Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    heryer cbr kayniyorda bize uygunu yok ben tecrube kazanmak icin gecuci uygun bisiy ariyorum fiyatlar beredeyse sifira dayanmis 6500 olanlarda 30bn ustu hep sam@ km 3000 mi o motrun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MoBiLeHaCKaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heryer cbr kayniyorda bize uygunu yok ben tecrube kazanmak icin gecuci uygun bisiy ariyorum fiyatlar beredeyse sifira dayanmis 6500 olanlarda 30bn ustu hep sam@ km 3000 mi o motrun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-satilik-bakimli-2013-cbr-125r-193596410/detay/

Bir önceki sayfadan başka bir ilan. Bence siz gözünüzün önündeki motorları görmüyorsunuz. Uygun bir şey arıyorum demişsiniz, aynı zamanda km.5bin'i geçmemiş, çiziği yan yatması olmayan motor ( ki bu acemi olduğunuzu belli eden görüş, sizi karar hatasına götürür) aramaktan vazgeçseniz sezona motorla girersiniz sanırım.

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    ben aksine yan yatmasinin benim icin sorun olnadigini cunki bende yan yatacagimi 30bin kmyi gecmemesini tercih ettigimu soylemistim .)) bir yanlis anlama olmus sanirim ins bu hafta sonu bir makineye daha bakicaz olursa alirz hersey nasip

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    İstanbul fiyatları çok daha iyi durumda.

İzmirde anlamsız bir fiyat artışı var. Ve ilanlarda nedense sürekli fiyat arttırıyorlar.

Haliyle almaktan sürekli vazgeçiyorum .

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Selam,
    Netteki fiyatlara aldanmayin, gidin motoru canli gorun, pazarliginizi yapın. Saticilar tel.de sorulan su olur mu bu olur mu tekliflerinden skldi..Motoru canli gordugunuz de daha iyi fikriniz olur.

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Netteki fiyatlara aldanmayin, gidin motoru canli gorun, pazarliginizi yapın. Saticilar tel.de sorulan su olur mu bu olur mu tekliflerinden skldi..Motoru canli gordugunuz de daha iyi fikriniz olur.
    usta seni ariyorum motorla ilgili goruselim diye ancak ulasamadim whatsapp tanda yazdim bir ara cevap verirsen motoru gormek istiyoruz anlasabilorsek

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Motorum servis bakımlıdır, cc yükseltmek için satıyorum. Sıfırı 8800+plaka vs düşünürsek fiyat fazla değil. az pazarlık payı var. siteden ulaşabilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5445883/detay/

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    samet arkadasimiz ile anlastik gibiyiz nasipse sadece satisi bekliyoruz .))

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı MoBiLeHaCKaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samet arkadasimiz ile anlastik gibiyiz nasipse sadece satisi bekliyoruz .))
    Hayirli olsun dostum, sali gunu Istanbul da oldugumda seni ararim, cars.islemleri hallederiz.

Sa beyler 2012 cbr 125 makınam var 6 ay oldu 23 bınde yag değişimi yapacagım bana ciddi anlamda verim aldıgınız bir motor yagı markası ve modelı verırmısınız iyice kafam karıştı lutfen kullanıp verım alan yazsın lutfen

hinugget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hasanpaşa honda mototal çalışma saatlerini bilen var mı? sabah kaçta açılır servisler?

arkadaşlar, motora arka çanta ve yan çanta taktıran var mıdır ?

nette arattırdım da, "çanta taşıyıcılar" baya pahalı geldi. Bu taşıyıcıları daha ucuza alabileceğimiz veya yaptırabileceğimiz bir yer var mıdır ?hem arka hem yan çanta düşünüyorum da.. örnek olması açısından taktıran var ise fotoğraflarını da paylaşabilir mi ?

sadece cbr250 'ye çanta taktıran bir abiye denk geldim. o da konuyu açalı 2-3 sene olmuş,üzerinden baya bir sene geçmiş.

saygılar.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar çarşamba gunu motosikletimi satıyorum buraya ara ara bakarım dolu dolu herşekilde 1 yıl kullandım güzelim kırmızı motorumu herkese kazasız belasız sürüşler (hyosung gtr 250r alacağım)

Sokollu bunu beğendi.

hinugget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, motora arka çanta ve yan çanta taktıran var mıdır ?

nette arattırdım da, "çanta taşıyıcılar" baya pahalı geldi. Bu taşıyıcıları daha ucuza alabileceğimiz veya yaptırabileceğimiz bir yer var mıdır ?hem arka hem yan çanta düşünüyorum da.. örnek olması açısından taktıran var ise fotoğraflarını da paylaşabilir mi ?

sadece cbr250 'ye çanta taktıran bir abiye denk geldim. o da konuyu açalı 2-3 sene olmuş,üzerinden baya bir sene geçmiş.

saygılar.
    belki işinize yarar
    https://www.youtube.com/watch?v=SgRjri1x7CE
    zapalka bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    Alıntı legolas55tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa beyler 2012 cbr 125 makınam var 6 ay oldu 23 bınde yag değişimi yapacagım bana ciddi anlamda verim aldıgınız bir motor yagı markası ve modelı verırmısınız iyice kafam karıştı lutfen kullanıp verım alan yazsın lutfen

dostum motul 5000 10-40 koy 25-30 tl fıyatı.

2015 kasa repsol kasasini görenler varmi aramizda, bayilere geldimi, gelicekmi, bilgisi olan varmi?

Motosikleti
    Şahsi motosikleti yok..
    Şanlıurfa'da bayide gördüm.. Satılmıştı ve evet diyeceğini bilsem evlenme teklifi yapardım😍

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

1000 likti ama o.. Beyler manuel servis kitapçığını nasıl edinebilirim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Eğer geldiyse (artık) yarın 0 km cbr 125 alacağız.. Alırken nelere dikkat etmeliyim.. Mesela ufak bi takım çantası varmış bunun gibi başka bişey varmı.. Orta sehpa vardır herhalde? Bunlar gibi ayrıntılar konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.. Saolun şimdiden

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ort sehpa bu tarz spor motorlarda olmaz. Repsol rengi var istanbuldaki bayilerde. 0 km motorun nesine dikkat ediceksiniz, sele altında küçük bir torba içerisinde bikaç alet edevat var.

Sicaklik göstergesi motoru çaliştirinca hiç çubuk yok. Hiç böyle olmazdı. Sorun nedir? Bu şekilde gitmekte sıkıntı var mı?

Motosikleti
    honda cbr 125 R// cbr 250R // R25 // MT-07
    Alıntı bhdrylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sicaklik göstergesi motoru çaliştirinca hiç çubuk yok. Hiç böyle olmazdı. Sorun nedir? Bu şekilde gitmekte sıkıntı var mı?

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/661/tovDnK.jpg

dostum bir sorun yok merak etme biraz ısınınca çubuklar da gelıyor .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler