Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek ben olmazsam buralar hep ölü kalacak böyle
    arkadaşlar geçen prohel mont aldım bkz : http://www.feyizoglu.com/alisveris/i...ts/44841Bl.jpg
    gayet güzel umduğumdan daha iyi sadece biraz bileklerden hava alıyor oda normal yahu

ha bide plaka silikti benmim geçen sarsılmaz nickli üye bekir kardeşimle buluşup gidip plakayı karbon yaptırdık sonra plakanın kenarlarını kestirdim etrafına siyah bant gibi bişe çekttirdim reklamcıda ve kırmızı tr yapıştırdım

ön siperliğe siyah film çektirdim fotoğrafları ekleyeceğim yakında inşallah bide siperlik eskiden zırıltı yapıyordu azda olsa film çektirdikten sonra hiç ses yok diyebilirim
    siperliğin zırıltısı gıcık edici (bir kaç farklı cbr sürdüm hepsinde inceden aynı zırıltı var) benim ilk işim siperliği siyah yapmaktı reklamcı arkadaşımdan malzeme temin etmiştim...bu gün yine biraz malzeme aşırtıp fara kırmızı renkte kaş yaptım güzelde oldu ama duruşunu beğenmedim biraz kalsın sökücem...
    plakalığı ufaltıp plakanın çerçevesini kestirmek benimde aklımda hatta aliminyumcu arkadaş getir ben keserim demişti ama sanayiye gitmek zor geliyormotoru bu sezon değiştirmeyi düşündüğüm için pekte oynamak istemiyorum
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    arkadaşlar geçen prohel mont aldım bkz : http://www.feyizoglu.com/alisveris/i...ts/44841Bl.jpg
    gayet güzel umduğumdan daha iyi sadece biraz bileklerden hava alıyor oda normal yahu

ha bide plaka silikti benmim geçen sarsılmaz nickli üye bekir kardeşimle buluşup gidip plakayı karbon yaptırdık sonra plakanın kenarlarını kestirdim etrafına siyah bant gibi bişe çekttirdim reklamcıda ve kırmızı tr yapıştırdım

ön siperliğe siyah film çektirdim fotoğrafları ekleyeceğim yakında inşallah bide siperlik eskiden zırıltı yapıyordu azda olsa film çektirdikten sonra hiç ses yok diyebilirim
    montun hayırlı olsun mert.Motorun son durumunu merak ettim şimdi.Acaba nasıl oldu Resimlerini bekliyoz mertcim

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhbalar herkese ben 2500tl'ye 2005 model bi cbr alacağım yalnız motorda çizikler var yan yatmış adam grenajını falan tamir edip verecek. belki boya ister size sorum şu bunları boyattıktan sonra çakma cbrlar gibi mi olur yani f5 varya. yoksa boyatıyım mı? motor bu ilanda
    http://www.a2nciel.com/a2teker/detail.php?id=98
    ya da boyaya hiç gerek yok mu?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhbalar herkese ben 2500tl'ye 2005 model bi cbr alacağım yalnız motorda çizikler var yan yatmış adam grenajını falan tamir edip verecek. belki boya ister size sorum şu bunları boyattıktan sonra çakma cbrlar gibi mi olur yani f5 varya. yoksa boyatıyım mı? motor bu ilanda
    http://www.a2nciel.com/a2teker/detail.php?id=98
    ya da boyaya hiç gerek yok mu?
    motorun canını çıkartmışlar resmen yazık sen boyadan önce sinyalleri düşün ön sinyaller yok orjinal aırım dersen en aşağı 200 lirayı gözden çıkart
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siperliğin zırıltısı gıcık edici (bir kaç farklı cbr sürdüm hepsinde inceden aynı zırıltı var) benim ilk işim siperliği siyah yapmaktı reklamcı arkadaşımdan malzeme temin etmiştim...bu gün yine biraz malzeme aşırtıp fara kırmızı renkte kaş yaptım güzelde oldu ama duruşunu beğenmedim biraz kalsın sökücem...
    plakalığı ufaltıp plakanın çerçevesini kestirmek benimde aklımda hatta aliminyumcu arkadaş getir ben keserim demişti ama sanayiye gitmek zor geliyormotoru bu sezon değiştirmeyi düşündüğüm için pekte oynamak istemiyorum
    o siperlik zırıltı sesi motoru ilk aldığımda bile vardı diyebilirim. ama ön siperliğe siyah film çekince gerçekten motora çok yakıştı daha bi sevmeye başladım

bu arada hocam plakalığı küçültmüyorsun ben plakalığı attım sucuların reklamını bu kadar yaptığım yeter plakanın kenarlarını kestirip taktım kesilen yerleri çirkin duruyordu biraz reklamcıya gittim plakanın çevresine siyah bant çektirdim çok güzel oldu

Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montun hayırlı olsun mert.Motorun son durumunu merak ettim şimdi.Acaba nasıl oldu Resimlerini bekliyoz mertcim
    teşekür ederim emre motorun son durumu çok hoşuma gitti benim fotoğrafları yakında eklemeye çalışacam valla bekirin yani sarsılmazın sayesine oldu yoksa ben tek başıma hayatta üşenip gitmezdim

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen 2500 TL ona vericegıne 3ooo TLye tertemizi var bunların dısardan bakılmış masrafı bıle cok motordada sorun varsa cok başını agrıtır hıc gırme derım.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen 2500 TL ona vericegıne 3ooo TLye tertemizi var bunların dısardan bakılmış masrafı bıle cok motordada sorun varsa cok başını agrıtır hıc gırme derım.
    aynen arkadaşa katılıyorum o motor baya hoyrat kullanılmış.

Motosikleti
    honda innova anf 125
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşllar ebay da 2010 cbr 125 far ve kafa grenajları satan biri var. isterseniz bir ilgilenin. alan kişiden bol miktarda kola içerim yalnız ona göre

kargosu çok tutar. her parçayı ayrı ayrı satıyor. far ayrı küçük park farı varmış ayrı rüzgar camı ayrı bir de çerçeve plastik ayrı satıyor.

Türkiye de nekadar acaba servisten alsak 1000 lira tutar mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

bu adam motoru parçalayıp satıyor fiyatı da çok uygun çoğu parça mevcut. sabırsızlananlara linki atcağım azz soonnraaaa

fakat adamla mesajlaşmam lazım Tr ye yolluyormu
    eski kasalara bu kafa grenajı oluyomu ki??

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön camı nasıl siyah yaptın? Benim de siyah yapmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar o zırıltının camdan geldiğine emin misiniz panzolottan geliyo olabilir... benımkınde zırıltı yoktu panzolotu değiştirdim zırıldamaya başladım...benim cam aldığımda siyahtı ama siyah yapmak isterseniz film yerine reklamcılardan alabileceğiniz malzemeyi öneririm sudan rüzgardan etkilenmez..aynı malzemmeyi jantta kullandım basıçlı su tutuyom bilerek yinede bana mısın demiyo

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun canını çıkartmışlar resmen yazık sen boyadan önce sinyalleri düşün ön sinyaller yok orjinal aırım dersen en aşağı 200 lirayı gözden çıkart
    sinyaller olcak öyle anlaştık güvendiğim birisi satıyo tek sorun boya kalcak boya işi nasıl olur hiç boya yaptıran var mı aranızda?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinyaller olcak öyle anlaştık güvendiğim birisi satıyo tek sorun boya kalcak boya işi nasıl olur hiç boya yaptıran var mı aranızda?
    Hayırlısı olsun o zmn grenaj birşekilde halledilir yapılır, ama motorda problem varsa bıraz başını agrıtır.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    bugay kardeşim bence biraz daha sabret 500 lira daha koy sahibindende çok daha temizleri var ordan bak derim.

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugay kardeşim bence biraz daha sabret 500 lira daha koy sahibindende çok daha temizleri var ordan bak derim.
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eski sayfalarda yazıyordu. repsolün renklerini bulmak tutturmak epey zormuş...

Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun para deil bi hafta önce bi gt 250r kaçırdım :D 5bin tlydi ama ruhsatta problem çıktı aslında gt250r istiyodum ama kısa dönem kullanıp bakımını yapıp 300 500 kar edip yazın satabilirsem diye bu motora bakıyorum. buralarda başka satılık gt250r yok cbr'ın da pek aşa kalır yanı yok diye düşündüm

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun mert, aynı montun ben de siyahını kullanıyorum. yalnız yağmurda uzun süre kalırsan yağmur geçiriyor, yazın da omuz kısmı çok terliyor. ama saatte 50-60 km hızda giderken test etme imkanı buldum. yerler halı kilim maşalah umarım test edemeden eskitirsin. güle güle kullan.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar boya badana demişken bugün kuyruktakı repsol yazısını yaptırmak için bi abiye sordum bu işlerle ilgileniyormuş motorsiklet stickerlarının yapımının çok zor olduğunu ve de tuzlu olduğunu söledi sadece kuyruktaki sticker için 80 lira gözden cıkarmasılın dedi...MOVISTAR ın komple sticker larının 2500 TL olduğunu biliyormuydunuz ben duyunca şok oldum...bu neden boya badana işleminde iyice düşün derim...

saol kardeşim biraz daha bekleyim en iyisi

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön camı nasıl siyah yaptın? Benim de siyah yapmayı düşünüyorum.
    reklamcı arkadaştan stickerlarda kullandıkları film gibi yapışkan malzemeyi alıp kendimiz yaptık biraz uğraştırabilir baloncukta kalabilir ama güneşte durdukça kendiliğinden geçiyor patlatmaya gerek yok sonrası işte foto....

Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler