Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kanuni Freedom 200 modeli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bobcat pgo gmax
    freedom 200 honda 150 cbf honda cbr 125 çanakkaleye bı gezi yaptık ne son suratte ne yakıt tüketiminde freedomun yanına bıle yaklaşamadılar yolculuk yaptıgım arkadaşlar duruma baya bı bozuldular

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer

hort...

Alıntı wedata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    freedom 200 honda 150 cbf honda cbr 125 çanakkaleye bı gezi yaptık ne son suratte ne yakıt tüketiminde freedomun yanına bıle yaklaşamadılar yolculuk yaptıgım arkadaşlar duruma baya bı bozuldular
    Yeni izlenimlerinizi bekliyoruz dörtgözle

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı wedata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbıfla kıyaslanabılır aba cıbırı geçme olasılığı yok

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbıfla kıyaslanabılır aba cıbırı geçme olasılığı yok

++++++++++++++++++++++++++++

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    bu motorun son sürati ne cbr ı nasıl geçiyor anlamadım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Son sürati 140 ama o hıza ulaşması için biraz yol gerekiyor
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çok acayip bi durum dikkat ettiyseniz kanuni resmen parçaları türk malı yapıcaz derken traktör farı takmış
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    bobcat pgo gmax
    freedom,cbr 125,i neden geçemio anlamadım kağıt üzerindede,yoldada test ettik. toplam 700 km kadar. ne rampa,aşağı nede yukarı geçemedi.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bu motor cok hosuma gitti ya bayide inceledim biraz..kullanan arkadaslar baslıgı biraz canlandırabilirse iyi olur. var mıdır cekisle ilgili tecrubeler. harbi harbi, tek kisi we iki kisi performans deerleri nasıldır. kac km yol yaptınız..basınıza gelen sorunlar war mı titresim nasıl kullanım nasıl
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    herşeyiyle mükemmel bi alet fakat ben pek güvenemediğim için sattım ybr125 aldım... 3 kişi ile rampada 3 le çıktım ve banamısın demedi :D güçlü bi yapıya sahip fakat yerli olduğu için çabuk yıpranıyo...

Motosikleti
    bobcat pgo gmax
    az yakar çok kacar parça ucuz titreşim az tipi güzel rahat kalıplı sesi güzel 5000km oldu sorun yok keyif çok. buarada motoru eleştirenlere katılmıyorom pıyasada az sayıda olan aracı sadece adı kanuni dıye kötülemek yanlış

diver1069 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    Izmir'de olup da Freedom 200 kullanan var mi acaba? Bornova ve Seferihisar bayiilerine sordum, ellerinde yok motordan. Almadan once gormek istedim galiba gormeden alicaz.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    walla kalitesi iyi ise hız 120 gayet yeterli 140 deniliyor bilemiyorum çok oturaklı motor tipi mükemmel denilebilir

bence kanuni bunun reklamını yapıp freedom S 200 gibi bi isimle sağlamlaştırılmış kaliteli bir motoru piyasaya sürerse patlama olabilir :D çünkü çok albenili motor
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

diver1069 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    Motoru tam almaya nerede ise kara vermisken Kuralkan Kanuni bu kararimi etkileyen bir strateji ile motorun fiyatina yaklasik 500 YTL zam yapti 2970 ten 3416 ya cikartarak.

Kusura bakmasinlar ama bence bu motor o kadar etmez.

Hem bu mantigi anlamis degilim. Ekonomik durgunluk var, durum daha da kotuye gidebilir, bu adamlar zam yapiyorlar. Bu sartlar altinda Kanuni bayii olmak zor gercekten. Tanidigim bir bayii kar marjlarinin cok dusuk oldugunu soylemisti zaten. Bu fiyata isleri cok zor.

Uste 200 YTL daha koyar Honda CBF 150 alirim daha iyi. En azindan icimde bir suphe olmaz.

Tesekkurler Kuralkan Kanuni yetkilileri!

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı diver1069 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru tam almaya nerede ise kara vermisken Kuralkan Kanuni bu kararimi etkileyen bir strateji ile motorun fiyatina yaklasik 500 YTL zam yapti 2970 ten 3416 ya cikartarak.

Kusura bakmasinlar ama bence bu motor o kadar etmez.

Hem bu mantigi anlamis degilim. Ekonomik durgunluk var, durum daha da kotuye gidebilir, bu adamlar zam yapiyorlar. Bu sartlar altinda Kanuni bayii olmak zor gercekten. Tanidigim bir bayii kar marjlarinin cok dusuk oldugunu soylemisti zaten. Bu fiyata isleri cok zor.

Uste 200 YTL daha koyar Honda CBF 150 alirim daha iyi. En azindan icimde bir suphe olmaz.

Tesekkurler Kuralkan Kanuni yetkilileri!

hiç sorma kardeş o zamn beni de yaktı sanırsam vazgeçecem yada bulabilirsem 2. el temizine bakacam kusura bakmayın kanuni firması yanlış oldu bu zam inşallah yaza doğru indirim yapıp sürümü arttırmak için yapılan bi zamdır

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    internet sitesinde de bayide de (ankara bayilerinin sadece birinde 1 tane buldum) kırmızı war onceki sayfaya gri koymuş bi arkadas..kullanan arkadaslardan ricam, değişik renklerin "yandan" fotoları warsa gorebilir miyiz. gugılda sadece siyah buldum.

wedata kardeş bi tek sende war heralde..ufak ufak da olsa bilgilendime yazıp başlıı canlı tutman benim gibi renk seçeneine kadar gelmiş arkadaşlar için çok faydalı olur =)

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    3.5 bin ytl çok falza oldu be onun yüzünden kararıımıı deişştirdim freedom artıık eski freedom değil gözümde

Motosikleti
    bobcat pgo gmax
    arkadaşlar son üç yılda dört adet çin malı motor alıp sattım freedom alıp binınce aralarında ki farkı herşeyinızle anlaya bılıyosunuz.üstelik piyasada az olmasına rağmen bazı arkadaşlar ahhhh çoookta biliyormış gibi eleştiriyolar bende sorarım kaç km kullandınız kalitesini aracı incelemeden yaaa bu kanuni deyip sallamak ayıp deyılmi. bakarsanız bağ olur bakmazsan ybr olsa cbf olsa ne olur.17500km de wuxi dy 200 motorumu 2006 model 2000 ytl bursa sattım adam temız kullanıyo daha sorun çıkmamış motor 30000 cıvarında işin komik tarafı çin malı. arkadaşlar motorlarınızı önemsersenız sorunsuz binersiniz. freedom satış fiatını sonuna kadar hak edıyo bununda sencesi bencesi yok mukayese edilen 125.150cc markalarla aradaki farkı yolda yakıtta duruşta konforda yanyana gelip bi bakalım derim.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok acayip bi durum dikkat ettiyseniz kanuni resmen parçaları türk malı yapıcaz derken traktör farı takmış
    koptum abi yaaa....
    traktör farı..

~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    wedata..özelden de yazdım sana bi göz atıwir ama farketmessin die burdan yaziym dedim..siyah freedom resimleri ekler misin?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler