Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    sapanca gezisi ile ilgili herşey burada izlemeye devam edin

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14741
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    sapanca gezisi izlenimleri

1-promethe ile tanışma fırsatı buldum ki mutlu etti beni.
    2-ccdorada gelir ve muhabbete neşe katar diye ummuştum ama olmadı
    3-giderken sapancaya az bir yol kala yanımızda ki hemen yanımda oldu bir adet jip duz yolda takla atmayı başararak sağolsun bizlere soğuk duş aldırdı ama allaha şükür korktugumuz başımıza gelmedi.umarım jipteki arkadaşlar yarasız belasız kurtulmuşlardır
    4-ağırlıkla sl 150 lerin içinde bulundugu konvoyumuzda gayet guvenli ve keyifli bir yolculuk geçirdik.
    5-ne yazıkki mekanik problem cıkarmamasına rağmen agır tonajlı araçların seyirettiği ve hızlı bir yol olan tem yolunda.maksimum hız ve ivmelenme kabiliyeti düşük olan motorlarımız bizi biraz yordu.fakat yolda motorda şişme vesaire bir problem yaşamadım.tam tersine gayet başarılıydı sl sapanca yolunda.yan ruzgarlardan ozelliklede otobus vesaire cok etkilenecegimi dusunen ben ruzgarsız olan bir hava olmasınında olumlu etkisini gozonune alırsak yine de dusuncelerimde hatalı oldugumu anladım.
    6-motorun selesi ne yazıkki inanılmaz rahatsız.promethe bu sorunu seyhan 250 koltugu takarak aşmış,sanırım bende oyle birşey yapıcam.
    7-genel olarak kazasız(jasmmine ve gelisim surucu kursu ibrahimin atlattığı ufak kazalr dısında) belasız ve gayet keyifli bir gundu.
    sadece sl cilerin oldugu bir gezi yapalım isterim ben.
    herkese iyi haftalar

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    sapanca gezisi izlenimleri

sadece sl cilerin oldugu bir gezi yapalım isterim ben.
    herkese iyi haftalar

bunun organizasyonu ile ilgili beyin fırtınası yapalım biraz.
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    valla uyar bana fun clubtan yapabılırız beyın fırtınası herkes fıkrını soylewsın tarıh kararlastıralım gıdelım

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    cumartesi akşamı.212 deki arkadasların bildikleri cok uzak olmayan bir yer olabilir mesela.motorları rahat park edip cıp tıs olmayan rahat sohbet edebileceğimiz bir yer.212 deki arkadaslar top sizde

repsolypf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    ancak benzetsinler

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Onursaka: Dostum garanti kapsaminda belirtilen olay gayet basittir. Tum standart km bakimlarinda yag ve degisen parcalarin ucretini sen odersin ama iscilik parasini sen asla odemezsin cunku servis o iscilik masrafini ithalatci firmaya kesiyor.Yani iki taraftan para almak olmaz.Bunu talep eden firmalar dolandiricilikla suclanir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    ceko dostum ya su sapancada cektıgımız resimleri koyarmısın siteye kardesım fun cluba

TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06
    cumartesi akşamı.212 deki arkadasların bildikleri cok uzak olmayan bir yer olabilir mesela.motorları rahat park edip cıp tıs olmayan rahat sohbet edebileceğimiz bir yer.212 deki arkadaslar top sizde
    yaw bu 212 nerde... :D

soru ciddi bilmiyorum...
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar sapanca gezisi ile ilgili topic açıldı ordan bakabilirsiniz...

bu arada aidikurt seninle ve hanımınla tanıştığımıza lubimaya54 ve ben çok memnun olduk başka gezilerde tekrar görüşmek dileğiyle...

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı TEASER adlı üyeden alıntı
    yaw bu 212 nerde... :D

soru ciddi bilmiyorum...
    avrupa yakası.

onursaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Onursaka: Dostum garanti kapsaminda belirtilen olay gayet basittir. Tum standart km bakimlarinda yag ve degisen parcalarin ucretini sen odersin ama iscilik parasini sen asla odemezsin cunku servis o iscilik masrafini ithalatci firmaya kesiyor.Yani iki taraftan para almak olmaz.Bunu talep eden firmalar dolandiricilikla suclanir.
    verdigin bilgiler icin sagol ben artık gerekeni yaparım

Motosikleti
    SL150
    Ben bugun Çınarçıktan dönüp motorumu Çınarcığa taşımadan bakımını yaptırdım. Sadece yağını değiştirdim buji iyi durumdaydı. Üstünde NGK marka bir buji var Platinyum mu bilemiyorum sadece bir kod var P???8??.

Bakımını Göztepe Uzman Oto'da yaptırdım. Ön cam (siperlik) siparişim de vardı, cam gelene kadar dolar uçtu ve cam bana 80YTLye maloldu.

Yağ değişimine de 20 YTL yazdı, işcilik elbette almadı. İşten anlıyorlar. Yeri Merdivenköy'den Göztepe sanayiye inen sokağın başı.

Esenköy yapacaktınız nooldu? Haftaya yapında Çınarçıkta size katılayım. Ben 35 senedir yazları Çınarcığa gelirim.

Biraz rehberlik vereyim. Çınarçık Belediye çay bahçesi daha açmamış ama onun yanında Kaktüs çay bahçesi açık. Mola için ideal.

Ayrıca Teşvikiyede güzel bir yayla var. Teşvikiye Esenköy'den daha yakın. Çınarçığın bitiminde ancak yayla için yarım saat tırmanmak gerekiyor ve yolun son kısmı topraktı. Eğer asvaltladılarsa çok güzel bir parkur olur. Sık bitki örtüsünde motor sürmek, doğanın kokusu nefis olur.

TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06
    avrupa yakası.
    yaw tamamda nerde tam.... napıcaksın deme sadece merak ettim yaw.... herkes 212 falan diyor ya...
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    @joveio hoş geldin çınarcığa bende yalovadayım 1-2 hafta içinde ya sl150 yada 15-19 alıcam umarım tanışırız.

siner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    balatadan gelen ses iyice azıtmaya yüz tuttu. bu sorundan muzdarip olan arkadaşlar vardı, nasıl çözüme ulaştılar, bi yardımcı olsunlar lütfen. yoksa direkt motomax i mi arayalım? nasıl çözüyoruz bu işi
    değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..

Motosikleti
    SL150
    avrupa yakasını kastediyor locco 212 diyerek teaser, mekan ismi

bu arada motosikletin üstündeki orjinal NGK'ın kod nosunu tam olarak almayı unuttum P???8?? şekindeydi

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    arkadaslar ben cok dolasan bır arkadastan tuyo yu aldım rumelı hısarını gecınce bıraz ılerde oba cafe var denıze "0" mıs
    (bıtısıgındekı oba restoran degıl orası azcık kazık mıs )

bu arada mıllet hıc subap ayarı yaptıran oldumu 2000 bakımında ?
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    arkadaslar ben cok dolasan bır arkadastan tuyo yu aldım rumelı hısarını gecınce bıraz ılerde oba cafe var denıze "0" mıs
    (bıtısıgındekı oba restoran degıl orası azcık kazık mıs )

bu arada mıllet hıc subap ayarı yaptıran oldumu 2000 bakımında ?
    ben yaptırıcam.su an 2000 bakımına erdim.orada yapamıorlar.ahftasonuna doğru kısmetse vericem subap ayarına.gelişmeleri haberdar ederim

Alıntı siner adlı üyeden alıntı
    balatadan gelen ses iyice azıtmaya yüz tuttu. bu sorundan muzdarip olan arkadaşlar vardı, nasıl çözüme ulaştılar, bi yardımcı olsunlar lütfen. yoksa direkt motomax i mi arayalım? nasıl çözüyoruz bu işi
    arkadasım arka frenden gelen ses buyuk ihtimalle kirle alakalı.ben yıkattıktan sonra ses iyice azaldı.bugun bakıma bıraktım motoru servisede soyledim açıp bakacaklar.gelişmelerden haberdar ederim.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı siner adlı üyeden alıntı
    Frenlari siktiginda kamyon lardaki gibi bir ugultu duyuyor isen bu balatanin gorevini yapamadigini gosterir.Kendinde dedigin gibi bu ses her gun artacak ve yakinda balata tutmayacaktir.Normalde balatayi acip zimparalayip tekrar yerine takmak gecici bir cozum olurdu.Ama fabrika balatalari uzerinde oldugu icin sana onerim 20 ytl gibi cuzzi bir rakkami gozden cikar ve benim gibi degistir su balatalari.Fren isi can isidir ses geliyor yada sorun varsa hemen servise kos derim.O gurultu yapan balata bir panik aninda seni yari yolda birakabilir.Dikkatli ol.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler