Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende gördüm haberlerde, bizim burada olmuş kaza. kask ı çıkmış kafasından ve yere çarpmış kafası. sadece kaskı takmanın değil taktıktan sonra bağlamanın önemini acı da olsa görmüş olduk. Allah acil şifalar versin.
    not: kazazede bağlamış olabilir, ben bağlamadınığını düşünerekten yazdım.
    evet rahmi ya bende gördüm allah şifa versin kaskımızın beden seçimini ve takarken boğaz bağını ne çok sık nede çok bol araya bi parmak girecek kadar bırakalım arkadaşlar benim bildiğim bu ve kask bol olmasın ve kask kullanımımıza dikkat edelim yeri gelince paraya kıyıp değiştirelim ben daha önce bunu yazmıştım belki inanmayanlar vardır buradada geçiyor

http://www.motosikletdergisi.com/haber/159/kaskiniz-kac-yasinda.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Allah hayırlı siyla acil sığalar versin , çok dikkat etmek gerekiyor
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Kaskın bağını takmazsanız zaten bir işe yaramaz şapka takmış gibi bir şey olur sakın ha takmamazlık yapmayın. Birde kafanıza tam olanı değil sıkan kaskı alın zaten zamanla tam oturur kafanıza. mesela beden ölçülerine bakarken 52-54 M 54-56 L sizin kafanızın ölçüsü 54 ise M tercih edin sıkı kask herzaman daha güvenlidir.
    Bu arada benim cbf150ye takas teklifi geldi cbr250 ile cbr topiğine yazdım ama cevap veren yok. Bu cbrında cbf gibi 2. el piyasası karışık. benim motorda cbr da 4500km de kazasız sorunsuz. sizce cbf in üzerine kaç lira vermek lazım satıcı fiyatı sen belirle dedi o da bende zarar etmeden orta bir fiyat nedir sizce önerisi olan varmı?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi göğüse hiç rüzgar çarpmıyor o açıdan iyi ama direk kaska vuruyor kapalı kask kullanmama rağmen sıkıntı oldu manisa saruhanlı arası kafam şişti gelir gelmez çıkarttım bakalım müşteri bulabilecekmiyim ben birdaha takmayı düşünmüyorum kaska çarpıp kafamı şişireceğine göğse çarpsın nasılsa önlemini alıyorum bugün bu yağmurda izmire gidip eldim sıkıntı yok YDS çizme aldım yunusların kullandığı modelden gayet iyi 130 tl fiyatta uygun tavsiye ederim
    aynen dediğin doğru kardeşim tamamiyle kaska geliyo bütün rüzgar uzun camda buda rahatsız ediyo eğer üst sınıf bi kask kunlanmıyorsan tabii bakalım aklımda bulunsun isteyen arkadaş olursa yönleniririm sana ;) maşallah bu yağmurda iyi binmişsin ciddi yağış var çünkü yds nin botları iyi oluyo yanlış bilmiyorsam ankara yıllarımdan öyle hatırlıyorum askeriyenin botlarınıda yds yakupoğulları deri sanayi yapıyor ayakkabı sektöründe eskiler ve oldukçada kaliteliler uzun olan modelinden mi aldın sen bide nerden aldın acaba

---------- Post added at 03:14 ---------- Previous post was at 03:12 ----------

Alıntı mz 301 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az once haberlerde ızledım ıstanbuldan bı motorcu kardesımız cbf 150 sıyle kaza yapmıs kanlar ıcındeydı dıkkat edelım arkadaslar. belkıde bızım forumdandır allah acıl sıfa versın. hepımız motor ustundeyız aman dıkkatlı olalım arkadaslar allah kımseye kaza bela vemesın.
    aynen bende gördüm başlık aklıma geldi allah yardımcısı olsun ucuz bi şekilde atlatsın inş.

---------- Post added at 03:18 ---------- Previous post was at 03:14 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın bağını takmazsanız zaten bir işe yaramaz şapka takmış gibi bir şey olur sakın ha takmamazlık yapmayın. Birde kafanıza tam olanı değil sıkan kaskı alın zaten zamanla tam oturur kafanıza. mesela beden ölçülerine bakarken 52-54 M 54-56 L sizin kafanızın ölçüsü 54 ise M tercih edin sıkı kask herzaman daha güvenlidir.
    Bu arada benim cbf150ye takas teklifi geldi cbr250 ile cbr topiğine yazdım ama cevap veren yok. Bu cbrında cbf gibi 2. el piyasası karışık. benim motorda cbr da 4500km de kazasız sorunsuz. sizce cbf in üzerine kaç lira vermek lazım satıcı fiyatı sen belirle dedi o da bende zarar etmeden orta bir fiyat nedir sizce önerisi olan varmı?
    kask konusundaki yazdıklarınız tamamen doğru katılıyorum ;) peki sizin motorun km model yılı aksesuarlarını ve takas yapmak istediğiniz cbrın durumunu aynı şekilde onunda özellikleri nedir bence ona göre bi fikir oluşturmak lazım.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bendeki cbf 2011 4500km de cbr da aynı 4500km de. Benim motorda koruma demiri var cbrda standart birşey yok. yani iki motorada boş diyelim ikiside 4500kmde kazasız sorunsuz.

Motosikleti
    şimdilik yok
    Bendeki cbf 2011 4500km de cbr da aynı 4500km de. Benim motorda koruma demiri var cbrda standart birşey yok. yani iki motorada boş diyelim ikiside 4500kmde kazasız sorunsuz.
    tamam güzelmiş ancak cbr 125 mi yoksa cbr 250r mı o önemli tabikide ancak eğer 125 ise bence takas yapmayın 250liğe geçiş yapmayacaksanız.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Cbr250 ymis Murat ilk mesajda yazmış arkadas , bana göre üste 4 bin verilebilir ama piyasalarına çok hakim değilim cbr250 nin , fakat görünüş ve kasa olarak güzel motor cbf250 imkanım olsa ben takasa girerdim sonuçta o kmlerde ise oldukça temiz olma olasılığı yuksek

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Edit:En son cbf250 yazmisim cbr250 olacak

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    cbr250 hocam geçiş falan yok modeli değiştirelim dedim. ama kararsız kaldım sonuçta sıfırı ile 2. eli arasında fazla bir fark yok birde 2013te abs lisi gelicekmiş kafam karıştı. sanırım 3.5-4 arası ideal rakam gibi.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Abs li gelince FiyAti değişir mi yada ne kadar değişir o da önemli , bütçen 0 abs li almaya yetecekse uzun süre de kullanırım dersen bence 0 abs li almakta olabilir

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Uzun sürü kullanıcağımı sanmıyorum onuda en fazla 5-6bin km kullanırım. Hondanın en güzel yanı zaten satarken fazla zarar etmiyosun 9500tl sıfırını veriyolar ikinci elleri en kötüsü 7500tl. Düşük km olanlar 8000-8500tl arası.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Yerinde olsam 2. El alırdım o zaman zaten 5-6 bin km kullanacaksın , hazır temiz de bulmussun

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bakalım hocam gerçi cbftende çok memnundum zaten fazla kullanmıyorum hafta sonu vs kısa mesafe biniyodum. CBR 2012 model bu arada 4000tl dedim bakalım haber bekliyorum. Olmazsada sıkıntı yok fuarda bakıcaz artık.

Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250 ymis Murat ilk mesajda yazmış arkadas , bana göre üste 4 bin verilebilir ama piyasalarına çok hakim değilim cbr250 nin , fakat görünüş ve kasa olarak güzel motor cbf250 imkanım olsa ben takasa girerdim sonuçta o kmlerde ise oldukça temiz olma olasılığı yuksek
    aynen hocam atlamışım görmemişim bencede hemen hemen o rakamlar eder ortalama olarak 8000-8500tl civarında satılıyor cbr 250ler cbflerde 4000tl civarında olduğunu düşünürsek bu rakam aralığında değerlendirmek en güzeli.

---------- Post added at 17:22 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

Bakalım hocam gerçi cbftende çok memnundum zaten fazla kullanmıyorum hafta sonu vs kısa mesafe biniyodum. CBR 2012 model bu arada 4000tl dedim bakalım haber bekliyorum. Olmazsada sıkıntı yok fuarda bakıcaz artık.
    tahmin ediyorumki sizde benim gibisiniz çabuk sıkılıyorsunuz galiba ne kötü huydur o hiç sevmiyorum bu huyumu bence 0 km olarak değerlendirmeyin cbr 250yi abs olayı çok güzel ama 2.ele nazaran biraz daha değer kaybedir dolğal olarak sıfır kmsi 4000tl verip cbr 250 almak çok mantıklı hem aynı yakıtı yakıp hemde daha torklu daha hızlı bi makinaya binmek var düzgün kmsi düşük temiz bi cbr 250 için sıfır almaya gerek yok bence ben olsam öyle yapardım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    http://www.youtube.com/watch?v=0uOUnrm3MXU&feature=share
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen dediğin doğru kardeşim tamamiyle kaska geliyo bütün rüzgar uzun camda buda rahatsız ediyo eğer üst sınıf bi kask kunlanmıyorsan tabii bakalım aklımda bulunsun isteyen arkadaş olursa yönleniririm sana ;) maşallah bu yağmurda iyi binmişsin ciddi yağış var çünkü yds nin botları iyi oluyo yanlış bilmiyorsam ankara yıllarımdan öyle hatırlıyorum askeriyenin botlarınıda yds yakupoğulları deri sanayi yapıyor ayakkabı sektöründe eskiler ve oldukçada kaliteliler uzun olan modelinden mi aldın sen bide nerden aldın acaba

---------- Post added at 03:14 ---------- Previous post was at 03:12 ----------

aynen bende gördüm başlık aklıma geldi allah yardımcısı olsun ucuz bi şekilde atlatsın inş.

---------- Post added at 03:18 ---------- Previous post was at 03:14 ----------

kask konusundaki yazdıklarınız tamamen doğru katılıyorum ;) peki sizin motorun km model yılı aksesuarlarını ve takas yapmak istediğiniz cbrın durumunu aynı şekilde onunda özellikleri nedir bence ona göre bi fikir oluşturmak lazım.
    Uzun dize kadar ben hergün işim gereği 40 km yol yapıyorum yağmur çamur rüzgar farketmiyor sürekli tepesindeyim bir arkadaşıma istanbuldan getirmişler hediye oda bana verdi allah razı olsun piyasada 180 220 tl arası değişiyor fiyatlar ben 100 tl ye aldım

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    nihat abi bende çok araştırıyorum cbrı söylemiştim sanada aynen dediğin gibi çok araştırmak ve göstermek lazım iyi bi yere hepsi yatık kalkık kazalı hep acemiler kullanmış motoru adamlar 250cc ile başlamış filan bide parça ucuz değiştiriyorlar anlayamıyorsun
    bence senin motorun ederi 4250-4500 cbr da 8500 den fazla verilmez sıfıra gidilir lastikleri ne kaç model kazasızmı bilmiyorum ama 2012 4500 de lastiklerde sorun çıkartmayacak yumuşaklıktaysa üzerine 4000-4250 den fazla verilmez kanaatindeyim çünkü 8500 e plakasız veriyorlar zaten cbrı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

nihat abi 4000 üstüne ver bence

cbr250 hocam geçiş falan yok modeli değiştirelim dedim. ama kararsız kaldım sonuçta sıfırı ile 2. eli arasında fazla bir fark yok birde 2013te abs lisi gelicekmiş kafam karıştı. sanırım 3.5-4 arası ideal rakam gibi.
    abi haklısın sen 4000 versen 8500-8250 lira gibi bi maliyet olacak sana ama 2011 model ve o km de motor lastik değiştirmemiştir ve 2 yıllık lastiklede binemeyeceksin ve 5000 lira gibi bi masraf yapacaksın abi sen bilirsin ama 4000 nakit çıkıyorsa sat cbf i gel birlikte sana sıfır bi cbr alalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Uzun sürü kullanıcağımı sanmıyorum onuda en fazla 5-6bin km kullanırım. Hondanın en güzel yanı zaten satarken fazla zarar etmiyosun 9500tl sıfırını veriyolar ikinci elleri en kötüsü 7500tl. Düşük km olanlar 8000-8500tl arası.
    nihat abi 8500 plaka hariç fiyat aldım ocak başı aralıktada 8250 almıştım abs li gelirse 11 den aşağı vermezler abi

sıfır ın maliyeti 8500 den alsan 40 sigorta 200 de plaka desen 9000 u bulmuyor tabi o fiyata 2013 vermezler 2012 elinde kalanlardır bitmişte olabilir ama 9000 e filan alırsın bence plakayı kendin çıkartırsan sigortayıda benim komşuya yaptırırız ucuza =)

Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun dize kadar ben hergün işim gereği 40 km yol yapıyorum yağmur çamur rüzgar farketmiyor sürekli tepesindeyim bir arkadaşıma istanbuldan getirmişler hediye oda bana verdi allah razı olsun piyasada 180 220 tl arası değişiyor fiyatlar ben 100 tl ye aldım
    hayırlısı olsun allah asfalt yüzü göstermesin işini yapsın kardeşim iyiymiş uygun rakama almışsın piyasaya daha yeni giren bir ürün ancak firma çok eski o yüzden düzgün kaliteli bir bot olduğunu düşünüyorum ama denemek lazım günlük kunlanımda nasıl rahatmı mesela motorda değilde günlükte kunlanabilirmiyiz uygunmudur? ileridede tecrübelerini yazarsan kunlandıkça sevinirim.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Haklısın cihad herkes çakal olmuş durumda. Ben orta yolu bulalım dedim 4000tl verdim üstüne. Oda sırf rodaj vs uğraşmak istemediğimden birde motorun bir kaç aylık olmasındandı 2012 model di. Arkadaş kocaeli unide hoca o yüzden sıcak baktım apaçiden değil diye ama vatandaş çakallığa vurdu işi benim motoru 3500tl ye sayıp üstüne 5500tl istedi bende sadece güldüm insanları keriz yerine koymaya bayılıyolar sanırım. Kendi motorunu altın bizim kini gümüş görmek çok saçma ve komik. Bir realite vardır sıfırı dediğin gibi o fiyat ki biz seninle kaç ay önce eylül gibiydi sanırım konşuk motordan 9300 fiyat aldık şuan ikinci ellere bakıyorum yada forumda satanlara 8500den aşağı veren yok tabi herkesin malı kıymetlidir ancak 9500 plaka dahil alınan motoru 8500-8750 ye almak mantıksızlık. Neyse abs li modelin 10400-10900 arası olacağı duyumunu aldım bakalım 28 şubattan sonra 2012-2011 model sahipleri 7500den yukarı satabileceklermi çok merak ediyorum. Zaten şuan nakitte hazır gibi motoru satarsam gidip alıcam sadece kararsızlık yaşıyorum satsammı satmasammı askerlik vs durumu var muhtemelen ağustosa kaldım ozamana kadar binerim diyorum yada askerden dönüşte alıyım diyorum kararsız kaldım. Benim motor en kötü 4300 eder diye tahmin ediyorum üstünede biraz koysam gider cbr alırız sende düşünüyomusun cbr cihad. ben koraya dedim oda gitti sym wolf aldı.

Haklısın cihad herkes çakal olmuş durumda. Ben orta yolu bulalım dedim 4000tl verdim üstüne. Oda sırf rodaj vs uğraşmak istemediğimden birde motorun bir kaç aylık olmasındandı 2012 model di. Arkadaş kocaeli unide hoca o yüzden sıcak baktım apaçiden değil diye ama vatandaş çakallığa vurdu işi benim motoru 3500tl ye sayıp üstüne 5500tl istedi bende sadece güldüm insanları keriz yerine koymaya bayılıyolar sanırım. Kendi motorunu altın bizim kini gümüş görmek çok saçma ve komik. Bir realite vardır sıfırı dediğin gibi o fiyat ki biz seninle kaç ay önce eylül gibiydi sanırım konşuk motordan 9300 fiyat aldık şuan ikinci ellere bakıyorum yada forumda satanlara 8500den aşağı veren yok tabi herkesin malı kıymetlidir ancak 9500 plaka dahil alınan motoru 8500-8750 ye almak mantıksızlık. Neyse abs li modelin 10400-10900 arası olacağı duyumunu aldım bakalım 28 şubattan sonra 2012-2011 model sahipleri 7500den yukarı satabileceklermi çok merak ediyorum. Zaten şuan nakitte hazır gibi motoru satarsam gidip alıcam sadece kararsızlık yaşıyorum satsammı satmasammı askerlik vs durumu var muhtemelen ağustosa kaldım ozamana kadar binerim diyorum yada askerden dönüşte alıyım diyorum kararsız kaldım. Benim motor en kötü 4300 eder diye tahmin ediyorum üstünede biraz koysam gider cbr alırız sende düşünüyomusun cbr cihad. ben koraya dedim oda gitti sym wolf aldı.
    sana yine iyi fiyat çekmiş Sanırım aynı kişi Nihat,2012 4000 de cbr 250 si varmış,izmitte konservatuar hocasıymış galiba,benim ilan için aradı takas yaparmısın diye sordu,üste kaç para istiyorsun diye sordum...6000 tl demezmi takas düşünmüyorum,sana hayırlı satışlar dedim kapadım teli. millet bizim cbf leri çinlilerle aynı görüyor galiba...
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler