Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    aynen bende hergun korkuyorum yatırcam diye cnku bızım buralar rampa hep bayır aşağı doğru inerken kesin arka kayıyor ister istemes bı bakıyorum arka taraf yanıma gelmiş :D ALLAH göstermesin dua ile biniyorum motora ama elbet yatırcaz bi gün gibime geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Merhaba arkadaşlar. Bende 1 adet cbr125r orjinal arka lastik var, ilk motorumdan kalma. 1-2 hafta kullanılmış. 0 gibi.

Motoru satalı 1 sene olacak, ama lastik bende kaldı...

Para istemiyorum, gerçekten ihtiyacı olan özelden mesaj atsın vereyim..

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    ben yokuş yukarı bir gün çıkarkene öyle kaldım 10 dakika hiç birşey yapamadım frene dahi dökünamadım sanki kayacaktı motor .. neyseki biri geldi bir şeyler dedi ve o şeyi yaptım kendimi çok ama çok kötü ve rezil hissettim
    ...

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yokuş yukarı bir gün çıkarkene öyle kaldım 10 dakika hiç birşey yapamadım frene dahi dökünamadım sanki kayacaktı motor .. neyseki biri geldi bir şeyler dedi ve o şeyi yaptım kendimi çok ama çok kötü ve rezil hissettim
    Ne dedi naptın ya öyle kapalı kutu gibi yazmışsın mesajı
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet yanlış anlıcak tabiki, motorun üstündeyken motoru çalıştırıp 1. vitesle kalktım yani o şeyi o an yapamadım o yüzden moralim bozuldu demek istedim
    ...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hee heheh benim de başıma geldi ona benzer bişi.daha ilk aldığım gün.geçen ay yani.tam döndüm sokakta.tabi gaz debriyaj ayarlayamadım istop etti.baktım karşıdan 5-6 kız geliyor.şimdi çalıştırsam ya çalıştıramayıp rezil olurum diye bi tereddütte kaldım.sonra durdum öyle çalıştırmadan.Çalıştırırım da çalıştırmak istemiyorum havalarında gibiydim kızlar anlamış acemi olduğumu.Sardılar etrafımı
    Akılları sıra benle makara yapacaklar.Kızın biri geldi diyo bak benim arkadaşım acemi ona öğretsene.Dedim bende acemiyim geze geze öğreniyoruz
    Diğeri diyor oooo simsiyah ne güzel motor.
    Öteki diyor numaranı versene falan.
    Baktım bunlar sardı gitmiyorlar.hafifte meyilli yol.Kızın biri arkadan tuttu motorun ittireyim mi dedi.Bende baktım bunlar gitmeyecek şöyle şekilli bir laf koydum bunlar tırs tırs uzaklaştılar lafta küfür hakaret falan yoktu merak etmeyin.Yakışmaz bize öyle şeyler.Bende ki de şans ya gele gele 12-13 yaşında kızlar geldi :D
    Gelse ya 20 yaşında kızlar da muhabeet falan etsek
    Daha ilk aldığım günden ufaklıkların dalga konusu oldum kısacası.
    Olsun güzel bir anı oldu bana hatırladıkça gülüyorum
    burak beykurt

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    günaydın herkese
    burak beykurt

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kemeroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yeni aldım bir cbr 125 2 gün oldu fazla sürüş tecrübemde yok aslında ama
    yav bu makine çok kayıyor lastiklerdenmi acaba. lastiklerde fena değil gibi yoksa bu aletin huyumu budur anlamadım.
    Bende motoru yeni aldım virajlarda dediğin gibi kayıyordu.Durmadan lastiklere bok atıyordum.Sonra baktımki lastik havaları azmış.onları hallettim ve orantısız arka fren yapıyordum.ayağını fren pedalının ustune koysan yetıyor.Ve motoru sadece frenle durdurmaya calısma motor frenı kullan yoksa durmuyo meret ilk gün kamyona 1o cm kala durunca bunu anladım.Allah'tan heycan yapmadımda kurtardık
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende hergun korkuyorum yatırcam diye cnku bızım buralar rampa hep bayır aşağı doğru inerken kesin arka kayıyor ister istemes bı bakıyorum arka taraf yanıma gelmiş :D ALLAH göstermesin dua ile biniyorum motora ama elbet yatırcaz bi gün gibime geliyor
    Aman dikkat et Salih viraja girmeden hızını düşür.KırmızıLar affetmez

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hee heheh benim de başıma geldi ona benzer bişi.daha ilk aldığım gün.geçen ay yani.tam döndüm sokakta.tabi gaz debriyaj ayarlayamadım istop etti.baktım karşıdan 5-6 kız geliyor.şimdi çalıştırsam ya çalıştıramayıp rezil olurum diye bi tereddütte kaldım.sonra durdum öyle çalıştırmadan.Çalıştırırım da çalıştırmak istemiyorum havalarında gibiydim kızlar anlamış acemi olduğumu.Sardılar etrafımı
    Akılları sıra benle makara yapacaklar.Kızın biri geldi diyo bak benim arkadaşım acemi ona öğretsene.Dedim bende acemiyim geze geze öğreniyoruz
    Diğeri diyor oooo simsiyah ne güzel motor.
    Öteki diyor numaranı versene falan.
    Baktım bunlar sardı gitmiyorlar.hafifte meyilli yol.Kızın biri arkadan tuttu motorun ittireyim mi dedi.Bende baktım bunlar gitmeyecek şöyle şekilli bir laf koydum bunlar tırs tırs uzaklaştılar lafta küfür hakaret falan yoktu merak etmeyin.Yakışmaz bize öyle şeyler.Bende ki de şans ya gele gele 12-13 yaşında kızlar geldi :D
    Gelse ya 20 yaşında kızlar da muhabeet falan etsek
    Daha ilk aldığım günden ufaklıkların dalga konusu oldum kısacası.
    Olsun güzel bir anı oldu bana hatırladıkça gülüyorum
    Heyt bea Çapkın Motorcu seni.Ben kaskı takınca kimse tanımıyor.O yüzden yokuşta kalkamamıştım.4-5 kere denedim kaldıramamıştım.Uğraş uğraş kaldırdım.Ama artık alıştım
    günaydın herkese
    Sanada

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ben kask kullanmıyorum herkes tanısın diye diyecem de kimse yemeyecek
    burak beykurt

ben kask kullanmıyorum herkes tanısın diye diyecem de kimse yemeyecek
    Kullanmıyordun abi yeni aldın kaskını.
    Geçen gün bitane scooter gördüm aralardan geçip duruyo.Agreşif hareketler lan inş. üstüne birde artçısı var.kask felan hiç birşey yok dedim İnş. Düşersinde adam olursun demeye kaldı 10 metre sonra yerde genede insanlık bizde kalsın diye gittim yardım ettim.Böyleler yüzüne motorun adı kötüye cıkıyor

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Aman aman sakın bizimle ilgili beddua etme
    Motoru aldığımda eski sahibi idare etmelik bi kask vermişti sercan beyyyy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 ----------

Neyse ben derse oturuyorum görüşmek üzere kazasız sürüşler.
    burak beykurt

Aman aman sakın bizimle ilgili beddua etme
    Motoru aldığımda eski sahibi idare etmelik bi kask vermişti sercan beyyyy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 ----------

Neyse ben derse oturuyorum görüşmek üzere kazasız sürüşler.
    hadı öyle olsun

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=casillas00;2058893]
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben prohelin bir montunu almayı düşünüyorum.2oo TL magazada deniycem güzelse sende ondan alırsın

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44841
    bu montun resmini çekebilirmisin üstündeyken mağazada denediğinde hani almasanda resmini çekebilirmisin bunu bende çok merak ediyorum resimde çok yapay gözüküyo ama güzelse çok şık durur üstünde
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    [QUOTE=Felon;2059512]
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu montun resmini çekebilirmisin üstündeyken mağazada denediğinde hani almasanda resmini çekebilirmisin bunu bende çok merak ediyorum resimde çok yapay gözüküyo ama güzelse çok şık durur üstünde
    Mont hakkında yapılan yorumlarda cok guzel birde üstündeki fotografı gorursek daha guzel olur gercekten

[QUOTE=NightMare0;2059517]
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mont hakkında yapılan yorumlarda cok guzel birde üstündeki fotografı gorursek daha guzel olur gercekten
    Ben birinin üstünde gördüm aynen böyle duruyordu.Ama beyaz yerlerine dikkat etmek lazım temiz kullanmak gerekiyor.

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    bu motorla tek teker nasıl yapıorz bilen varmı
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapan varda yetenek işi o işler
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    vites 1'de hafif gaz ver az gitsin motor debriyajdan elini tam çek bu sırada gaz'ı koklercesıne ac heralde kalkar :D ( Tecrübem yok tahmın ediyorum ) Güzelim cbr 125 le ön kaldırma yav yatar falan kıyamam ben o motora

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kilon ağırsa, dengene güveniyorsan ayaklarını arka peglere koyup dene. düşersen karışmam. hala kalkmıyorsa lastiklerin havasını azıcık indirebilirsin.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En kolay teker için arkana 50-60 kg civarı birisini al. Motor 1. viteste hareket halindeyken rolanti devrine kadar yavaşla. Sonra 5. bine kadar hızlan, 5 bin olduğu zaman gazla oynamadan, debriyajı sık bırakma Ön havadayken dikkatli olun diycem yapıcak fazla bişey yok aslında. En iyisi böyle hareketlerden uzak durmak.

Fakat ben 110-80 lastik aldıktan sonra motorun arkası biraz havalandı. Eski lastikle çok kez denememe rağmen arka kaldıramıyoken, şimdi acayip şekilde kaldırabiliyorum. Üstelik iki kişiyle bile 15-20 cm civarı kaldırdım geçenlerde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler