Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sıfır değil ikinci el çıkma egzoz bak derim fazla zarar etmezsin...
    ya ben sıfır düşünüyorum.. kafam ağrımasın
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi

arkadaşlar fotoda işaretlediğim yer kırık gibi görünüyor ama sordum kırık değilmiş.... sahibi oranın tazyikli su yüzünden yapışkanının çıktığını söyledi..motorun oraları yapıştırma mı? boya değil mi..

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    tamamiyle yapıştırma hatta deponun üstünde ki siyah kuşaklar bile...reklamcı da halledilebicek basit bir görüntü yüzünden motordan soğuma derim...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamiyle yapıştırma hatta deponun üstünde ki siyah kuşaklar bile...reklamcı da halledilebicek basit bir görüntü yüzünden motordan soğuma derim...
    teşekkür ederim..deponun üstünde siyah yerlerin yapıştırma oldugunu biliyordumda kırmızı yerler boya sanıyordum...cahillik işte

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim..deponun üstünde siyah yerlerin yapıştırma oldugunu biliyordumda kırmızı yerler boya sanıyordum...cahillik işte
    estafurullah ...
    grenajın üstü yapışkandır bence motor katien tazzikli suyla yıkanmamalıdır...boyası zarar görebleceği gibi zinciride zamanla bozar üzerindeki yağı akıtıp gider zamanla zincir deforme olur!zincir deforme olursa dişli bozulur bu böyle gider...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    evet o sorun edilcek bir şey değil benim repsoldede oluştu öyle harbi onu nasıl yaptıtırz? reklamcıdan aynı renk yapabilirlermi?? ben yaptırmak istiyorumda ortalama ne kadar tutar bilginiz varmı

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet o sorun edilcek bir şey değil benim repsoldede oluştu öyle harbi onu nasıl yaptıtırz? reklamcıdan aynı renk yapabilirlermi?? ben yaptırmak istiyorumda ortalama ne kadar tutar bilginiz varmı
    yaptıracağın boyuta göre para alırlar ama pek birşey tutacağını zannetmem...rahatsız olmuyorsan öyle bin gitsin

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...z-gerekli.html

arkadaşlşar yardımlarını ve yorumlarını beklıyorum lutfen yardımcı olun
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    dynner kardeşim lastik ve zincir için soru sormuştum cevap yazmışsın teşekkürler .

Motosikleti
    valal rahatsız oluyorum yaa kötü duruyor ufak defter kağıdı boyunda yada a4 kağıdı boyunca yaptırsam ne kadar yaparlar ortalama kazık yemeyelim:D:D birde aynı rengi yaparlarmı varmı öyle yaptıranız?

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Merhaba arkadaşlar motorun kırılan parcalarının fotolarını çekmiştim, fotoları pcye attım.Motorun değişen parçalarını gösteriyim size

Bu servisteki haliydi

Buda kırılan parça

ve buda yapıldıktan sonraki hali

Motosikleti
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valal rahatsız oluyorum yaa kötü duruyor ufak defter kağıdı boyunda yada a4 kağıdı boyunca yaptırsam ne kadar yaparlar ortalama kazık yemeyelim:D:D birde aynı rengi yaparlarmı varmı öyle yaptıranız?
    hocam sorun edilecek birşey değil demiştin ama ben konuyu açtıktan sonra gözüne batmaya başladı heralde rahatsız olmaya basladın.. benim suçum :D:D
    şaka maka alırsam o motoru ben de o soyulan yerleri yaptırmak isterim..heralde kimsede daha önce oluşmadı böyle bir sorun ve yaptırmadı..

Motosikleti
    asla asla:D:D ya şimdiden çağresine bakmam lazım yoksa git gide büyüyecek :DD: aslında o garantiden değişir tabi bize kalmış:D

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşlar fotoda işaretlediğim yer kırık gibi görünüyor ama sordum kırık değilmiş.... sahibi oranın tazyikli su yüzünden yapışkanının çıktığını söyledi..motorun oraları yapıştırma mı? boya değil mi..
    kırmızı renk cbr lerde nasıl bilmiyorum ama benim repsoldede bikaçdefa yıkamacıda tazyikli su yüzünden aynı o bölümdeki yapıştırma çıktı,ben görüntüden rahatsız olduğum için bizim burda bi damacı var o her türlü böyle şeyleri yapıyor,ben en kısa zamanda yaptırcam en fazla alacağı 20-30 tl dir,ayrıca motorumu bikaçdefa yıkamacıya verdim etiketleri tazyikli su kaldırdığı için motorumu ben kendim yıkıyorum,hortumu çekiyorum her 3 güne bir yıkıyorum hemde bedava
    Her asker yeşil bereli olamaz

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    yıkamalarda yıkamayın arkadaslar... Kuru ve ıslak bezlerle temizleyin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    tazzikli su çıkartyor ya yıkatın yada yıkatmayın ama yıkatırsanızda ben şöyle diyorum abiye uzaktan tutturuyorum suyu hiç bişi olmuyor;) sizde öyle yapın 1.5 metre uzaklıktan vursun suyu hiç bişi olmuyor hemde motor içinde sağlıklı oluyor ;) evet bende en kısa zamanda gidicem herhangi bir reklamcıya yaptrıcam turuncu sticker;) yrdımlarınız için sağolun;) Cakalaz abim öylede temiz olmuyor çiziliyor motor üstünde toz kalıyor o tozla ovmuş oluyoruz motoru.D dairesel şekillerde çizk oluyor.D

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Slm arkadaşlar nasılsınız.Bu sabah bir motor bakmaya gittik.motorda sorun yok.yarın da servise götürüp kontolu yaptırdıktan sonra doğruuuu notereeeee
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar nasılsınız.Bu sabah bir motor bakmaya gittik.motorda sorun yok.yarın da servise götürüp kontolu yaptırdıktan sonra doğruuuu notereeeee
    hadi hayırlısı beykurt

Motosikleti
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun dostum...inşallah bir sorun çıkmaz..ben de önümüzdeki hafta motora bakmaya gidebileceğim ancak...

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Arkadaşlar geçtiğimiz pazartesi (05.04.2010) bende aranıza katıldım. 2005 model siyah honda cbr 125 aldım. motor dünyasınada yeni girdim sayılır bu zevk bende kendliğinden oluştu çevremde hiç kimse kullanmıyo ama ben tutkunu oldum çıktım :D motor çok iyi ama çekiş konusunda biraz daha çalışmayı düşünüyorum zamanla.. motorun çekişi çok iyi 125liklere göre mükemmel fakat beni tatmin etmedi biraz daha hızlandırmak istiyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:45 ----------

Arkadaşlar motorun sürati birazda kulanıcıya bağlı.. Örneğin benimki 110u zor görüyo çünkü bi hocadan aldım motoru oda doru dürüst yol gitmemiş (motorum 2005 model 8binde) hic basmamış böyle tın tın gezmiş aldığından beri.. yani motor hiç açılmamış..ama rodajı salam yapıldıktan soraki kullanımda motoru iyi açarsanızda motorun son sürati tabi farklı olur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler