Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı Red One adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer motor tecrubeniz yoksa r125 hatalı bir başlangıç olur diye düşünüyorum. 600-1000 CC olan abileriyle aynı kasa. Gidon dönüş acısıda dar olacağında kullanmanız iyice zorlaşacaktır. ybr,cbf veya trafiğe daha rahat alışabiliceğiniz bir scooterle başlamanız sizin için daha iyi olacaktır.

usta oturuş bende büyük motorlar gibi sanıyordum. bugün 12 model bi ninja 636 nın üzerine oturdum bizim motorla alakası yok oturuş pozizyonunun. bizimkiler onun yanında çok çok rahat kalıyor. bu arada başlangıç motorum r125 pişman değilim :D
    TASKART bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yzf r125
    Alıntı Oz. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım. Fotoğraf gönderirsen durum nedir ne değildir nerede yaptırabilirsin bir bakalım.

Bu arada YZF İSTANBUL olarak bir akşam çay içmeye gidelim ortaklaşa kararlaştırdığımız biryere tanışalım kimdir nedir necidir diye.
    Sagolun arkadaslar. Onemli birsey olmadi aslinda. Soldaki yamaha yazisinda ve 125 yazisinda siyrik oldu. Fotosunu atarim en kisa zamanda

cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Merhaba arkadaşlar sonunda yzf 125 parası biriktirebildim.YGS'ydi LYS'ydi derken ehliyete yazılamadık bi türlü ama zaten motoru bu sezon almayacağım için kışın alıcam ehliyetide.Şimdi benim sizlere sormak istediğim bir soru var.R125'in ikinci el piyasası sadece bana mı pahalı gelıyor? 15bindeki motosiklete 7500-8000 vericeğime sıfır almak daha mantıklı mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı cagataykk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar sonunda yzf 125 parası biriktirebildim.YGS'ydi LYS'ydi derken ehliyete yazılamadık bi türlü ama zaten motoru bu sezon almayacağım için kışın alıcam ehliyetide.Şimdi benim sizlere sormak istediğim bir soru var.R125'in ikinci el piyasası sadece bana mı pahalı gelıyor? 15bindeki motosiklete 7500-8000 vericeğime sıfır almak daha mantıklı mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.
    benim motor 20 bine geldi. 7 buçuğa koydum büssürü insan aradı 7 vereyim diye vermedim açıkçası. keyfi koymuştum zaten. lastik parasını denkleyince lastik bitene kadarda satmam heralde 40 bine kadar yani en az bende kalır diye düşünüyorum.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yakından görmeyenler yorumlarına dikkat etsin, aletin plastik/metal vs aksamı çok kaliteli, süper bir oyuncak

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Selam arkadaşlar şu güzel YZF'lerinizi görelim hiç fotoğraf paylaşmıyorsunuz, istanbul anadolu yakasında oturanlar var ise bir gün toplanalım CBR kabul ederseniz aranıza tabi : )
    Mustafa A. bunu beğendi.

emreng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Alıntı emreng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler motorumu satmaya karar verdim. :/

2012 model. 12850 km'de. kaza bela yok, ufak tefek kozmetik sorunları var. o da olduğu yerde düştü vs. bana göre tertemiz ama satmadan önce her detayı söyleyeceğim. dürüstlük esas...

bütün bakımları yetkili serviste yapıldı. satmadan önce de kapsamlı bir bakıma sokup öyle satacağım. satma sebebim ise buna kız arkadaşımla beraber ikimiz binemediğimiz için scooter(yamaha d'elight) alacağım. yoksa tek bir kusuru bile yok canımı sıkacak ama mutluluk hepsinden önemli. içim el vermiyor ama satacağım. ciddi alıcılara kolaylık sağlarım. yanında branda'yı da ücretsiz vereceğim.

almak isteyen varsa detayları özelden konuşabiliriz.

http://i.imgur.com/5hWnObt.jpg?1
    arkadaşlar motosikletimin ilanı hazır. yayınlanır yayınlanmaz buraya yazacağım. forumdan da detayları öğrenebilirsiniz. ilan numarası: 166627269
    "Life begins at the end of your comfort zone."

Alıntı cagataykk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katiliyorum. Sahibinden de fiyatları sisiriyorlar.2013 model sifiri 9150tl iken ikinci elinden sifir parasindan fazla isteyen enayi avcilari var. Keşke yorum yapma imkani olsa belki utanirlardi. Kulak cinlamasindan hoslaniyorlar demekki ;)

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    beyler,

şuursuz satıcıların var olduğu gerçeği şöyle dursun, bu motosikletin piyasası da yüksek. yani piyasada az bulunan bir model olduğu için çok düşmüyor fiyatları. alıcı için kötü bir durum biliyorum. tecrübe ettim. bir de kezbanca olacak ama kaliteyi ucuza alamazsınız. yani ne kadar düşseydi fiyatı? %50sine mi satılsın? hiçbir motosiklet fiyatında böyle bir kırım olmaz. motosiklet 10 senelik ise veya ciddi hasarlıysa belki olur tabi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-125
    Selam arkadaslar,
    Bolu'da ikamet etmekteyim yas 26, 1 seneye yakın r125 kullanıcısı olarak aranizdayim forumu uzun zamandır takip etmekteyim motorum su an 4000 kmde ikinci el 300kmde aldım geçen Temmuz ilk motorum ve çok memnunum su anda askerde olmamdan ötürü motorundan ayrıyım benim yerime de bol bol gezin..;)
    Sorusu olan arkadaslara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
    Keyifli, kazasiz belasiz sürüşler...
    Bir fotoda benden olsun
    Iyi forumlar...

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=166627269

Beyler ilanım yayınlandı. Ciddi alıcıları bekliyorum.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı Ali Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katiliyorum. Sahibinden de fiyatları sisiriyorlar.2013 model sifiri 9150tl iken ikinci elinden sifir parasindan fazla isteyen enayi avcilari var. Keşke yorum yapma imkani olsa belki utanirlardi. Kulak cinlamasindan hoslaniyorlar demekki ;)
    ben 14 bindeki motorumu 7500 e sattım alan kişinin elinde değilmiydi sıfırını almak empati kurun satıcıda kendi ihtiyaçlarına göre satıyor yani mal benim para senin ister alırsın ister almazsın ben nette gördüğümde 6000 e de motor vardı alınır mı alınmaz bence tabi alıcının fikri isterse gidip sıfırı alabilir 10.150 tlye

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı emreng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=166627269

Beyler ilanım yayınlandı. Ciddi alıcıları bekliyorum.
    Hayırlısı satışlar olsun. Yalnız linkte sorun var. Siteden girip baktım, şu şekilde olması gerekiyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66627269/detay
    emreng bunu beğendi.

Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 14 bindeki motorumu 7500 e sattım alan kişinin elinde değilmiydi sıfırını almak empati kurun satıcıda kendi ihtiyaçlarına göre satıyor yani mal benim para senin ister alırsın ister almazsın ben nette gördüğümde 6000 e de motor vardı alınır mı alınmaz bence tabi alıcının fikri isterse gidip sıfırı alabilir 10.150 tlye
    7500 normali zaten ama o motora 8500-9000 fiyat yazanlar var ben onlardan bahsediyorum.

md1025 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadasım senin ilanın altına geldi bu yazı ama durum budur. Lütfen ciddi satıcılar motorlarını ilana koysunlar 2014 yeni kasa cıkmış bir cok yenilikle 8000 i veren 10000 nide verir. satılmazsa dursun diolar. 99 tane ilan var 10 tanesi ciddi satıcı. Onlarda motorun piyasısı bu deyip bekliolar. Kendileri kendi motorlarını almazlar sıfırının fiyatı 10000 ken. kimsenin motorunun degerini düşürmek deyil amacımız. Motoru satacak adam koyar 30 gün içinde satar cıkar. 1 senedir surekli değişik yazılarla tekrar ilana konan motor var. Hatta sıfırından fazla fiyat yazanda var yapmış apaci süslemelerini. anlıyorum motor çok şık kalitelide kereta ama... aması durum buyken aklı olan sıfır alır

Motosikleti
    Yamaha YZF R 125
    Sıfırından fazla fiyat çeken şuursuzları boşver şimdi.

İkinci el için bekleyen alıcının gönlünü hoş tutmak için değil ki bu pazar. Kaça koyayım ben mesela, 5000e mi? Böyle bir değer kaybeden 2 senelik kazasız bir araç gösterebilir misin bana?

Sizi anlıyorum ama satıcının da yerine koyun kendinizi. Bn de isterdim ikinci el alırken 5000e alayım ama pazar böyle. Motoruma güveniyorum, en kısa zamanda da satılacağından şüphem yok. Şimdiden arayanlar ve mesaj atanların durumuna bakılırsa çok durmaz benim motor.

İyi forumlar konuyu uzun zamandır okuyodum yaziyim dedim.

Yzf r125 almayı düşünüyorum seneye ehliyetimle beraber boyum 1.74 60 kiloyum arkadaş yazmış buraya 1.75 62 kilo rahat rahat yere değiyor diye içim rahat etti boydan sıkıntım yok pek motor tecrübem yok kendimce 2,3 hafta verip frenlere dönüşlere alışmaya başlayıpta trafige çıkmayı düşünüyorum herhangi tavsie varsa dinliyorum

TASKART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Alıntı pazalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi forumlar konuyu uzun zamandır okuyodum yaziyim dedim.

Yzf r125 almayı düşünüyorum seneye ehliyetimle beraber boyum 1.74 60 kiloyum arkadaş yazmış buraya 1.75 62 kilo rahat rahat yere değiyor diye içim rahat etti boydan sıkıntım yok pek motor tecrübem yok kendimce 2,3 hafta verip frenlere dönüşlere alışmaya başlayıpta trafige çıkmayı düşünüyorum herhangi tavsie varsa dinliyorum
    kardeş durum olarak bende senin gibiydim scooterdan sonra geçtim yzfye başlarda biraz zorlanırsın doğaldır boş bi alanda 2 3 gün denem yaptım. daha sonra bildiğim caddelerde gezmeye başladım sonradan alışıyorsun. Çok tereddütte kalma istersen başarırsın. Kimse usta başlamıyor
    Nokta kadar menfaat için, virgül kadar eğilme.

bende öyle düşünüyorum en az 1 hafta yaza denk geliceği için korumalar hakkında bilgi almak istiyorum ne kadar fiyat ayırmalıyım motordan önce mi almalıyım motor hakkında temel bilgi verebilcek varsa tabiki açığım dinlerim

AntonChigurh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Beıler bunun 250 liliği ne zaman gelecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)