Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu satıyorum motorculuğuda bırakıyorum ilgilenen olursa
    http://www.sahibinden.com/2005_repso...XQQdisplayitem
    Hayırlısı oolsun kardeşim.İnş istediğin fiyata satabilirsin.Banada çok ısrar ediyolar sat diye.Hayırlısı olur inş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar bende yarıotomatik lifan var 3500 km yaptım 7 ayda acaba cbr ye geçsem ne gibi zorluklar yaşarım sırf uzun yol için almak istiyorum
    Çok fazla zorluk cekeceğini zannetmiyorum.Viteslere alıstıktan sonra tamamdır.Zaten motor kullanma tecrüben olmuş.Uzun yolda biraz oturduğun yerler ağrır.Hevesle gidersen uzun yola sorun olmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Vaybe topiğimize bak 975 sayfa ya ulaşmış Efsane motor efsane özledim valla

Görkem 1000 sayfaya ulaşınca bi tatlısını yiyelim topiğin
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    senin için hayırlısı neyse o olsun mantıklı alıcılar varsa zaten seni seçeceklerdir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:39 ----------

Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaybe topiğimize bak 975 sayfa ya ulaşmış Efsane motor efsane özledim valla

Görkem 1000 sayfaya ulaşınca bi tatlısını yiyelim topiğin
    bir dilimde ben isterim...1 yıl olucak cbrlanalı
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş yakın bir şehirde olsan gelir bakardım motoruna bu fiyata kaçırmazdım bu motoru korumaları tekerleri falan hesaba katınca 2.400 tl ye falana geliyor fiyat
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler herkes lastik konusunda bi muammada kalmış (pirelli ve metzeler) ama ben lastik almadan önceki yaptığım araştırmalarla ilgili sizlere bir iki şey daha söyliym: pirellininde metzelerinde kalitesi tartışılmaz ama metzeler yurtdışından geliyor ithal lastikdir,pirelli ise inovanın irc nin (böylemi yazılıyo bilmiyorum) fabrikasında Türkiyede üretiliyo demişti burdaki lastikçiler ama sonuçta pirelli kalitesi standardının dışına çıkacaklarını sanmıyorum,ben sadece arka teker aldım metzeler aldım şimdilerde bide ön teker düşünüyorum ama dediğiniz gibi metzelerin 90-80 ebatları yoksa takım olmaz,eğer ön arka almayı düşünüyosanız tabiki takım olsun pirelli alın derim...
    Her asker yeşil bereli olamaz

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler herkes lastik konusunda bi muammada kalmış (pirelli ve metzeler) ama ben lastik almadan önceki yaptığım araştırmalarla ilgili sizlere bir iki şey daha söyliym: pirellininde metzelerinde kalitesi tartışılmaz ama metzeler yurtdışından geliyor ithal lastikdir,pirelli ise inovanın irc nin (böylemi yazılıyo bilmiyorum) fabrikasında Türkiyede üretiliyo demişti burdaki lastikçiler ama sonuçta pirelli kalitesi standardının dışına çıkacaklarını sanmıyorum,ben sadece arka teker aldım metzeler aldım şimdilerde bide ön teker düşünüyorum ama dediğiniz gibi metzelerin 90-80 ebatları yoksa takım olmaz,eğer ön arka almayı düşünüyosanız tabiki takım olsun pirelli alın derim...
    Ben Pirelli Sport Demon kullandım çok memnundum tavsiye ederim....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin için hayırlısı neyse o olsun mantıklı alıcılar varsa zaten seni seçeceklerdir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:39 ----------

bir dilimde ben isterim...1 yıl olucak cbrlanalı
    Olur yeriz.... Allah CBR ını sattırmasın
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    evet bende takım alıyım dedim masraf yapmısken tam masraf oldu.Pirelli sport demon alıyım dedim onun ön tekere göre olanı yok.Arkaya sport demon önede mt75 alıyım diye düşünüyodum.Amcam alacaksan takım al diyor.Sizce napıyım arkadaşlar arkaya sport demon öne mt75 mi alıyım yoksa iki tekerede mi mt75 alıyım.Mt75in arkaya olan ebatıda (100)110/80 var 110/70 yok.Sizce yatarken bunun bi dezavantajı olurmu.Yardımınıza ihtiyacım var ona göre sipariş etcem

Başka bildiğiniz modeller varsa onlarada bakabilirim.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bu yazın çok geçerli oldu bekir lastik alma arifesinde ben sadece arka lastik alacam ya pirelli sport demon alacam görsellik olarak gerçekten çok hoşuma gitti yada senın lastikten yani metzeller ama 110 70 olması önemli benim viraj yapmayı seviyorum.

Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende takım alıyım dedim masraf yapmısken tam masraf oldu.Pirelli sport demon alıyım dedim onun ön tekere göre olanı yok.Arkaya sport demon önede mt75 alıyım diye düşünüyodum.Amcam alacaksan takım al diyor.Sizce napıyım arkadaşlar arkaya sport demon öne mt75 mi alıyım yoksa iki tekerede mi mt75 alıyım.Mt75in arkaya olan ebatıda (100)110/80 var 110/70 yok.Sizce yatarken bunun bi dezavantajı olurmu.Yardımınıza ihtiyacım var ona göre sipariş etcem

Başka bildiğiniz modeller varsa onlarada bakabilirim.

emre 110-70 olursa virajlarda çok daha iyi olur sen mt75mi alacaksın kesin.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    evet pirelli sport demon görsellik olarak bencede metzelerden güzel duruyor,ayrıcada emre kardeşim pirellinin 110-70 var demekki senin sorduğun yerde o ebattan kalmamış

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    peki öne mt75 arkaya sport demon olurmu arkadaşlar.Sport demonun deseni fln hosuma gidiyo mt75i son çare düşünüyorum.Hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    eğer takım yapmiycaksanız metzeler öneririm çünkü anes motor hariç hangi motosiklet lastiği satan siteye bakarsanız 110-70 pirelli 150 tl metzeler 280-300 falan vede metzelerin 120-70 vardı bi sitede şimdi baktım bulamadım 420 tl yazmışlardı şok oldum,diğer sitelerde karşılaştırmaya bakın derim ama en ucuz satan anes motor vede kargo ücretsiz...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaslar ayrıca motorumun tüm ağır bakımlarını yaptırıp satıyorum hatta şu anda tamircimin bilgisayarından bağlanıyorum...debriyaj balatası contaları egzantrik zinciri sibop lastikleri ve tüm sezon hazırlık temizliklrini yaptırıyorum masrafım 530 lira

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaslar ayrıca motorumun tüm ağır bakımlarını yaptırıp satıyorum hatta şu anda tamircimin bilgisayarından bağlanıyorum...debriyaj balatası contaları egzantrik zinciri sibop lastikleri ve tüm sezon hazırlık temizliklrini yaptırıyorum masrafım 530 lira
    hocam sen çok ucuza veriyon bu makinayıyazık olcak o paraya ybr vermezler adama

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ama hala cok pahalı dıye arayan arka ayakları üzerinde yürüyenler var...harry potter ın arabası varya onunla takas edelim diyenler var keşke yüzüme karşı yapsa o teklifi kaskı kafasında parçalasam

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bu motorun piyasasını ister istemez düşürmeyin arkadaşlar bu motor para etmeyecekte hangisi edecekhem kalite,hem görünüş,hemde ekonomik ararlar iş paraya gelince ölücülük yapanları hiç sevmem

arkadaşllar ebay da 2010 cbr 125 far ve kafa grenajları satan biri var. isterseniz bir ilgilenin. alan kişiden bol miktarda kola içerim yalnız ona göre

kargosu çok tutar. her parçayı ayrı ayrı satıyor. far ayrı küçük park farı varmış ayrı rüzgar camı ayrı bir de çerçeve plastik ayrı satıyor.

Türkiye de nekadar acaba servisten alsak 1000 lira tutar mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

bu adam motoru parçalayıp satıyor fiyatı da çok uygun çoğu parça mevcut. sabırsızlananlara linki atcağım azz soonnraaaa

fakat adamla mesajlaşmam lazım Tr ye yolluyormu

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Arkadaşlar motoru bugün aldım.Yaklasık 1 aydır kullanamama hasreti bugün sona erdi.Motor gayet güzel olmus arka kalın teker olmasına rağmen sanki ön kaldırcak gibi oluyo bazen.Aldıktan sonrada temizledim güzelcene pasparlak oldu.Özlemişim keretayı.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    allah bi daha böle şeyler göstermesın emre kazasız sürüşler... bu arada ben sana dedim ya servis dışında da fiyat al die bugun motorun parcalarını sordum sadece parcalara 530 dediler dışarda aynısını 350 ye buldum

http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-CBR-125-...item3efe405a70

10 pound yazdığına bakmayın artar fiyatı. diğer parçalar da satıcının ilanları arasında

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşllar ebay da 2010 cbr 125 far ve kafa grenajları satan biri var. isterseniz bir ilgilenin. alan kişiden bol miktarda kola içerim yalnız ona göre

kargosu çok tutar. her parçayı ayrı ayrı satıyor. far ayrı küçük park farı varmış ayrı rüzgar camı ayrı bir de çerçeve plastik ayrı satıyor.

Türkiye de nekadar acaba servisten alsak 1000 lira tutar mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

bu adam motoru parçalayıp satıyor fiyatı da çok uygun çoğu parça mevcut. sabırsızlananlara linki atcağım azz soonnraaaa

fakat adamla mesajlaşmam lazım Tr ye yolluyormu
    güzel görünüyor halil benım motora yapsak nasıl olur eğer makul bir fiyat olursa sana kolada içiririm baklavada yediririm hatta buraya gelirsen kebap bile yediririm yani :D:D

Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru bugün aldım.Yaklasık 1 aydır kullanamama hasreti bugün sona erdi.Motor gayet güzel olmus arka kalın teker olmasına rağmen sanki ön kaldırcak gibi oluyo bazen.Aldıktan sonrada temizledim güzelcene pasparlak oldu.Özlemişim keretayı.
    emre hayırlı uğurlu olsun daha 500 km yol gideceksin sanırım. lastik aldınmı sen arkaya. artık vites yükseltip düşürürken artık daha dikkat edersin herhalde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler