temiz bakımlı bir yzf r125 almak istiyorum aklınızda olsun burdan iletşime geçebilirim bulduğum motorların linklerini koyarım bana yardımcı olursanız sevinirim tabi sade foto ile olmaz bu işte sizin tecrubelerinzden yararlanmak isterim. :D HEYCAN BASTI HEE
    seve seve yardımcı oluruz diğer arkadaşlar da sana yol gösterirler ama buradan ne kadar bakarsak bakalım bi usta gibi olamayız almaya karar verdiğin zaman bi ustaya göster öyle al...

Motosikleti
    yzf R6
    hellboys eyvallah pak nete giremiyorum ama takiba devam ediyorum
    . valla bizim orda çok tutulan petroldan alıyom ama kac oktan bilbiyorum bidaki sefere soracagım
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    genelde 95 alıyorum bende bir kere 97 denedim sanki biraz uzun gitti bana öyle geldi yada ama daha iyi gittiğini söyleyebilirim

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    hell kardeşim nasılsın istanbulda her hafta sonu gezi düzenliyoruz grup kurduk 20 25 kişilik grupla geziyoruz mangal sohbet çok iyi ortam var.grubuda bu siteden yaptık.aramızda hiç yzf r125 i olan yok sen ve diğer yzf r 125 kullanıcılarını aramızda görmek isteriz.
    cadde34.net diyede bir site kurdu arkadaşlar ordan etkinlikleri haberleri alıyoruz. site daha yapım aşamasında oyüzden faal durumda
    hellboys ve HondaCbr250 bunu beğendiler.

186 boy 95 kilo için bu motor gider mi arkadaşlar ?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı baypal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    186 boy 95 kilo için bu motor gider mi arkadaşlar ?
    çok rahat gider

babylon JM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:42 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

[IMG=http://img521.imageshack.us/img521/2859/54609710339696319206456.jpg][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Buda foto sonrası kahvekeyfi

Tuense ceketi fuarda aldım daniense baya sağlam ceket.

Arkadaşlar herkese keyifli sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Arkadaşım Benim boy 178 kilo 62 resimlere bak nasıl olduğunu anlarsın, bu motorun her türlü gideri var:D
    hellboys ve tuense bunu beğendiler.
    Gözlerime iyi bak R6'cı olduğumu anlarsın...

ayaklar tam basmıyo sanırım zorluk yaşıyo musun?

Motosikleti
    yzf R6
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde 95 alıyorum bende bir kere 97 denedim sanki biraz uzun gitti bana öyle geldi yada ama daha iyi gittiğini söyleyebilirim
    ozaman 97 oktan deiyelim bidopa bakalım . ama bildim kadarıyla 97 oktan benzinler daha performansı yüksek motorlar amkinalar için . bunu bi arastıralım iyi bi nokta . motor fotolarını bende koymak isterim ama atmayı bilmiyorum bende yıkadaım temizledim odamın bi köşeşine attım bayadır yatıto 100 cap motora devam yamur demem çamur demem iyi oluyo
    hellboys bunu beğendi.

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    1000 km servis bakımı ne kadar tutar ortalama ark.lar dikkat edilmesi gereken bişe varmıdır acaba

hellboys ve tuense bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı kral-kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman 97 oktan deiyelim bidopa bakalım . ama bildim kadarıyla 97 oktan benzinler daha performansı yüksek motorlar amkinalar için . bunu bi arastıralım iyi bi nokta . motor fotolarını bende koymak isterim ama atmayı bilmiyorum bende yıkadaım temizledim odamın bi köşeşine attım bayadır yatıto 100 cap motora devam yamur demem çamur demem iyi oluyo
    bir depo kullan farkı anlarsın benim ufak araştırmama göre yani bi abim var ona danıştım dediğine göre bu benzin karbüratörlü makinelirin karbüratörünü yiyomuş enjeksiyonlulara zarar vermiyomuş bu yüzden bir zararı olmaz dedi. yüzlük cup lar iyidir bendede var birtane fena kross moto gibi kullanıom yeri gelince

tuense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    65-75 tl arası bısey tutar yagını degıstırıyolar zıncırı yaglarlar bı kac bıseye daha bakarlar gonderırler

Bu arada yzflerler kac km cevırdınız benım 9.500 km oldu allaha sukur bı sorununu gormedım canavar gıbı makına bırde denedıgınız son hız varmı benım yokus assagı 137 de kesıceye gırdı.
    yayamas bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    6200 lerde benim bende sorununu görmedim son hızım 134 135e gecemiyo kesiciden

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    benim daha 1043 :D 900 km geçtikten sonra bi sefer bastm 133-134 dio dahada gitmio :D

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    aynen benimde öyle

Motosikleti
    yzf R6
    5100km de aynen 135 daha fazla görmedim devir kesiciye giriyor ama bunu düzde başaramıyor meyilli yolda başarıyor. ben işim geregi fazla dışarlada zaman geciriyom o yüzden fazla km yapamıyorum yaz dan yaza iş de

Motosikleti
    Xmax 250
    Başlangıç motoru olarak bende yzf 125 düşünüyorum fakat boyum 175 cm ve Kayseri'de yaşadığım için burda deneme şansım yok maalesef. Boy çok sorun olur mu, benim boyumda bu modeli kullanan var mıdır acaba? Eğer çok sorun olur diyorsanız cbr 250 ye ısınmaya çalışayım bari

Motosikleti
    yzf R6
    Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru olarak bende yzf 125 düşünüyorum fakat boyum 175 cm ve Kayseri'de yaşadığım için burda deneme şansım yok maalesef. Boy çok sorun olur mu, benim boyumda bu modeli kullanan var mıdır acaba? Eğer çok sorun olur diyorsanız cbr 250 ye ısınmaya çalışayım bari
    yapma hocam ya boyun gayet uygun tamda yzf r125 için sen 175 le suzıkı hayabusa bile sürersin boyda bi kusur yok yeterki motorcu ol sürmek iste slm lar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)