Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ergin modeller bölümünün amacıda bu zaten. Aynı modele ait tüm paylaşımları tek bir konu altında toplayarak kullanıcıların bilgiye ulaşmasını olabildigince kolaylaştırmak ve bu bir kural, yani keyfi yapılan bir durum degil. Aslında senin konunun bu güne kadar ayrı tutulması gözden kaçan bir durum. Onlarca kullanıcının bu sebepten dolayı konusu ya kilitlendi yada birleştirildi. Bu nedenle malesef yapabilecegim birşey yok.

Aslında bu tür bir uygulama vfr 800 kullanıcısının yararına bir durum. Bundan şikayet etmek yerine aksine memnun olmanı beklerdim. Bu şekilde tüm vfr 800 konusun daima güncel kalıyor ve üyeler isteidgi bilgilere anasayfadan kolayca ulaşabiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Gökhan, benim istediğim şeklin yani; benim kendimce kendi motosikletimle ilgili notlarımı, servis bilgilerimi, fotoğraflarımı takip etmek açısından kendimce yaptığım bir başlığın, kendimce takibini yapmak, bana ait olduğunu düşünmek ayrı bir şey, benim açtığım konu altında VFR ile ilgili önemli bilgilerin paylaşılması ve bundan şikayet etmem -ki ben böyle bir şeyden şikayet etmem- ayrı bir şey...

Ben VFR ile ilgili bilgilerimi VFR başlığı altında da paylaşırım, bildiğim bir şey varsa bundan yararlanılmasını isterim. Diğer kullanıcılar ve ben de zaman zaman zaten VFR başlığı altında bunu yapıyorlar, yapıyoruz...

Şimdi rica ediyorum, lütfen VFR ile ilgili genel bilgi olduğunu düşündüğünüz mesajları VFR ana başlığına taşıyın, benim yukarıda bahsettiğim nedenlerle açtığım, bana özel bilgi, not ve fotoğrafların olduğu "Ben ve VFR'm" başlıklı konuyu tekrar yerine atın, lütfen...

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Geçenlerde VFRemin son limitini yokladım, 260 km/h yaptı, sizinkiler kaç yapıyor acaba
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    yokuş aşağıdır o....
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    ben 1 kere nasıl olduysa çeşme otobanında yokuş aşağı 267 yaptım,ama bir daha da göremedim o rakamları...genelde 260 ta takılıp kalıyor.

Merhaba VFR club üyeleri,
    Ben 3 yıl VFR 800 kullandım ve şimdiye kadar en memnun kaldığım motor diyebilirim.Vfr den sonra bir SS aldım çok farklı bir motor,kendi içerisinde gayet güzel bir motordu ancak çok yorucu geldi bana.SS i sattıktan sonra motor aramaya başladım.Birçok motor baktım ençok Fazer 800 e yaklaştım.Fakat gelin görün ki tekrar VFR 800 almak üzere buldum kendimi.Yarın kısmetse tekrar eski dostuma(çok tazesine) kavuşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Bu arada ben eski VFR ile 264 km hız yapmıştım ve sanırım biraz daha yapma payı vardı...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı john lord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba VFR club üyeleri,
    Ben 3 yıl VFR 800 kullandım ve şimdiye kadar en memnun kaldığım motor diyebilirim.Vfr den sonra bir SS aldım çok farklı bir motor,kendi içerisinde gayet güzel bir motordu ancak çok yorucu geldi bana.SS i sattıktan sonra motor aramaya başladım.Birçok motor baktım ençok Fazer 800 e yaklaştım.Fakat gelin görün ki tekrar VFR 800 almak üzere buldum kendimi.Yarın kısmetse tekrar eski dostuma(çok tazesine) kavuşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Bu arada ben eski VFR ile 264 km hız yapmıştım ve sanırım biraz daha yapma payı vardı...
    Şimdiden yeni VFR niz hayırlı olsun Alınca resimlerini görmek isteriz
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    john lord, hayırlı uğurlu olsun, güle güle kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim...

Maalesef noterden döndük,motor da rehin varmış devr alamadık.Bütün öğlen sonrası mesaim heba oldu.Bekleyeceğiz çözülünce alırız inşallah,hayırlısı:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Bu arada güzel dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.İnşallah bir dahaki mesajımda VFR sahibi olurum...

ANTHYPATHY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 nasipse olucak...
    Walla geçmiş olsun insanın hevesinin kırılması kötü oluyor açıkçası. Ama nasip bu işler hiç belli olmaz belki dahada güzel bişey nasip olur inşallah.
    İlk fırsatta bende düşünüyorum ama sanırsam en erken yaz sonu gibi olucak.

Merhaba arkadaşlar,
    Maalesef VFR yi alamadım.Sahibinin yüklü miktarda vergi borcu çıktı,vergi dairesinden hacizliymiş.Sanırım meblağ epey yüklü ki,benden alacağı para derman olmuyormuş.Bugün verdiğim kaporayı geri alacağım.Kısmet değilmiş:((

Motosikleti
    honda VFR
    Arkadaşlar 95 mi 97 oktan mı alıyosunuz?

taylan1301 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı john lord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef noterden döndük,motor da rehin varmış devr alamadık.Bütün öğlen sonrası mesaim heba oldu.Bekleyeceğiz çözülünce alırız inşallah,hayırlısı:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Bu arada güzel dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.İnşallah bir dahaki mesajımda VFR sahibi olurum...
    VFR'mi satıyorum ilginerirseniz sahibinden.com'da bakabilirsiniz. İlan No 79886232
    Kawasaki vn 800 Drifter '99
    Honda NT 700 Deauville '08
    Honda VFR 800 '05

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı t_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 95 mi 97 oktan mı alıyosunuz?
    ben 95 oktan kullanıyorum, çünkü 97 oktan büyük bir palavra olduğunu düşünüyorum

Motosikleti
    Ben de 95 kullanıyorum, sorun yok...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    geçen aylarda 2.el olarak almış olduğum yan çantaları bağlantı demiri olmadığı için takamıyordum, ancak Almanya ebay'den uygun fiyata bulduğum bağlantı demirleri nihayet geldi...
    Hafta sonu hemen taktım işte fotoları

atiturhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayırlı olsun, güzel duruyor...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Zaten bu motoru onun için seviyorum, çanta çok yakışıyor...

Motosikleti
    honda VFR
    Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın.Yan çantalar için söyleyecek laf yok,çok yakışıyorlar ancak bana kalırsa VFR'ye TopCase hiç yakışmıyor.Mecbur olmadıkça takmam...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı t_erel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın.Yan çantalar için söyleyecek laf yok,çok yakışıyorlar ancak bana kalırsa VFR'ye TopCase hiç yakışmıyor.Mecbur olmadıkça takmam...
    Sana tamamen katılıyorum, ancak eşimin rahatlığı için takıyorum. Tek bindiğim zaman topcase takmam, gerçi hiç tek binemiyorum o da ayrı bir konu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler