Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

meraba arkadaslar bende daha 2 haftalık keeway 150 superlıghtcıyım
    ama motorun orjinalinde sisy bar yok ne kadara taktırabiliriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    40-50 YTL ye bulabilirsin. Hakan Abi'de olmasi lazim.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı Dr.Skull_37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D
    Yok eski bi Türk heavy metal grubu vardı ordan aldım 37 bana ait
    T-Shirt bilem yaptırdım :
    yakışır biladerim
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

abi bana da sissy bar lazım ne kadara aldın

sisy bar fiyatları ne kadar hocam

Motosikleti
    Alıntı efsane87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

jameika34 nickli hakan abimizle görüş kardes

Motosikleti
    Alıntı efsane87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Su sahibinden.com da, sisi barini, on camini bana sat diye, beni taciz eden kisi senmisin yoksa

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    merhaba arkadaşlar..
    en son bu topağa msg attığımda motorsuzdum.. ama bu gün bende artık sl 150 sahibiyim.. şuanlık bir hevesle çok heyecanlı bir biçimde biniyorum.. 3-5 eksiği var ama zamanlar gözüm gibi bakıcağım isteiğim şekle sokacağım.. 2. ek aldım ve satan arkadaşda çok iyi niyetliydi saolsun.. ilk günde küçük bir bakımdan geçirdim ama eksikleri mutlaka olucak.. motor 6000küsürlerde yakın zamanda km teli kopmuş.. temiz diyebilirz yani.. motoru sizin tavsiyelerinizle ferhat ustaya götürdüm.. usta zaten bu motoru biliyormuş.. benden önceki sahibide ona getiriyormuş hep.. kısacası bu işte.. tekrardan yardımları için erkut kardeşime çok telekkür ederim.. ve sizde çok teşekkür ederim.. sl150 almamda yardımcı olan herkese çok teşekkürler..
    kazasız belasız günler dilerim herkese.. ben bundan sonra burdayım :-)))

Motosikleti
    Hayirli ugurlu olsun. Dikkat et debriyaj teli kopmasin, seni yolda birakmasin. Degistirme zamanin gelmis gibi. En gec 8,000 de degistir derim, ya da en iyisi Ferhat/Sinan ustalara gittiginden onlardan bir tane al en azindan yaninda bulunsun...

Motosikleti
    keeway150 sl
    Alıntı smyael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar..
    en son bu topağa msg attığımda motorsuzdum.. ama bu gün bende artık sl 150 sahibiyim.. şuanlık bir hevesle çok heyecanlı bir biçimde biniyorum.. 3-5 eksiği var ama zamanlar gözüm gibi bakıcağım isteiğim şekle sokacağım.. 2. ek aldım ve satan arkadaşda çok iyi niyetliydi saolsun.. ilk günde küçük bir bakımdan geçirdim ama eksikleri mutlaka olucak.. motor 6000küsürlerde yakın zamanda km teli kopmuş.. temiz diyebilirz yani.. motoru sizin tavsiyelerinizle ferhat ustaya götürdüm.. usta zaten bu motoru biliyormuş.. benden önceki sahibide ona getiriyormuş hep.. kısacası bu işte.. tekrardan yardımları için erkut kardeşime çok telekkür ederim.. ve sizde çok teşekkür ederim.. sl150 almamda yardımcı olan herkese çok teşekkürler..
    kazasız belasız günler dilerim herkese.. ben bundan sonra burdayım :-)))
    aga hayırlısı olsun kazasız belasız kullan inşallah
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    saolsun arkadaşlar.. benden çnceki sahibi yeni değiştirmiş debriyaj telini.. ön frenin kampanasını değiştirdim bide yağ koydum.. bide aküyle ikgili bi sorun vardı saolsun ferhat usta onuda halletti.. tekrardan çok saolun..

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    3,5 ay - 3600 km sonra dustum.. ilk dususum.. gece capanın orda yolu calısma nedeniyle kapatıp tramvay yoluna vermisler trafigi.. onumdeki tramvay durunca yolu kontrol ettim bos oldugunu gorunce sola cıktım gecmek icin.. sollarken sanırım (aslında buyuk ihtimal ama tam hatırlayamadıgım icin sanırım diyorum cunku cok cabuk oldu hersey) arka tekerlegimi raya kaptırdım ve motor bi anda altımdan gitti.. arkası acıldı ve beni ustunden attı.. sola yattı, sol arka sinyalim kırıldı, sol koruma demiri cizildi ve sol ayak koyma yeri cok hafif yamuldu.. benimde sol bacak, diz, kollar dirsekler ve bilegimde yaralar ve sislikler.. hemen durup yardım eden motorcu ve diger herkese tesekkurler.. bu hadise biseyi tekrar "dehsetle" farketmeme sebep oldu.. yollar cok kotu arkadaslar.. cok dikkat edin.. gece yolları yıkayan belediye, surekli insaat olmasından dolayı tozlu yollar, cıkık logar kapakları, cukurlar vb.. her olumsuzluk mevcut.. herkese kazasız belasız surusler diliyorum..

Motosikleti
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3,5 ay - 3600 km sonra dustum.. ilk dususum.. gece capanın orda yolu calısma nedeniyle kapatıp tramvay yoluna vermisler trafigi.. onumdeki tramvay durunca yolu kontrol ettim bos oldugunu gorunce sola cıktım gecmek icin.. sollarken sanırım (aslında buyuk ihtimal ama tam hatırlayamadıgım icin sanırım diyorum cunku cok cabuk oldu hersey) arka tekerlegimi raya kaptırdım ve motor bi anda altımdan gitti.. arkası acıldı ve beni ustunden attı.. sola yattı, sol arka sinyalim kırıldı, sol koruma demiri cizildi ve sol ayak koyma yeri cok hafif yamuldu.. benimde sol bacak, diz, kollar dirsekler ve bilegimde yaralar ve sislikler.. hemen durup yardım eden motorcu ve diger herkese tesekkurler.. bu hadise biseyi tekrar "dehsetle" farketmeme sebep oldu.. yollar cok kotu arkadaslar.. cok dikkat edin.. gece yolları yıkayan belediye, surekli insaat olmasından dolayı tozlu yollar, cıkık logar kapakları, cukurlar vb.. her olumsuzluk mevcut.. herkese kazasız belasız surusler diliyorum..
    kardesim gecmiş olsun bn her gün en az 2 kez o yolu kullanıyorum aynen dedigin gibi... yanlızca sunu ekliyorum ersine: bizim arka tekerlere de sakın güvenmeyin hafif ıslagı ve hafif düz zemini bulduk mu durmuyo yerinde...
    tekrar gecmiş olsun

mesagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilhanca_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SON NOKTA.
    hayallerimin motoru BMW r 1200 gs. ve iki buçuk yıldır kullandığım motor keeway 150 sl. gitmediğim yer kalmadı motorla. diyarbakır bursa da dahil uzun yol yaptım. ve geçen gün uludağ yedi göllere çıktım. gayet rahat ve zorlanmadan. yolda r 1200 gs denk geldi. 40 milyarlık motor inanın benim gibi rahat değildi o dağ yollarında. ve o an hayallerimin motoru olmaktan sildim r 1200 gs yi. benim yadigar tıngır mıngır çıktı ve indi kocaman dağı ve Allaha şükür bu zamana kadar bir aksilik yapmadığı gibi uludağa çıkarkende inerkende bir sorun yaşatmadı..

http://img113.imageshack.us/img113/8604/dscn9176yf2.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/3051/dscn9049eo1.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/3462/dscn9108zu4.jpg
    Arkadasım Bu Motorla Diyarbakıra Gittiğine Eminmisin?

Motosikleti
    keeway150 sl
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun dikkat etmet lazım ama herşey bir anlık işte neyse ucuz atlatmışşın
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    herkese selamlar.
    işte bu da benim sl in resimleri. ikinci motor olarak kullanıyorum şu an. çin malına tövbeliydim ama bu motoru fazla kullanmadığım için memnunum.
    2006 model 11.bin de.
    yaklaşık 1000 km dir kullanıyorum. dediğim gibi ikinci motor olunca ancak kısa mesafelere koşturuyorum bunu.
    ama keyifli bi motor. park ettiğim zaman diğer motorum suzuki gs500 den daha çok ilgi çekiyor

yalnız geçenlerde bi arkadaşım kullanmayı denemek istedi ve yan yatırdı. sol peg ve koruma demiri eğildi, arka sinyalin de bağlı olduğu lastik biraz yırtıldı. bi ara fırsat bulup ilgilenmem gerekecek.

genel olarak motor fiyatına göre başarılı bence. titreşim had safhada var ama. onun da çözümü basit 70-80 km/h hızın üzerine çıkmıyorum. zaten 150 cc bi cruiser da daha fazla hız anlamsız. onun haricinde motorun dengesi çok hoş, hafif bi motor çok rahat yönlendiriliyo. sürüş pozisyonu büyük cruiserları aratmayacak kadar keyifli ve görünümü 10 numara. bu motoru aldıktan sonra m800 almayı ciddi derecede düşünmeye başladım.
    bu arada şehir içi pratik olması açısından bu motoru scooter ile değiştirmek istiyorum. düşünen olursa takas tekliflerine açığım.
    herkese kazası sürüşler.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hic didon(direksiyon ) değiştireniniz oldumu ne budunuz ben daha yüksek uzun bişeler bakıyorum sıtandart 23mm bizimki 25 mm bulanınız varsa adres fiyat rica edcem olmadı kendim kıvıracam da üğrşıcak vakit bulamıyorum şu an tşk.

Motosikleti
    Alıntı dünyali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hic didon(direksiyon ) değiştireniniz oldumu ne budunuz ben daha yüksek uzun bişeler bakıyorum sıtandart 23mm bizimki 25 mm bulanınız varsa adres fiyat rica edcem olmadı kendim kıvıracam da üğrşıcak vakit bulamıyorum şu an tşk.
    istanbul bakırköyde burak die bi arkadas kendi ferhat ustayla bi gidon yaptı bomba valla siyah uzun kocaman bişey ferhat ustayla beraber yapmıslar 100 liraya falan mal olmus ama bomba olmus, ancak bnde baktım kullanıma alısmak biraz zaman alır gibime geldi

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    sl maksimum hızını bilen varmı herifin biri 135 dedi yuhh dedm içimden harbidende öle yapıosa benm motor ayvayı yemiş 100 den yukarı çıkmıo:(

Motosikleti
    Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sl maksimum hızını bilen varmı herifin biri 135 dedi yuhh dedm içimden harbidende öle yapıosa benm motor ayvayı yemiş 100 den yukarı çıkmıo:(
    bn bi kere rüzgar arkadan eserken iki kiişi 110 gördüm ibrede tek basımada 120 gördüğüm oldu ama bu motorların ibresi ne kadar gercegi gösterir orası muallakta

Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bi kendini tanıt istersen in misin cinmisin?

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    arkadaslar bnm motorum bazen 1. vitesten cıkmakta zorlanıyo.. 1den 2 ye alamıyorum biraz ugrasıp atabiliyorum. 4-5 kere oldu.. napmam lazım?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler