Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]onur abi helal olsun vala ben birini bile yapamam öğrencem artık bi şekilde
    zamanla yapa yapa deneme yanılma yoluyla öğrenirsinben eski motorlarımı az kurcalamazdım alet hırdavatta olunca,cıbırı bile çırılçıplak yapıp tekrar topladım vakit olunca en ince detaya kadar temizler yağlarım hoşuma gidiyor...arkadaşların motorlarına bile el atmışlığım vardır gören sanayide büyüdük sanır

yeni motorun hayırlı olsun kırmızıyı bulmuşsun en sonunda sevindim senin adına
    yeni motor alan arkadaşlara nazar değmesin dikkatli olun alışmadan gazlamayın derim....
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanla yapa yapa deneme yanılma yoluyla öğrenirsinben eski motorlarımı az kurcalamazdım alet hırdavatta olunca,cıbırı bile çırılçıplak yapıp tekrar topladım vakit olunca en ince detaya kadar temizler yağlarım hoşuma gidiyor...arkadaşların motorlarına bile el atmışlığım vardır gören sanayide büyüdük sanır

yeni motorun hayırlı olsun kırmızıyı bulmuşsun en sonunda sevindim senin adına
    yeni motor alan arkadaşlara nazar değmesin dikkatli olun alışmadan gazlamayın derim....
    evet öyle onur abi saol sabrettım buldum kırmızıyı tamda istediğim gibi 2009 7000 km de zevkle biniyorum felaket dikkat cekiyor herkez hayran kaldı mudanyada hele rengine bayıldılar ALLAH nazardan saklasın

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    enes honda servisine götürme bi boktan anladıkları yok yazık edersin motora benim sana söylediğim yere götür eleman eski honda servisi..salih bu sözlerim senin içinde geçerli benim adımı söylemeniz yeterli...

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    herkese hayırlı cumalar

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    sağol salih sanada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:59 ----------

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun arkadaşlar motorum 2006 model 14000 km ya çokta ucuza geldi biraz eksikleri var ama küçük şeyler halledecem inşaallah...
    Güle güle kullan aldın ya artık gerisi kolay alnır kalan herşey.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

merhabalar ben bu formda yeniyim bikaç gündür bakıyorum forma sürekli konulara motor konusunda çok cahilim b sınıfı ehliyetim var kısmetse bu yaz motor almak istiyorum araştırmalarım sonucu cbr 125 hoşuma gitti bütcede az en fazla 3 bin lira bulabilirim. Sizce iyibi tercihmi sorun yaşarmıyım kaç model üstü ne kadar kilometrede almamı önerirsiniz. Elimden tutucak bu konularda bilgi sahibi biri/birileri yorum yazarsa çok sevinicem =))

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum bu soruyu soran belki 100. kişisin geçmiş sayfaları okumanı tavsiye ederim

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben bu formda yeniyim bikaç gündür bakıyorum forma sürekli konulara motor konusunda çok cahilim b sınıfı ehliyetim var kısmetse bu yaz motor almak istiyorum araştırmalarım sonucu cbr 125 hoşuma gitti bütcede az en fazla 3 bin lira bulabilirim. Sizce iyibi tercihmi sorun yaşarmıyım kaç model üstü ne kadar kilometrede almamı önerirsiniz. Elimden tutucak bu konularda bilgi sahibi biri/birileri yorum yazarsa çok sevinicem =))
    öncelikle hoşgeldin. üstüne biraz daha para koy derim 2008 üstü cbr al 2008 sonrası biraz daha farklı inşallah istediğin gibi bir motor alırsın

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hoşgeldin. üstüne biraz daha para koy derim 2008 üstü cbr al 2008 sonrası biraz daha farklı inşallah istediğin gibi bir motor alırsın
    Hoşbulduk teşekkür ederim denerim ama çok fazla umutlu değilim. 2008 öncesiyle sonrası arasında belirgin farklar neler peki kasasımı yoksa diğer şeylerde değişikmi ?

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    2006 üstü gayet temiz motorları 3bin liraya bulabilirsiniz
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    2 hafta binmedim motora akü bitmiş marşa basıyorum tak tak tak ses geliyor neyse vurdurduk çalıştı.gezindim şarj oldu
    burak beykurt

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Şu Megelli Ne ayak arkadaslar
    Güzel bir alternatif
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk teşekkür ederim denerim ama çok fazla umutlu değilim. 2008 öncesiyle sonrası arasında belirgin farklar neler peki kasasımı yoksa diğer şeylerde değişikmi ?
    dynner nickli arkadaşa ister istemez katılıyorum. arasında fark sadece görsellik olarak var kuyruk,sakal bir kaç makyaj falan ama 2008 sonrası görsellik olarak beni daha çok tatmin ediyor tabi tercih meselesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:48 ----------

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hafta binmedim motora akü bitmiş marşa basıyorum tak tak tak ses geliyor neyse vurdurduk çalıştı.gezindim şarj oldu
    beykurt bende 2 defa senın gibi yaptım akü 3.ye dayanmadı öldü şarj falan ettirdim yine olmadı haberin olsun gerçi honda sağolsun yenisini gönderdi ama

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dynner nickli arkadaşa ister istemez katılıyorum. arasında fark sadece görsellik olarak var kuyruk,sakal bir kaç makyaj falan ama 2008 sonrası görsellik olarak beni daha çok tatmin ediyor tabi tercih meselesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:48 ----------

beykurt bende 2 defa senın gibi yaptım akü 3.ye dayanmadı öldü şarj falan ettirdim yine olmadı haberin olsun gerçi honda sağolsun yenisini gönderdi ama
    okul dolayısıyla apartmana kaldırıyorum.napaluım başa gelen çekilir
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    okul dolayısıyla apartmana kaldırıyorum.napaluım başa gelen çekilir
    en güzeli motoru güvendiğin birine emanet edip 3 4 güne bir çalıştırmasını söylemek

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha ilk aldığımda çektım
    Vay Salih kardeşim Bize Kırmızı çoook yakışıyor.Birde kırmızı montlarımızı aldık mı tmmdır.Hayırlı uğurlu olsun.Allah asfalt yüzü göstermesin.

Burak abi gitmişin İstanbulun bir ucuna yakın olsa 3-4 qunde bir gider marşlardım ben.Ama az kaldı 1 aya biter senin okulda

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Merhaba arkadaşlar. Bir süredir takip ettiğim forumunuza kayıt olmak ancak nasip oldu. iş güç vs derken insan kendisine fazla vakit ayiramiyor. şu an bile iş yerinden mesaj yaziyorm Bir süredir 2006 model cbr 125 kullanıyorum, aldiğimdan beri yaklaşik 1500km yol yaptim fakat şu sıralar yaşadığım bir problem canimi sikiyor. Motor ilk çalişma anindan itibaren 15 - 20 dakika boyunca surekli olarak stop ediyor. Dün 500 metrelik bir mesafede 4 kere stop etti. Rölanti yada seyir halinde farketmiyor. Genellikle jikle çekik iken daha çok yapiyor. Benden çok daha uzun süredir motor kullanan arkadaslara sordum, karburatoru temizlet dediler. Sizin tavsiyeleriniz nedir? En son bakimi Esengul'de 7500km'de yaptirmistim.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    hava ayarınada baktır derim

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bir süredir takip ettiğim forumunuza kayıt olmak ancak nasip oldu. iş güç vs derken insan kendisine fazla vakit ayiramiyor. şu an bile iş yerinden mesaj yaziyorm Bir süredir 2006 model cbr 125 kullanıyorum, aldiğimdan beri yaklaşik 1500km yol yaptim fakat şu sıralar yaşadığım bir problem canimi sikiyor. Motor ilk çalişma anindan itibaren 15 - 20 dakika boyunca surekli olarak stop ediyor. Dün 500 metrelik bir mesafede 4 kere stop etti. Rölanti yada seyir halinde farketmiyor. Genellikle jikle çekik iken daha çok yapiyor. Benden çok daha uzun süredir motor kullanan arkadaslara sordum, karburatoru temizlet dediler. Sizin tavsiyeleriniz nedir? En son bakimi Esengul'de 7500km'de yaptirmistim.
    usta ben bir ara jikleyi çekik bırakmıştım aynısı bendede olmuştu jikleyi kapa sonuna kadar kapandığından emin ol birde öyle dene

benzeri benzindende başıma gelmişti öyle olduğu zaman karbüratör vidasını biraz gevşet benzin aksın sonra geri sık sorun ikinden biridir gibime geliyor.

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş senin sorun yüzde 75 belli. karbüratörüne benzin az geliyor o da çabuk bitince stop ediyor. depo kapağını açınca pat diye ses geliyormu. geliyorsa deponun havalandırma hortumu sıkışmış depoyu çıkar geri tak.

bendede başıma geldi başka arkadaşalara da oldu aynısı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler