Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Tiger 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tiger 250
    serviste iki tane yan kapak (tiger yazan)+alt kısmındaki parlak yan kapak 185 tl çekti. toplam 3 parça. bilgisayarda parçaları bulamayınca yerini gösterdim adama geliş fiyatları en yüksek 20 sonra 12, 6, 9, tl parça fiyatları. kargo 5 tl olsun vergisini de ekle. gene de bu kadar geçirilmez abi. millet el emeğinden değil parçadan kazandığı için mi servislerde arkadaşlar hep sıkıntı yaşıyo. şeytanın avukatlığı gibi olcak ama biz motor kullanıcıları ne kadar motoru harcarsak servisler o kadar seviniyo herhalde. yada bilerek tam yapmıyolar. bunları arkadaşların okuduğum yorumlarından çıkardım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

na

bende kanuni tiger 250 ikinci el almayı düşünüyorum ama hiç motor kullanmayı bilmiorm sizce kullanablrmiym

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dişli bulamıyorsanız yaptırabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde mutlaka sanayide dişli yapan yerler vardır. Başka bir konuda daha önce bir arkadaşımız paylaşmıştı kalıp çıkartıp dişli yapabiliyorlar. Bulamıyorsanız arka dişliyi oynayın, piyasada 20-30 liraya arka dişliler var. Ben hem ön dişliyi hem arka dişliyi oynadım.
    Performans nasıl derseniz, orjinal dişlisi olan bir tiger ile 400 mt drağa kaldırdık benim motoru, kalkışta çok yavaş kalıyor fakat, 3. 4. viteslerde mükemmel bir performans veriyor. 5. Viteste belli bir hıza sabitliyor diyebilirim. Geçtiğimiz günlerde Konyadan Kütahyaya gittim. Bir ara afyon çıkışında bmwf650 nin kuyruğuna yapıştım şaşırdı kaldı. Özellikle yokuşlara çok güzel tırmanıyor.
    hocam nerde bu 20-30 liraya olan dişliler.ben ankaradayım adamlar tiger deyince parça ne olursa olsun yok diyolar kimisi taygır deyince anlıyo yok böyle bişey. dişliyi nerden temin ediyosun acaba??

Motosikleti
    kanuni-Tiger
    Alıntı digicem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam nerde bu 20-30 liraya olan dişliler.ben ankaradayım adamlar tiger deyince parça ne olursa olsun yok diyolar kimisi taygır deyince anlıyo yok böyle bişey. dişliyi nerden temin ediyosun acaba??
    kanuni bayilerinde bulamıyorsan suzuki bayisinde gn250 nin ön dişlileri aynı hatta suzuki yedek parçası daha ucuz
    KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA HAK BELA VERMEZ KUL AZMADIKCA :bounce:

Motosikleti
    Kanuni Tiger S
    Merhaba arkadaşlar
    Tiger S 2009 var bende, sorum şu bunlarda ön dişli 15 li mi yoksa eskilerde olduğu gibi 13 lü dişlimi var?
    Kafanı kır ama kalp kırma..

arızalanan tiger 250 devır saatleriniz 35 tlkarsılıgında onarılır

tigerlerde bas gosteren konjektor yanması sonucu yanan devır saatlerınızı ılk gunku gıbı calısır vazıteye getırıyorum yenısını almaya kalkarsanız 190 lıra

devir saati

tigerlerde bas gosteren konjektor yanması sonucu yanan devır saatlerınızı ılk gunku gıbı calısır vazıteye getırıyorum yenısını almaya kalkarsanız 190 lıra tamir ucreti 35 lıra tel 05464212836

Motosikleti
    kanuni tiger 250 -kawasaki zx6r

satılık tiger 250

arkadalar 2006 model tigerim ihtyaçtan dolyı acil satılıktır. tiger 250 yi bilmeyenler için bir açıklamada yapıyım:
    arkadaşlar kronik olarak hızlı kalkış yapmaktan arka saplamaları kırıyor.(benim başıma gelmedi fakat arkadaşım bu sorundan dolayı yolda kaldı.)
    Sürekli 2 tiger ve artçılarla uzun yol yaparız uzun yolda kesinlikle motor şişmiyor ve ısındıkça açılan motoruyla uzun yolda gözünüze giriyor.
    ön fren inanılmaz bir durdurma stratejisine sahip , hiçbir chopperde görmedim o ön freni. motora extra bir alıcı bağlamadıkça elektronik kısmında hiçbir sorun olmuyor.2006 trafiğe çıkışlı motorumda marş dişlisi ve akü hariç herşey orjinal.
    Bilmeyipte yok titreşimmiş yok degsi zormuş konuşuyorlar kullananlar bilir; süper bir dengesi var çok güzel yapmışlar alışınca manevralar çok kolay geliyor.
    ayrıca : dişliyi 15 li taktırmak veya arka dişliyi küçültmek titreşimi önemli ölçüde azatıyor. Hem dişli hemde egsozları açınca 90-100 km hıza kadar titreşim yok. Benim gibi egsozu açmakla kalmayıp kaynak ile susturucularu eritirseniz 110 km hıza kadar titreşim yok max 130 yapıyor. 2.3. viteste 8000 devire kadar geliyorum ve titreşim sıfır. yakıt tüketimi benzin litresine göre değişiyor. ortalama 10 lira ile 70 km gidiyor.
    çekim az gelir ise 400-500 lira kadar masraf ile 300 cc yapılabiliyor.
    dediğim gibi ani kalkışlar yapmayın ve extra bir alıcı takmayın hiçbir sorun olmaz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30970435/detay

buda benim tigerin ilanı 0544 742 01 06 2011 9.aya kadar muayenesi sigortası vardır. Borcu yok şuana kadar sadece marş dişlisi ve konjektör değişti.

Motosikleti
    kanuni tiger 250 -kawasaki zx6r
    Alıntı karanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Tiger S 2009 var bende, sorum şu bunlarda ön dişli 15 li mi yoksa eskilerde olduğu gibi 13 lü dişlimi var?
    13 lü takılı kardeş.
    ayrıca bende 15 lik dişli var arka dişliyle oynama yapacam 13 lük lazım serviste 110 tl diyor 15 liklere 13 lüyü bilmiyorum.
    13 lü+30 tl ye 15 li dişlimi yollarım ayrıca 2. el eski modellerin egsozundan lazım. 544 742 01 06
    ve arkaya takılan koruma demirinden lazım nerde bulabilirim acaba sadece 2 motorda gördüm acayp bir şekli vardı motoru daha heybetli gösteriyor.

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Alıntı EnDZoNe46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 lü takılı kardeş.
    ayrıca bende 15 lik dişli var arka dişliyle oynama yapacam 13 lük lazım serviste 110 tl diyor 15 liklere 13 lüyü bilmiyorum.
    13 lü+30 tl ye 15 li dişlimi yollarım ayrıca 2. el eski modellerin egsozundan lazım. 544 742 01 06
    ve arkaya takılan koruma demirinden lazım nerde bulabilirim acaba sadece 2 motorda gördüm acayp bir şekli vardı motoru daha heybetli gösteriyor.
    Tiger 'S' serisinde ön dişli 15 tir.Ayrıca bende 13 dişli var satabilirim istersen.

Motosikleti
    tiger 250
    aklında hiç motor kullanmamış birinin vitesli direkt motora değil de önce otomatik şanzımanlıdan başlaması lazım bence

kanuni.com -kanuni club-sss-
    http://www.kuralkan.net/SiteLogin.as...=/Default.aspx
    buradan üye oluyorsunuz. ürün ağacından istediğiniz parçayı sipariş verebiliyorsunuz. yedek parça sıkıntısı diye bişi yok. kartla ödeme yapabilirsiniz. ekstra bayi sizden bişi isteyemez. bu siparişi yalnızca sizin seçtiğiniz kanuni bayisine yolluyolar. tiger yan kapak sipariş verdim 10 gün içinde geldi. ürünün teslim edilip edilmediğini de görebiliosunuz. en azından burdan fiyatları kontrol edebilirsiniz.

15 DİŞLİ İZMİR BORNOVA SERVİSTE TAKTIRDIM 74 TL 5 TL DE TAKMA PARASI ALDI.

BAHRI DEMIRCI
    175.SOKAK NO:17/A CAMDIBI BORNOVA IZMIR
    232 4356801

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    link için teşekkürler foçalı
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı özgenç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni bayilerinde bulamıyorsan suzuki bayisinde gn250 nin ön dişlileri aynı hatta suzuki yedek parçası daha ucuz

kardeş eminmisin denedinmi gn250 dişlisi?

bakın buda link:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-434-15/detay?

Motosikleti
    Windy150
    Arkadaşlar benimde bir tiger 250 moturum var
    devir göstergesi arızalı bazen ibre aşağı yukarı gidip geliyor,
    tamir edebilirmiyim, yardımcı olursanız sevinirim.

password48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250 - Hyosung GV 250
    slm arkadaşlar 2005 kırmızı tiger hepsinde olduğu gibi renk solması orjinal rengi tutturmak çok zor altarnatif sunan varmı birde merak ettiğim siyaha boyasak vize de sorun oluyormu ruhsata renk değiştirme ne kadar dır bilgisi olan varmı.
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu yüceltir.

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Benim karbüratörde lok lok ediyor titriyor neden acaba ???

Motosikleti
    Windy150
    Alıntı password48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 2005 kırmızı tiger hepsinde olduğu gibi renk solması orjinal rengi tutturmak çok zor altarnatif sunan varmı birde merak ettiğim siyaha boyasak vize de sorun oluyormu ruhsata renk değiştirme ne kadar dır bilgisi olan varmı.
    Benim motorda da solma vardı, reklamcı tanıdığım vardı, tıpkı otomobil giydirme gibi depoyu kırmızı folyo ile giydirdim, orjinal rengi gibi oldu kimse farketmiyor, dikkatli bakınca görülüyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:28 ----------

Benim ve diğer tiger kullanıcılarının bildiği gibi, motorumun ön farı çok zayıf yolu göremiyoruz nerdeyse sorunu önce ön farı biraz daha eğmekte buldum, bu sırada H4 ampul montajını internnetten araştırdım ve Adıyaman da moto elektrikçisine olayı anlattım ve hemen uyguladılar, şuan çok güzel aydınlatıyor projektör misali, tavsiye edilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:31 ----------

Alıntı austinphile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, iki kişi bindiğimde motosiklete çukurlarda bir şey takırdıyor, akü kutusu egzosa çarpıyor herhalde. Amortisörü yükseltmek istiyorum servise götürdüm ayarlanmıyor dedi aslında klavuzda yazıyor ama anlayamadım bilen bir arkadaş hangi civatanın ne şekilde çevrileceğini açıklayabilrse ya da resmini çekip gönderebilirse çok sevinirim.
    Bende de aynı sorun vardı, (Şimdi Takırdamıyor) Takırdayan yerler;

1.Artıçı sele boş ise çukurlarda kalkıp iniyor
    2.Yan Kriko (Önemli)
    3.Zincirin gevşek olması.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar "kronik olarak hızlı kalkış yapmaktan arka saplamaları kırıyor" demişsiniz...

Böyle birşey başa geldiğinde onarım mailyeti yaklaşık ne kadardır?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Saplamalar 10 lira -- plastik takozlar 5 lira. İşçilik paha biçilemez.

Plastik takozları ara sıra kontrol edip, aşınma olduğunda değiştirirseniz saplamalarınız sağlam kalır.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Windy150
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saplamalar 10 lira -- plastik takozlar 5 lira. İşçilik paha biçilemez.

Plastik takozları ara sıra kontrol edip, aşınma olduğunda değiştirirseniz saplamalarınız sağlam kalır.
    Bu takozlar nerede ben bilmiyorum, bi yardımcı olsanız.

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler