Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    al benden satılık harley kopyası keevey yepyeni herşeyiyle alanı üzmez masrafsız satıyorum.kawasaki kle 500 aldığım için satılık.didim akbüktedir motor.05056852577-dogan-turegun@hotmail.com uygun fiyatla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı zebby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar;
    foruma katılalı baya oluyor ama ilk defa yazıyorum . ben sl150 alalı 1 ay oldu. ikinci al yaklaşık 10000 km'de. motorun görünüşü çok güzel ama şu anda motor yağ kaçırıyot. bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. ayrıca bu motorla 110 km gibi bi hız yapıldığı yazılıyor. benim km saatim m yanlış yoksa benim motorum ölümü :(((( 6000 devirde 75 km yapıyor...
    Senin motrun gayet normal arkadasim. 110 km yi yazan arkadaslarimiz var idi evet, ama nasil yapmislardir bende bilmiyorum. Ben simdiye kadar 90 uzerine hic cikmadim cunku cikmam icin 7000 uzerine devir yapmam lazim ki, motoru da hic o kadar zorlamak istemedim. En guzeli 80 km/s ile guzel guzel gitmek ama arkayi kontrol etmek gerekiyor. Zira gerek E-5 olsun gerek TEM olsun, en sag seritte bile senden cok daha suratli araclar olabiliyorlar.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı coronary38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsat degişimi aracı(sigortacı) koymadan ben yapsam ne kadarda bitirebilirim....
    ben araya hiç aracı koymadım kardesim sadece ek 1 belgesini muameleciye yazdırdım 10 lira aldı, onuda yaptırmayacaktımda emniyettekiler el yazması olmaz dediler sebebini soruncada öyle işte dediler bnde 10 lira için çamura yatmadım,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    galiba bu olayda model farkedıyo benım motor 2007 model ve cok rahat 115 km yapıo hafif bi ranpada 125 i gorebilriyorum ama kullandığın benzinde etki yapar 95 oktan kullanıyorum 98 i çok fazla geliyo bizim motora.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    belki dediğin gibi model farkı olabilir. benim ki 2006 model. 98 oktanı hiç denemedim ama. bi de uzun yolda rahat kullanmak için dişli büyütmeyi düşünüyorum. büyük dişli hakkında bilgisi olan var mı? motora eksisi ve artısı çok olur mu?

ruhsat degişimi aracı(sigortacı) koymadan ben yapsam ne kadarda bitirebilirim....
    ben aracıya 10 ytl verdim, notere 160 ytl sigortaya 25 ytl trafiğe de 28 veya 38 verdim sanırım.

ben aracıya 10 ytl verdim, notere 160 ytl sigortaya 25 ytl trafiğe de 28 veya 38 verdim sanırım.[/QUOTE]

sagolasın bende alıyım bu hafta satısı...biraz ugrasırım her halde...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben aracıya 10 ytl verdim, notere 160 ytl sigortaya 25 ytl trafiğe de 28 veya 38 verdim sanırım.
    sagolasın bende alıyım bu hafta satısı...biraz ugrasırım her halde...[/QUOTE]

ankara emniyet biraz uğraştırır. ben bursada aldım üstüme. orda emniyet bomboştu

ankarada ki keewayciler bulusalım musait bi gün bi geçiş yapalım.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    istanbuldaki keewaycılar biz de buluşalım caddebostan migros.

ankara çarşamba akşamı toplaşıyoruz duyanlar duymayanlara duyursun

toplaşma yeri : XHouse (Bahçeli evler buz pateni sarayı yanı)
    toplaşma tarihi : 23/04/2008
    toplaşma saati : 18:45
    biz bulusuyoruz ankara ona göre.......

Motosikleti
    Alıntı kemalcolak34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldaki keewaycılar biz de buluşalım caddebostan migros.
    ahada bnm dusundugumu sen sölemişsin kemal, bn yeniyim tanısalım kaynasalım inşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    abi tanıdıklara soyleyelim hava iyi olursa cumartesi aksamı mıgrosun arkasında bulusalım saat 9 da.

Motosikleti
    Alıntı kemalcolak34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tanıdıklara soyleyelim hava iyi olursa cumartesi aksamı mıgrosun arkasında bulusalım saat 9 da.

tamamda usta hangi migros?

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    belki dediğin gibi model farkı olabilir. benim ki 2006 model. 98 oktanı hiç denemedim ama. bi de uzun yolda rahat kullanmak için dişli büyütmeyi düşünüyorum. büyük dişli hakkında bilgisi olan var mı? motora eksisi ve artısı çok olur mu?.
    ABİCİM BU SL TOPİCİNE UZUN SÜREDİR TAKILMIYORUM UZUN SÜRE TAKILMAMA RAGMEN. NEYSE kardeş senin motordaki yağ problemi hakkında bişe diyemicem fakat sl lerin genelinde hız saati sorunu var yani dogru göstermyor.nedenmi sorun titreşim kardes.90dan öte gitmiyor ama eger.arkadas demiş 6000 devirde 95i gecmedim die elbette geçmeyecek bu makinalar 600 lük makina değil saedece 150cc bir çinn. 15 vuran hatta gece nickli arkadas sanırım 130 vurdugunu iddia ediyordu bir zamanlar. fakat normlade bu motorlar 110u rahat görür eminim senikide vurur. ama saat sorunludur bigin dene tam gaz gittiginde km saatını elinle sıkıca tut veyaaa tam gaz giderken birden gazı bırak ve debriaja bass o zaman göreceksin. dişli işine gelincede aman dişli işine yanaşma derim sadece ugrastıgın yanına kar kalır.hiç bişe degişmiyo nedenmi çünkü makinada tork cok az. motor kalıplı motor zaten o kasaya en az 250 liik motor atmaları lazımken adamlar 150yi basmış. birde dişliyle ugrasırsan motor iyice hantallaşır hantallaştıda ben denedim çünkü. hızlanması için motorun güç üretmesi lazım yok kardes ona yetmiyo. yetti diyelim busefer de yokuşlarda canın cıkar çekmez. sevgilerle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    arkadaşlar motorumuz hava soğutmalı havanında etkılerı var soğuk bi havada çok rahat 110 120 km goruyorm ama sıcak olunca motor ısınma yapıyo ve 100 den ileri çikmiyo bilginize.

caddebostan sahilindeki buyuk migrosta galiba sadece ikimiz varız başka kimse yok

caddebostan sahilindeki buyuk migrosta galiba sadece ikimiz varız başka kimse yok

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİCİM BU SL TOPİCİNE UZUN SÜREDİR TAKILMIYORUM UZUN SÜRE TAKILMAMA RAGMEN. NEYSE kardeş senin motordaki yağ problemi hakkında bişe diyemicem fakat sl lerin genelinde hız saati sorunu var yani dogru göstermyor.nedenmi sorun titreşim kardes.90dan öte gitmiyor ama eger.arkadas demiş 6000 devirde 95i gecmedim die elbette geçmeyecek bu makinalar 600 lük makina değil saedece 150cc bir çinn. 15 vuran hatta gece nickli arkadas sanırım 130 vurdugunu iddia ediyordu bir zamanlar. fakat normlade bu motorlar 110u rahat görür eminim senikide vurur. ama saat sorunludur bigin dene tam gaz gittiginde km saatını elinle sıkıca tut veyaaa tam gaz giderken birden gazı bırak ve debriaja bass o zaman göreceksin. dişli işine gelincede aman dişli işine yanaşma derim sadece ugrastıgın yanına kar kalır.hiç bişe degişmiyo nedenmi çünkü makinada tork cok az. motor kalıplı motor zaten o kasaya en az 250 liik motor atmaları lazımken adamlar 150yi basmış. birde dişliyle ugrasırsan motor iyice hantallaşır hantallaştıda ben denedim çünkü. hızlanması için motorun güç üretmesi lazım yok kardes ona yetmiyo. yetti diyelim busefer de yokuşlarda canın cıkar çekmez. sevgilerle
    dişli konusunda aydınlattığın için sağol, ben yine de bi denicem ama daha sonra. dün motor zincir attı, teker kilitlendi bütün arka çatalı mafetti. beni de yere attı mıtır haliyle bugün servise gittim 150 ytl masraf çıkarttı. önce onu bi halletmem lazım. sen sadede ön dişliyimi değiştirdin yoksa ikisini birlikte mi? arkanın da muhakkak iyi veya kötü bi etkisi olacaktır

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    belki dediğin gibi model farkı olabilir. benim ki 2006 model. 98 oktanı hiç denemedim ama. bi de uzun yolda rahat kullanmak için dişli büyütmeyi düşünüyorum. büyük dişli hakkında bilgisi olan var mı? motora eksisi ve artısı çok olur mu?

Topikteki arkadaşlar bilir önceki motorum sl 150 ydi ve ben sl ile uzun yolculuklar yapmış biriyim ön dişliyi 18 arkayıda 39 dişli yapmıştım yol çok eğimliyse tabiri caizse bayır aşağı 125 lere kadar çıkıyor ama o hızlarda çok tehlikeli bir gidişi var motorun hafif bir rampada ise 50-60 km ye kadar düşüyor zaten Ressam da anlatmış meseleyi makinada tork yok özetle tavsiye etmem yada sadece ön dişliyi 18 lik yap yeter arka ile oynama
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    keeway sl 150
    merhaba arkadaşlar topiği aramakla zor buldum taa 3. sayfalara düşmüşüz
    gelelim sorumuza debriyaj balatalarını değiştirdim castrol magnatec yağ kullandım motor çekişten düştü gibi geldi eskiden her yolda 100 110 yapardı şimdi bağırıyor ama 90 danda yukarı çıkmıyor yağ dan yapar dediler siz ne dersiniz ustaya sordum 20 50 koy önümüz yaz dedi çok farkeder dedi
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Merhaba arkadaşlar,

Keeway superlight 150 aldım,benzin türü olarak hangisini tavsiye edersiniz?BP Ultımate nasıldır bu makina için?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    arkadasım ben 3 aydır 95 oktan koyuyorum 98 i çok geliyo bizim makinalara 95 koy hem ucuz hemde tam bizim makinelere gore.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler