Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    selamlar arkadaşlar, ya bu yakıt konusu beni öldürecek yokmu bunun bir çözümü . arkadaşımın mondıal'i var oda 125cc lik ama bana km de 70 bin yaktığını söylüyo benimki km'ye 120 bin yakıyo bukadar fark nasıl olur aklım almıyo. varsa bir çözüm lütfen söyleyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    üstelik 90 km hıdan fazla gitmiyo. burdaki servis yakıtında hızında normal oluğunu söylüyo. ya o işini bilmiyo yada diğerleri benle kafa buluyo.sivasta başka servisi yok komşu illerde iyibir servis bilen varmı.
    herkese selamlar... kasksız sürmeyin...

woxow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    merhaba arkadaşlar. bugün 500 bakımını yaptırdım. sadece yağ değiştirildi.20 ytl. filtreler temizlenmiş değiştirmeye gerek yok boşuna masraf yapmış olursun dediler. sol ayna normal sağ ayna fazla oynak ) söyledim. bunlarda hepböyle normal dediler. yakıt fazla yakıyo gibi geriyo. birde bazen rolentide genelde yüksek gibi oto jikleden dolayı herhalde. ancak motor ısındıktan sonrada yokda digerken gaz kesince bazen normal rolentide, bazen yüksek devirde çalışıyo gibi. söyledim servise usta bugün yok dediler sonra gel kontrol etsin dediler.

Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    bir problemim daha var gibi. bu son 10 gündür var. bazen yolda giderken ayaklarımın altında birşey sürtünüyomuş gibi geliyo. yere birşey sürtmüyo. ama anlayamadım. başına gelen varmı. belki bana öyle geldi . bugün yağ değiştikten sonra biraz bastım 80 i rahat görüyo sonra zorlamadım rodaj mevzusuna. benim için 90-100 gidebileyim yeter. Bu motorla uzun yol giden varmı? merak ediyorum. Ben şimdi bursadan kalkıp istanbula gitsem sorun olma herhalde. (önceki başlıklara baktımda keeway kesinlikle çinde üretiliyo. internetten fabrikasının sitesini buldum. hatta vidyosunu izledim. fotolarını gördüm.hepsi çekik gözlüydü. şirket macaristan olması lazım öyle bir durum. Aprillayla alakalı bir akrabağlığını bulamadım henüz ).) .

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    keevay ın aprilla ile bi alakası yok woxov kardeş sadece aprila ve keevay ı türkiyeye getiren firma motomax ikisine de ev sahipliği yapıyor arn çin malı sadece garantiyi macaristan veriyo.... üzerindeki parçalar motor dahil benim tahminim ce çin ama motomax iyi bir distiribütör ve adını lekelemez diyerek bende katıldım keevay kervanına

çinliler de türklerden yaka silkiyor nedeni ise türkler geliyor en ucuz işçilik ve malzemelerden imalat yaptırıyorlar (her sektör için geçerli bir duyum) bizim adımızı da kötü duyuruyorlar diyeee.

saygılar
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

MePHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat '05 (sattım, çok pişmanım)
    ya arkadaşlar bende bi scooter alıcam ve 2 tane seçenek kaldı eleye eleye.arn 125 mi yoksa honda beat mi? lütfen objektif yorum yapın

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    arn cok güzel bir motor ama bence beat al .....
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

yedek parça

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım....motor konusunda çok tecrübeli değilim yalnız geçen yaz bir arn sahibi oldum...maalesef yaz sonunda talihsiz bir kaza geçirdim...sıyrıklarla falan ucuz atlattım, o günden bu yana da kullanmıyorum...asıl sormak istediğim kaza sırasında motorumda hasarlar oluştu... 1.si motorumun yeryer bazı yerleri çizildi rengide mat siyah acaba bunun telafisi mümkünmüdür...yani mat siyah boyayı yaptırmak mümkün olurmu? 2.si ise far ve motoru kaplayan gövdede kırık var yedek parçayı motomax dan sağlayabilirmiyim?
    şimdiden soruya yanıt veren ve ilgilenen herkese teşekkür ediyorum.....

lütfen kasksız kullanmayalım.herkes benim kadar şanslı olmayabilir......................

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Merhaba bero,
    bende geçen yaz arn ile ufak bir kaza atlattım.. Kırılan grenajımı orjinali ile değiştirdim. Ayak koyma yerinin altından başlayıp sağ sinyal lambasına kadar giden sağ alt grenaj için 35$ fiyat verdiler bana. Camı kırılan sağ ayna içinde 12$ dediler. Motomax'ın elinde her çeşit yedek parçası mevcut ve gördüğüm kadarıylada fiyatlar öyle korkulacak boyutta değil. www.motomax.com.tr den kendine yakın bir servis bul arayıp parça fiyatlarını öğren.. Sadece çizilen kırılmayan yerleri de mat siyah sprey boya ile veya sticker ile kapatabilirsin..
    Kaskınızı mutlaka ama mutlaka takın!!! Geçmiş olsun..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

buraketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosikleti alamadı ancak 1.8 Passat Turbosu var
    Beyler ben chooper seviyorum ama scooter düşünen arkadaşlar için hiç düşünmeden alın derim.
    Palayım Amma TEK RAKİBİM ŞAHİN K :) Muhaha

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MÜKEMMEL BİR SCOOTER...
    AMORTİSORLER ???
    110 KM TOP SPEED

Arkadaslar 2100 ytl ye ayagınızı yerden kesecek bir arac almıssınız. ama siz hic sorun cıkarmayan mükemmel ve iki kisi bindiginizde 120 yapacak bi motor istiyosunuz... bunun için ya 8 10 bin ytl daha verip 600 cc lik bi motor alın ya da 4 5 bin ytl lik scooter alın rahatlayın... ARN, 125 lik bir scooter icin oldukca iyi atak ve seri bir scooter.Su an 900 km deyiz ve hicbir sorunla karşılaşmadık...Cıkardıgı sorunları cok büyütüyosunuz (cikle,pas, amortisor) siz bide jınlun ya da mondiallerde cıkan sorunları düsünün.... Bence bunlar sorun bile degil sadece pratik cözümler isteyen olumsuzluklar.

Abimle biz toplam 180 kilo geliyoruz ve yokuş yukarı motor bizi taşıdı ( yokuşa hızla girmedik yokuşun ortasında durduk tekrar kalktık). o konuda bir sorun yok yalnız amortisorler büyük sorun... iki kişiye gelmiyor. AMORTISORLERI DEGISTIREN VARMI YA DA SORUNU NASIL COZEBILIRIZ??? yazın sürekli iki kişi kullanıcaz.
    Ayrıca otobanda 110 yapabiliyor

Motosikleti
    S.wing600abs
    arn 125 sana katılıyorum bu fiyata bu kalite söylenecek tek şey var mükemmel
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

ses biraz fazla mı bana mı öyle geliyor

bir de lastikler sanki çok tutunamıyor yola bu lastiklerin iyisi varmı yoksa bu mudur?

Motosikleti
    S.wing600abs
    lastik havalarını kontrol et... fazla olabilir bende sordum lastikleri daha dişli bir modelle deşirtirebilirmiyiz diye satıcı biraz kullan aşınsın sonra değişiriz dedi şimdilik idare ediyoruz...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

aslında lastiğin ne kadar kanallı olduğu sanırım sadece ıslak zeminle ilgili ben yumşak hamurlu michelin lastiği varmı onu merak ediyorum Türkiye de bulan varsa acil mesaj

sadece bir amerikan sitesinde fiyat bulabildim getirtmeye kalksan bizim scooteri satmak zorunda kalırız

bu arada otoyolda tam eğilirsen 113 falan oluyor ama çak tehlikeli rüzgar inanılmaz denge bozuyor 50 / 60 la gidersen şehir içi her yer 10 15dk fazlasına ihtiyacım da yok zaten 98 oktan kurşunsuz kullanın PO dan alın

Motosikleti
    regal raptor DD250
    sana katılıyorum arn 125 bu fiyata gerçekten cok iyi bir motor, performansı iyi, ben senin dediğin hıza ulaşamadım ama olsun... ben hala yakıt sorununu yenemedim. benim scooter 1200 km de ve bir depo ile 110-120 km ancak gidiyo. normalmi yoksa bir sorun mu var bilmiyorum. bilgisi olan varsa acele cevap. kasksız binmeyin.... kazasız sürüşlerr...

Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    oof of. dün akşam hıyarın biri geri geri gelirken geldi benim motora çarptı. Çok şükür devrilmedi motor ama. ön çamurluk kırıldı. Kaç paradır acaba ( gerçi adam ödeyecek ). birde bursadaki serviste vardır umarım. beklemez inşallah. Ooof of .. byee

lost_highway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARN 125
    Evet bende yaklasık iki saatimi bu forumda harcadıktan sonra sanırım bir iki kelam edebilirim. Arkadaslar ben bir scooter almaya karar verdim. Önce kanuni classic 125i begendim (2006 model) Asya 125Tyide fena bulmadım. bU ikisini forumda bol bol karsılastırdıktan sonra asyadan vazgecip Kanunide karar kildım Derken birkac arkadas aklımı celip bana Arnyi gosterdiler. Gittim baktım gercekten cok hos motor. Ama benim birkac sorum olacak umarım vakit ayırıp yanıtlarsınızda benimde içim rahat eder. Birincisi ben bu motoru sehiriçinde kullanıcam okula falan gidip gelirken yada keyif için bu yukarda bahsettiğiniz sorunları yasama ihtimalim ne kadar. İkincisi ya hepiniz motordaki fazla agırlıktan bahsediyor Bende tam tersini sorsam Şimdi ben 50 kilo civarıyım E simdi sizce bu mototr bana biraz agırmı kacar. Yani oturdum denedim sorun yok BOyu falanda ok. Ama emin olamadım... Cevaplarınızı bekliyorum...

gata üzgünüm ama ben 1020 km deyim ve depo dün bitti 178 km ama 98 oktan benzin le 95 oktan daha koymadım ama o da zaten 200 bin daha ucuz dolayısıyla yaklaşık aynı fiyat bir yedek benzin şişesi taşı ve tam bitir. 150 nin altındaysa direk servise ver yenisini versinler motorun

bu arada bir arn kullanıcısı ile karşılaştım 27 000 km ve motorda problem yok daha ne isteyebilirim ki umarım beni utandırmaz

LOST HİGHWAY ARN 125 BU DEDİĞİN MAKİNELERİN HEPSİNDEN DAHA HAFİF AYRİCA SÜSPANSİYON YUMUŞAK YANİ TAM SENLİK MONDİAL VE TÜREVLERİ İLE KARŞILAŞTIRMAK BÜYÜK TALİHSİZLİK

WOXOW ÜZÜLME SANA BİŞEY OLMASIN YERİM ÇAMURLUĞU TEKERİ DİSC FRENİ

Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    bugün değişti çamurluk .. 37.50 fazla değilmiş. gittim adamdanda aldım parasını.
    birde ses vardı. baktırdım ama fark edemediler sanırım. bir problem yok dediler. ses düşük devirdeyken geliyo. 10-20 km civarında bir sürtünme sesi gibi. kayış kısmından gibi. gaz verince bir ara başlıyor. devrini alınca problem yok, sonra gaz kesince yaklaşık aynı devirlere gelince yine yapıyor. Sesten daha çok ayaklarımın altındaki titreşim endişe ettirdi beni. yolda bırakmasında, yada bozulucaksa birşey garantisi bitmeden bozulsun ..

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler