Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    waoooo Ne yakışıklı oLmuş onlar,kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    waoooo Ne yakışıklı oLmuş onlar,kazasız belasız sürüşler
    eyvallah saol
    renkli cam 60tl ben maliyetsiz yaptım tabi cam görevinde değil artık saydamlığı yok ama görüntü olarak iş yapar bişey arıyorsanız tavsiye ederim zaten o camı kullanmıyoruz motora sıfır yatsan yinede camın üzerinde kalıyorsun görüşü kapatmıyor yani...hyoda cam büyük yapması biraz daha caba istiyor hyo alırsam şayet renkli cam takarım oda ayrı bir muamma
    not:örnek teşkil etsin diye foto ekledim yani kafasında canlandıranlara umarım örnek olmuşumdur
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

merhaba arkadaslar innova 125 kullanıcısıyım,honda servise gittigimde 2010 cbr 125 i gördüm gercekten cok güzeldi (6,000 tl).aranızda enjeksiyonlu modeli kullanan varmıdır,performansı nasıldır?

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar innova 125 kullanıcısıyım,honda servise gittigimde 2010 cbr 125 i gördüm gercekten cok güzeldi (6,000 tl).aranızda enjeksiyonlu modeli kullanan varmıdır,performansı nasıldır?
    henüz öyle birisiyle tanısmadım.
    ztn biz karbüratörlüler olarak enjeksiyonları pek sevmeyiz

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    6000 liram olsa başka seçenekleri değerlendiririm....

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bendende o kadar hatta dişimi sıkar kredi çeker 10000 civarı 2004-2005 fıstık gibi 600f alırım onlarda enjeksiyonlu oda olmadı st kanuni alırım
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    600 F hayalim zaten benim okul bitmek üzere işe başlayayı9m hemen çakacam bitane

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mert, aynı montun ben de siyahını kullanıyorum. yalnız yağmurda uzun süre kalırsan yağmur geçiriyor, yazın da omuz kısmı çok terliyor. ama saatte 50-60 km hızda giderken test etme imkanı buldum. yerler halı kilim maşalah umarım test edemeden eskitirsin. güle güle kullan.
    teşekür ederim arkadaş. yağmurda deneme fırsatım olmadı ama şimdilik tek şikayetim bileklerden biraz hava alıyor rahatsız etmiyor ama. çok geçmiş olsun umarım test etme fırsatım olmaz.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    aynen katılıyorum...
    ve vızır vızır motor arıyorum 6 bine gt250r dan başka er5 yada gs500 var.gt250r ve er5 arasında gidip gidip geliyorum nakede de kayabilirim ama cıbırdan ayrılmak zor olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bendende o kadar hatta dişimi sıkar kredi çeker 10000 civarı 2004-2005 fıstık gibi 600f alırım onlarda enjeksiyonlu oda olmadı st kanuni alırım
    600f ilk görüşte aşık olmuştum

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ya bu gt250 de ne var anlamıom ER5 varken..koskoca kasa var 250 cc lik motor anca 170 yapıo bildiğim kadarıyla..atik bi makınada değil..ER5 i tek geçerim

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ya bu gt250 de ne var anlamıom ER5 varken..koskoca kasa var 250 cc lik motor anca 170 yapıo bildiğim kadarıyla..atik bi makınada değil..ER5 i tek geçerim
    az biraz görüntü olsun diye tercih ediliyor sanırım (şahsen deposu hariç hoş görünüyor) çıplakların yuvarlak nikelaj farları hiç hoşuma gitmiyor ama farklı bir far takılabiliyor şahsen siyah bir er5e hayır demem

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    arkadaşlar boya badana demişken bugün kuyruktakı repsol yazısını yaptırmak için bi abiye sordum bu işlerle ilgileniyormuş motorsiklet stickerlarının yapımının çok zor olduğunu ve de tuzlu olduğunu söledi sadece kuyruktaki sticker için 80 lira gözden cıkarmasılın dedi...MOVISTAR ın komple sticker larının 2500 TL olduğunu biliyormuydunuz ben duyunca şok oldum...bu neden boya badana işleminde iyice düşün derim...
    Dostum şakamısın adam resmen ne kadar geçirirsem o kadar iyidir mantığı ile sana fiyat vermiş araştır biraz ineterneti bodozlama inanmayın şöyle insanlara,hadi boya de tamam diyim sedefli falan olur,sonuçta yapıştırma bu araştır biraz reklamcılarıda motosiklet şirketlerni fiyatlarn o kadar büyük abartıda olmadgnı göreceksin
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f ilk görüşte aşık olmuştum
    cbr125'ten sonra alınacak en iyi ve ne güzel motor cbr600f
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125'ten sonra alınacak en iyi ve ne güzel motor cbr600f
    yavaş yavaş yükselmekten yanayım...
    ben sindire sindire gidiyorum yaklaşık 13-14 yıldır motor sürüyorum ama hala 125cc deyim 50-150-125 sırada 250 veya 500 var bir kaç yıl sonra 600 e geçerim ama gsr mi olur ne olur bilemem çünkü burada 600cc ss kaldırmaz yollar pek müsait değil hararet yaptırıp motoru harcamak istemem.

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    Merhaba ,
    İstanbuldaki Arkadaşlar için ön camı siyah yapmak isteyenlere yardımcı olurum.
    Fiyat 20.-TL ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

Arkadaşlar 25 yılı aşkın süredir pc kullanıyorum.Ama bu sitede nasıl foto ekleniyor halaa bulamadım. ) Tarif eden olursa sevinirim.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o siperlik zırıltı sesi motoru ilk aldığımda bile vardı diyebilirim. ama ön siperliğe siyah film çekince gerçekten motora çok yakıştı daha bi sevmeye başladım

bu arada hocam plakalığı küçültmüyorsun ben plakalığı attım sucuların reklamını bu kadar yaptığım yeter plakanın kenarlarını kestirip taktım kesilen yerleri çirkin duruyordu biraz reklamcıya gittim plakanın çevresine siyah bant çektirdim çok güzel oldu

teşekür ederim emre motorun son durumu çok hoşuma gitti benim fotoğrafları yakında eklemeye çalışacam valla bekirin yani sarsılmazın sayesine oldu yoksa ben tek başıma hayatta üşenip gitmezdim
    mert lafı bile olmaz kardeş herzaman gel beklerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:33 ----------

arkadaşlar boya badana demişken bugün kuyruktakı repsol yazısını yaptırmak için bi abiye sordum bu işlerle ilgileniyormuş motorsiklet stickerlarının yapımının çok zor olduğunu ve de tuzlu olduğunu söledi sadece kuyruktaki sticker için 80 lira gözden cıkarmasılın dedi...MOVISTAR ın komple sticker larının 2500 TL olduğunu biliyormuydunuz ben duyunca şok oldum...bu neden boya badana işleminde iyice düşün derim...
    kardeş ne 2500 tl si,geçenlerde 600 rr için sahibinden.com dan baktım bırak boyayı komple repsol,konica minolta,movistar grenajları 1500 tl hangisini alırsan al
    Her asker yeşil bereli olamaz

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    merhabalar sizlere birşey sormak istiyorum 2010 model yeni kasa cbr lar hondanın sitesinde baktığımda bayağı bi kalıplı duruyordu yakından gören varmı eski kasalara oranla daha kaslı sanırım .

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar sizlere birşey sormak istiyorum 2010 model yeni kasa cbr lar hondanın sitesinde baktığımda bayağı bi kalıplı duruyordu yakından gören varmı eski kasalara oranla daha kaslı sanırım .
    kuzenim fuarda görmüş bi fark yok aynı diyodu...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar sonunda motorum tamirden cıktı öncelikle belki haberi olur belki olmaz bursadan kerem ustaya çok teşekkürler gerçekten iyi iş çıkarmış...vites değiştirdiğimin farkına bile varmıyorum...1000 km falan sıkıştıramıcam 70 80 90 tır tır gidicem...bu fotolarda tamirden cıkınca 50 metre sonra soktuğum yıkamacıdan

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak benim avatar direk o motor ben bizzat bindim gördüm tıpkısının aynısının fotokopisi tek fiziksel fark ön farlar diyeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

arkadaşlar sonunda motorum tamirden cıktı öncelikle belki haberi olur belki olmaz bursadan kerem ustaya çok teşekkürler gerçekten iyi iş çıkarmış...vites değiştirdiğimin farkına bile varmıyorum...1000 km falan sıkıştıramıcam 70 80 90 tır tır gidicem...bu fotolarda tamirden cıkınca 50 metre sonra soktuğum yıkamacıdan

Gözün aydın güle güle bin kazasız belasız sür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

Alıntı Speed_Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,
    İstanbuldaki Arkadaşlar için ön camı siyah yapmak isteyenlere yardımcı olurum.
    Fiyat 20.-TL ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

Arkadaşlar 25 yılı aşkın süredir pc kullanıyorum.Ama bu sitede nasıl foto ekleniyor halaa bulamadım. ) Tarif eden olursa sevinirim.
    Ben siyah yaptırıcam ama önce hayırlısıyla temiz bi cbr bulduktan sonra.Sağolsun casillas00 arkadaşım yardımcı oldu bi tane bulduk, cevap bekleniyor motor aldıktan sonra halkalıdayım ona göre
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler