Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    __sArSıLmAz__ Abi çok geçmiş olsun.Allah korumuş gercekten okurken ben bile korktum sen yaşamışsın olayı.
    sağol kardeşim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:55 ----------

Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 Kask satan her yerde vardır. 10lira mı 20 lira mı öyle bişidi.

sahibinden deki ilanlar da bunlar pazarlıkla daha ucuza alabilirsin kanımca.
    takıp çıkartması çok basit. vizör tamamen açıkken, bir tık kadar aşağı indir sonra orda mandal gibi bişi var onu çek sonra vizörü dışarı doğru çekebilirsin. ilk kez çıkartacaksın vizörü kırılcakmış gibi gelebilir korkma kırılmıyo.

@sarsılmaz verilmiş sadakan varmış. çok geçmiş olsun.
    eyvallah kardeş sağol zaten hemen ertesi gün sadaka verdim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:56 ----------

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    __sArSıLmAz__ geçmiş olsun.Ucuz yırtmışsın. Lastik konusunda bugün pirelli mt 75 siparişi verdim. Ne yapsam acaba siparişi değiştirsem mi? Zaten ikisi de aynı fiyat. Kararsız kaldım şimdi..?
    sağol kardeşim,sonuçta pirellininde kalitesi tartışılmaz çok kullanılan ve herkesin memnun kaldığı bi lastik,hatta bende pirelli alıyodum ama metzeler için sümük lastik falan diyolar çok araştırdım bmw motosikletlerin orijinal lastikleriymiş suda bile kolay kolay kaymıyo,dünde kuzenimin cbr sini sattım onada aprilia rs 125 alcaz inşallah,kuzenimin cbr sinede sıfır duro lastik takmıştık,birara 40 la falan giderken frene bi bastım motoru nerdeyse deviriyodum çok kötü kaydı halbuki yavaş gidiyodum,ozaman kaliteli lastikle kalitesiz lastiğin farkını anladım ama sonuç olarak pirellide çok güzel çok kaliteli bi lastik,Allah hepimizi korusun kaza bela vermesin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Boşnak Semko
    geçmiş olsun. kötü olmuş

@Sarsılmaz

sana da geçmiş olsun Bekir. demirler gerçekten büyük tehlike

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:43 ----------

http://www.vidivodo.com/28596/feci-motor-kazasi

video yu keendisini kötü hissedecekler izlemesin. 18 den küçükler izlemesin.
    halilim bu videoyu nerden buldun bana kazayı atlattığım günü hatırlattın,zaten kaç gündür haala kendime gelemedim psikolojimmi bozuldu nedir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:07 ----------

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekir çok geçmiş olsun kardeş ağzına sağlık iyi yapmışsın sövmekle ama beklemekte en güzelini yapmışsın o halinle yola devam etsen belki çok daha kötü şeyler olurdu
    arkadaşlar aklınızda bulunsun bu gibi durumlarda olay sonrasında sağa çekip 5 10 dk sakinleşmek çok iyi oluyor o sinirle yola devam ederseniz istenmeyen sonuçlar oluyor kendimden biliyorum.
    sağol mert,zaten elim ayağım tutmadı uyuştu hemen motoru kenara çektim yaklaşık 5 dk falan elimi ayağımı hissetmedim,daha öncede biçok kaza atlattım ama hiçbirinde bundaki gibi olmamıştım
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    beyler bizim orjinal ön dişli kaçlık...16 lık takmayı düşünüyorum

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sağol kardeşim,sonuçta pirellininde kalitesi tartışılmaz çok kullanılan ve herkesin memnun kaldığı bi lastik,hatta bende pirelli alıyodum ama metzeler için sümük lastik falan diyolar çok araştırdım bmw motosikletlerin orijinal lastikleriymiş suda bile kolay kolay kaymıyo,dünde kuzenimin cbr sini sattım onada aprilia rs 125 alcaz inşallah,kuzenimin cbr sinede sıfır duro lastik takmıştık,birara 40 la falan giderken frene bi bastım motoru nerdeyse deviriyodum çok kötü kaydı halbuki yavaş gidiyodum,ozaman kaliteli lastikle kalitesiz lastiğin farkını anladım ama sonuç olarak pirellide çok güzel çok kaliteli bi lastik,Allah hepimizi korusun kaza bela vermesin...
    Bugün pirelli mt 75 110/80/17 almış bulunmaktayım. henüz15 km sürdüm.
    Orjinal IRC lastiklere göre
    -Frenleme çok daha iyi
    -Motosikletin arkası biraz yükseldi gibi
    -Viraj ve yola tutunma konusunda henüz tam yatmayı denemedim fakat IRC'lere göre çok daha iyi virajdayken rahatlıkla gaz açabildim.
    -Hava rüzgarlı olduğu için 5. vites 8-9 binden sonra basmadım. Son hız konusunda bir şey diyemem ama 5. vitese kadar farkedilir bişey yok.
    -Diğer bir konu da lastiklerin şekli, lastikler biraz daha oval yani biraz daha yuvarlak gibi. Ama su tahliye kanallarının deseni IRC'lere göre daha iyi.

Bu arada lastikleri Anesmotor'dan, mt %10 indirimle 135 tl(kargo beleş) aldım.

Motosikleti
    S&T gt 250 R

benzin gosterge

arkadaslar bu benzın gostergesi tam olarak nerde bıtıyo kırmızı çizginin sonundamı

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum bence fazla yatma mt 75 le ben bi kaç kez denedımde karşı şeritte buldum kendımı yatacaksan yol boşken deneme yap

Motosikleti
    honda innova anf 125
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.s muharrem Estağfirullah kabul etmemezlik olmaz .Hoşgeldin inş sende alırsın bi Cbr.Kalıcı olman ümidiyle [COLOR="Silver"]
    hoşbulduk
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önümüzdeki pazar inegöldeyiz bursa MT olarak sende katıl istersen aramıza..
    ehliyet yok ama gelirim inş nerde buluşacaksınız?

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    daha belli değil inegöl diye karalaştırdık..zaten bende pek bilmıom o tarafları

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    dostum bence fazla yatma mt 75 le ben bi kaç kez denedımde karşı şeritte buldum kendımı yatacaksan yol boşken deneme yap
    Henüz denemedim yatmayı fakat bana o kadar da kötü değil gibi geldi. Deneyip görücez..

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    radyatör sistemi ve çalışma sistemi 4 tekerliler ile aynı olduğundan içiniz rahat olsun,tabikide npormal antifriz koyucaksnız
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı döjovu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu benzın gostergesi tam olarak nerde bıtıyo kırmızı çizginin sonundamı
    benzin ibresi kırmızıya geldiğinde yanlış bilmiyosam içinde 2 litre kadar benzin kalıyo,yani 60 km rahat gidersin,ayrıca ibre E harfinin altına kadar geriliyo,yani E ye kadar bile gelse korkma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:43 ----------

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün pirelli mt 75 110/80/17 almış bulunmaktayım. henüz15 km sürdüm.
    Orjinal IRC lastiklere göre
    -Frenleme çok daha iyi
    -Motosikletin arkası biraz yükseldi gibi
    -Viraj ve yola tutunma konusunda henüz tam yatmayı denemedim fakat IRC'lere göre çok daha iyi virajdayken rahatlıkla gaz açabildim.
    -Hava rüzgarlı olduğu için 5. vites 8-9 binden sonra basmadım. Son hız konusunda bir şey diyemem ama 5. vitese kadar farkedilir bişey yok.
    -Diğer bir konu da lastiklerin şekli, lastikler biraz daha oval yani biraz daha yuvarlak gibi. Ama su tahliye kanallarının deseni IRC'lere göre daha iyi.

Bu arada lastikleri Anesmotor'dan, mt %10 indirimle 135 tl(kargo beleş) aldım.

kardeşim yeni lastiklerin hayırlı olsun,modeli çok güzelmiş,madem virajlara yatmayı düşünüyosun ozaman neden 110-80-17 aldın keşke 110-70-17 alsaydın,Allah kaza bela vermesin tekerin hep düz bassın...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    CBR125RW6
    Hocam 2.el bir cbr125 aldım. Arka fren pedalı bana cok yuksek geliyor. Ayarlama imkanımız var mıdır?
    Burak ÖZCAN

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    tekrardan geçmiş olsun bekir allah bir daha göstermesin.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Merhaba arkadaşlar bugün motoru servise verdim.Motoru komple söktüler.Değişecek olan parçaları da sölediler.
    1.motor bloğu değişiyo
    2.debriyaj balatısını üzerinde duran parca vardı.Priz direğimiydi adını unuttum.Vites dişlisi 1. vites dişlisinin dibinden kırılmış.O değişiyo
    3.Keçeler fln değişecek.
    4.Debriyaj balatası değişiyo saçıyla beraber.
    Anlıyacağınız rektefeye girdi gibi bişi.
    Maliyetine 890 dediler (indirimli hali )

Fotoğraflarını cektim bi ara gösteririm inş.

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    s.a beyler ben egzos araştırması yapıorumda laser hotcam diye bi egzos var çok beğendim fiyatları ne kadar yada önerebileceğiniz daha iyi egzos varmı???
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Merhaba arkadaşlar bugün motoru servise verdim.Motoru komple söktüler.Değişecek olan parçaları da sölediler.
    1.motor bloğu değişiyo
    2.debriyaj balatısını üzerinde duran parca vardı.Priz direğimiydi adını unuttum.Vites dişlisi 1. vites dişlisinin dibinden kırılmış.O değişiyo
    3.Keçeler fln değişecek.
    4.Debriyaj balatası değişiyo saçıyla beraber.
    Anlıyacağınız rektefeye girdi gibi bişi.
    Maliyetine 890 dediler (indirimli hali )

Fotoğraflarını cektim bi ara gösteririm inş.
    naptın hacı sen motora...blok falan değişiyo..890 mı ? gözümden daha ii bakacam bundan sonra motora

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bilmiyom kardeşim bende anlmadım.İllaki zorladık ama devir saatini hiç kırmızı çizgiye getirmedim.Herşey üst üste geldi yaa.Offff offffffffff
    Herkes sattırmaya çalısıyo motoru.Ben diyom satmam.Bugün hiç iyi değilim ALLAH yardımcım olsun bu günümüzede şükür

Motoru aşırı yığdırmayın arkadaşlar.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    yığdırmaktan kastın ?

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    yığdırmaktan kastın ?
    mesela hızını alıp ileride durmak için vitesi düşürmen.Motor freni veya kopresör ne derlerse artık.Şuan kafam iyi değil.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    emre bu kadar masraf çıkacağını düşünmüyordum arkadaş ne denirki geçmiş olsunmu bilmiyorum neyse vardır herşeyde bir hayır yaptıracakmısn motoru
    servistekiler ne dedi bu durum hakkında sebep söyledilermi

bu arada emre ben motoru ilk aldığım günden bu yana motor freni ile yavaşlıyorum ama 9000 devirdede vites küçültmüyorum tabi

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    mesela hızını alıp ileride durmak için vitesi düşürmen.Motor freni veya kopresör ne derlerse artık.Şuan kafam iyi değil.
    ee ben hep motor freniyle duruyom ama vites düşürünce en fazla 7000 devire cıkıyo..söylediğin iyi oldu...dostum takma kafana olur böyle şeyler kul yapısı sonucta cebınde paran varsa salla gitsin benım gibi öğrenci olsan ne yapardın...ama sana tavsiyem garantisi dolduysa başka işinin ehli tamircilerede göster derim fiyat baya fark edecektır sonucta değişecek parcalar belli sölersin değiştirir.. ben servislere güvenmiyorum...kendsı tamircime götürüyorum..sana bı örnek vereyim bilenler bilir debriyaj balatası değştirme ücreti 125 liradır tamircimin bana cıkardığı masraf 50 lira...hesabını gel sen yap...arkadasımın cbf 150 si var debriyaj sorunuyla servise gitti adamların dediğine bak " abi sen debriyajın sıkılı gezmişin" motor servisten başka biyere gitmemiş 14000 km de ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler