Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfirullah Ekmel. Lafı bile olmaz
    18:40 ta motor üstünde olacağım doğru. İş çıkışı eve dönüş zamanım.
    11'de ise yatmıştım. Doğru tahmin etmişsin

Yukarıda bi yerde de yazmıştım Ulusan'daki eleman bu sefer 15 liradan aşağı vermedi. Yine "Abi geçende almıştım 10 liradan 2 tane bu seferlikte ver" dedim ama nafile.

Keşke 10 lira olsaydıda 2 tane alsaydım ama ne yapalım. Nasip.
    Hayırlı olsun Bujin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:15 ----------

Hakkında hayırlısı olsun Ethem hocam.
    Umarım gönlüne göre bulabilirsin, yalnız aklıma takıldı niye siyah ? kırmızı güzeldi

Kırmızıcılar siyahı seviyor, siyah motor sahipleride kırmızı güzel diyor.
    Nasıl olacak bu iş
    Kırmızı daha çekici ya ben alırken 6-7 tane kırmızının içinden siyah olanı aldım.Bi tane kalmıştı.Şimdi kırmızı çok hoş duruyo gözüme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 2009 model 25000 deki motorumu yeni taşındığım evde koyacak yer ve evin yolunun aşırı bakımsız (balçık çamur yani, belediyenin yapmasını bekliyoruz) olmasından dolayı 2 hafta kadar önce sattım. Belediye yolumuzu yapınca inanırmısınız tekrar cbf 150 alıcam. Başka motoru gözüm görmüyor. Ben senede yeri geliyor 20-25 bin yapan insanım. Şehir içi de çok aktif kullandığımdan dolayı ve uzun yolda da beni üzmediğinden dolayı böyle düşünüyorum. 500-600 cc motoru şehir içi kullanımda ne kadar aktif kullanabilirsiniz değil mi =? Yakıt- Ağırlık- Yakıt ve bakım maliyetlerindeki maliyet düşünüldüğünde inanın uzun yol+şehir içi için cebinizin dostu cbf 150. Şimdilerde yolumuz yapılırsa hayallerimi 45 lt çanta demirli, koruma ve kafa grenaj koruma demrili, siyah depo kılıflı ve yüksek ön rüzgar camı olan sıfır km siyah bi cbf süslüyor.
    Ethem abi inş. yeni motoruna biran önce kavuşursun.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı superkaos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [

motorda yeni değilim duro kötü dediğiniz için ıslak yolda tedirginim,yavaş giriyorum,bend eanlamdım arka frene dokununca tıkır tıkr ses geliyo kampanadan yarın gidicem bi servise zinciri gerdircem sorarım neymiş.

Duro gerçekten acayip bir lastik...idareten kullanılır ama nasıl bir hamuru varsa yola yapışmıyor kızaklamaya müsait ıslak havada zaten Allaha emanet yolda gezinip yalpalıyor...

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IRC'nin şu modeli bence güzel, metzeler ME22'nin desen kopyası

bu metzeler me22: (TR'de tubeless modeli yokmuş , anes motor Hakan bey söyledi.)

metzelerde tubeless seçeneğimiz yok.
    Anes motordaki Hakan bey Türkiyeye me22 tubeless olarak gelmediğini söyledi. Sadece iç lastikli geliyormuş, bu yüzden metzeleri alamıyoruz

Ama buna benzer desenli IRC bence güzeldir. Hamur kalitesi gayet güzel, desenlerde bence harika.
    IRC de muamma usta ...servisin gazına söylemine geliyoruz hep...aslında var ya bir lastik testi yapılsa ya profesyonel anlamda...neyi kullansak diye bize yol gösteren biri bir araştırma olsa...

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben farklı zamanlarda aldım lastikleri o neden ile biri dunlop biri mişlen.
    bu link deki desen değil benim dunlop daha değişik birşey. link deki lastik arka için zaten ön e de öyle dişli takmak ii olmaz.
    kıy paraya hacı kıy.. mişlen al uğraşma. son zamanlarda yollar da asfalt eridi yollar ayna gibi izmirde dunlop hiççç durmuyor.
    Hacı bak mişlen diyon ama 100 gayme çok geliyor bana...dün akşam Aydın Motora uğradım...Onlarda Unılı'yi övdü...ön arka 90 lira dedi...Aneste 105 lira diyor takma dahil...Aneste kurye firmalarına verdiklerini ve memnuniyetin fazla olduğunu söyledi...

Aydın Motordaki arkadaş asla kaymıyor tavsiye ediyorum diyor...ben kuryelere danışayım abicim...işin piri onlar...

Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkdeki dunlopun birisi tubeless değildi yada ikiside o yüzden vazgeçmiştim..
    kafam karıştı...ayrıca Pırellı MT 65 de 60-65 lira...o neden bu kadar ucuz sizce...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilerde yolumuz yapılırsa hayallerimi 45 lt çanta demirli, koruma ve kafa grenaj koruma demrili, siyah depo kılıflı ve yüksek ön rüzgar camı olan sıfır km siyah bi cbf süslüyor.
    kanka tam sezona girdik makinayı kardeşine verdin...çok pişman olucan çoookk...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ailemin motora karşı direnişte olan kalesini içeriden yıktım. Herşeyim tamam bir motorum yok kaç ay daha minibüs 'e otobüs 'e para vereceğim yaaaa .. Para biriktirmem gerekiyor, ooofffff

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    motorda yeniysen zaten viraja tedirgin girersin anlamazsın lastiğin kalitesini...birde sert girince arka atar hissedersin...bir ses duymadım hiç...veya bu ses olayına pek takmadığımdandır belki...tek gelen ses şu an ön camdaki titreme...araya bi sünger koymaya üşeniyorum...belli bir devirde yapıyor meret...motor freninde sabit hızda genelde...
    Metehan abi aynı ses bendende geliyor ve delirtiyor adamı. Belirli bir devirdeyken, cızırrrrrr cızırrr şeklinde ön camdan geliyor ve elimi ön cama koyunca susuyor, seninkide bundan dimi? Nasıl birşey yapabiliriz buna sinirlerim bozuluyor.

Motosikleti
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ailemin motora karşı direnişte olan kalesini içeriden yıktım. Herşeyim tamam bir motorum yok kaç ay daha minibüs 'e otobüs 'e para vereceğim yaaaa .. Para biriktirmem gerekiyor, ooofffff
    ne kadar açığın var biraderim...ben yerinde olsam sıfır için değilde 2.el için para biriktirirdim...

Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi aynı ses bendende geliyor ve delirtiyor adamı. Belirli bir devirdeyken, cızırrrrrr cızırrr şeklinde ön camdan geliyor ve elimi ön cama koyunca susuyor, seninkide bundan dimi? Nasıl birşey yapabiliriz buna sinirlerim bozuluyor.

Hacı çok basit...bir sünger alıcan...ne alırsan bir milyondan...o süngeri kesip o araya sıkıştırıcan...bir dahada uğraşmıcan...veya bez...

bana müsade iyiakşamlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    arkadaşlar cbf 150 de değişiklik olacak mı yada cbf 125 gelecek mi? bilen duyan var mı? spacy 110 gelmeyecek dediler,işte sitesinde var...valla bu honda yüzünden motor alamıyorum sıra bu yazda cbf'ye gelmeyecek sanırım
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    metehan abi mt 65 artık üretilmiyor. ondan ucuz.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    keşke CBF 150 biraz daha hafif(daha fazla hız yapsa)ve arka freni disk olan bi motor olsaydı

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    herkesın cbf te olmasını istedigi bi seyler var ama bıraz daha hafıf olsa 100 e vrmdan savrulurdun .denge meselesınden agırlıgı
    normalınden 10_ 15 km daha hızlı zorlanmadangıtse daha iyi olurdu fazlasıda goz cıkarmaz belkı ama cezaları beraberınde getırır
    tam olarak onylandımı bılmıyorun ama cevre yollarda 90. ayrılmıs yollarda (otobanda )110 motorsiklete verılen son hız dı herhalde
    cbf 250 dusuncesı vardı aklımda lakın kullanan arkadaslar seslı ve vibrasyon var diyor buyultucek olsam 250 olmaz herhalde ( cbf 150 nın rahtını bırakamam yada alısmısız bı kerem vibrasyon yada asırı ses benı deli ediyorrrr

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    beni tanıyanlar inanır. benim cbf'de olmasını istediğim başka birşey yok.

sanırım benim beyni gizlice analiz ettiler. motoru ona göre yaptılar
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi mt 65 artık üretilmiyor. ondan ucuz.
    ama abicim stoklarda binlercesi vardır...artık üretilmemesi bizi pek ilgilendirmez aslında...ama hamurunda kalite düşüklüğü mü var ki bu kadar ucuz...markanın uygun fiyatlı olmasına alışkın değiliz...

Unılı için Aydın Motor Sirkeci kesinlikle piyasadaki en iyi lastik dedi...kaymıyormuş...çok kalite ve ucuzmuş vs vs...aklınızda olsun...Anesde önerince ben düşünmeye başladım işin aslı...ama Pırellı takmak varkende aynı fiyata unılı munılı takmam...

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    ben de bu aralar lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum, PİRELLİ kullanan var mı? varsa nasıldır bu lastik memnuniyet dereceniz nedir?

Motosikleti
    transalp yavrusu
    selam cbf ailesi nasılsınız bakalım, çok uzun yazıyorsunuz artık ekisi kadar okuyamıyorum valla yalan yok
    ethem abi niye sattın ki makinayı yaz geldi ne yapcan şimdi.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    arkadaşlar düşünen varsa özelden msj atabilirsiniz. yada siteden. http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama abicim stoklarda binlercesi vardır...artık üretilmemesi bizi pek ilgilendirmez aslında...ama hamurunda kalite düşüklüğü mü var ki bu kadar ucuz...markanın uygun fiyatlı olmasına alışkın değiliz...

Unılı için Aydın Motor Sirkeci kesinlikle piyasadaki en iyi lastik dedi...kaymıyormuş...çok kalite ve ucuzmuş vs vs...aklınızda olsun...Anesde önerince ben düşünmeye başladım işin aslı...ama Pırellı takmak varkende aynı fiyata unılı munılı takmam...
    bılıosun bendekıler mt 65 yeni lastikler 1 aylık. ön freni dokundugum an yeri tutuyor, köklesem bile ön freni kaymıyor bende anlamadım :s ybr de kızak gibiydim. yeri tutuyor hele ön ve arka fren aynı anda orantılı kullanıldıgında anlık yavaslamada iyi, tek basına arka lastik kitlendiğinden ön freni daha cok kullanıyorum ben mt hoş bence, cukurlarda virazlarda lastigin yumusaklıgını hissediyorsun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çantaya branda koyanıda ilk duydum senden o pis şeyi niye koyuyon hacı caanım çantancezine...
    Poşete koyuyorum oyle koyuyorum. brandayı cıkarıp nereye koycam binada komurluk yok 5. kata brandamı cıkarım her gun in cık falan. birde bu hafta sonu anneme gittim cıkartım gittiğim yerde orttum bir guzel iyi oluyor
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Merhaba arkadaşlar..
    Bu lastik konusunda IRC markayı kullanan ve memnun olan varmı aramızda?
    teşekkürler
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    2-3 sayfa geriden okursan kaptanım bir çok marka hakkında yorumlar var.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    honda CBF150
    motorumun ilk resimleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler