Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahah yok yok öyle deme halilim yolunu değiştirme inşallah beraber takılırız
    normalde görürsem hemen başka yola saparım. ama sen olursan tabiki gezeriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnş istediğin gibi bi motor bulursun kardeşim.
    saol emrecim.noldu sen motoru yaptırdın mı.uzun zamandır yatıyordu.bakamadım bir haftadır foruma
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    şu düz mantıkla 10bini geçmeyen motor aranmasını anlamıyorum,arkadaşlar Honda alıyorsunuz mondial değil,adam gibi bakım yapıldıktan sonra,arkadaşımın motoru 80bindeydi düşünebiliyormusunuz ? hemde tek bir anahtar değmedi motor bloğuna
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol emrecim.noldu sen motoru yaptırdın mı.uzun zamandır yatıyordu.bakamadım bir haftadır foruma
    ALLAHA şükür yapıldı beykurt canavar gibi maşallah lastikleride sipariş verdim onuda taktımı bi hız denemesi yapcam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:40 ----------

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu düz mantıkla 10bini geçmeyen motor aranmasını anlamıyorum,arkadaşlar Honda alıyorsunuz mondial değil,adam gibi bakım yapıldıktan sonra,arkadaşımın motoru 80bindeydi düşünebiliyormusunuz ? hemde tek bir anahtar değmedi motor bloğuna
    80000 de anahtar değmemiş maşallah, darısı bizimkisine inş

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    budur
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    peki öyle diyorsun da sence 100 tane 10 binlik motor seçsen ve 100 tane 50 binlik motor seçsen sence hangilerinin daha iyi çıkma olasılığı fazladır(aynı kullanım ve bakım şartlarında).İnsan heves edip bişi almak istiyorsa öncelikle en iyisini almaya çalışır. şimdi 2.el alacağım motor hor kullanılmış olabilir belki.bunu usta anlayamaz.ama 10bin deki bi motor 10bin km boyunca hor kullanılmış ve sorun çıkarmamış da olabilir,80bin km deki de hor kullanılmış ve sorun çıkarmamış olabilir ama 80binin aşınma eskime oranı daha fazladır.Sorun çıkarma olasılığı da artmaktadır.
    O yuzden sadece düz mantık 10bini geçmeyen motor aranmasını aşağılar gibi cümlelere gerek yok arkadaşlar.şurda kim olursa olsun motor almak isterse il öncelikleri vardır ve gaye mantıklı önceliklerdir.Ve honda alıyorsun yazdın peki tamam hondanın kalitesine lafım yok gerçekten beğeniyorum ama şu forumda kaç tane arkadaşımızın motorunda arıza var sence.bir aydır emrenin motoru sorunluydu içi gidiyordu binemiyor diye.o da honda ama sonucta makine bu arıza yapmaması elde değil.O yüzden en ideali az kullanılmış olanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

[QUOTE=Emre18;2011660]ALLAHA şükür yapıldı beykurt canavar gibi maşallah lastikleride sipariş verdim onuda taktımı bi hız denemesi yapcam.[COLOR="Silver"]

hadi bakalım gözün aydın bir aydır okudukça bende üzülüyorum valla haline şimdi sevindim bak kazasız belasız sür inşallah
    burak beykurt

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beykurtun dediği gibi insan 2.el alırken hangi marka model olursa olsun kmsi az olana bakıyor he motor tanıdık bırının olur nasıl kullanıldıgını bılırsınız o zmn gidin 80 deil 100 bin yapmışını al ama hiç tanımadıgın etmedigin birinden motor alıyorsan ve bunu alırkende yemenden,içmenden,gezmenden para kesip alınca insan cok fazla ayrıntılara takılıyor haliyle

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beykurtun dediği gibi insan 2.el alırken hangi marka model olursa olsun kmsi az olana bakıyor he motor tanıdık bırının olur nasıl kullanıldıgını bılırsınız o zmn gidin 80 deil 100 bin yapmışını al ama hiç tanımadıgın etmedigin birinden motor alıyorsan ve bunu alırkende yemenden,içmenden,gezmenden para kesip alınca insan cok fazla ayrıntılara takılıyor haliyle
    aynen öyle şimdi bir buçuk sene ben eğlenmeden yemeden içmeden kestim 3750 lira motora para ayırdım(ekipmanların para ayrıldı tabi ki) şimdi o kadar emeğime karşılık isterim ki az kullanılmış bi canavar almak hayırlısı valla ne diyeyim kısmet işleri.bi tane tam aradığım gibi var 5000 km kırmızı 2008 model ayrıyeten performans egzoz.evlenecek diye satıyormus adam konustum mesajla.ama gel gör ki motor ordu da kısmet değil de ne bu şimdi ben ona hayırlı olsun dedim evleceneği için o da motor alacağım için hayırlı olsun dedi konuşma bitiiiii
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi bakalım gözün aydın bir aydır okudukça bende üzülüyorum valla haline şimdi sevindim bak kazasız belasız sür inşallah
    Aminn aminn inş kardeşim Teşekkür ederim beykurt sağol

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beykurt kardeşim tabiki herkes senin gibi 10.000 km de motor almak ister az kullanılmış motor almak ister,bizim demek istediğimiz bu motor 50.000 km de bile olsa sürücü temiz kullanmışsa bu motora hiçbişey olmaz çünkü caddelerde görmüyomusunuz millet haala 30 -40 senelik motorlara canavar gibi biniyolar,senin 3750 tl n varsa tabikide 50.000 km de motor alınmaz,gitceksin o paraya 2008 model hatta 2009 model 5000 de 10000 de motor alcaksın,sen paradan haber ver,ikinci el 5000 tl yede cbr var 2500 tl yede cbr var...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beykurt kardeşim tabiki herkes senin gibi 10.000 km de motor almak ister az kullanılmış motor almak ister,bizim demek istediğimiz bu motor 50.000 km de bile olsa sürücü temiz kullanmışsa bu motora hiçbişey olmaz çünkü caddelerde görmüyomusunuz millet haala 30 -40 senelik motorlara canavar gibi biniyolar,senin 3750 tl n varsa tabikide 50.000 km de motor alınmaz,gitceksin o paraya 2008 model hatta 2009 model 5000 de 10000 de motor alcaksın,sen paradan haber ver,ikinci el 5000 tl yede cbr var 2500 tl yede cbr var...
    aynen öyleah ah kışa yetiştiremedm parayı ki ucuza alayım.şimdi fiyatlara bahar geldi diye aşka geldi
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    yok kardeş fiyatlar çok farketmez,millet fiyatlar yazın uçuyo diyolar ama yinede okadar çok farketmiyor,pazarlığını yapacaksın adamın ciğerini söküp motoru alcaksın

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ehh pazarlık payını arttırıyor sadece satıcı o kadarnys ben ders çalışayım yarın java sınavım var.(Java derken programlama dili olarak java)
    burak beykurt

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Herkese selamlar...
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bugün motorun arka lastiğini de değiştirdim.Motor, sezona hazırlandı çok şükür.Artık yollar beni bekler(benzin olduğu sürece )

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Bugün motorun arka lastiğini de değiştirdim.Motor, sezona hazırlandı çok şükür.Artık yollar beni bekler(benzin olduğu sürece )
    hadi bakalm gözün aydın emrecim kazasız belasız kullanAllah lastiklerine zeval vermesin
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Sağol canım ALLAH razı olsun hep berabercene inş.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Sağol canım ALLAH razı olsun hep berabercene inş.
    inşallah
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Herkes nerde arkadaşlar konu baya gerilere gitmiş.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    demek ben olmazsam buralar hep ölü kalacak böyle
    arkadaşlar geçen prohel mont aldım bkz : http://www.feyizoglu.com/alisveris/i...ts/44841Bl.jpg
    gayet güzel umduğumdan daha iyi sadece biraz bileklerden hava alıyor oda normal yahu

ha bide plaka silikti benmim geçen sarsılmaz nickli üye bekir kardeşimle buluşup gidip plakayı karbon yaptırdık sonra plakanın kenarlarını kestirdim etrafına siyah bant gibi bişe çekttirdim reklamcıda ve kırmızı tr yapıştırdım

ön siperliğe siyah film çektirdim fotoğrafları ekleyeceğim yakında inşallah bide siperlik eskiden zırıltı yapıyordu azda olsa film çektirdikten sonra hiç ses yok diyebilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler