Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Ben hala büyük olması taraftarıyım, 46kappa kullanıyorum memnunum daha büyük olsa daha büyüğe hayır demem. 2 kask alıyor. Ya da bir kask,mont,eldiven,dizlik alıyor daha azı iyiki almamışım. Uzun yollarda konaklamalı yerlerde özellikle yararını görüyorum. Rüzgar ya da onun gibi şeylerin çok fazla etkilemediğini düşünüyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150
    evet arkadaşlar tatilden döndük dün itibari ile . dönüşün çogunlugu gece oldu ve 150 km hiç durmadan geldik iki kişi yüklü şekide.
    en kısa zaman da birkaç resim eklerim yalnız makina beni yokuşlarda perişan etti içim yandı resmen offf ne ise yarın bakım vakti zaten yeni motor alanlara hayırlı olsun

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Ben cok buyuk canta dusunmuyorum max35lt cunku sehır dısına bu motorlla cıkmıyorum 1 kask alsın yeterlı bana asıl amacım carsıya gıdınce ufakta bır poset olsa tasınmıyor mecburen canta lazım bırde ramazan geldı ıllakı ınsanın canı bırsey cekıyor eve gelırken sonra sıkıntı oluyor tasımakuygun fıyata 30_35 lık hangısını bulursam alıcam

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı taylanx7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar tatilden döndük dün itibari ile . dönüşün çogunlugu gece oldu ve 150 km hiç durmadan geldik iki kişi yüklü şekide.
    en kısa zaman da birkaç resim eklerim yalnız makina beni yokuşlarda perişan etti içim yandı resmen offf ne ise yarın bakım vakti zaten yeni motor alanlara hayırlı olsun
    TAYLAN DOSTUM BENDE EVİME DÖNDÜM GELİRGELMEZ MOTORUMU SÜRDÜM..FOTOGRAF KONUSUNDA K.BAKMA..İNT.İM YOKTU AMA ŞİMDİ VAR İSTEDİĞİN ZAMAN E-MAİLİME ATABİLRSİN..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

arkadaslar isin aslı arkaca canta ufak olmalı benim icin 32 lik yeter ama yan canta kesinlikle sart yagmurluktu suydu buydu derken ama bizim memlekette yan canta almak _? cok sıkıntı almaya karar verdim givi 41 litre yancanın ikinci eli en ucuz 550 liraya buldum biraz ufak alayım dedim gapba ve givinin o kac litre olduklarını hatırlamıyorum ama hepiniz bilirsiniz biraz ayssı olanlar var sıfırna 360 dediler ikinci eline de 280 her iki ğmarkayada bu arada givi 41 litre yan canta demir haric 1000 ile 1250 tl arasında oynuyor bunlar ne ucuk rakamlar yaaaa resmen millet motorcuya nerden giydirsem die bakıyorrr bende almadım :D

http://www.facebook.com/home.php#!/p...type=1&theater
    resimleri ekledim insallah cıkar ilk ekleyisim :D adidas sponsorlugunda gittim tatile :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

AKLIMA NE GELDİ HIZ YAPMIYO DİE Bİ TARAFIMI YIRTIYODUM YAAA O OLAYI HATIRLAYAN ARKADASLAR SEN BU CANTALARLA MI 135 İ GÖRDÜN DİECEKSİNİZ :D:D:D:D:D:D aynen öyle beyler simdik allahtan belanı mı istiyosun dieceksiniz ama özellikle yazıyorum rampa asagı gördüm :D

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Sevgili cbf150 dostları

eylül gibi yıllık izin yapacağız bu sıcaklarda tatile gidesimiz yok, gittiğimiz yerde de haşlama olacağız nitekim.
    Aklımda Bozcaada var ama bugüne kadar 2 tane uzun yol sayılacak gezi yaptım, hep eşimle beraber ancak birinde 4 birinde 6 motor olduğumuzdan grup sürüşte kesinlikte daha dikkat çektiğimizi bu yüzden daha güvenli olduğunu düşünüyorum. Hatta ona rağmen 2 uzun yolun sonunda kışın kesin 650 ye geçmeye karar verdim çünkü anlık hızlanamama eksiği bence kesinlikle tehlike yaratıyor. Şİmdi Bozcaada 'ya yada Saros a gidersek tek başımıza yani tek motor gideceğiz eşimle, tam kesin karar vermemiş olmamla beraber tavsiyeleriniz, siz olsanız ne yapardınız ? ve hiç istanbul - çanakkale üzerinden bu sene bozcaada,ezine vs. tarafına giden oldu mu ?

Alıntı mstf_gnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coocase astra 48lt marka çantayı ilk defa duydum ve biraz araçtırmayla çok güzel özellikleri olan bir çanta olduğunu öğrendim
    uzaktan kumandalı olması çok güzel bir özellik çantayı anahtarsız kilitleyip açabiliyor ve alarm lı hareket edince alarm çalışıyor gerçekten çok güzel br çanta tabi yakından görmek gerek belki cbf e büyük gelebilir ayrıca fiyatı 370 lira internette ..
    Motoplus tan almanı tavsiye ederim ancak sen karşıdasın, doğrudan hasanpaşa daki dükkanlarına gelsen peşin paraya daha indirim yaparlar.

ayrıca motoplus Coocase in türkiye distribütör ü olduğu için dediğin modelin fiyatı 279TL (kdv dahil) .
    buyrun linki : http://www.motoplus.com.tr/urun/9965...ALARMLI-LEDLI-

bendeki ise bu : http://www.motoplus.com.tr/urun/9965...A-CANTA-LEDLI-

ben peşin para 210 a aldım.

Buarada sizin tarafta MOTOVİZYON da var Coocase, onlarda motoplus la aynı fiyatlara satıyorlar peşinde pazarlık yaparlar yine onlarda. Ücretsiz montajda yaparlar. yerleri Bakırköy de, bilginize..

DÜZELTME : pardon siz gri parlak kapaklı fiyatı söylemişsiniz zaten, motorla uyumlu olsun diye.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

Uploaded with ImageShack.us 5315KM REYİDE BİTİRDİM SORUN SIFIR MOTORU HERKEZE TAVSİYE EDEBİLİRİM HIZ İSTİYENLER HARİÇ :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam CBF aliesi. Bugün 2010, 19000 de ki motoruma 3300 liraya müşteri buldum ve düşünüp yarın arayacağım dedim. Sizce ne yapmalıyım? 3300 iyi bir fiyat mı???? Teşekkürler

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam CBF aliesi. Bugün 2010, 19000 de ki motoruma 3300 liraya müşteri buldum ve düşünüp yarın arayacağım dedim. Sizce ne yapmalıyım? 3300 iyi bir fiyat mı???? Teşekkürler
    güzel fiyat bana göre. ver gitsin altında cok fazla eskitme

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us 5315KM REYİDE BİTİRDİM SORUN SIFIR MOTORU HERKEZE TAVSİYE EDEBİLİRİM HIZ İSTİYENLER HARİÇ :D
    kardes benim plakada hg :D hangi ayda aldın sen motoru anesten?

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi fiyat 19 bin ne ara bindin? bence sat gitsin.

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. uzun süredir foruma giremiyorum. motorum 4000 km yi geçti ama bakıma götürmedim. 3500 km de yağını kndim 15-50 Yamaha Yamalube tam sentetik ile değiştirmiştim. Vites geçişleri 10-40 yağa göre rahatladı ve sessizleşti. Yakın bir zamandada hava filitresine hava tutacağım. Motorumda sorun yok çok şükür ama gösterge lambasının birisi söndü o da nazar boncuğu olsun yakın bir zamanda kendim değiştireceğim onu da. ARKADAŞLAR GRİ DEPO KILIFINI NERDEN BULABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM. Herkese Kazasız Belasız Sürüşler..
    olumune bu sevda..

motor üstelik 3 ay yattı

Motosikleti
    yav benim bu vites geçişleri hırıltılı..acaba yağımı değiştirsem bakımda söleyecem zaten..bişi yapsınlar ışıklarda yavaşlıyorum..2.den 1 e atıyorum şırrrrr diye ses geliyor hafif ilerletiyorum tak diye ses geliyor sonra boşa alıyorum..vites yükseltmede sorun yokta düşürmede var..

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav benim bu vites geçişleri hırıltılı..acaba yağımı değiştirsem bakımda söleyecem zaten..bişi yapsınlar ışıklarda yavaşlıyorum..2.den 1 e atıyorum şırrrrr diye ses geliyor hafif ilerletiyorum tak diye ses geliyor sonra boşa alıyorum..vites yükseltmede sorun yokta düşürmede var..
    Motor hareket halindeyken birinci vitese atarsanız o sesin gelmesi normaldir. Otomobillerde de bilirsiniz ki hareket halinde birinci vitese ya çok zor geçer ya da geçmez. Dolayısıyla durduğunuzda vitesi küçültmeniz motorunuzun yararına olacaktır.

Motosikleti
    honda cbf 150
    kardes, sen motorun deviri uygun değilken 1e takmaya calısırsan cok yakın zamanda şanzumanı eline alırsın. ondan sonra cbf 150 sorunlu makina olur. cazador gibilere de gün doğar benim motor da cok kötü abiler yokus yukarı iki kişi ile 150 yapamıyorum

Motosikleti
    dostum devir düşerken niye vites küçültmeyeyimki..stop etmezmi..sen galiba ışıklarda 5.vitesle kalkıyorsun..devir uygunken de denedim..bakalım yarında deneyim..devir kaç uygun vites küçültmek için..?bu arada...ben orda burda motoru kötülemem)bu arada hız olarak da tatmin edici yani.120 km neyine yetmez insanın..bu 150 cc sonuçta hız isteyen alsın hyosung 250 modifiye etsin etsin dursun belki 500 yapar.)

dostum devir düşerken niye vites küçültmeyeyimki..stop etmezmi..sen galiba ışıklarda 5.vitesle kalkıyorsun..
    Sadece 1 e atmayın yeter. Gerçi cbf 3 ten 2 ye de çekince çaaaaat yapıyor. Ama yinede sadece 1 e atmamaya özen gösterin

Motosikleti
    honda cbf 150
    2. viteste 6-7 bin devirlerdeki motoru 1 e takmaya calısırsan, geçmez. uygun devire inene kadar 2. viteste devam etmen(3000-3500 yaklasık), daha sonra 1 e düşmen gerekir. hareket halindeki motorun 1. vitese geçmemesi bir sorun değildir.

Motosikleti
    hah işte sendede varmış o olay çatt yapıyor bendede..bende devir 3 olunca düşüyorum..7 düşürürsem motor yakında tarih olur..bi kere yaptım arka kaydı yanlışklıa o da önümde araba birden tak diye durdu..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    cbf kullanıcılarına selam vereyim dedim..
    cümlenize kazasız belasız sürüşler dilerim dostlar(:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler