Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    yzf ile sehir içi trafikte kapışamayabilir kalkışlarda v.s. ama düzde uzun yolda iyi kaptırırsa alır
    bu arada yzfde gram titreme yok
    bizim motorda 5-6 binde direksiyonda titreme var bugün bunu anladık

yasinin motorda grenaj titremesi vardı ama iyi şekilde vidalanarak problem giderilir

ayrıca yasine artçı oldum
    arkadaki kişi ile arada yarım metre mesafe oluyor dikelince
    tutacak yok
    depodan tutuyorsunuz onun ıcın de cok egilmek gerek
    depodan destek aldım bir sekılde gittik ama gelin bana sorun neler cektım

bizim motor rahatlık konusunda artçıya cok sey sunuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar bizim farlar h kac ? Bilmedigimden ne zamandir xenon taktiricam taktiramiyorum.uzun kisa h numarasi degisiyo mu

Motosikleti
    CBR 125 R
    selam arkadaşlar bugun 4000 bakımını yaptırdım deponun altındaki enjeksyon sesi bende de var ve servisteki elemanlara söyledim normal olduğunu ve tüm cbr 125 r larda o ses var çalışma sistemi böyle dediler hiçbir sorun teşkil etmiyceğini rahat ol dediler

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı By Dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bugun 4000 bakımını yaptırdım deponun altındaki enjeksyon sesi bende de var ve servisteki elemanlara söyledim normal olduğunu ve tüm cbr 125 r larda o ses var çalışma sistemi böyle dediler hiçbir sorun teşkil etmiyceğini rahat ol dediler
    Honda ya mail at durumu,yakıt pompası garanti kapsamında değiştiriliyor.Benimkinin siparişi verildi,gelince takılacak.Bu arada hangi bayi dedi bunu

Motosikleti
    CBR 125 R
    anes istoç şimdi bir video buldum abartı egzos sesi için ama videoda dikkatli dinleyince o sesi duyacaksınız mail attım
    http://www.youtube.com/watch?v=a4z7R...eature=related

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    daha önceki sayfalara bakarsanız,detayları anlatmıştım.Ama kısaca özetleyecek olursam;o ses herhangi bir sıkıntı yaratmıyormuş,ama olması gerekenden fazlaymış,birçok cbr 125 te varmış ama durumu bildirisen değiştiriyorlar.Ben hondaya mail attım,onlar önce bana döndü sonra bayime değiştirmeleri gerektiğini söylediler,bayi sipariş verdi ve gelince haber verip takacaklar.

Motosikleti
    CBR 125 R
    İşallah bende olumlu sonuç alırım normalde satmayı planlıyordum ama bugun baya bi masraf yaptım koruma takozuydu zenondu derken birde istanbul trafiğinde bundan az yakan şekil bir motor yok bana göre 250 duşunuyordum vaz geçtim 2 tane kazalı cbr 250 r da görünce iyice soğdum böyle yoğun trafikli bir şehirde bukadar hız fazla bile

ÖmerBerkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zamdan once kapora verdıgım ıcın 6600 verceklerı zamdan sonra + plaka vs kı o halde degmez dedım ıns cogunluk benım gıbı dusunurde ellerınde kalır anlarlar neyın ne oldugunu...
    Bende verdiğim kaporayı geri aldım anahtar teslim 7.300 deddiler artık 2. ellere bakcaz

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Ben şunu anlayamadım,koskoca honda yeterli sayıda motor üretemiyormu,bu kadar talep olan bir yere bu kadar az motor gönderilmezki.İnsanlar kaporalarını verip aylarca bekliyorlar.Madem yeteerli sayıda getiremiyorsun,kapora veren adama kapora verdiği zamanki fiyattan sat.Bu kadar büyük bir şirket kaporasını aldığı insanın motorunu getirene kadar 3-4 defa zam yaparmı.Gerçeketn çok ilginç ve sebebini çok merak ediyorum...

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    biraz foto atalım ortalık renklensin
    22 yaşında gösterdiğimi söylüyorlar

Uploaded with ImageShack.us

arkadakide benim mondial

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Masallah semih 2 motorda cok guzel.Bende xenon aldim bakalim nasil olcak

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    saol ekrem sanada hayırlı olsun xenonlar. fotoları atarsın artık takınca. kardeşimle konuştum aynalar güzel olmuş ama ben bergamada olmadığım için daha göremedim

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şunu anlayamadım,koskoca honda yeterli sayıda motor üretemiyormu,bu kadar talep olan bir yere bu kadar az motor gönderilmezki.İnsanlar kaporalarını verip aylarca bekliyorlar.Madem yeteerli sayıda getiremiyorsun,kapora veren adama kapora verdiği zamanki fiyattan sat.Bu kadar büyük bir şirket kaporasını aldığı insanın motorunu getirene kadar 3-4 defa zam yaparmı.Gerçeketn çok ilginç ve sebebini çok merak ediyorum...
    Haklısın kardes keske fiyatı düşede alsak bizde su motoru :(

Motosikleti
    2011 600F ABS

Günlerdir bu lastiği arıyorum ve bulamıyorum.Bulabilen varsa yardımcı olsun almayı düşünüyorum.BRIDGESTONE 150/70

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ekrem sen lastik olayında herkesten önce birşeyler yapıcaksın heralde
    150lik lastik sanki kıvrılır gibi duruyor 130lukla yanyana koyup bakmak lazım ninja forumundaki arkadaşın lastik gibi olmasa bende alacağım ama emin olamıyorum

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem sen lastik olayında herkesten önce birşeyler yapıcaksın heralde
    150lik lastik sanki kıvrılır gibi duruyor 130lukla yanyana koyup bakmak lazım ninja forumundaki arkadaşın lastik gibi olmasa bende alacağım ama emin olamıyorum
    Ninja 250 forumunda ejlover nickli arkadaş çok iyi bilgiler verdi lastik konusunda sağolsun.Her lastik ebatları aynı olsa bile değişkenlik gösterebiliyo bunu farkettim.Mesela michelin in 150 lik lastiği bu kadar kalın durmuyo.

Ama bu bridgestona bariz bi şekilde daha kalın.Ben sadece arka lastiği değiştirmeyi düşünüyorum,bi sorun oluşur mu acaba ? Bi yandan da sezon sonunda satıcam motoru,niye bu kadar masraf yapıyorum diyorum.
    Bu arada bu lastikleride buldum.Bu hafta sonu erenköye gidip bi bakıcam.380 Tl civarı.Ama kafam çok karışık bilmiyorum

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

Bir tutmamak lazım tabi ama,arkadaşımda aprilia rs 125 var.Arka lastik 160.Ve bi sorun yaşadığını görmedim

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    zippos bu lastiği kalınlaştırma konusunda herkes, daha fazla benzin yakıp daha düşük sürat elde ediliyor diyor.ama benim düşüncem öyle aman aman bir fark olmaz,ayrıca viraj tutuşunda güçlenir.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zippos bu lastiği kalınlaştırma konusunda herkes, daha fazla benzin yakıp daha düşük sürat elde ediliyor diyor.ama benim düşüncem öyle aman aman bir fark olmaz,ayrıca viraj tutuşunda güçlenir.
    Artsa artsa ne kadar artar ki benzin.Zaten çok memnunum yakıttan.Varsın biraz daha fazla yaksın,görüntüsüde iyi olur.Sürattede çok bişey oynayacağını düşünmüyorum senin gibi.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    haberlerini bekliyoruz o zaman ekrem
    bende sadece arkayı değiştirecektim parasını da hazırlıyordum fakat forumda denene göre virajda arka rahat tutunurken virajda ön kızaklayabilir demişlerdi
    bende ondan hareketle ha ikisi de değişir ya da değiştirmem demiştim
    bakalım 3700 km oldu bu yaz böyle gidicek gibi duruyor

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haberlerini bekliyoruz o zaman ekrem
    bende sadece arkayı değiştirecektim parasını da hazırlıyordum fakat forumda denene göre virajda arka rahat tutunurken virajda ön kızaklayabilir demişlerdi
    bende ondan hareketle ha ikisi de değişir ya da değiştirmem demiştim
    bakalım 3700 km oldu bu yaz böyle gidicek gibi duruyor
    benim 5000 km oldu.Şuan durumum sadece arka lastiğe el veriyo.oda çok zor.ilerde belki önüde alırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler