Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    evet istanbuldanim.. birsey daha sormak istiyorum.. bnm motorumun on tarafinda cam yok.. bu ruzgari cok etkilermi? taktirmak istersem ne kadar tutar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    slm arkadaşlar bende bir keeway ss sahibiyim ama sl de merak ettiğim bir konu var 100 km de ki yakıt sarfiyetı nedir hesaplayan varsa cevap bekliyorum saygılar.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    selamlar,

bayağıdır bu konuyu takip ediyorum ve sonunda ikinci el bir sl 150 almaya karar verdim. ancak eski bir sl kullanıcısı bana 4 ay sonra motoru elden cıkardığını ve yerine regal raptor 250 aldığını, bana da regal raptoru tavsiye ettiğini söyledi. Sizler regal raptoru tanıyor musunuz? sizin bu konudaki düşünceniz nedir? farkındayım biri 150cc diğeri 250cc ama görüşleriniz gerçekten çok faydalı olacaktır.

flaşör ve alarm probleminden dolayı motomax ve satıcısına açtığım dava sonuçlandı ve motor için ödediğim 2590 YTL nin dava tarihinden itibaren işleyecek yasal faizi,yargılama gideri ve avukatlık ücretinin davalılardan müştereken ve müteselsilen tahsiline hükmedildi. Benzer problemleri olan arkadaşlar tüketici mahkemesine başvurmaktan çekinmeyin... toprakyasin@yahoo.com

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    merhaba arkadaşlar size ilk uzun yol deneyımım olan ist-şile-ağva toplam 110 kmlık yolculugumu aktarmak istiyorum hiç bi sorum yaşamadan gidip geldim bayırlada 60 a kadar düştü motor ama duz yolda 110 km yı gordum sadece burdan uzun yol yapcak arkadaslara öğudum 100 km de bir mola verın ben motoru yakıyodum sizde yakmayın yağinizi değiştirin çok fark ediyo.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet istanbuldanim.. birsey daha sormak istiyorum.. bnm motorumun on tarafinda cam yok.. bu ruzgari cok etkilermi? taktirmak istersem ne kadar tutar?
    cam fiyatını geçen gün sorduğumda 60 ytl civarında dediler ama motomaxda her zaman bi sürprizle karşılaşabilirsin ama camlı kullanmak sağlığın açısından daha iyi olacaktır ;)

Motosikleti
    Alıntı zebby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cam fiyatını geçen gün sorduğumda 60 ytl civarında dediler ama motomaxda her zaman bi sürprizle karşılaşabilirsin ama camlı kullanmak sağlığın açısından daha iyi olacaktır ;)

simdi yeni olmamdan dolayi.. sagligim acisindan neden daha iyi oluyo? ruzgari kesmesi disinda baska faydalarida oluyomu?

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    simdi yeni olmamdan dolayi.. sagligim acisindan neden daha iyi oluyo? ruzgari kesmesi disinda baska faydalarida oluyomu?
    bende yeni sayılırım :D ben sadece rüzgarın etkisini gördüm. başka bi olumsuz yanını hissetmedim ;) ama yaz geldiği için de 60 ytl vermek istemedim.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende bir keeway ss sahibiyim ama sl de merak ettiğim bir konu var 100 km de ki yakıt sarfiyetı nedir hesaplayan varsa cevap bekliyorum saygılar.
    benim motor rolanti ayarim yaklasik 1200 devir civari, dur kalk fazla yapmiyorum 100 km de yaklasik 2.5 lt ye denk geliyor.

cam olmadigi zaman, ruzgar direk gobek bolgene vuruyor. bu da hem hizini kesiyor, hemde belli bir suratten sonra rahatsizlik veriyor. ayni zamanda bobreklerede pek iyi oldugunu soylemem. sirf bunun icin zaten t-shirt un uzerine bellik takmaya basladim.

Alıntı Cihan Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hoş sohbetiniz hoşuma gitti.
    21 yaşında Üniversite Öğrencisiyim. Hem ulaşım hemde motor sevgim yüzünden bütçemde fazla zorlama yaratmayacak bi motor arıyorum aklımda
    Keeway SuperLight 150
    Zealsun ZS150-19 ve bir kaç model daha sizin tavsiyelerinizi almak isitiyorum.
    keeway in titresimi cok, bu da yaninda cok buyuk problemler getirebiliyor (somun-vidalarin yerinden cikmasi gibi). ben aslinda sana 250 li lik bir makine ile baslamani tavisye ederim.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    ön cam fazla yüksek deil ayrıca bizim motorlarda dik durdugun için fazla bi işe yaradıgını düşünmüyorum bn şahsen. bu arada senn ilk mesajını gördügümde kumkapıda sahil yolunda plakasız sıfır bi keeway gördüm acaba sen miydin))) ama kullanan arkadas rodaj falan dinlemeden basıyodu valla:D

Motosikleti
    Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön cam fazla yüksek deil ayrıca bizim motorlarda dik durdugun için fazla bi işe yaradıgını düşünmüyorum bn şahsen. bu arada senn ilk mesajını gördügümde kumkapıda sahil yolunda plakasız sıfır bi keeway gördüm acaba sen miydin))) ama kullanan arkadas rodaj falan dinlemeden basıyodu valla:D
    ben diilimdir cunku plakasiz cikmadim hic.. fazlada basmiyorum ortalama 50-60 civari.. en fazla 80 gordum dahada yukari zorlamadim.. rugar biraz tedirgin ediyo beni..

Motosikleti
    keeway sl 150
    ersin polat zaten görüp göreceğin sürat o kadar ön cam faydalı olur reklamcılara yaptıra bilkrsin mikaya istediğin sekli veriyolar 20 liraya ama sen sıfır aldım dedin ve üstünde yok diyosun şaibeli bi durum

motorun hacmi kücük fazla zorlamadan 80 90 km/ h ile kullanırsan bu motor ömür boyu götürür seni yakıttanda ii tasarruf etmiş olursun benden söylemesi bide plaka sesi çok duyarsın bana illallah dedirtti en sonunda alttan üstten sağdan soldan plakayı bağladım çamurluğa sesi kesti

kalkışta gelen debriyaj sesinin caresi biraz külfetli ama daha sonra çok hoş oluyo motor (bir takım ybr şanzmanı ve debriyaj takımı sıkışmış ordan geliyo ses ))) )

rüzgardan korkmanda fayda var tüm önlemlerini al ilerde çıkıyo acısı bide rüzgarda uzun süre gidersen o anda çıkabilir acısı kötü bi durum ama cam yaptır sen reklamcılara anlat onlar uyduruyor
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar bi arkadaımdan Keeway aldım orjinaldi aldıgımda bu hale getirdim ve aldıgım fiyata sattım...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    burgman 400
    SALİH GÜRELİ

selam motor çok güzel olmuş.. harleyin bikaç modelinden farkı yok görünüş olarak.. bir sorum olucak keeway yazısını ve derideki metal düğmeleri nasıl çıkarttın ???

Motosikleti
    bu zincir neden bollaşır?

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bu zincir neden bollaşır?
    bilimsel olarak açıklamak gerekirse zincirin dişliye uyguladığı moment etkisi arka maşada göbeğin öne kaymasına neden oluyor göbek öne kaydıkça zamanla zincir gevşiyor. umarım tatmin olmuşsundur bu güzel cevaptan

Motosikleti
    Alıntı zebby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilimsel olarak açıklamak gerekirse zincirin dişliye uyguladığı moment etkisi arka maşada göbeğin öne kaymasına neden oluyor göbek öne kaydıkça zamanla zincir gevşiyor. umarım tatmin olmuşsundur bu güzel cevaptan
    bnm kullanim hatam varmıdır bunda? yoksa dogası geregi zaten olucakmı?

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı azzurdiablo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SALİH GÜRELİ

selam motor çok güzel olmuş.. harleyin bikaç modelinden farkı yok görünüş olarak.. bir sorum olucak keeway yazısını ve derideki metal düğmeleri nasıl çıkarttın ???
    Seledeki yazılar tinerle çıktı depodakiler zor kullanarak :D derideki metal düğmelerde penseyle arkadan gevşeterek.Keşke motor iyi olsaydıda binseydim biraz daha...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    SaLcaNo SM 250-4
    keeway sl almaya karar verdim bizim burda sadece 1 bayisi var motomax ın ordada bu motordan yok haber beklıyorum getiittirebilirz dedi gelirse alacagım

bu arada efsane motoru aradım keeway in distribütörlügü size geçtimi dedim evet artık bizde dedi motomax tan almamda sakınca olurmu dedigimde ise bi sakınca olmadıgını sadece bakımlarını bizim servislerimizde yaptırmanız gerekıyor dedı

motomaxı arıycam yarın bıde bakalım onlar ne dıycekler :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    burgman 400
    SALİH BRAVOO.. yazıları çıkartmak için, bende aynı yolları denerdim zaten ::))..

ben burgman'ımı yeni sattım.. motora yabancı diilim , eğer yeni bitane alırsam bu dördüncü olacak...
    işe gidip gelmek için bir motor almak istiyorum.. sadece 6 km için bir çin malı almaya değermi sence yani bu marka uygun mu sorun çıkarırmı???

yılda 5.000 km falan yapıcam ne dersin..

O MOTORU BU HALE GETİRDİYSEN BANA GÜZEL BİR CEVAP VEREBİLİRSİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM ... saol şimdideenn!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler