Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    ya ne guzel olmus bu resimdeki motor.. burda bu hale nasil getiririz acaba bu motoru?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250
    evet bende keewayı elden geçiriyorum ön amortisörleri uzatıyorum t direksiyon devir saaatini kaldırıyorum airbrush yapılacak fakat bi eksiyik km kadranının alt kapağından lazım bulamıyorum elinde olan varsa yardımcı olsun

Motosikleti
    Alıntı dogan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende keewayı elden geçiriyorum ön amortisörleri uzatıyorum t direksiyon devir saaatini kaldırıyorum airbrush yapılacak fakat bi eksiyik km kadranının alt kapağından lazım bulamıyorum elinde olan varsa yardımcı olsun
    t direksiyonu bende dusunuyorum.. ön amortisorleri uzatmayi sevmiyorum ben.. bu resimdeki motorun sele ve arka kismin alcaltilmasi degisikliklerini aynen uygulamak isterim.. on tarafta alcak kalsin.. bi t gidon.. bide beyaz yanakli lastik.. yeter bana bunlar.. ama nerde yaptiricam bilemiyorum =)

sen yaptirdiktan sonra resimlerini atarsin artik.. gorup fikir ediniriz bizde..

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı volkantuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gebzede oturuyorum gelebilirsen gebzede servis mevcut ayrıca bahsettiğim servis bana sisybarda getirdi bende taktım motoruma.
    Fazilet motorsiklet aynı zamanda yamaha satış ve servisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:50 ----------

carsvegas motor arıyordun aldınmı motor,almadıysan bende sl 2009 modeli var düşünürsen .
    teşekkür ederim aldım izmitten buldum bir tane arkadaşlar şunu söylemeden geçemeyeceğim insanların hızla kirlendiği bir dünyada henüz temiz insanların olduğunu bilmek gerçekten insanı mutlu ediyor motoru aldığım kişi izmitte bir beden eğitimi öğretmeniydi (ismail deniz taş)bir insan bu kadar iyi niyetli bu kadar dürüst olabilir bana sattığı bu güzel motor için ona sonsuz teşekkürler... verdiğim para helel hoş olsun... bu arada kardeşim ilgin için teşekkürler sağolasın...

Motosikleti
    hyosung gv250
    tekrar merhaba motorumun manyeto ve debriyaj kapaklarının nikelajı attı yenisinden almak istiyorum fikriniz varmı çevrenizde satan fiyat hakkında bilgi verecek arkadaşlar yardımınızı bekliyorum bursa inegölde ikamet ediyorum

Motosikleti
    Keeway Superlight 150

yorumları bekliyorum :))

Yorumlarınızı Bekliyorum )

volkantuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    resimden hiçbirşey anlaşılmıyor bunun neresine yorum yapalım.sen herhalde nası resim yapmışım ama demek istedin

carasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    2 kişi yokuşu çıkarken zorlama yapıomu bu alet???
    çekişi nasıl??

Motosikleti
    Alıntı carasal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişi yokuşu çıkarken zorlama yapıomu bu alet???
    çekişi nasıl??
    motor 150 cc ve 140 kg civari.. cekisini ona gore tahmin et artik..

Motosikleti
    Keeway SL 150
    ersin sen sonuçta kullanıyorrsun bu motoru bende almayı düşünüyorum

150 cc 140 kg düşününce mantık olarak yokuşta baya bi kasar zorlar gibime geliyor aynı fikirdemisin

yani kariyeri bariyer yapmak içten değil)

bu arada tavsiyelerin var mı bana 150sl ile ilgili olumlu yada olumsuz

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    ersin sen sonuçta kullanıyorrsun bu motoru bende almayı düşünüyorum

150 cc 140 kg düşününce mantık olarak yokuşta baya bi kasar zorlar gibime geliyor aynı fikirdemisin

yani kariyeri bariyer yapmak içten değil)

bu arada tavsiyelerin var mı bana 150sl ile ilgili olumlu yada olumsuz
    abi bende bunun abisi var onda dahi 2 kişi yokuşta sorun oluyor yani öyle aşırı devirden düşmüyor ama devirde yükselmiyor tabi artçının cüsseiylede alakalı bi durum bu. sl de biraz daha fazla vardır alıp bi binip denemen lazım sonuçta ufak cc li motorlar bunlar. uzun süre artçıyla yolculuk yapıp sonra o indikten sonra motor uçuyor ama çok mutlu oluyosun ama bunu kimseye gösteremiyosun çünkü biri binince yine aynı şey oluyo mutluluk sadece sen ve motorun arsında kalıyor

Motosikleti
    Keeway SL 150
    haklısın artıçıya göre değişir yorumlar bende farkındayım ama asıl merak ettiğim düz bir yokuşu çıkarken kaldırımdaki insanların dikkatini çekecek kadar motor kasma yaparsa ozaman bütün karizmayı çizersin ya o bakımdan bu soruyu sordum..

bişi daha bu 150 sl model ve görünüm olarak ilgimi çekiyor almayı ciddi ciddi düşünüyorum sen tavsiye edermisin yada kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi.

beklentim çok fazla bişi değil zaten malum 150 cc..??

volkantuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    ben tavsiye ederim arkadaşım.bende 2009 modeli var heryere gidiyor çok dik rampayı bile çıkıyor en fazla 1 vitese düşüp bıraz hızlanıp tekrar 2.vitese çıkabiliyor.ben 85 kiloyum 90 kiloluk bir artçıyla denedim gayet iyi.yakıtta da cimri.ben satıcam düşünürsen irtibata geçelim.Ayrıca görünüm olarakta çok dikkat çekici bana hep kaçlık bu abi diye soruyorlar.

Motosikleti
    motordan beklentilerini yazarsan daha rahat cevap alabilirsin

konfor, yakıt tüketimi, servis, güvenlik (frenlemesi yoltutuşu) çekiş gücü hızı vs. şeklinde. şimdiden kolay gelsin eğer maddi konudan birazdaha zorluya bilrisen landcruiser a da bi bak derim. ama ondan konfor bekleme en azından benimkinde yok :S neden bilmiyorum ama çok sert

Motosikleti
    acikcasi ben tavsiye etmem.. bana ufak tefek sorunlar disinda pek sorun cikartmadi, ilgilenirsen bir problem cikartmiyor.. hosta bir goruntusu var.. 10 lirayla 100 km civari yol gidiyor.. 90dan yukari cikmiyor bir tarafini yirtmadan.. tek silindir oldugu icin hem ses hem performans alamazsin.. neden tavsiye etmem? daha once motora biniyormuydun bilmiyorum ama ben senin yerinde olsam 250lik cift silindirli bi japon bakinirdim.. yada hyosung gv250.. hem daha kaliteli olur, hem daha gec sıkılırsın motordan.. emin ol bu cok kısa sure sonra yetmemeye baslıycak.. bende cok hızlı kullanan biri degilim, gayet sakin kullanırım ve motorun chopper oldugunun bilincindeyim.. ama yinede cok zayıf performans olarak.. su an keske biraz daha bekleyip biraz daha para koyup yukarda saydığım gibi bi alet alsaydım diyorum.. sende aynı hatayı yapma bence.. sordun diye soyledim.. ama bide su var ki ne olursa olsun motorumu cok seviyorum =)

Motosikleti
    Keeway SL 150
    2000 lira gibi bür bütçe ayırdım ve chopper merakım oldukça fazla, bu arada ilginiz ve verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim. 2.el bir motor alıcam ayırdığım bütçeye göre ve görünüm ve kalite açısından galiba keeway sl 150 en mantıklısı görünüyor sizinde yorumlarınızı dikkate alarak bu düşüncedeyim.

daha sonra sizin gibi performans açısından pişmanlık duygusu çeker miyim bilmiyorum ama bu paraya bundan iyisi şamda kayısı

yanlışmı düşünüyorum...

hatta yarın gözüme kestirdiğim bi alet var bakmaya gidicem hayırlısı ise almaya kararlıyım...

Motosikleti
    2000 lira gibi bür bütçe ayırdım ve chopper merakım oldukça fazla, bu arada ilginiz ve verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim. 2.el bir motor alıcam ayırdığım bütçeye göre ve görünüm ve kalite açısından galiba keeway sl 150 en mantıklısı görünüyor sizinde yorumlarınızı dikkate alarak bu düşüncedeyim.

daha sonra sizin gibi performans açısından pişmanlık duygusu çeker miyim bilmiyorum ama bu paraya bundan iyisi şamda kayısı

yanlışmı düşünüyorum...

hatta yarın gözüme kestirdiğim bi alet var bakmaya gidicem hayırlısı ise almaya kararlıyım...
    Abi ne işle ilgileniyosun bilmiyorum yani para durumn nedir nekadar para biriktire bilirsin bilmyiorum ama eğer cruiser merakın varsa en azından 250 lik bişey bak pişman olmassın hele bide cruiser merakın varsa çift silindir v motor bakmanlazım. gel sen biraz daha bekle lc 250 gv250 veya benzeri yol arkadaşlarına bi bak derim. hayırlısı olsunç

Motosikleti
    Keeway SL 150
    tabi bende 250 lik sağlam bi motor almak isterim ama bütçe sınırlı şimdilik pek açılamıyorum hatta almasam çok daha iyi olucak ama tutku meselesi olunca en azından ayaklarım yerden kesilsin istiyorum keeay 150 sl de derdime derman olur dimi

Motosikleti
    honda CBF150

acemi

arkadaşlar ilk motor deneyimim olacak, ve keeway süperlight 150 bu gün tekayda baktım, ilk motor olarak önerdiler. bende gayet beğendim sizinde önerilerinizialmak isterim kronik bir sorunun varmı acaba motor 150cc biraz küçük diyorlar ama ne dersiniz

Motosikleti
    peyami, bikac satir yukarda zaten acikladim ben dusuncelerimi, tecrubelerimi..

caracal, bende sana beklemeni, para biriktirmeni ve sl150 yerine 250lik v motor birsey almanı öneririm.. ama o dedigin "tutku" yokmu... işte o herseyi degistiriyor. insan sabırsızlanıyor, hemen olsun istiyor, bekleyemiyor.. bende öyleydim şu an anlayabiliyorum hislerini.. sen bilirsin dostum sonucta son karar senin.. iki kişi sana benzer öneriler getirdik ama önemli olan senin ne yapmak istediğin.. kararın ne olursa olsun, hayırlı olsun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler