Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Tiger 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250
    Alıntı digicem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osmaniyede çarşıda bir dişlici usta 40 liraya yapıyor 15li dişliyi haberiniz olsun arkadaslar
    40 tl veren 70 de verir orjinalini alın takın dişlinin zincirin şakası olmaz....

Arkadaşlar eksozlarda sesi daha tok hale getirmek için ne yapabiliriz ..susturucuları çıkaramıyoruz o zaman helikopter gibi ses veriyo oda fazla tabiki...biri matkapla eksozun deliklerin yanına birer tane daha açmış bizde öyle yapsak acaba bozarmıyız eksozları ...varmı bu konuda bişeyler deneyen ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Kaldırım,dere,tepe demeden inip çıktığım için egzostların altında birer tane 3mm çapında deliklerim var.Sesi de şahane çıkıyor. Aynı zamanda sağ egzostumun susturucuları boşta,vurunca şıngır mıngır ses yapıyorlar ama gazlarken problem yok. Haftaya yaptırıcam kısmetse.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldırım,dere,tepe demeden inip çıktığım için egzostların altında birer tane 3mm çapında deliklerim var.Sesi de şahane çıkıyor. Aynı zamanda sağ egzostumun susturucuları boşta,vurunca şıngır mıngır ses yapıyorlar ama gazlarken problem yok. Haftaya yaptırıcam kısmetse.
    aynen benimde sağ egzos susturucudan dedğin gibi ses yapıyo gaz verince problem yok aynı yazdığın gibi.

egzostları nasıl tamir ettircen keserek mi açıyolar çünkü vidalı bi yeri yok bilgi verirsen sevinirim...

Motosikleti
    KLE 500
    Bildiğim kadarıyla Egzost sökülüp tekerleğe bakan iç kısmından kesilip susturucular yerlerine puntalandıktan sonra tekrar kaynakla kapatılıp boyanacak.

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol erdem arkadasım bı konuyuda paylasmak ısterım sızınle bozulan devır saatterı konjektor arızası sonucu cogunlukla devır saatıde arızalanır yenısını almayın 200 lıra bosuna vermeyın yollayın bana karkoyla 20 tl bı ucrete elektronık teknısyenı arkadasıma yaptırıyım ılk gunku calısır halıne getırtıyım ..

hocam nerdesin benim devir saatim bozuldu gorusebilir miyiz
    msn: cmakblt@hotmail.com

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Arkadaşlar Öncelikle merhabalar Yatak sarmış bir tigerin masrafı maximum ne kadar olabilir?yani komple motor değişecek olursa nedir?forumdan bazı arkadaşlar 300tl gibi rakamlar vermişler ama bu eskiden verilmiş bi rakam ve günümüzde kuralkanın sitesinden baktığımızda bu maliyet tam olarak ne olabilir?Suan bir motor alma aşamasındayım ve ona göre karar vermek istiyorum aslında..Şimdiden cevap verecek arkadaşlara teşekkürler..

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250
    Arka dişliyi küçültmeyi düşünüyorum deneyen var mı ?

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana tigerın ön farı (komple) lazım.ucuza satan bildiğiniz biyer var mı?

http://www.sahibinden.com/far_choope...QQdisplayitem?
    bu far hem ucuz hemde uygun bende düşünüyorum almayı

teşekkür kardeş

maerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-03
    arkadaşlar selam,

Ben ikinci el bir tiger almayı düşünüyorum. Bu motoru seçme sebebim tipi ve kolay / ucuz servis imkanı. Mondial'in de servis imkanı kolay ancak kanuni tiger daha çok kafama yatmış durumda. Ama birkaç sorum olacak:
    Daha önceki sayfaların çoğunu okudum, yazılanlar arasında kronik sorunları olan elektrik problemi ve arka dişli saplamalarında çıkan problemlerin dışında başka bir problemi var mıdır bu motorun?
    Son benzin fiyatları ile km de yaklaşık ne kadar yakmaktadır?
    Ya da eklemek istediğiniz artıları eksileri var mıdır?
    Bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim...
    Buradaki arkadaşlardan satmayı düşünen varsa özel mesaj ile de görüşebilirim.

ön cam montaj

arkadaşlar tiger 250 ye on cam montaj için yardıma ihtiyacım var elinde bi resim bir şema olan varmı teşekkurler

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Yeniden merhaba arkadaşlar. Dayanamadım tekrar Tiger aldım. Pek yakında resimleri paylaşırım.

Ön cam konusuna gelince, bugün piyasada 15-20 Tl ye satılan üzerinde vivi yazan kibar camlar var onlardan aldım. Bağlantı demirlerinin orjinal şekli ile taktığınızda km saatinin üzerine geliyor. Bağlantı demirini çekiçle veya mengene ile düz bir hale getirip, yivli olan bölümünden 12.5 -13. cm kadar mesafeden tekrar L şekline getiriyorsunuz. ve Km sattini kapatacak şekle geliyor. Alttaki resim eski motordaki cam siperlik. Yenisi de aynı şekil oldu. Hoşunuza giderse.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 ----------

Alıntı maerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam,

Ben ikinci el bir tiger almayı düşünüyorum. Bu motoru seçme sebebim tipi ve kolay / ucuz servis imkanı. Mondial'in de servis imkanı kolay ancak kanuni tiger daha çok kafama yatmış durumda. Ama birkaç sorum olacak:
    Daha önceki sayfaların çoğunu okudum, yazılanlar arasında kronik sorunları olan elektrik problemi ve arka dişli saplamalarında çıkan problemlerin dışında başka bir problemi var mıdır bu motorun?
    Son benzin fiyatları ile km de yaklaşık ne kadar yakmaktadır?
    Ya da eklemek istediğiniz artıları eksileri var mıdır?
    Bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim...
    Buradaki arkadaşlardan satmayı düşünen varsa özel mesaj ile de görüşebilirim.

Üzmedikten sonra çok sık arıza çıkartan bir motor değil. Japon dahi olsa motosikleti yorarsan o bile bir yerden patlak verir. Servis bu konuda çok önemli, rutin bakımlarda bir yeri yapar başka yeri yarım bırakırsa zırt pırt gider gelirsin. Biraz motosikletten anlıyor ve ne yapılması neyin değişip neyin kontrol edileceğini bilirsen, yağ değişiminden başka birşey için gitmezsin.

Yeni motosiklet getirdim 3900 km de, 2005 lerde boya solma problemi, motor da bir kez yan yatmış, komple boya yaptırdım, debriyaj balataları değişti, aksesuarlarını tamamladım. Ayarsız hali ile 140 km sürate rahat ulaştı. İyi müşteri olursan satarım
    Free Motorcycle Team

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı erdem1857 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka dişliyi küçültmeyi düşünüyorum deneyen var mı ?
    Ön dişli 15 deneme amaçlı arka dişliyi de oynayacağım, bilen varsa yardımcı olabilir mi, hangi markanın dişlisi uyum sağlıyor.
    Free Motorcycle Team

abilerim samsunda bu dişliden nerde bulabilirim..serviste 90 tl istediler...2 adet alcam arkadışımada takcaz acil yardımlarınızı bekliyorum...

bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    CDI ünitesi sorun çıkarıyormuş diye bir bilgi duydum servisten. Sizlerde durum nedir arkadaşlar? 200 TL gibi bir masrafı varmış beynin değiştirilmesi için :(

Motosikleti
    Kawasaki En 500 ...En İyiy
    Arkadaşlar ben 2 el tiger aldım motorun krankından ses geliyor.ve vibrasyon yüksek.Ayrıca mpotorun rengi siyah ama ben parlak bir siyak istiyorum nasıl yaparım bilgilendirirseniz sevinirim

hakimamca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG250-4
    Selam Arkadaşlar. Öncelikle hepinize keyifli sürüşler dilerim. Uzun araştırma ve danışmalardan sonra bende bir kanuni tiger 250 almaya karar verdim. Satmak isteyen arkaşların fiyat tekliflerini ve motorun sıkıntıları ile ilgili bilgilerini bekliyorum..
    saygılar
    Bende scooter istiyoooom.

Motosikleti
    KLE 500

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    tiger için ön 15 dişli almak istiyorum internet üzerinden nerden alabilirim?

Motosikleti
    Kawasaki En 500 ...En İyiy
    URL=http://img571.imageshack.us/i/motorx.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
    Arkadaşlar buda benim canavar zamanla değişik fotolarını ekleyeceğim.Bu motora siyah bi ayrı gidiyor.
    Bu arada 15li ön dişli için bnd yardım istiyorum bugün servise gittim 77 lira dediler başka makinalarınkini takabiliriz dedi servisten usta ama frezesi uymaz sorun çıkarır diye korkuyorum nerden temin edebiliriz bu dişliyi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:29 ----------

URL=http://img202.imageshack.us/i/040720101597.jpg/][/URL]
    buda emok festivalinden.....

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler