Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Ne Oldu Bu Sayfaya Arkadaslar Bir Zaman Lar Ilk Sayfadan Düşmeyen Ilk Sayfayıda Geçtik Ill Sıradan Düşmüyordu Nerdeyse şimdi 4. Sayfada Yazık Be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl 150
    iyi akşamlar tüm sl ciler ne var ne yok nasılsınız eskişehirden selamlar saygılar

hakikaten ne hallere düştük yaw aramayla zor buldum topic i yaz geliyo hadi arkadaşlar canlandıralım motorun ekmeğini yiyip kenarıya atmayalım hakkını verelim

motoru alacak arkadaşa gerekli bilgiyi arkadaş vermiş ama ucuzuna kaçıpta toplamayla uğraşacağına 3 5 fazla ver toplusunu al derim ben başın ağrımaz bide motordan anlayan biri mutlaka olsun yanında tavsiyemdir körü körüne demir yığınına paranı bağlama

selam ve saygılarla arkadaşlar...
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2100 ytl ye sattım ergeser bılıyorsun bende zealsun vardı.

bakalım tam karar veremedım ama büyük olasılıkla srad 600-750 olucak gibi
    Gece aylar mi oldu yillar mi ? Hala degistiremedin mi motoru SRAD alicaksan 750 al.. Al da ne alirsan al be
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    lucas hahaha dün gece yazmışın msjı nasıl görmedim profilimi bak bi istersen zaten öle yaptım 750 aldım ama neden 750 dedın söle bakem

Herkese selam....
    Hadi arkadaşlar bi el atında tekrar canlandıralım bu efsaneyi.
    Özellikle Ankaralı sl kullanıcıları nerdesiniz?

Motosikleti
    SL 150
    Merhaba arkadaşlar...
    Aranıza katılmaktan mutluyum.
    Ben karakaçandan gayet memnunum okuduğum kadarıyla diğer arkadaşlarda memnun tek derdim sol sinyalim çalışmıyor oda ankaradaki otomax denen o lanet servis yüzünden.Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinicem.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne Oldu Bu Sayfaya Arkadaslar Bir Zaman Lar Ilk Sayfadan Düşmeyen Ilk Sayfayıda Geçtik Ill Sıradan Düşmüyordu Nerdeyse şimdi 4. Sayfada Yazık Be
    Siz daha beni çok ararsınız

Şöle bi bakayım dedim cidden örümcek bağlamış bu topic

Nerde bu slciler
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Selam Arkadaşlar, Keeway 150 SL Zincir.,,
    İWİS Alman Malı 1.nci kalite 134 bakla 45.00ytl. ve Garantili.
    ( piyası fiyatı 80.00ytl.)
    İsteyen arkadaşlar benden (Üsküdar'dan) yada kargo ile isteyebilirler.
    0506 3746831

Motosikleti
    keeway sl 150
    merhabalar tüm süperlight cılar
    nerelerdesiniz aramayla zor buldum topiği bi dernek kurmak gerekecek anlaşılan
    sl 150 cileri koruma, yaşatma ve kalkındırma derneği
    sayımız gün geçtikce azalıyor mu ne
    Selam Arkadaşlar, Keeway 150 SL Zincir.,,
    İWİS Alman Malı 1.nci kalite 134 bakla 45.00ytl. ve Garantili.
    ( piyası fiyatı 80.00ytl.)
    İsteyen arkadaşlar benden (Üsküdar'dan) yada kargo ile isteyebilirler.
    0506 3746831
    hakan abi seni ele geçirmek çok zor inan gecen sefer görüşemedik ama bu sefer kesin bulacağım seni siyah ön cam ve giyim aksesuarı lazım önümüzdeki ay oradayım allah nasip ederse
    görüşmek ve buluşmak dileği ile...

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    1- SL 150 için 12 V 9AMP. Kuru Tip Akü isteyen varsa son 5 adet var.Uzakdoğu malı 2 yıl garantili.
    Not. SL 150'lerde 12 V 6-7Amp. orijinalı bendeki akü'ler daha güçlü haberiniz olsun. Başka devamı yok.
    Fiyatı : 40 ytl.

2- SL 150 FAR'larında oluşan karıncalaşmalardan dolayı FAR konusunda şikayeti olan arkadaşlara FAR İÇ REFLEKTÖR ve CAM'ı ampulleri ile birlikte 30 ytl.

. İsteyen arkadaşlar varsa msn.den jameka_34@hotmail.com yada 0506 3746831'den bana ulaşsın. İstanbul dışına kargo ile gönderebilirim. İstanbul'dan isteyenlerde benden Üsküdar'dan evden alabilirler

lastikleri dupleks yapmak konusunda daha önce konusmalar vardı ama ankara da nerde nasıl yaptırablirim..maliyeti ne olur...

yoksa lastikleri tamamen degiştirmem daha mı iyi olur....

Merhaba arkadaşlar, ben benimkini alalı 3 ay oldu ikinci el aldım. 6000 devir ve üzerinde titreşimi hissediyorsunuz. Şimdilik bi zararını görmedimi. 6000 i geçmedikten sonra bence bi 6-8 yıl rahat sorunsuz kallanılabilecek bi makina. Yan ayakığının otomatik olması rahatsız ediyordu beni, ayaklığın yayının takılı olduğu bi parça var onu iç tarafa doğru biraz pense ile bükünce düzeldi.Orta sehpa üzerinde iken, ayağı açarken ayaklığın somununa çarptığı için tam açılamadığını rahatlıkla görebilirsiniz.Yani o kısımdan küçük bi parça yontturmanıza gerek yok.
    Ayrıca yan çantalara bakım yaptırdım içleri boş iken hoş gözükmüyorlardı, ayrıca depo üstü ve arkaya yaslanmalık ile bi çantada oraya yaptırdım.Bence son hali müthişş oldu. Merak eden arkadaşlar için resimlerini çektim.

Motosikleti
    YAKINDA KEEWAY LANDCRS.

yeniyim :)))))

sevgili keeway sever arakadaslarım bu sıteye henuz uye oldum.uye olmamın bırıncı sebebı keeway 150 satın almak ıkıncısıde neredeyse tum forumlarınızı okudum cook samımı bır motor arkadaslıgı kurmus olmanız oldu ınanın bana.simdi sevgılı arkadaslar sızlere ılk sorum ıkıncı el bır keeway 150 alayımmı yoksa bıraz daha para bırıktırıp sıfırmı almalıyım.şimdiden verecegınız tum cavaplar ıcın herkese tesekkur ederım.

hatta arkadaslar en uygun sekılde bı sl yı nasıl alabılırım bı yardımcı olursanız ınanın cok mutlu olacagım.acılen aranıza motorlu bırı olarak katılmak ıstıyorum

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    sezar26; öncelikle hoşgeldin...
    Piyasada hakettiğinin çok altında fiyatlara satılan Superlight'lar var. Temiz bir tanesini bulabilirsen sıfırını aratmaz bence.

Bir an önce aramıza katılman dileğiyle
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    YAKINDA KEEWAY LANDCRS.
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sezar26; öncelikle hoşgeldin...
    Piyasada hakettiğinin çok altında fiyatlara satılan Superlight'lar var. Temiz bir tanesini bulabilirsen sıfırını aratmaz bence.

Bir an önce aramıza katılman dileğiyle
    tesekkur ederım olcan bende oyle dusunuyorum bakalım hala arıyorum bı kactane buldum sımdı ıstanbul dısındayım dondugumde aramaya hız katacagım en yakın zamanda ıns. aranızdayım herkese hayırlı gunler dılerım..

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    hosgeldin sezar26 eski bir sl kullanıcısı olarak gönlündeki aslanı bulmanı dilerim
    bu arada korumalı kıyafetlerini de ihmal etme . görüşmek tanışmak üzere
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Arkadaşlar herkese selam olsun diyeyim 2. el bir sl150 almaya karar verdim hem yenı baslamam hemde su ana kadar okudugum yazılar buna karar vermemı sagladı ve 1400 km de bır keeway buldum bana tavsıyelerınız nelerdır bunun dısında bugun yarın yanı elı kulagında aranıza katılıcam ve mutluyum gorusmek uzere.

Motosikleti
    keeway sl 150
    selam tüm keeway dostları

maşallah diyelim topic aktif hale gelmeye başladı ne kadar güzel yazın daha hareketli olacaktır

yeni motor alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun
    eger yeni başlıyorlarsa sl 150 çok doğru bir secimdir hem yakıt az hem fazla bi sürat yok hem kullanımı rahat daha ne olsun

allah nasip ederse bende temmuz ayında büyük cc ye geçmek için motor aramaya başlıyacağım ama sl yi satmam o benim ilk göz nurum dursun kenarda şehir içi binerim maşallah taş gibi kerata bakımları yapılınca saz gibi

yollarda görüşmek dileği ile...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı AS_DOPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam tüm keeway dostları

maşallah diyelim topic aktif hale gelmeye başladı ne kadar güzel yazın daha hareketli olacaktır

yeni motor alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun
    eger yeni başlıyorlarsa sl 150 çok doğru bir secimdir hem yakıt az hem fazla bi sürat yok hem kullanımı rahat daha ne olsun

allah nasip ederse bende temmuz ayında büyük cc ye geçmek için motor aramaya başlıyacağım ama sl yi satmam o benim ilk göz nurum dursun kenarda şehir içi binerim maşallah taş gibi kerata bakımları yapılınca saz gibi

yollarda görüşmek dileği ile...

ben zaten senı anlamıyorum yakıtı az dıyorsun yakıt ustune yakıt mı koyup olcuyorun bılmem yakıt bos depoya benzın konup bıtınce olcumu alınır ben oyle yapıyorum bu gece 1 sl 150 daha 65 ykr dedı valla ınıp vuracaktım sankı mobılet kullanıyor 10 ytl 85 km yapıyormus 65 ykr yakıyormus km ye sesnın mat hocanın ellerınden opeyım dedım . ama benımde ilk hayalımdır bu sl cok hos makıne kullanıcılarına kazasız belasız surusler
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YAKINDA KEEWAY LANDCRS.
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hosgeldin sezar26 eski bir sl kullanıcısı olarak gönlündeki aslanı bulmanı dilerim
    bu arada korumalı kıyafetlerini de ihmal etme . görüşmek tanışmak üzere
    cobalt tesekkur ederım once bı motoru alayım sonra kıyafetler kolay ıs dıye dusunuyorum ısın aslı daha ehlıyetım bıle yok 19 nısanda sınavlar var pazartesı gunu kayıt olacagım allahın ıznıyle.hadı bakalım bu yola baş koyduk bıkere hayırlısı.

hayırlı aksamlar arkadaslar herkese selam olsun

arkadaslar 1500 lıraya kadar keeway 150 SL almak ıstıyorum kulagınız delık olsun haber alır duyar ısenız bı zahmet haber verın. kendınıze ıyı bakın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler