Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    kusura kalmayın arkadaşlarda burada yazan arkadaşların çoğu 110 la bazen 120 ye çıktığını hadi boşver 90 la uzun yolda giddiğini söylüyor el insaf dahadamı yakmasın motor yağı . kesin bu arkadaşların egsozları kapkaradır.
    bu efe mut'lu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı lightoff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondacılar mahkeme kapılarında sürünüyormuş
    dava açacaklarmış
    heee sürünüyoz, gayet de güzel. siz sürünemediniz mi?
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

ho ho ho ho honda
    hondaya bin tokmakla hondadan in tokmakla
    bi honda aldım şaşesi kırıldı çin malı mıdır nedir çürük çürük yapıyorlar
    [B]YamahaYBR125+Solaris50[/B]HondaCBF150[B]TvsRTR150[/B]MondialAG125+MCT250+125mt+150kn[B]MZ251+301[/B] Jawa250classic+TwinSport350[B]PejoNINJA50[/B]Mobilette50[B]Bisan150lf[/B]Crown150[B]2TekerÜstünde16Yıl+150000Km[/B]

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Kıskançlık kötü bir şey, tabi ben de bisiklete binsem motora binenleri kıskanırım.Her neyse mobil1 15/50,, castrol 10/50 den çok daha iyi söyleyen kaçtı .)

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıskançlık kötü bir şey, tabi ben de bisiklete binsem motora binenleri kıskanırım.Her neyse mobil1 15/50,, castrol 10/50 den çok daha iyi söyleyen kaçtı .)
    ibrahim ne amaçla yazdığını biliyorum ama yinede cevap yazacağım merak etme bisiklete binenler motosikletlileri kıskanmıyorlar. bisiklet çok ayrı bir kültürdür.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

deniz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda CBF 150
    Bugün Çanakkale'den tam gaz dönerken bi tvs apache 150'yi geçtim yolda. Adam da eşiyle birlikte hızlı gidiyordu ama. Sonra aradaki mesafeyi kapatıp geçti beni ya! Titreşim falan diyorlar ama iyi gidiyormuş bu tvs apache 150'ler. Gerçi arayı 5-10 metreden fazla açamadı ama yine de beğendim performansı. Tercih et deseler konforu ve göz dolduran görünümü ile yine CBF'im derim ama afferini aldı benden tvs apache.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    angel

Uploaded with ImageShack.us
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    angel

Uploaded with ImageShack.us
    Arkadaşım bana şu işi en ince ayrıntısına kadar anlatırmısın sana zahmet. Aynısını Tvs Apache'ye yapmayı düşünüyorum. Olur mu? Kendin yaptıysan neler kullanarak yaptın? Yada satın aldıysan herşeyiyle ne kadara aldın? Bu arada angel'in ortasındaki de zenon dimi?
    Beni bilgilendirirsen çok memnun olurum.

Motosikleti
    Alıntı deniz17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Çanakkale'den tam gaz dönerken bi tvs apache 150'yi geçtim yolda. Adam da eşiyle birlikte hızlı gidiyordu ama. Sonra aradaki mesafeyi kapatıp geçti beni ya! Titreşim falan diyorlar ama iyi gidiyormuş bu tvs apache 150'ler. Gerçi arayı 5-10 metreden fazla açamadı ama yine de beğendim performansı. Tercih et deseler konforu ve göz dolduran görünümü ile yine CBF'im derim ama afferini aldı benden tvs apache.
    öyle malesef seni apache geçmiş beni çin malı motorlar iki kişi artçısıyla geçiyorlar.hemde 125 lik. bende zaten kastırmıyom daha fazla rezil olmayım deyi.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    Honda CBF 150 - 2009(siyah)
    Selam arkadaşlar. Pazar günü yaklaşık 250 km lik bir gezi yaptım Fethiye Saklıkent'e.Ortalama 75-80 KM hızla 0,102 TL yaktım km'de. Yağda eksilme olmadı.Ve hava okadar sıcaktıki asvaltın sıcağından kavruldum resmen.Buna rağmen CBF'im banamısın demedi.

Paylaşmak istedim saygılar herkese...

Nasuh4848 bak iki ortacalı olduk yokmu yakınlarda başka CBFciler?
    [COLOR="#006400"][B]ŞÜKRÜ ERSAL ÖZTÜRK[/B][/COLOR]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    alper far güzel olmuş...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    zaten siz motorunuzu gayet kullanılması gerektiği gibi kullanmışsınız.Bazı arkadaşlar motorlarını olması gerekenden fazla hırpaladığı için cbf yağ yakıyor.Ben cbf in yağ yakma sorununu kronik olarak düşünmüyorum.Tamamen kullanımla ilgilidir (benim kendi şahsi fikrim)

Motosikleti
    Honda CBF 150 - 2009(siyah)
    Arkadaşlar bu gezim sırasında artçım nişanlım da vardı.65+65=120 kg ikimiz ve ilaveten yan çantalarımve arka çantamda doluydu...
    [COLOR="#006400"][B]ŞÜKRÜ ERSAL ÖZTÜRK[/B][/COLOR]

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibrahim ne amaçla yazdığını biliyorum ama yinede cevap yazacağım merak etme bisiklete binenler motosikletlileri kıskanmıyorlar. bisiklet çok ayrı bir kültürdür.
    Bak şimdi buna kötü oldum, benim amacımı bildiğini de yazmışsın. Yani yapma bunu bisiklete lafımız yok, o zaman ben yazdığımu değiştireyim. " Ben de 4 milyarlık vibratöre otursam " neyse benim susmam gerek.. Söylediklerimi geri alıyorum .)

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Ben de 4 milyarlık vibratöre otursam "

şu gelenlere birşey yazmasanız da çekip gitseler.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    evet arkadaslar gezimi bitirdim.
    istanbul- iğneada iğneada - lüleburgaz ayrıca iğneadadan çevre köylere orman yollarından küçük küçük bir çok gezi. 4 gün toplam 900 km.
    araziye de girdim, dağa da çıktım. uçurum kenarında motorumla poz verdim.
    134 lira yaktım. helal-i hoş olsun.
    yağ eksiltmek mi? güldürmeyin lütfen.
    tekleme? çok ama çok nadir. bu tekleme sorunu karbüratörlü motoru euro 3 normlarına adapte etmeye çalışmaktan kaynaklanıyor. tamamen ateşleme problemi. fakat asla rahatsız edici seviyede değil. stabil hız ve devirde çok nadir bir kaç öksürmeden ibaret.

motorun konforu ve keyfi anlatılamaz...

Motosikleti
    CBF-150 SİYAH
    Arkadaşlar lütfen elimizdeki motorların degerini bilelim,pireyi deve haline getirip motordaki kucuk sorunları can sıkıcı hale getirmek cbf e haksızlık olur .Heleki kıyası bile yapılamayacak , konfordan uzak makinalarla eşleştirmeyelim,Zaten estetigine aladanıpta farklı motorları alan arkadaşlarda en kıssa zamanda satıp cbf e dönuyorlar.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7133554/detay/Adam motordan kurtulmak için 2 aylık motora yazdıgı fiyata bak, motor adamda nasıl bir etki bıraktıysa en kıssa zamanda satıp kurtulmak istiyor

Motosikleti
    sahte olabilir.
    bu efe mut'lu

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahte olabilir.
    hayır bence o adam eskiden cbf sahibiymiş yağ yakıyor tekliyor die adamı soğutmuşlar oda bi gazla apache almıs sonra hatasını anlamıs şimdi doru yola dönüyor benim görüşüm :D:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    alper150zc,angel çok güzel olmuş aydınlatmada devrim yaşamışsınmaliyeti nedir kardeş nerde yaptırdın şuan 2 eksik var motorumda lastik ve angelilkönce hangsini çözsem acaba bilemedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler