Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bu motor üzerinde 120 gördüm diyenler, o sürati gördükten sonra sonra, nasıl Allah ı görmüyorlar ben ona şaşıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duz yol, standart bir SL'de maks surat 90-95 km/s.

Ideal sürati ise 80 km/s.
    Evet çok doğru şu an daha deneyelei 30 dk falan oldu tam konunun üstüne geldim otoban girişinde denedim motoru en fazla 95'e çıktı, 7.500 devirde. Bayaa bi üzüldüydüm motorda bi proplem vardır heralde diye hemen burdan sorucaktım iyi oldu öğrendiğim içim rahatları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    benım motorum 2007 model ve duz yolda cok rahat bi şekilde 110 km hıza ulastım red line soktugumda son hızım 125 km di.

Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardesim kazasız sürüşler, alışana kadar cok cok dikkatli alıştıktan sonra ise dikkatli kullan
    yavuzhan abi bi görüşemedik senınlede nerelerdesın sen????gelde caddebostana bi ahil yolunda yuruyelım

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    90 km/s şehir içi için ideal bir sürat aslında, ama otoyollarda, uzun yollarda tehlikeli olabiliyor.

Uzun yol içinde motorun rahat 110-120 km/s yapıyor ise, cok uygun bir şekilde istediğin yere gidebilirsin.

Motosikleti
    keeway150 sl
    nahzuvay kaç para istiyon motora nedir 2.elin piyasası bende satmayı düşünüomda
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet çok doğru şu an daha deneyelei 30 dk falan oldu tam konunun üstüne geldim otoban girişinde denedim motoru en fazla 95'e çıktı, 7.500 devirde. Bayaa bi üzüldüydüm motorda bi proplem vardır heralde diye hemen burdan sorucaktım iyi oldu öğrendiğim içim rahatları
    ben de daha şimdi deneyip geldim tekrar, 100km hıza ulaştı arkadaşlar olacağıda bu zaten haydi hayırlı günler

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de daha şimdi deneyip geldim tekrar, 100km hıza ulaştı arkadaşlar olacağıda bu zaten haydi hayırlı günler
    olaci buysa adam nası cok rahat 110 sıkıştırınca 125 görüyo??

hocam degistirdigin parca fln varmı? benimkide o kadar yürümüyo cunku..

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım o birazda motosikletin rodaj zamnında kullanım şekliyle ilgili,ben 2. el aldığım için nasıl kullandıklarını bilmiyorum,belki o 110,sıkıştırınca 125 gören ark iyi bakmıştır iyi açmıştır motorunu

Motosikleti
    arkadaşım o birazda motosikletin rodaj zamnında kullanım şekliyle ilgili,ben 2. el aldığım için nasıl kullandıklarını bilmiyorum,belki o 110,sıkıştırınca 125 gören ark iyi bakmıştır iyi açmıştır motorunu

haklısın.. benimkide cok zorlasam 100-105 arası..

Motosikleti
    keeway superlight 150

Ersin polat seninki ne kadar basıyo en fazla?

haklısın.. benimkide cok zorlasam 100-105 arası..
    ha tamam cewabı vermişsin bile senin de yine iyi bak benimki 100ü geçmedi, yokuş aşağı uzun bi yolda motoru iyi bi sıkıştırmak lazım aslında

Motosikleti
    Ersin polat seninki ne kadar basıyo en fazla?

ha tamam cewabı vermişsin bile senin de yine iyi bak benimki 100ü geçmedi, yokuş aşağı uzun bi yolda motoru iyi bi sıkıştırmak lazım aslında

5800 oldu bnmki.. artarmı acaba daha fazla o surat bilmiyorum ama gerekte yok bence.. bi arkadasın dedigi gibi bence bu motora 80-90 arası ideal.. daha fazlasi guven vermiyo..

Motosikleti
    keeway superlight 150
    5800 oldu bnmki.. artarmı acaba daha fazla o surat bilmiyorum ama gerekte yok bence.. bi arkadasın dedigi gibi bence bu motora 80-90 arası ideal.. daha fazlasi guven vermiyo..

senin daha toymuş benimki 17binde uzun yola gitmeyi severim de 90 la giderken hızlanarak bi arabayı sollamak gerek aslında o yüzden istiyorujm hızı,120 yapıp ne olacak fazla benzin yakacak o kadar seninki ne kadar yakıyo kardeş?

Motosikleti
    senin daha toymuş benimki 17binde uzun yola gitmeyi severim de 90 la giderken hızlanarak bi arabayı sollamak gerek aslında o yüzden istiyorujm hızı,120 yapıp ne olacak fazla benzin yakacak o kadar seninki ne kadar yakıyo kardeş?

dogru diyosun hiz bazen gerekli oluyo.. ben cok fazla uzun yola gitmedim ondan belki.. 5 milyonla 50 km civarı rahat gidiyorum..

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşlar ne kadar yakıyo ortalama motorlarınız?

100bin yakıyomuş iyi ya,inş benimkide oledir,benzin şamandrası bozuk da yaptırınca ölçcez inş

Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar ne kadar yakıyo ortalama motorlarınız?

100bin yakıyomuş iyi ya,inş benimkide oledir,benzin şamandrası bozuk da yaptırınca ölçcez inş
    Benimki de 10 kuruşdan biraz fazla yakıyo aşağı yukarı (acemiliğimin vermiş olduğu devri ayarlayamama sorunu dahilinde) ama depoyu fulletmeden belli olmaz heralde. Aslında benim somak istediğim bu motorların kışın, özellikle yağmurlu havalarda kullanımının nasıl olduğu, malum izmirin çoğu yeri yokuş ve yağmurda kullanmak beni biraz korkutuyo.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Gayet devirli bir kullanımla 3-3,5 L/100 km civarı tüketiyorum.
    Mümkün olan en zorlayıcı sürüşte 4L gibi yaktım, düşük devir/yüksek vites ile uğraşınca da 3'ün altına rahat rahat inebiliyor benim denemelerimde.

Yağmurlu hava kullanımı ise, sorun yaratmıyor ama lastiklerin limitini iyi bilmek gerekiyor, malum; mükemmel lastiklerle gelmiyor motor, yağmurda ne durumda güvenilip ne durumda dengesizleştiği bilindikçe tehlike yaratmadan gayet rahat kullanılabiliyor.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşım aman diyim yağmurda ne gaza bas nede frene,geçen gün aniden bi araba kırdı benim şeride,frene dokundum biraz yağmur vardı yer sabun gibi olmuş,tekeri bi kitledi arka fren yerle paralel oldum yeri öptüm resmen allahtan bıraktım freni topladı motor deilse Allah muafaza

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    arkadaşım aman diyim yağmurda ne gaza bas nede frene,geçen gün aniden bi araba kırdı benim şeride,frene dokundum biraz yağmur vardı yer sabun gibi olmuş,tekeri bi kitledi arka fren yerle paralel oldum yeri öptüm resmen allahtan bıraktım freni topladı motor deilse Allah muafaza
    arkadaşa katılıyorum benim motorda asfaltı biraz ıslak görünce deliriyor.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    eskiyen parça demişken geçen gün km teli aldım 25 ytl :( bursada ki servis mi pahalı satıyor yoksa her yerde mi böle? fikri olan var mı?

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşlar genel olarak parçaları pahalı bi motor,bütçeyi sarsmayalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler