Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Burada usta var . Ama çorlu honda'yada gidebilirim. Hem 1000 lik bakım geldi. Bakımda yapılır o arada.

Balans ayarı falan gerekir mi ? Gerekirse buradaki ustada yoktur o makine. Mecbur çorluya gideceğiz.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Muratcan devir saati siparişi verdim adam göndermiş

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muratcan devir saati siparişi verdim adam göndermiş
    Msn'den konuşalım istersen.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün 4000 km bakımını yaptırdım,önceki mesajlarımın birinde sizinle paylaştığım ön çamurluk hadisesi de çözüldü,ön çamurluğum garanti kapsamında ücretsiz olarak değiştirildi,teşekkürler Honda Türkiye yetkilileri

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    selam arkadaşlar...1 hafta içerisinde motosikletimi almak üzereyim.kışın almak ne kadar mantıklı derseniz?? sezonu olmadığı için fiyatlar biraz daha uygun seçeneğim üç motosikletti cbf,ybr,apache!!ybr zaten kullandım kardeşimde var apache derseniz o'motosiklet beni biraz düşündürüyor nede olsa yeni çıkan bir marka sağlamlığından şüphem yok ama ileride belki yedek parça sıkıntısı yaşattırabilir..ve cbf almaya karar verdim siz ne dersiniz !! bana en yakın yetkili satıcı ankarada....

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    Alıntı m.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...1 hafta içerisinde motosikletimi almak üzereyim.kışın almak ne kadar mantıklı derseniz?? sezonu olmadığı için fiyatlar biraz daha uygun seçeneğim üç motosikletti cbf,ybr,apache!!ybr zaten kullandım kardeşimde var apache derseniz o'motosiklet beni biraz düşündürüyor nede olsa yeni çıkan bir marka sağlamlığından şüphem yok ama ileride belki yedek parça sıkıntısı yaşattırabilir..ve cbf almaya karar verdim siz ne dersiniz !! bana en yakın yetkili satıcı ankarada....
    abi öncelikle cbf-150 süper bir motor bende seneye ondan alacağım inşallah .sana şimdiden hayırlı olsun

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı m.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bir karar vermişssin. Şu ana dek CBF hakkında kötü bir şey duymadım. Tanıştığım CBF kullanmış tüm büyük motor sahipleri "süper alet" diyor. CBF aldığıma kesinlikle bir an bile pişman olmadım.

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada usta var . Ama çorlu honda'yada gidebilirim. Hem 1000 lik bakım geldi. Bakımda yapılır o arada.

Balans ayarı falan gerekir mi ? Gerekirse buradaki ustada yoktur o makine. Mecbur çorluya gideceğiz.

Yorumlarını bekliyeceğim lastikler hakkında ama sende motoru kullanmıyosunki

Burdan takip ettiğime göre benden birkaç hafta önce aldın motoru ama ben cuma günü 4.000 bakımına soktum bile

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    gene zam!! ya bu nası iştir her ay zam mı gelcek? ben de and ictim! kasım fiyatından werirler werirler yoksa başka bişiyler bakıcaz..ya da motorumu kullanmaya devam edicem şaka gibi
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene zam!! ya bu nası iştir her ay zam mı gelcek? ben de and ictim! kasım fiyatından werirler werirler yoksa başka bişiyler bakıcaz..ya da motorumu kullanmaya devam edicem şaka gibi
    Ne kadar olmuş son hali

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    3.790 olmuş off
    HONDA

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    biz alana kadar 4 000 lira olur.....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz alana kadar 4 000 lira olur.....
    Olur valla
    HONDA

Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.790 olmuş off
    Herşey dahilmi

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bu sene çinli ye devam edicez.....artık evlilik için para biriktircem hanım motoru istemezse scoter la idare edicez...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı OzCaN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey dahilmi

Sitesinde yazan 3,790 nakıt herhalde buna bayınınde karını koy nerden baksan plaka flan 3,900 bulur...
    HONDA

Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesinde yazan 3,790 nakıt herhalde buna bayınınde karını koy nerden baksan plaka flan 3,900 bulur...
    İşte bende plaka masrafı içindemi diye sormak istedim zaten ama madem sitede yazan fiyat bu plaka içinde değil

200 TL de onun için alıyorlar yani 3.990 oluyo 4 Milyar desek yalan olmaz yani

Motosikleti
    My Kawa..
    Dün İstanbul/Şirinevler Honda Otosever'deydim.. CBF 3900 YTL ruhsat dahil.. 3550 YTL (Ruhsat Dahil) peşin olur dediler 1 peşin 8 taksit 3900 YTL Ellerindeki stok bitince (7 tane kalmış) yeni parti mal +300 YTL zamlı olacak(mış) zamları 100 YTL 100 YTL her ay yansıtıp 3-4 aya yayacaklarmış... Bilginize...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

oha artık hak edmiyor bu paraları 4 bin lira pes artık

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sorma..gidip yebere alalım diyorum o da aynı fiyat bunla yarışıyo. aynı fiyatken niye yebere alınır ki. artık kimko ck 125 ya da keeway speed 150 bakıcaz başka sağlam alternatif bilen warsa yardımcı olsun.

kycd kardesim istanbulda gene rekabet warmıs. burda honda tek..eline pesin para koycam nakit diyorum 100 teelee indirim yapıyolar. nie nakit weriym ki o zaman. şaka gibi yaa.

almayı düşünen arkadasların kafalarındaki sağlam naked motor alternatiflerine ihtiyacım war benim aklıma gelenner bunnar. başka warsa yardımcı olun lutfen
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler