Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bu motorda masraf açma tabiri kullanıcısına bağlıdır kmye değil 5-10bin de motorun içine edende vardır 35-40 binde hala ilk günkü kadar temiz ve hassas kullanılmış olanda vardır km yanıltmasın seni,alacağın kişiyi git bir gör derim nasıl kullanıyor...gözünün öünde tek yaparsa pati çekerse vs o motora bulaşma ama adam akıllı biri ise yani apaçiye benzemeiyorsa bence ılımlı bak derim...kimse para veripte sorun yaşasın istemez zevkini sürmek ister tabi bu en doğal hakkın
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    evet konuştum dedi gel görürsün veya hafta sonu ben otarafa geleceğim o zamanda bakabılırsın dedi memnunum sorunu yok dedi ama bide şu olay vr ben yazdan snr üniverstiye gittiğimde satcam diyelim 35. binde alcam 5-10 binde ben yapsam 45 bin olcak satmakta zorlanmıyacakmıyım tabi herşeyi göz önünde bulundurmak lazım mantıklı iş yapmak lazım diye düşünüyorum

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet konuştum dedi gel görürsün veya hafta sonu ben otarafa geleceğim o zamanda bakabılırsın dedi memnunum sorunu yok dedi ama bide şu olay vr ben yazdan snr üniverstiye gittiğimde satcam diyelim 35. binde alcam 5-10 binde ben yapsam 45 bin olcak satmakta zorlanmıyacakmıyım tabi herşeyi göz önünde bulundurmak lazım mantıklı iş yapmak lazım diye düşünüyorum
    bir yazda 10.000km yapabileceksen hayran kalırımben alalı tam 1 yıl oldu 3000km de aldım ve şuan 7000 km'lerde kışın havalar bozuk olduğunda genelde yattı haftada 1 en fazla 2 gün kullandım arabaya talim ettik.bence satacaksan zarar etmeyi göze alacaksın ki bu çok falza olmaz 150-200tl için ben bu yaz bu motora binerim varsın 200tl zarar edeyim derdim ben olsam 200tl nin çok üstünde karşılığını alırsınsadece bu mavi cbr mı var başka alternatifin yok mu???

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    haklısın 5-10 bin km fazla soylemişim var takip ediyorum işte mavi renk hoş diye yada kırmızı siyah ağırlıklı bakıyorum yanı 100 200 ü göz önüne aldım daha fazla zarar etmemek lazım ALLAH kaza bela vermesse tabi neyse bi 2 3 hafta daha sabredeyım diyorum bakalım buluruz harelde elbet kardeş nasip kısmet

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Bu motorun eski sahibi benim arkadaşım,Cidden temiz bir motordu oda 20binlerde bi kmde satmıştı.Motor temiz ise 3 e alınır
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence 3.000 tl den fazla verme hem lastik parasınıda çıkarmış olursun sonuçta 5 yaşında motor ve 35.000 km de
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    Arkadaşlar cbr 125in karbüratörlüyse ve enjeksiyonlusuyla arasındaki yakıt tüketimi ve hız farklarını açıklarmısınız

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Öyle aman amanlık yakıt farkı olmaz,125cc sonuçta yakacagı gidecegi belli,yeni kasalar avrupa egzost standrtları için standart egzost sanrm son hızda biraz daha yavas
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    anladım saolun arkadaşlar gıdıp göreceğim motoru içime sinerse bi sorunu yoksa pazarlığımı ederimm..

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle aman amanlık yakıt farkı olmaz,125cc sonuçta yakacagı gidecegi belli,yeni kasalar avrupa egzost standrtları için standart egzost sanrm son hızda biraz daha yavas
    Yani Şimdi 2010 CBR lerin Son Sürati 140 dan daha Az Demek Mi Oluyo?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 6PaTLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbırlar 140 yapıyormuki?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuan-Kuba 120 yapıyorsa cbr 130 Hayli hayli yaparda 140 ı bilmem

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu 2.el işi şansa bağlı gider 35ooo de alırsın tık demez 10.ooo de alırsın baş agrıtır.Ama Hondanında ne olursa olsun hergun sorun cıkarcak bır marka olmadıgını hepımız bılıyoruz.Bende bi diyorum 09 2ooo-5ooo arası bişey bakıyım sonra diyorum boşver 06 15.000 km fln bak dıyorum karar veremedim birtürlü bende ama elimizi çabuk tutmak gerekiyor.Sezon Geliyor diye herkez uçuk rakamlar yazmaya başladı.Hakkımızda Hayırlısı olsn

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuan-Kuba 120 yapıyorsa cbr 130 Hayli hayli yaparda 140 ı bilmem
    ama önemli olan bu hızı rahatmı yapıyo yoksa son hızını göreyimde diye uğraştığındamı yapıyo

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ya bu formda bitmek tükenmek bilmeyen bir hırs var ne bekliyorsunuz bu garibim cıbırdan anlamıyorum sizi ya!bir hız sevdasıdır gidiyorsunuz gidin kardeşim 4 silindir alın diyorum avaz avaz140 rahat rahat yapmaz en azından şehir içinde yapmaz bunu bilin,belki otoyolda 140ı geçebilir ama istisna durumlarda rüzgar+eğim+kullanıcı kilosu vs vs... ben bir kez çevre yolunda 130 gördüm başkada göremedim,zaten hız merakımı bu motorla gideremiyeceğimi biliyorum zorlamadım motoru yırtmaya ne gerek varbu arada o yuan kuba muba racer apaçiler arkada toz yutar trafik ışıklarında durunca test edildi onaylandı bunuda bilin!kedi uzanamadığı ciğere mırnav dermiş muhabeti yapıyosunuz resmen.bilmiyorsanız tekrar bilgisini verelim 125cc tek silindirli bi japondan bahsediyoruz aradığınız şey hız olmamalı...

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    casillas00 aynen sana katılıyorum bende cok kararsızım 2 bilemedim 3 hafta içinde almayı düşünüyorum 3 3.250 ye bu işi kapatmaya calısıyorum tabiki hayırlısı olsun hepimiz için ALLAH kazasız belasız sürüşker nasip etsinn

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

150 km rahat yapıor cbr youtube de izle istersen bir sürü video var öle
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    http://www.sahibinden.com/26_000_de_...QQdisplayitem?
    arkadaşlar yenı geldı ve tam istediğim renk 2008 ve km 26.000 siz ne diyorsunuz acil bi yardım edin kardeşinize

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu formda bitmek tükenmek bilmeyen bir hırs var ne bekliyorsunuz bu garibim cıbırdan anlamıyorum sizi ya!bir hız sevdasıdır gidiyorsunuz gidin kardeşim 4 silindir alın diyorum avaz avaz140 rahat rahat yapmaz en azından şehir içinde yapmaz bunu bilin,belki otoyolda 140ı geçebilir ama istisna durumlarda rüzgar+eğim+kullanıcı kilosu vs vs... ben bir kez çevre yolunda 130 gördüm başkada göremedim,zaten hız merakımı bu motorla gideremiyeceğimi biliyorum zorlamadım motoru yırtmaya ne gerek varbu arada o yuan kuba muba racer apaçiler arkada toz yutar trafik ışıklarında durunca test edildi onaylandı bunuda bilin!kedi uzanamadığı ciğere mırnav dermiş muhabeti yapıyosunuz resmen.bilmiyorsanız tekrar bilgisini verelim 125cc tek silindirli bi japondan bahsediyoruz aradığınız şey hız olmamalı...
    insan racing heveslisi olunca hız sevgisi oluyo o kadar napalım

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı 6PaTLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarda 6PaTLaR nickli üye bi Soru sormuş bizde ona cevap vermişiz..120 -130 Dur Benim düşüncem Zorlamadan.. Cbr 125 lerin Max .

bu arada o yuan kuba muba racer apaçiler arkada toz yutar trafik ışıklarında durunca test edildi onaylandı bunuda bilin!kedi uzanamadığı ciğere mırnav dermiş muhabeti yapıyosunuz resmen.bilmiyorsanız tekrar bilgisini verelim 125cc tek silindirli bi japondan bahsediyoruz aradığınız şey hız olmamalı...

Bu cevabında hız arıyan gençlere geLsin
    Kimse S... yarıştırmıyor Buna Cevap vermemize Gerek yok zaten.

Fabrika verileri max. 110 diyor ama millet 155-160 lardan bahseder. Oda GüzeL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler