Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

MSX 125 deneyen var mı, küçük olmasına rağmen gayet iyi gittiğini duydum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı ugurbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizde egsoz ile ilgili bir sıkıntı oldumu peki kastırma falan birde ben şimdi yan çanta alsam buna nasıl bağlayabilirim kafam basmadı kusuruma bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

benim motor ısındıktan sonra jikleyi açtığımda motor stop ediyor siz farklı bir şekilde kullanmayı düşünüyorsunuz sanırım biraz açabilirmisiniz
    Çantanın bağlantı noktalarından klipsle bağladım,gaet sağlam oluyo.
    serkany ve ugurbahceli bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/0mYm0V.jpg
    yunanistan galiba vize ve sigorta işini nasıl halettiniz

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunanistan galiba vize ve sigorta işini nasıl halettiniz
    Ben cift vatandasim, Bulgaristana gittim sadece sigorta yaptiriyorum 60 levaydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Bu arada satiliktir arka cantalariyla beraber,cantalarin icindekilerinide veriyom viski raki, bira ,uzo ne ararsan var boyle kampanya yok 5000 tl
    ogzcngdk bunu beğendi.

ugurbahceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/0mYm0V.jpg

bu şekilde bez değilde plastik yani arka çantaların küçüklerinden bağlanabiliyor mu bu demirlere

70musti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS -Honda CBF 150
    Arkadaşlar CBF 150 için Kappa üçlü çanta setini satıyorum. İlgilenenler özelden mesaj atabilir

Link

http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-aksesuarlari/160103-kappa-3-lu-canta-seti.html

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    2009 model eski kasa mobilet mantıktı cbf e Xenon bağlamak istiyorum ama uzun kısa bağlantısını nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilecek biri varmı?
    Elimde bulunan Xenon için aküden ayrı hat çektim,Xenon beyninden çıkan 2 adet uzun ve kısa için tetikleme ucu var fakat duyda bulunan uçları girdiğimde tetikleme yapmıyor bu konuda desteğe ihtiyacım var.

Motosikleti
    cbf150
    Baglanir tabi baglanti aparatlari vardir cantanin.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Slm Arkadaşlar çok uzun süredir uğramiyordum buralara,3 cbf eskittim ne anılarım var bu motorla 250 li sayfalar hey gidi günler.....cbf candır... tavsiyedir mutlaka koruma demiri edinin ve o lastiklerden kurtulun.....özellikle yeni başlayanlar.

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Hiç kimsenin fikri yokmu bu konuda ? Hiç kimse eski kasa cbf e Xenon montajı yapmadı :-)

Abilerim bende cbf150 alıp araniza katılmak istiyorum 4000tl ye 33000 de 2008 buldum bi tane cidden hos bi motor ama 4000 eder mi etmez mi bilemedim korumalık bagaj ceplik hepsi var bi yardımcı olur musunuz

Motosikleti
    Bajaj BOXER
    Alıntı Necip0101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim bende cbf150 alıp araniza katılmak istiyorum 4000tl ye 33000 de 2008 buldum bi tane cidden hos bi motor ama 4000 eder mi etmez mi bilemedim korumalık bagaj ceplik hepsi var bi yardımcı olur musunuz

4000 çok istemiş hocam.

Motosikleti
    Honda CBF 150, Mondial RX3 i Evo, Pulsar NS 200
    şu anda piyasası nedir bilmiyorum ama iki ay kadar önce full koruma demirli ve topcaseli 2012 model 28 bin km de 4150 tl ye aldım, sizinkinde çok ekstra bir özellik yoksa 2008 model için bana göre fazla o fiyat ama karar sizin tabiki.

Motosikleti
    Cbf150
    Selam
    Karakaçanın son hali

Buda Festivale gideriken

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Abilerim bende cbf150 alıp araniza katılmak istiyorum 4000tl ye 33000 de 2008
    buldum bi tane cidden hos bi motor ama 4000 eder mi etmez mi bilemedim korumalık bagaj ceplik hepsi var bi yardımcı olur musunuz
    Selam dostum, 2013 model 17.000 km de motorumu 4100 liraya satiyorum. Senin baktigin motorun durumunu bilmiyorum ama cok temiz bile olsa cok yuksek fiyat. Istersen iletisime gecebilirsin

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    selam arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda sıfır km olarak aldığım cbf 150 deki belli hız aralıklarındaki hoplamadan bahsetmiştim. Dün motorumu 1000 km bakımına götürdüm. Yaşadığım bu hoplama sıkıntısını anlattım ancak pek bir çözüm bulamadılar ön janta 5 er gramlık 4 adet kurşun yapıştırmışlar balansını ayarladık diyorlar ama kontrol ettiğimde belirli hızlarda mesela 20-30 km arası ve 55-70 km arası hızlarda hoplama olayı devam etmekte. Artık servise götürüp olmamış falan filan diye uğraşmak istemiyorum zaten çözemicekler anladığım kadarıyla (motor iyice ısınınca şıkırtılı ve sesli çalışıyor dedim onada normal dediler) başka bir motorcuya durumu gösterdim oda direk lastikleri değiştirelim dedi takım olarak michelin e 300 tl diyor şmdi sizlere sormak istediğim bu hoplama olayı sizcede lastiklerdenmidir ? motosikletin başka bir parçasından olma ihtimali falan varmıdır. Yaşadığım gibi bir sıkıntıyla karşılaşan pek kimse yok galiba internette bununla ilgili hiç konu bulamadım. Orjinal lastiklerin zaten değişmesi gerektiğinin farkındayım ama benim asıl çözmek istediğim bu hoplama olayına çözüm olur mu acaba.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı ugurbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda sıfır km olarak aldığım cbf 150 deki belli hız aralıklarındaki hoplamadan bahsetmiştim. Dün motorumu 1000 km bakımına götürdüm. Yaşadığım bu hoplama sıkıntısını anlattım ancak pek bir çözüm bulamadılar ön janta 5 er gramlık 4 adet kurşun yapıştırmışlar balansını ayarladık diyorlar ama kontrol ettiğimde belirli hızlarda mesela 20-30 km arası ve 55-70 km arası hızlarda hoplama olayı devam etmekte. Artık servise götürüp olmamış falan filan diye uğraşmak istemiyorum zaten çözemicekler anladığım kadarıyla (motor iyice ısınınca şıkırtılı ve sesli çalışıyor dedim onada normal dediler) başka bir motorcuya durumu gösterdim oda direk lastikleri değiştirelim dedi takım olarak michelin e 300 tl diyor şmdi sizlere sormak istediğim bu hoplama olayı sizcede lastiklerdenmidir ? motosikletin başka bir parçasından olma ihtimali falan varmıdır. Yaşadığım gibi bir sıkıntıyla karşılaşan pek kimse yok galiba internette bununla ilgili hiç konu bulamadım. Orjinal lastiklerin zaten değişmesi gerektiğinin farkındayım ama benim asıl çözmek istediğim bu hoplama olayına çözüm olur mu acaba.
    Öncelikle ısindiktan sonra şıkırtili calismasi normaldir, sizin sorununuza gelince birkac sebepten olabilir. Lastikler degistiginde sorun kalmayabilir, balans ayari duzgun yapilmamis olabilir, dusuk ihtimalde olsa fabrikasyon hatasi olabilir ön takim yanlis montajlanmis olabilir.

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Alıntı mcandugme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 model eski kasa mobilet mantıktı cbf e Xenon bağlamak istiyorum ama uzun kısa bağlantısını nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilecek biri varmı?
    Elimde bulunan Xenon için aküden ayrı hat çektim,Xenon beyninden çıkan 2 adet uzun ve kısa için tetikleme ucu var fakat duyda bulunan uçları girdiğimde tetikleme yapmıyor bu konuda desteğe ihtiyacım var.
    Fikri olan

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Selamlar cbf 150 motorum var. aktif bir şekilde kullanıyorum daha dün sorunsuz 40 km yol yaptım fakat bugün motru çalıştırdım sorun suz çalıştı 1 km sonra motor gaz yememeye gaza tepkisiz kalmaya başladı bu durum sabit devirde giderkende gazı kapatıp ani açmalarda ve ara hızlanmalarda oluyor . egzozdan renkli duman çıkışı yok fakat elimi egzoz çıkısına bir süre tuttuktan sonra avucumda siyah is gibi bir tabaka oldu(kup kuru )sizce sorun ne olabilir .motor yağım minimum seviyesinin 1 tık üstünde

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı mertky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar cbf 150 motorum var. aktif bir şekilde kullanıyorum daha dün sorunsuz 40 km yol yaptım fakat bugün motru çalıştırdım sorun suz çalıştı 1 km sonra motor gaz yememeye gaza tepkisiz kalmaya başladı bu durum sabit devirde giderkende gazı kapatıp ani açmalarda ve ara hızlanmalarda oluyor . egzozdan renkli duman çıkışı yok fakat elimi egzoz çıkısına bir süre tuttuktan sonra avucumda siyah is gibi bir tabaka oldu(kup kuru )sizce sorun ne olabilir .motor yağım minimum seviyesinin 1 tık üstünde
    jikleyi kontrol ettiniz mi acaba hic eski motorumda bazen jikleyi acik unuttugumda bir sure sonra gaz yemiyordu anliyordum jikleyi gene acik unuttugumu kapatiyordum normale donuyordu. selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler