Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar 2006 nın ilk mesajını ben yazıyorum.......

öncelikle 2006 yılının tüm arn cilere,motor dostlarına ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını sağlık,mutluluk ve huzur dolu geçmesini temenni ediyorum...

arn 125 hakkında düşünceleri 23 sayfa yaklaşık 4 saatte okudum vede inandımki şu ana kadar boşuna arayıp durmuşum aradığım her bilgiyi bu forumdan aldım motorsiklet net öncelikle sana teşekkürler allah yolunuzu açık etsin vede tabiki burada konu lar ile ilgili cevaplarını ( motorları ile yaşadığı iyi kötü kavramını ) burada açıklayan arkadaşlar sizlerede en içden teşekkürü bir borç bilirim.......

ben alacağımı aldım bu forumdan okuma yazması olan herkes de bu forumları okuyunca kendisine nasıl bi motor veya scooter alacağını eksilerini ve artılarını bilerek , görerek alacaktır....

saygılar

BEN ARN 125 İ ALDIM VARSAYIYORUM ÇÜNKÜ BU FORUM U OKUYUNCA İÇİM KABARDI SANKİ ALMIŞIM GİBİ Bİ HEYECAN KAPLADI İÇİMİ

İYİ GECELER
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Şu An 01 / 01 / 2006 Saat 00:43

Forum Un Saatİ YalniŞ Galİba
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    alinazik al artık kardeşim mutlu olucan merak etme nerde oturuyorsun istanbulda mı?
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

Motosikleti
    GSR600
    bak ben gene karısmıyım memlun olmassın sonra bana kızarsın

Motosikleti
    S.wing600abs
    selamlar

yok be tnagas senin dediğin gibi alacam
    bugün araştırdım gene bulduğum fiyat 2100 peşin 2330 12 taksit
    ruhsat pilaka hariç fiyat iyi gibi geldi vade farkları düşmüş iyice bugün yarın alabilirim..... yeter artık tak dedi canıma......
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    S.wing600abs
    ümraniye deyim kardeş
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Keeway ARN 125

Dostum ARN 125 sınıfında önde gelen görünümü ile hekezin beğenisini kazanıyor. Antalyada 2250 YTL ye aldım diyorsun ancak ödeme şeklini belirtmemişsin yada ben göremedim. Şu anda İstanbul Sultanbeylide Anahtar teslim fiyatı (Plaka,Ruhsat,Sigorta dahil) 2300 YTL. Dilersen ara:

Mehmet AHISKALI
    0(216)3984006:

Keeway ARN 125

Dostum ARN 125 sınıfında önde gelen görünümü ile herkezin beğenisini kazanıyor. Antalyada 2250 YTL ye aldım diyorsun ancak ödeme şeklini belirtmemişsin yada ben göremedim. Şu anda İstanbul Sultanbeylide Anahtar teslim fiyatı (Plaka,Ruhsat,Sigorta dahil) 2350 YTL. Dilersen ara:

Mehmet AHISKALI
    0(216)3984006:

Motosikleti
    S.wing600abs
    Ben Arn Yİ Bu Ay Almayi DÜŞÜnÜyorum BulduĞum Fİyat 2100 PeŞİn 2330 12 Taksİt Bonus Karta Fİyat İyİ Gİbİ Geldİ Bana Sİzce Nasil
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Benzin aldığım dönemde verdiğim 5 dakikalık mola haricinde non-stop sayılabilecek 220 km yol yaptım.
    - Ehliyetimi biraz eskittikten sonra daha hacimli ve orta menzilli bir motosiklet düşünüyorum. Bugün bu sürenin biraz daha uzayabileceğine karar verdim. Performansı oldukça iyi. Yorulmadı, diğer birçok motor sahibinden duyduğum ısınmış metal-plastik kokusu gelmedi.
    - Arabasıyla arkamdan gelen bir arkadaşım arkadaki port bagaj yüzünden fren ve sinyal lambalarının çok görünmediğini söyledi. Asıl tehlike olan yüksek araçlardan daha da zor olacaktır. Estetik önemli ama aslolan güvenli sürüş... Uygun, şık birşey bulursam bagajın üzerine taktırmayı düşünüyorum. Akü ile ilgili bir sorun yaşar mıyım, bilgisi olan?
    - Aynalarım üst kısımdan sallanmaya başladı. Uzun yol öncesi aklınızda olsun.
    - Yanınızda vida bulundurun, ya da sık sık kontrol edin. Arada düşüyorlar. Hava filtresi vidası bende en çabuk gevşeyen vida...
    - Sık sık mola vermek lazım, sırt ağrısı yapıyor.
    - Gittikçe daha çok hoşuma gitmeye başladı bu alet. Ah bir de şu kutuya ya da koltuk altına kaskın sığabileceği bie boşluk koymayı akıl etselerdi...

Motosikleti
    GSR600
    perhaps
    dostum bendede su kask sorunu var neden kücük yaptılarsa fark etmez sorun yaşamadıktan sonra oda olusun diyorum genelikle hızın kactı sabit bir hızlamı gittin yaw askere gitmesem sivasa gidicem kafaya koydum hava flitresi vidalarına biraz japon yapıstırısı sürsek olmazmı gevsemesin diye

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Aslında hız konusunda çok hassas davrandığımı söyleyemem, trafiğe göre... Zaman zaman yavaşlamak gerekiyor, sollamanın mümkün olmadığı yerlerde, konvoylarda vs. Zaten azami hızın 82 km/h olduğu düşünülürse genel olarak "sollanan" olmakta fayda var. Ben genelde 70-80 arası ve aşağı yukarı sabit hızla gittim ama.
    Japon yapıştırıcı konusunun da iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum. Vida işte, gevşer, düşer. Yenisini takarsın, sıkarsın olur biter.

Motosikleti
    GSR600
    tskler verdigin bilgi için

MePHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat '05 (sattım, çok pişmanım)
    merhaba arkadaşlar.İlk motorum benimde büyük bi çoğunluk gibi scooter olucak.Onun için araştırma yaparken gördüm bu keeway arn 125'i.Sizin düşünce ve tecrübeleriniz okudum.arn 125 de karar kıldım.fakat arn 125 mi yoksa 2. el bir vespa mı alsam die ufakda olsa bi kararsızlık var bende siz ne dersiniz?
    Genelde arkadaşlar son hız hakkında bi tutarsızlık gözlemlemişsiniz.Otomobillerden bildiğim kadarıyla bu araçları yapan şirketler sürücünün daha temkinli olması için hızı olduğundan daha yüksek göstererek.daha temkinli olmasını amaçlıyorlar.özellikle hız için üretilmemiş araçlarda bu böyle.motor gücü ne kadar yükselirse hata payıda o kadar az oluyor.
    biraz uzun oldu galiba. şimdiden herkese iyi bayramlar.

Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Son hız hakkında öyle büyük tutarsızlıklar yok aslında. Birçok kişi güvenli sürüş için 80 km/h'i geçmemek gerektiği konusunda hem fikir. Bununla birlikte düz yolda ben 90 km/h'i biraz geçtim, 95 oldu-olmadı. Ama hafif meyilli bir yolda 105 km/h yaptıklarını söyleyenler var, ki bence de mümkün, ama mantıklı değil o hızla gitmek.
    Son olarak ben ARN125'ten ziyadesiyle memnunum. Fiyat/performans oranı oldukça iyi, çok da şık.

MePHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat '05 (sattım, çok pişmanım)
    2. el vespa et4 veya lx150 ile kıyaslarsanız?

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    kış geldi motora bindiğim yok. yazmayalı da epey olmuş. beni unutmayın diye bir mesaj yazayım dedim. motoru çok uzun süre kullanmamama rağmen (1 aydan fazla) marşa ilk basışımda çalıştı. ve bu beni oldukça memnun etti.
    ilyastheking

emrewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlarr. Sizin gibi bende arn 125 e hayran kaldımm. çok araştırma yaptımm ve bu fiyata alınacak en uygun ve güzel motorun arn olduğunu düşünüyorumm.

Motosikleti
    GSR600
    arkadaslar bence marş ta sorun yok sadece marşa basarken cok az gaz vermekle yetir bende öyle

arn almayı düsünen arkadaslarımada tavsiye ederim memlun kalırsınız

woxow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Custom
    slm arkadaşlar
    bende ARN 125 almaya karar verdim. tüm marka ve modelleri araştırınca. bir baktım ki asya ve mondial kendi kendine dökülüyor. ARN 125 in birtek jikle problemi varmış. o paraya o sorun hiçbirşey . sanırım bugün yarın alacağım.
    Birde MATRIX 150 yi gördüm onada hayran kaldım. bayiyi aradım ikisininde siyah rengi mevcut. matrix 150 hakkında bilgisi olan varmı? kronik problemleri varmı ? kullanan varsa bilgilendirirse beni çok sevinirim. Olmassa ARN yi alacam ama MATRIX 150 cc olduğu için düşündüm.
    Hepinize kazasız belasız günler diliyorum .

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler