Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    500 cc yi geçmiyen motorlara kasko yapılmıyor dediler servistekiler! :S
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtın kirli olabilir mi?
    belki.. patlatmayı yaptığında pislik attı dedim. daha sonra neden yaptı? biraz arastırdm nette depo altındakı benzn boruları tıkanık olabilirmiş yada buji olabilir diyorlar bugun yükselişe soracağım.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine yaparım bu gün 150 km filan şu rodaj dönemi bi geçse artık yolda gördüğüm şu çakma cbr larla bi kapışsam
    pff şu mantığı görünce sinir oluyorum.yahu piste mi çağırcan adamı?yoksa trafikte mi kapışıcan.sonra da tv de görüyoruz gidon bi yerde lastikler bi yerde.yüksek hız ve tecrübesizlik gececik fidanı aldı bu hayattan diye haberlerde.Ben seni yeni motorcu olarak hatırlıyorum eğer öyleyse daha ne tecrüben var da motor tokatlıcan uslu uslu sür işte.

(uzun yıllardır motor kullanıyorsan sözüm yok tabi kendi tercihin)
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine yaparım bu gün 150 km filan şu rodaj dönemi bi geçse artık yolda gördüğüm şu çakma cbr larla bi kapışsam
    boş ver tokatlamayı onlar zaten motorun duruşunu görünce tokatlanırlar
    kendi kendilerine gazlasınlar sen keyfine bak

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    anadolu sigorta ile ten sigorta kasko yapiyor. 560tl gibi bi kasko fiyatı var bizim motorların. park halinde meydana gelen hasarların %75'ini karşılıyor. bnmki kaskolu mesela.

bu sabah parça fiyatlarını sordum;

kafa grenaj sol 102tl
    kafa grenaj sağ 102tl
    cam sperlik 105tl
    far 110tl
    orta üçgen 18tl

valla motorun borcu bitince seneye 0km'sini almayı düşünüyodum ama cbr'in bu parça fiyatlarını görünce cbf mi alsam diye düşünmeye başladım..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    @beykurt ben bu mantığa sinirleniorum.. biz bu motoru performansı için alıoruz performansından yararlanmıcaksak ne işe yaradı sonuçta 200 yapan bi motor deil en fazla 130 civarında korkacak bişi yok ..sonuçta temkinli yapıcaz sürati adam gibi kullandıktan sürat yaptıktan sonra bişi olmaz....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:10 ----------

sen 50-60 ile gideceksen verdiğin paraya yazık olmuş honda todayler var sana göre harika motorlar tavsiye ederim 55'i geçmio tam senlik ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:12 ----------

ya beyler bazı motor sahipleri dioki bu rodaj dönemi filan hikaye başta nasıl açarsan motoru öle gider diolar inanma yok işte 80 i geçme yok 6000 deviri geçme yok gaza yüklenme filajn bunlar hikaye dediler doğrumu acaba?
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

redline girme bişey olmaz 10 bini çok geçme. Motor ısısını sabit tut önemli olan budur yani bi saat çalıştırıp bi saat dinlendirip bi daha binme. Aslında bi gün uzun yola çıksan toplam 400-500 km yapsan rodaj çok iyi olur.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    aksam depoyu sokup benzin borularını kontrol edeceğim bakalım sorun oradamı. depoyu nasl sokuyoruz?

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    herkese merhabalar arkadaşlar. benm cıbırın 8000 bakımı yaklaştı ve bu bakımda yağ falan değiştirmeyi düşünüyorum fakat motosikleti ikinci el aldığım için bu benm götüreceğim ilk bakım olacak o yüzden bakımda neler yapılır neler değişir ne kadara mal olur bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim hepinize teşekkürler şimdiden...
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

depo nasıl sökülür bilmiyom ama sökersen içini iyice temizlemeni tavsiye ederim bi kimyasal madde vardı depo temizliği için forumda olması lazım biraz araştır. sadece hortumları da sökebilirsin daha kolay olur.

http://www.kanalahaber.com/mobese-bo...beri-54071.htm
    sıcak sıcak kaza görüntüleri antepten. motolar çok pis düşüyor

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar arkadaşlar. benm cıbırın 8000 bakımı yaklaştı ve bu bakımda yağ falan değiştirmeyi düşünüyorum fakat motosikleti ikinci el aldığım için bu benm götüreceğim ilk bakım olacak o yüzden bakımda neler yapılır neler değişir ne kadara mal olur bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim hepinize teşekkürler şimdiden...
    Bugun ben 16.000 e götürdüm kardeş.Anahtar ruhsatı ver yeter.onlar yağına suyuna balatalara bakar senin söylemene gerek yok belli km için belli kriterleri var onları kontrol ediyorlar veriyorlar.
    Fiyat olarak benim 70 tuttu.21 yağ+39 işçilik+10 kdv
    burak beykurt

erhan115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5
    bu cbr lerin enjeksiyonlularının en düşük modeli kaç 2007 model mi aceba ??

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    motorumdakı sorunu hallettım benzın hortumu tıkanmış depoyu hafıf kaldırıp hallettık. sorun kalmadı akuden başka.

bujı alacagım daha once nk gıbı bırşey duymuştum sızce hangısınden alayım?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok öyle bişey kardeşim servis göbekten sallamış.
    Anadolu sigorta yapıyor.
    Yaptırmak bızım motorlar için çok önemli parça fiyatları çok harika

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bgn sordum kardeşim Buji değişicek hava filtresi temizlencek (değişmez),Yağ degişcek toplam 45 Lira + işçilik gibi bir rakam çıkıyor.

----------------------------------------------------
    Ve ve veve
    Cıbırmı bgn servisten çıkarttık Yeni Yoshimura çok dehşet oldu.
    Eski yoshi yanında kalt etmiş.
    Yarın Videosunu koyarım.
    Eski ve yeni karşılaştırması yaparız.
    Servisten çıkar çıkmaz kemerburgazda Adağımızı kestik Allah Kabul etsin.Ne zamandır aklımda birtürlü ayarlıyamımıştım.
    Ve arkadaşlar Allah korusun kaza felan olduğu taktirde durumunuz müsait ise Eksperi kaza yerine çagırın direk.
    Neden derseniz gerçekten motorda çok büyük problem yapıyorlar.Ben 12 gün eksper onayı bekledim ve çok garip konularda sadece işi zora koymat işleri.
    Ama boyunun ölçüsünü aldı.
    Herkeze Kazasız Sürüşler Dilerim.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumdakı sorunu hallettım benzın hortumu tıkanmış depoyu hafıf kaldırıp hallettık. sorun kalmadı akuden başka.

bujı alacagım daha once nk gıbı bırşey duymuştum sızce hangısınden alayım?
    ngk al.bende var.dün servisteydim.adam iyiki ngk var dedi uzun ömürlü iyi performaslı, normal buji olsa değiştirirdik masraf çıkardı dedi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:32 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bişey kardeşim servis göbekten sallamış.
    Anadolu sigorta yapıyor.
    Yaptırmak bızım motorlar için çok önemli parça fiyatları çok harika

Ben bgn sordum kardeşim Buji değişicek hava filtresi temizlencek (değişmez),Yağ degişcek toplam 45 Lira + işçilik gibi bir rakam çıkıyor.

----------------------------------------------------
    Ve ve veve
    Cıbırmı bgn servisten çıkarttık Yeni Yoshimura çok dehşet oldu.
    Eski yoshi yanında kalt etmiş.
    Yarın Videosunu koyarım.
    Eski ve yeni karşılaştırması yaparız.
    Servisten çıkar çıkmaz kemerburgazda Adağımızı kestik Allah Kabul etsin.Ne zamandır aklımda birtürlü ayarlıyamımıştım.
    Ve arkadaşlar Allah korusun kaza felan olduğu taktirde durumunuz müsait ise Eksperi kaza yerine çagırın direk.
    Neden derseniz gerçekten motorda çok büyük problem yapıyorlar.Ben 12 gün eksper onayı bekledim ve çok garip konularda sadece işi zora koymat işleri.
    Ama boyunun ölçüsünü aldı.
    Herkeze Kazasız Sürüşler Dilerim.
    hadi gözün aydın sercan allah kabul etsin adağını.en kötü kazan bu olsun inşallah.ışıklarda dikkat edersin artık

Bir de kaza sırasında ayakta durabiliyorsanız video çekin expere izletin eger experi oraya cagiramiyorsanız
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    ngk buji yi nerden alabılırm izmirdeyim

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi gözün aydın sercan allah kabul etsin adağını.en kötü kazan bu olsun inşallah.ışıklarda dikkat edersin artık

Bir de kaza sırasında ayakta durabiliyorsanız video çekin expere izletin eger experi oraya cagiramiyorsanız
    Saol abi.Bundan sonra kırmızıda hep köşelerdeyim.
    Ya insan kaza yaptıktan sonra ayakta olsada sağlıklı düşünemiyorsun şöyle bi kendine bakıyon bişeyin yoksa hemen motorun yanına koşmaya başlıyo insan

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    S.a arkadaşlar 600 F e geçiceğim için bebeğimi satıyorum ilgilenenlere duyrulur http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...g-system/detay
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    buji arastırdım CR8EIX ngk iridyum 28 lira

CR8E NGK buji 15 lira.

hangisini alayım iridyum tekleme sorunu yapabilir diyorlar. kullanan varmı lutfen yardım?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler