Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı KingoftHeWest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosbulduk arkadaslar
    Havalar duzelsin fotograflari paylasacagim,ilk izlenimlerim tercihimin cok dogru oldugu yonunde
    Hayırlı olsun güle güle kullan, allah kaza bela vermesin. Doğru seçim yaptığına emin olabilirsin
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

VFR YERİNE FAZER 8

Merhaba Arkadaşlar,önceleri bahsettiğim üzere VFR almak üzereyken noterden iken motorda hukuki bir sorun çıkmıştı alamamıştım.yeni Fazer 8 aldım,bu da çok dengeli ve güzel motormuş. tüm VFR ci arkadaşlara keyili sürüşler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Vfr 800 hakkında merak ettiğim birşey var, bu bayrak kırmızısı rengi 2005modellerdemi var sadece? 2005 üstü hep bordo kırmızı ilanlarda
    Bayrak kırmızısı sadece 04-05 model üretimde var.06-10 arası bordo renk çıktı

arkadaşlar herkese iyi akşamlar.
    daha önce 2007 model varadero kullandım yaklaşık 2 yıl.
    honda vfr 800 almak istiyorum. ama nasıl bi motordur huyu suyu nedir bilmiyorum. sadece tipini beğendim on numarada yapmışlar. uzun yol ve şehiriçi eşimle birlikte kullanıcam. tavsiyeniz nedir ? ben motoru sadece resimlerden gördüm en kısa zamanda da binicem inş. meraktan soruyorum boyum 1,82 kilo 87 küçük mü kalır motor altımda ??
    bide vfr 800 yerine şu motoru da düşün dediğiniz bi model var mı??

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı john lord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,önceleri bahsettiğim üzere VFR almak üzereyken noterden iken motorda hukuki bir sorun çıkmıştı alamamıştım.yeni Fazer 8 aldım,bu da çok dengeli ve güzel motormuş. tüm VFR ci arkadaşlara keyili sürüşler...[COLOR="Silver"]
    Yeni motorun hayırlı olsun, bende Fazer 8 kullandım ama hiçde dediğin gibi dengeli motor değil. Bence Hondanın tüm modelleri dengeli

Alıntı mac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar.
    daha önce 2007 model varadero kullandım yaklaşık 2 yıl.
    honda vfr 800 almak istiyorum. ama nasıl bi motordur huyu suyu nedir bilmiyorum. sadece tipini beğendim on numarada yapmışlar. uzun yol ve şehiriçi eşimle birlikte kullanıcam. tavsiyeniz nedir ? ben motoru sadece resimlerden gördüm en kısa zamanda da binicem inş. meraktan soruyorum boyum 1,82 kilo 87 küçük mü kalır motor altımda ??
    bide vfr 800 yerine şu motoru da düşün dediğiniz bi model var mı??
    Altınızda biraz küçük kalabilir ama bence fırsatınız varsa test etmenizi ve kendiniz karar vermeniz daha doğru olur
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    vfr 800 vtec 2006

lastik

Merhaba Erginturhan Avon markası arka lastiği taktığını okumuştum ondan memnun kaldın mı?

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Merhaba michel, evet memnunum. 2000km. kadar oldu takıldığından beri, oldukça yumuşak bir lastik, kaç km. dayanacağını ise zamanla göreceğiz...

Motosikleti
    vfr 800 vtec 2006
    Tşkürler ömrü önemli de yumuşak olursa yol iyi tutup uzun sürmez ama deneyim bakalım.Bu arada son kırmızı olan VFR benimki 2005'li yanı.Aslında 2006'da trafiğe çikmiş ama 2005 model Michelin Pilot road ile 18000 kms yaptım

---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

bir resim yapıştırmak isterdim de bir türlü başaramıyorum bilgisayarla pek aram yok anlaşılan

Motosikleti
    imageshack e girin oradan yükleyin, sonra forum yazan yerin karşısındaki linki buraya yapıştırın...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bu hafta sonu motoruma çantaları takıp oğlumla Yumartalıkta çadır kuracağız, çok heycanlıyım
    erginturhan bunu beğendi.

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Şahsen ben Bridgestone'den şaşmam.

AVON marka lastikler için iyi düşünmek gerektiğine inanıyorum. Başka bir forumda daha paylaşmıştım, aşağıdaki bağlantıya bakınız;

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=636925
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Motosikleti
    Almadan önce çok araştırmıştım, gördüğüm yorumların çoğu olumluydu, ilk kez bu şekilde deformasyona uğramış bir motosiklet lastiği fotoğrafı görüyorum, çok şaşırdım...

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Ben bu marka kötü/alınmaz demiyorum elbette.. Lakin kesinlikle temkinli olunmalı.. AVON lastikleri ile ilgili bir de şu bağlantı var, fotoğraflar görünmüyor ama yazılanlar pek iç açıcı değil;

http://www.cbr1100xx.org/forums/inde...pic=68174&st=0
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Motosikletim de leo vince egzoz var ama eski bir gsr kullanıcısı olarak sıralı 4 silindirin sesini öyle çok arıyorum ki
    Tek ısınamadığım durum bu vfr ile ilgili :(

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, 2000-2001 model vfr800 enjeksiyonlu modellerden kullanan var mı? Temizini bulabilir miyim ve yakıt tüketimi yeni kasalardan fazla mıdır? Sanırım bütçem yeni kasasına yetmeyecek, ama yutdışında eski vfrleri çok övüyolar, yaşlı da olsa temizi alınır gibi düşünüyorum doğru mudur?

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı serkani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben Bridgestone'den şaşmam.

AVON marka lastikler için iyi düşünmek gerektiğine inanıyorum. Başka bir forumda daha paylaşmıştım, aşağıdaki bağlantıya bakınız;

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=636925
    Alıntı serkani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu marka kötü/alınmaz demiyorum elbette.. Lakin kesinlikle temkinli olunmalı.. AVON lastikleri ile ilgili bir de şu bağlantı var, fotoğraflar görünmüyor ama yazılanlar pek iç açıcı değil;

http://www.cbr1100xx.org/forums/inde...pic=68174&st=0
    Bir çok lastikte olabilecek durumlar, ancak aracın yükü, hızı ve en önemlisi hava ve asfalt sıcaklığı bunu gibi durumlarda çok etken oluyor.

Motosikleti
    2006 vfr-800 & FZ-6
    Herkese selamlar GEçen hafta Tolga arkdaşımızın tavsiyesi üzerine vf800 aldım.KEndisine çok çok teşekkür ederim. Fazer 1000 ile vfr arasında gidip geliyordum .Aktif fazer kullanıcısı ( fz-6 fazer) olduğum için fazer 1000 daha ağır basıyordu. Sonra tolga ile konuştum ve onu dinleme kararı aldım. Alacağım fazer 1000 ise 2006 ve full bir makinadı ( power commander , ivan's chip vs vs) Aydına vfr yi almaya giderken bile aklımdaydı Sonra vfr'yi aldım. İlk izlenimler Mükemmel bir fren , mükemmel bir yol tutuş. Hemen gelir gelmez metzeller m5 takıp meşhur ahmetbeyli virajlarında aldım soluğu. Sanki senelerdir bu makinayı kullanıyormuş gibiydim. Kısacası , en sonunda makinamı buldum.Epey uzun bir süre kaza bela olmazsa ayrılmayıda düşünmüyorum. Tolga'ya burdan birkez daha çok çok teşekkür ederim

Motosikleti
    dardo, hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim... VFR iyi seçim... Foto isteriz...

Motosikleti
    2006 vfr-800 & FZ-6
    Tabiki

Felon bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok güzel... Ata'mın imzası da ayrı bir yakışmış... Kazasız belasız...
    Palakadir bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 vfr-800 & FZ-6
    Eyvallah ATAM'sız olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler