Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ethem kardeş senin 40t' den neden memnun kalmadığını halen anlayabilmiş değilim.
    artçılıda olsa rampada 1 vites ufaltınca çıkamıyormusun? neticede %5 kayıp var torkta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ethem kardeş senin 40t' den neden memnun kalmadığını halen anlayabilmiş değilim.
    artçılıda olsa rampada 1 vites ufaltınca çıkamıyormusun? neticede %5 kayıp var torkta
    Ben çok yolculu kullandığım için gerçekten bende olmadı, her şekil bayır çıkıyo, sorun yok ama, torktaki % 5 kayıp hissiyatı yolculu kullanımda bir miktar daha artıyor olabilir. Çok dik bayırlarda zaman zaman yolcum varken durup kalkmam gerekiyordu. Debriyajın daha uzun kavraması deb. balatası için de benim kullanımımda sorun olabilir diye memnun kalmadım. Daha öncede bahsettiğim gibi devamlı kullandığım istikametlerde yolculu olarak girdiğim ve zaman zaman durup kalkmamın da gerektiği çok dik bayırlar hatta, hatta bu bayırların biri o kadar dik ki. İzmit liler belki bilir, Tavşantepe bayırı, bu bayırı hava yağışlıyken zemin ıslandığında aşağıdan arabalar iyi kaptıramazlarsa çıkamıyorlar, patiye kalkıyor araç, veya bi şekilde öndeki araş durdu, bayırın ortasında kalan araç kalkamıyor, aşağıya inip kaptırmak zorunda kalıyor. Bende bu bayırı yolculu çıkarken kendimi öne veriyorum, yoksa muhtemelen arkaya doğru taklaya gelebiliriz Tek kişi bile aşağıdan kaptırmazsan 2. viteste çıkmıyor, 2 den bire atman gerekiyor. Böyle bi devamlı yolculu kullanmamı gerektiren bir parkur varken 40 t bana olmadı.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    yağ aldım..shell 10*40 yarı sentetik..kenarında zaten ölçümlük değerleri veriyor..düz bi yer buldum..koydum motoru 10 dk bekledi.baktım..biraz kattım derken istemeden yere de döküldü.25 ml falan..100 ml ekledim ama ..2 dk sonra tekrar baktım tam olması gereken yerdeydi.koymadan önce ortasındaydı..sanki 2 dk değilde biraz daha beklemem gerkiyordu..neyse..uzun yol yapayım geleyim birde o zaman bakarım..yine de ekledim biraz eskiye nazaran biraz daha yağlandı..yarın uzun yolculuk yapacam, yine bakarım yagına..inşallah yakmayangillerdendir benim motor..yakarsada hoş ya aldık yağ eklemelik..

Burdan yazan olmayınca ethem abimi aradım..sağolsun gerekli bilgileri verdi.Burdan Teşekkürlerimi iletiyorum..
    birGarip..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ aldım..shell 10*40 yarı sentetik..kenarında zaten ölçümlük değerleri veriyor..düz bi yer buldum..koydum motoru 10 dk bekledi.baktım..biraz kattım derken istemeden yere de döküldü.25 ml falan..100 ml ekledim ama ..2 dk sonra tekrar baktım tam olması gereken yerdeydi.koymadan önce ortasındaydı..sanki 2 dk değilde biraz daha beklemem gerkiyordu..neyse..uzun yol yapayım geleyim birde o zaman bakarım..yine de ekledim biraz eskiye nazaran biraz daha yağlandı..yarın uzun yolculuk yapacam, yine bakarım yagına..inşallah yakmayangillerdendir benim motor..yakarsada hoş ya aldık yağ eklemelik..

Burdan yazan olmayınca ethem abimi aradım..sağolsun gerekli bilgileri verdi.Burdan Teşekkürlerimi iletiyorum..
    yaksın yaw eklersiniz bu kadar sorun etmeyin.. yağ yakmayan hondaya rastlamadım ama motor diyer ihtiyaçlarıma cevap veriyorsa yağ yaklmasını dert etmem...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    PCX 125
    Bikaç Resim ekliyeyim dedim..Malum, hanımı aşağıda bekleyen motosikletli bi eş, paso resim çeker..resim çekme sanatını gün geçtikce daha iyi anlar

.
    birGarip..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ramazan karedeşim, yağın güzel, Castrol bulamazsan o yağ ile komple yağ değişimide yapabilirsin. Motorda canavar maaşallah. İyi yolculuklar ve iyi tatiller diliyorum.

Merhabalar arkadaşlar.Tabiri yerindeyse çıkgınlar gibi 2011-12 cbf 150 arıyorum yardım edin lütfen.Bursa da oturuyorum Bursa ve yakın çevrelerde olabilir.Lütfen yardımcı olun aranıza katılmak istiyorum

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Ramazan kardesim bu senin arka canta cok guzel sirt dayama kendisindemi vardi acaba markasi modeli nedir bide bizim orjinal canta tasima yerine uyarmıki

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çerkezköy sanayiye nerdeyse her gün gelirim... dolunay ve doğan kimyaya ait araçları kullanıyorum.... yanına yanaşıp havalı kornaya uzun uzun basan kamyon yada tır görürsen küfürü basma o benim.. bu arada kışın orası çok soğuk oluyor yaw...
    Garip bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı mert aslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar.Tabiri yerindeyse çıkgınlar gibi 2011-12 cbf 150 arıyorum yardım edin lütfen.Bursa da oturuyorum Bursa ve yakın çevrelerde olabilir.Lütfen yardımcı olun aranıza katılmak istiyorum
    fiyat aralığın nedir? belki ben satabilirim üstüne para koyup pcx düşünüyorum

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    gruptan bir arkadaş satıyor buna bir bak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7406753/detay/

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    cbf nizin kıymetini bilin... bugün itibarı ile 1250 km lik 5000 virajlı İsknderun - Alanya - Kuş Yuvası - Ermenek - Abanoz - Gülnar - Silifke - İskenderun gezimi tamamladım... kampta 30-40 motorduk... Kuş yuvası tabir edilen bilmem kaç binlik rakıma aynı alplerdeki gibi yollardan çıkarken önümde arkamda 1200GS ler mi dersiniz 1600 GT ler mi dersiniz , CBF 1000 ler mi dersiniz hatta Tenere 1200 ler mi, hepsiyle aynı hızda girdim viraja aynı hızda çıktım.. tık demedi... virajlarda tırmanışta hep 8000 devirlerde kullandım , yardırdım binlerce km anlayacağınız... en çok 2,9 lt yi gördü en az da 2,5 lt yaktı bu yolculukta 100km bazında... diğer arkadaşlar ise 6-7 lt yaktılar genelde

16 lık ön dişli var benim motorda... 80 kiloyum ... çantam full dolu ve sırtımda profesyonel fotoğraf makinam ve ekipmanları var, çok ağırlar... geçtiğim güzergahı ve rakımları google earth den bakın derim...

selamlar...
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar 470 km lik tatilimizi tamamladık Allah a şükür..Rotamız çorlu tekirdağ malkara keşan erikli danişment mecidiye evreşe şarköy mürefte uçmakdere kumbağ tekirdağ çorlu çerkezköy

2 kişi tam gaz dağ tepe taşlı yollarda yakıt tüketimimiz 2.9 Lt.Motor Performans süperdi.90 km hızdan aşağı inmedim..uçmakdere virajlarından büyüüük zevk aldık..zaman olsaydı tekrar dönüp gelecektik.yatarak viraja gitmek mükemmel zevkliymiş.arkamda eşim olmasa daha çok yatardım daha zevkli olurdu sanırım uçmakdere - kumbağ arası taşlı yola girdik.çok kötü oldu motor için..içim cızlaya cızlaya geçtik oraları..15-20 km hızı geçemedik.. Lastikler michelin olmasa bizi çok çok yorardı..eminim..çoğu taşın vereceği sarsıntıyı emdi resmen..Ama lastikleri çok zedelediğimizden eminim..neyse

Hüseyin kardeşim, bi gün gel gidelim oralara..

resimli gezi konusu açmayı düşünüyorum..paylaşırım burda..

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan kardesim bu senin arka canta cok guzel sirt dayama kendisindemi vardi acaba markasi modeli nedir bide bizim orjinal canta tasima yerine uyarmıki

arkadaşım ben bunu sahibinden böylece aldım..sırt dayama yerinin 70 tl olduğunu söylüuordu ki gerçekten kaliteli birsey..böyle bir çanta, cbf dekilrle taşıma yeri taşımaz bence.çantanın orjinal taşıma aparatı gerekir sağlam birşey.yeri geliyor 10 kg yük tasıyorum..içine her malzemelerimizi alıyor gerçekten süper oluyor.tam uzun yolluk..tavsiye ederim..

givi maxia 52 lt..
    baycall ve blueway2 bunu beğendiler.
    birGarip..

baycall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Arkadaşlar 470 km lik tatilimizi tamamladık Allah a şükür..Rotamız çorlu tekirdağ malkara keşan erikli danişment mecidiye evreşe şarköy mürefte uçmakdere kumbağ tekirdağ çorlu çerkezköy

2 kişi tam gaz dağ tepe taşlı yollarda yakıt tüketimimiz 2.9 Lt.Motor Performans süperdi.90 km hızdan aşağı inmedim..uçmakdere virajlarından büyüüük zevk aldık..zaman olsaydı tekrar dönüp gelecektik.yatarak viraja gitmek mükemmel zevkliymiş.arkamda eşim olmasa daha çok yatardım daha zevkli olurdu sanırım uçmakdere - kumbağ arası taşlı yola girdik.çok kötü oldu motor için..içim cızlaya cızlaya geçtik oraları..15-20 km hızı geçemedik.. Lastikler michelin olmasa bizi çok çok yorardı..eminim..çoğu taşın vereceği sarsıntıyı emdi resmen..Ama lastikleri çok zedelediğimizden eminim..neyse

Hüseyin kardeşim, bi gün gel gidelim oralara..

resimli gezi konusu açmayı düşünüyorum..paylaşırım burda..

arkadaşım ben bunu sahibinden böylece aldım..sırt dayama yerinin 70 tl olduğunu söylüuordu ki gerçekten kaliteli birsey..böyle bir çanta, cbf dekilrle taşıma yeri taşımaz bence.çantanın orjinal taşıma aparatı gerekir sağlam birşey.yeri geliyor 10 kg yük tasıyorum..içine her malzemelerimizi alıyor gerçekten süper oluyor.tam uzun yolluk..tavsiye ederim..

givi maxia 52 lt..
    Geçmiş olsun..Nice uzun yollara..Bu taraflara da bekleriz
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ramazan kardeşim, maşallah ne güzel geziyorsun, havalar bozmak üzere, en iyisini yapıyorsun aslında, yarın öbürgün benim eşimde arkama binememeye başlayacak soğuduğunda hava. Kışın tek takılmaya devam.

Bu arada aman ha şuna dikkat et, cbf 150 ile michalenlerle birlikte en iyi şekilde viraja arkanda yolcu varken=ağırlık varken girersin ve en fazla arkadan yolcu varken yatabilirsin. Arkadaki yolcunun ağırlığı, viraj alma ve viraja yatma esnasında lastiklerin daha sağlam yere basmasına, viraj anında oluşan merkez kaç kuvveti ile, ezilip resmen yere yapışmalarına sebep oluyor (Michalenlerin) ve yolcunun ağırlığı viraj esnasında içe doğru daha da güvenli yatmana olanak sağlıyor. Tek kullanırken sakın yolculu yattığın kadar yatmayı deneme. Bu aslında bütün marka lastikler de cbf için aynı. Uyumlu bi yolcu ilede virajlar gayet eğlenceli. Tabiki her neşekilde olursa olsun, yolculu veya yolcusuz, michalenlerin sürüş konforu, viraj alma, yol tutuş ve ıslak zemin performansı 10 numara. Michalen lastiklerim bitmek üzere, önümüzün yağışlı olduğu bu günlerde arkaya michalen almiyim, yolculu kullanım çok ise 8-10 bin km de eriyor, çabuk bitiyor falan diyordum ama, sanırım yine michalen takım alıcam. Vazgeçmek zor. Ben arkamda eşim varken bazen mesela 15-20 km hızla giderken, çok keskin zigzaglar yapabiliyorum. Resmen arka amorsitör hızla inip kalkıyor, çok hoş bi duygu. Durolarla mesela bu hareketi mümkün değil yapamazsınız. İlk denemenizde kendinizi hastanede motorunuzu da servisite bulursunuz. Hanıma şaka yollu bazen sürüş anında kızarsam (bak zigzag yaparım haa) diyorum. Tamam tamam tamam diyo

Ramazan kardeşim, sen 110 kilosun, eşin kilolu değil ok ama, en kötü 160-170 kg toplam ağırlığınız. Bence yolculu olarak devamlı 90 ın üzerinde seyir etmek, cbf ile seneleri devirmek istiyorsan ve uzun vadeli düşünüyorsan seni çok uzak olmayan yakın gelecekte 15-25 bin km seviyelerinde üzebilir. Yağ yakmada artma eğilimi ile karşılaşman mümkün olabilir. Bence uzun yol yolculu hızını 70-90 km/h seviyelerinde düşür derim. Ha, ben bu motoru 20 bini görmeden satarım dersen sorun yok.

Bu arada michalenlerden korkma, bende (Ulen bu yolda bu lastikler patlamazsa iyi) dediğim kötü yol kesimlerine, üstelik arkamda yolcu ile zaman zaman girdim. Michalenler asla beni utandırmadılar. Michalen, dikine çivi, vida, cam vb denk gelmediği sürece harici tırı vırı şeylerden dolayı durolar gibi kolay kolay patlamaz, deforme olmaz. Daha sert hamurlu herhangi bi lastik giren yabancı maddeyi içine kolaylıkla kabul edip patlayabilecekken, michalenin yumuşak hamuru sayesinde, çok keskin olmayan herhangi bir cisim lastiğe girmek istediğinde, esneme payı daha fazla olduğundan girip deforme etmeden veya patlatmadan geri çıkıyor. Duro olsa içine alır belkide patlatır, ama michalen emip dışarı bırakabiliyor. Lastiğim bu özelliği sayesinde zaten sarsıntıları duro kadar hissetmiyoruz michalenlerle sürüş anında.

Ön michalen 23 binde daha patlamadı. 26 bini falan görmeden değiştirmeyi düşünmüyorum, daha 2-3 ayı var diyebilirim. Kasım aralık gibi takım michalen alırsam sanırım bu lastiklerle 2013 yazıda çıkartırım.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan kardeşim, maşallah ne güzel geziyorsun, havalar bozmak üzere, en iyisini yapıyorsun aslında, yarın öbürgün benim eşimde arkama binememeye başlayacak soğuduğunda hava. Kışın tek takılmaya devam.

Bu arada aman ha şuna dikkat et, cbf 150 ile michalenlerle birlikte en iyi şekilde viraja arkanda yolcu varken=ağırlık varken girersin ve en fazla arkadan yolcu varken yatabilirsin. Arkadaki yolcunun ağırlığı, viraj alma ve viraja yatma esnasında lastiklerin daha sağlam yere basmasına, viraj anında oluşan merkez kaç kuvveti ile, ezilip resmen yere yapışmalarına sebep oluyor (Michalenlerin) ve yolcunun ağırlığı viraj esnasında içe doğru daha da güvenli yatmana olanak sağlıyor. Tek kullanırken sakın yolculu yattığın kadar yatmayı deneme. Bu aslında bütün marka lastikler de cbf için aynı. Uyumlu bi yolcu ilede virajlar gayet eğlenceli. Tabiki her neşekilde olursa olsun, yolculu veya yolcusuz, michalenlerin sürüş konforu, viraj alma, yol tutuş ve ıslak zemin performansı 10 numara. Michalen lastiklerim bitmek üzere, önümüzün yağışlı olduğu bu günlerde arkaya michalen almiyim, yolculu kullanım çok ise 8-10 bin km de eriyor, çabuk bitiyor falan diyordum ama, sanırım yine michalen takım alıcam. Vazgeçmek zor. Ben arkamda eşim varken bazen mesela 15-20 km hızla giderken, çok keskin zigzaglar yapabiliyorum. Resmen arka amorsitör hızla inip kalkıyor, çok hoş bi duygu. Durolarla mesela bu hareketi mümkün değil yapamazsınız. İlk denemenizde kendinizi hastanede motorunuzu da servisite bulursunuz. Hanıma şaka yollu bazen sürüş anında kızarsam (bak zigzag yaparım haa) diyorum. Tamam tamam tamam diyo

Ramazan kardeşim, sen 110 kilosun, eşin kilolu değil ok ama, en kötü 160-170 kg toplam ağırlığınız. Bence yolculu olarak devamlı 90 ın üzerinde seyir etmek, cbf ile seneleri devirmek istiyorsan ve uzun vadeli düşünüyorsan seni çok uzak olmayan yakın gelecekte 15-25 bin km seviyelerinde üzebilir. Yağ yakmada artma eğilimi ile karşılaşman mümkün olabilir. Bence uzun yol yolculu hızını 70-90 km/h seviyelerinde düşür derim. Ha, ben bu motoru 20 bini görmeden satarım dersen sorun yok.

Bu arada michalenlerden korkma, bende (Ulen bu yolda bu lastikler patlamazsa iyi) dediğim kötü yol kesimlerine, üstelik arkamda yolcu ile zaman zaman girdim. Michalenler asla beni utandırmadılar. Michalen, dikine çivi, vida, cam vb denk gelmediği sürece harici tırı vırı şeylerden dolayı durolar gibi kolay kolay patlamaz, deforme olmaz. Daha sert hamurlu herhangi bi lastik giren yabancı maddeyi içine kolaylıkla kabul edip patlayabilecekken, michalenin yumuşak hamuru sayesinde, çok keskin olmayan herhangi bir cisim lastiğe girmek istediğinde, esneme payı daha fazla olduğundan girip deforme etmeden veya patlatmadan geri çıkıyor. Duro olsa içine alır belkide patlatır, ama michalen emip dışarı bırakabiliyor. Lastiğim bu özelliği sayesinde zaten sarsıntıları duro kadar hissetmiyoruz michalenlerle sürüş anında.

Ön michalen 23 binde daha patlamadı. 26 bini falan görmeden değiştirmeyi düşünmüyorum, daha 2-3 ayı var diyebilirim. Kasım aralık gibi takım michalen alırsam sanırım bu lastiklerle 2013 yazıda çıkartırım.

Vallahi iyi geziyoruz abi..kışın yaklaştığını düşündükce daha da gezmek istiyoruz yani evet haklısın, eşim olmadan o kadar virajda yatılmaz.Bu konuda uyarın için teşekkürler.daha dikkatli olurum..Michelin gerçekten süper oluyor.herkeze tavsiye ediyorum bende..

İlk aldığım hafta bayram öncesi vida girdi zaten lastiğime.arka lastik yamalı bende.hatta yamada hatalı üretim var bayram yolculuğuna gitmeden sabah 5 de baktığımızda inmişti.tekrar yaptırıp 4 saat rotarlı yola devam etmiştik.bide duralardan daha bi başka görüntüsü var lastiklerin.2 cbf yan yana durduğunda çok bariz belli oluyor gözle görünür şekilde..

90 km/h ve üzerinde seyretmek zorunda kalıyorum bazen aslında.100-105 km hız yaptığımda oluyor.Mecbur trafiğe ayak uyduruyorum..ama pek hıza bakmıyorum aslında..6,5 ile 7.5 devir arası kulanıyorum..ama en ideali 6.5 devir..Ben motoruma zarar gelsin istemem..şimdi satsamda 30.000 km de de satsam 20.000 km de de satsam hep en temizi olsun isterim..ben temiz aldım temiz de satmak isterim.sattığımda aldığım para benim burnumdan gelir yoksa...

Yola çıkmadan yağına bakmıştım..Bugun kontrol yapıcam.bakalım eksiltmişmi.hep yüksek devir kullandım dağlık taşlık yollarda.tahmin ediyorum ki eksiltmiştir. Ekleyecez mecbur
    birGarip..

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Bizde hafta sonu hanımla afyon-şuhut-barla-eğridir gölü-kovada gölü gidiş dönüş olmak üzere toplamda 340 km lik bir gezi yaptık genelde 90 km hızla çok rahat gidip geldik.iki kişi daha güzel oluyormuş yol tutuşu.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf nizin kıymetini bilin... bugün itibarı ile 1250 km lik 5000 virajlı İsknderun - Alanya - Kuş Yuvası - Ermenek - Abanoz - Gülnar - Silifke - İskenderun gezimi tamamladım... kampta 30-40 motorduk... Kuş yuvası tabir edilen bilmem kaç binlik rakıma aynı alplerdeki gibi yollardan çıkarken önümde arkamda 1200GS ler mi dersiniz 1600 GT ler mi dersiniz , CBF 1000 ler mi dersiniz hatta Tenere 1200 ler mi, hepsiyle aynı hızda girdim viraja aynı hızda çıktım.. tık demedi... virajlarda tırmanışta hep 8000 devirlerde kullandım , yardırdım binlerce km anlayacağınız... en çok 2,9 lt yi gördü en az da 2,5 lt yaktı bu yolculukta 100km bazında... diğer arkadaşlar ise 6-7 lt yaktılar genelde

16 lık ön dişli var benim motorda... 80 kiloyum ... çantam full dolu ve sırtımda profesyonel fotoğraf makinam ve ekipmanları var, çok ağırlar... geçtiğim güzergahı ve rakımları google earth den bakın derim...

selamlar...
    Bende gitmeyi düşünüyordum.kısmet olmadı.Nasıl güzelmiydi.Abanoz kampı ?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Çok güzeldi... Fotoğrafları HAMOK un internet sitesinde görebilirsiniz yakın zamanda... Belki motosiklet.net de de paylaşır Sıtkı Abi ...

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar ön fren balatalarını değiştirmek istiyorum ön freni sıktığımda gıcırdamaya başladı ama hangi balatayı almalıyım??
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30379952/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90447644/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...52150317/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler